>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Zwrot bedzie na pewno, Ja juz wcześniej jakieś 3 miechy temu wplaciłem na kartę hajs. No w chodze i patrzę mecz, Atletic Bilbao-Zkimś tam i patrze w livescore a ten mecz juz sie zaczał i bilbao wygrywalo 2:0 a byla dopierp 20min. i kurs w ofercie 2.45. Zagrałem ALL IN czyli 250zł. Oczywiśćie bilbao dowiozlo wynik i idę do totka daję kod a tu zwrot. I pan z totka aż się śmiał...
 
K 0

krakk

Użytkownik
Czy ktoś wie coś na temat bonusów dla statusu srebrnego i złotego? Niby do końca września miały zostać podane
Właśnie się ukazały... czyli nici ze statusu złotego bo żeby go mieć trzeba w ciągu miesiąca obstawić łącznie za 1700zł
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nie rozumiem, dlaczego typ zarówno na dwa, jak i trzy sety jest rozliczony jako przegrana. Toż to czyste złodziejstwo. Może mi ktoś to wytłumaczyć?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
to różnie, często w ciągu dnia dochodzą aktualizajce z różnymi zdarzeniami, nawet kilka razy na dzień, także trzeba patrzeć w necie, albo w kolekturze pytać się czy jest coś nowego, bo często kolektorzy nie wieszają tych aktualizacji, bo nie ma już miejsca, ale mają je u siebie, albo Ci pokażą w kompie ????
 
P 0

pacibum

Użytkownik
Wiem wiem ja mam kase wplacona w e-promocji i co godzinke sprawdzam czy już są. Po to tam kase wpacilem bo nawet u bukow internetowych to strzelcow bramek w hokeyu to ze swieca szukac xD
Thx za odpowiedz
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wracając do ich pomyłki z Sharapovą, dowiedziałem się że gdyby wygrała w dwóch setach, to typ by był rozliczony za przegrany lub zwrot. Wygrała w trzech setach, więc wygodniej im było potraktować typ po prostu za przegraną, mimo że kurs był totalnie zawyżony, żeby zwyczajnie zarobić (wiadomo, że nikt nie grał że będą trzy sety po minimalnym kursie, a na kurs 7 się dużo osób skusiło, chociażby moi kumple i to nie za 2 zł).
Tak więc jednym słowem: nie polecam tego bukmachera!
Arbiter_Erhan, masz jeszcze jakieś info odnośnie ich oszustw/kombinowania/naciągań?
 
majkos 0

majkos

Użytkownik
Witam mam takie pytanie grałem dzisiaj spotkanie Bolton - Tottenham podwójna szansa typ: 2 i gdy sprawdzam wynik na stronie kupon to mi wyskakuję że ten typ został nie uznany, patrze na wyniki jakimi można było wygrać tym typem jest 0,10,20 a jak obstawia się podwójną szanse to sa tylko typy 1,0,2 i nie wiem czy kupon jest przegrany czy jest błąd na stronie
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
To może za cały komentarz co do tych wątpliwości posłuży wyciąg z regulaminu:
Podwójna szansa:
Należy wytypować, czy dany wynik padnie do przerwy lub/i jako końcowy, gdzie:
1 – oznacza, że drużyna podana na pierwszym miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu
0 – oznacza, że remis będzie do przerwy lub/i na koniec meczu
2 – oznacza, że drużyna podana na drugim miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu
Czyli wszystko w wynikach się zgadza, Twój typ niestety błędny. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom