>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nieeeeeeeeeee cos ty, to jest zupelnie anonimowe, karta jest na okaziciela. Jedyne co podajesz, to numer telefonu.Nic wiecej.
tylko sam numer telefonu ????
 
pakume 0

pakume

Użytkownik
Witam Panowie. Mam pytanie, jak jest dokładnie z tą kartą mixa? Gdy wpłacę sobie na nią np 100zł i obstawie kupon np za 2zł i wygram np 80zl to mogę odrazu wypłacać? Pozdrawiam
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Tak, W zakładce moje kupony masz ten kupon , jak pojawi sie z boku napis :Wygrany:, zaznaczasz w kwadraciku i klikasz Dodaj do wydruków i wchodzisz w zakładkę Moje wydryki i obok kuponu masz KOD, Z tym kodem i kartą idziesz do totolotka podałeś i ci wypłaca.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu 10%:
Wygrałem np 147,20zł. Te pieniądze chce wpłacić z powrotem na konto. Dostaje wtedy bonus 10% czyli 147,20 + 14,72 = 161,92 i 92gr dostaje a 161zł jest na koncie? Gdybym chciał żeby była na koncie równa suma np 170zł to mogę również dopłacić od razu do tej wygranej te 9zł i będzie 170 czy jest to liczone jako osobne doładowanie czyli takie które musi wynosić minimum 10zł i do okrągłej sumy musiałbym dać 19zł żeby było 180?
 
K 0

krakk

Użytkownik
......
Bonus 10% za wygrane kupony zakładów Toto-Mix:
Uczestnikowi Programu, który dokona zamiany wygranej z kuponu zakładów Toto-Mix na zakup Otwartego zakładu w E-promocji przyznany zostanie dodatkowy bonus w postaci 10% wartości zakupionego Otwartego zakładu do wykorzystania za pośrednictwem E-konta w E-promocji.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu 10%:
Wygrałem np 147,20zł. Te pieniądze chce wpłacić z powrotem na konto. Dostaje wtedy bonus 10% czyli 147,20 + 14,72 = 161,92 i 92gr dostaje a 161zł jest na koncie? Gdybym chciał żeby była na koncie równa suma np 170zł to mogę również dopłacić od razu do tej wygranej te 9zł i będzie 170 czy jest to liczone jako osobne doładowanie czyli takie które musi wynosić minimum 10zł i do okrągłej sumy musiałbym dać 19zł żeby było 180?

jeśli masz wygraną w kwocie: 147,20 i chcesz &quot;przelać&quot; z tej wygranej odrazu na konto w mixie, to musisz powiedziec, ze chcesz przelac, jeszcze zanim dasz kupon. Jeśli tak zrobisz, to zostanie wpłacone 147 zł, a kolektor wyda Ci jeszcze te 0,20gr. Tym sposobem dostaniesz na konto te 10%. Jeśli chcesz wpłacić więcej, to musisz zrobić osobny zakup zakładu otwartego za minimum 10 zł i wtedy, kupując go w poniedziałek dostajesz te 10%. Tak więc przelać wygraną na doładowanie konta w Lidze Mixu, można tylko całą kwotę. Grosze oddaje Ci kolektor. ????
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Nowośc w totomixie!!!
na stronie zakładów bukmacherskich toto-mix została wprowadzona funkcja &quot;sprawdź kupon&quot;. Jest to narzędzie umożliwiające sprawdzenie statusu kuponu zakładu toto-mix, który został zawarty w punkcie totolotek. Aby sprawdzić status kuponu należy wpisać numer spod kodu kreskowego oraz trzy-cyfrowy numer referencyjny, a następnie kliknąć sprawdź.
Po wprowadzeniu numerów wyświetlone zostaną szczegółowe informacje dotyczące zawartego kuponu m.in. Jak: Rodzaj kuponu, status (wygrany, przegrany, oczekuje), wyniki dla poszczególnych zdarzeń oraz wysokość ewentualnej wygranej.
 
toki 26

toki

Użytkownik
nom dodano ta funkcję jednak nie wiem jak wam ale ja sprawdzalem jeden kupon i mialem tam chyba 56.90 i mi pokazalo 56 inaczej niz bylo do wygrania , czy wam trez pokazuje inne sumy i czy są tylko to rożnicy groszowe ale czy tez złotówkowe ?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ogólnie to mój pierwszy bukmacher naziemny zanim zacząłem grać w necie,wtedy właśnie czegoś takiego brakowało wielki ✅ dla toto-mixa za to ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nom dodano ta funkcję jednak nie wiem jak wam ale ja sprawdzalem jeden kupon i mialem tam chyba 56.90 i mi pokazalo 56 inaczej niz bylo do wygrania , czy wam trez pokazuje inne sumy i czy są tylko to rożnicy groszowe ale czy tez złotówkowe ?
zawsze tak jest. ta funkcja dziala w fortunie od kilku lat. na pewno jak Ci wejdzie to tyle ile masz na kuponie. natomiast na stronie zawsze bedzie brakowac kilkudziesieciu groszy. badz przy duzej sumie kilku zlotych
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
właśnie sprawdzałem sobie kupon i wszystko jest OK kwota identyczna jak na kuponie :spokodfhgfh: Brawo dla Toto-mixa za taką opcję ✅
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dzisiaj w Toto-Mixie był błąd w ofercie - mocno zawyżony kurs na faworyta, który zdążyłem obstawić. Czy w takiej sytuacji nastąpi zwrot stawki czy jak to wygląda?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jeżeli w ciągu dnia nie zablokowali tego, to pewnie będziesz miał tak jak na kuponie. Najlepiej jest sprawdzic w necie kupon, albo w kolekturze ???? ale juz wiele razy takie błędy były i ludzie normalnie wypłacali to co mieli na kuponie, nic nie było odejmowane ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom