>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Przywileje dla Uczestników ze statusem BRĄZOWYM:

E-promocja – to promocja, która umożliwia Uczestnikowi możliwośc typowania wyników w Internecie za pośrednictwem E-Konta na stronie http://www.totolotek.pl

Bonus 10% za wygrane kupony zakładów Toto-Mix:
Uczestnikowi Programu, który dokona zamiany wygranej z kuponu zakładów Toto-Mix na zakup Otwartego zakładu w E-promocji przyznany zostanie dodatkowy bonus w postaci 10% wartości zakupionego Otwartego zakładu do wykorzystania za pośrednictwem E-konta w E-promocji.

Ekskluzywna oferta zakładów Toto-Mix - tylko z kartą Ligi Mix’u:
To oferta 20 najpopularniejszych wydarzeń z bieżącego tygodnia. Zdarzenia te posiadają wyższe kursy w stosunku do oferty głównej i są dostępne w ramach grupy wyłącznej, co oznacza, że zdarzeń tych nie można łączyć z pozostałymi zdarzeniami z oferty. Minimalna opłata za kupon ze zdarzeniami z tej oferty wynosi 20 zł.

Bonus 10% przy zakupie w poniedziałek Otwartego zakładu w ramach E-promocji
Przy zakupie w każdy poniedziałek Otwartego zakładu w ramach E-promocji przyznany zostanie dodatkowy bonus w postaci 10% wartości nabytego zakładu do wykorzystania w dowolnym dniu za pośrednictwem E-konta.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Szczegółowe zasady i rodzaje przywilejów dostępnych dla Uczestników ze statusem SREBRNY i ZŁOTY, które dostępne będą od października 2009 roku zostaną podane do wiadomości Uczestników, nie później niż w dniu 30 września 2009 r. ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Szczegółowe zasady i rodzaje przywilejów dostępnych dla Uczestników ze statusem SREBRNY i ZŁOTY, które dostępne będą od października 2009 roku zostaną podane do wiadomości Uczestników, nie później niż w dniu 30 września 2009 r. ????
pod koniec września będzie podane na stronie i w punktach Totolotka ????
 
B 0

barti

Użytkownik
też wczoraj byłem, i od soboty jest w punkcie zainstalowany telewizor na którym zawsze jakieś zdarzenia sportowe pokazują, i ofertę w skrócie na boku ekranu. Ekspedientka powiedziała że w przyszłości będą zakłady live w punkcie na zdarzenie które akurat leci w telewizji. Więc będzie w przyszłości jeszcze lepiej...cały dzień tam można siedzieć...:-D
Hahahaaaaaa dobre.... juz to wiedze ludzi stojacych w kolejce do pani Krysi, zeby obstawic live ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
po pierwsze: kolektorka, bo ekspedientka to jest w sklepie:p, a o zakładach live nic nie wiadomo:p telewizor jest generalnie po to, żeby leciały na nim gonitwy na Słuzewcu i Atg, a ta oferta po boku, to tylko dodatek ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
witam.

Mam jeden wygrany kupon i jak go wypłacić z neta ? :p Pani w Toto mówiła że wystarczy spisać jakiś pięcio-cyfrowy/literowy kod i przynieść go do niej. Ale ja w ogóle nie wiem gdzie on jest ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
witam.
Mam jeden wygrany kupon i jak go wypłacić z neta ? :p Pani w Toto mówiła że wystarczy spisać jakiś pięcio-cyfrowy/literowy kod i przynieść go do niej. Ale ja w ogóle nie wiem gdzie on jest ????
jesli nie widzisz kodu, zaznacz ten kupon i daj do wydruku, wtedy dostaniesz kodzik i zamienisz go na nagrode w totomiksie
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
mam pytanie jak cche wybrac pieniadze i dostaje ten jednorazowy kod realizacji wydruku to trzeba miec drukarke do tego czy wystarczy ze go przepisze i zaniose pani z kolektury ? prosze o szybka odpowiedz bo cche zaczac grac ;D i prosze o dolkaldne wytlumaczenie tego o co chodzi ;)
No więc, wystarczy że dodasz go do wydruku, przepiszesz kod i dasz go wraz z kartą pani w kolekturze. nie potrzebna CI żadna drukarka:spokodfhgfh:
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Totomix w moim mieście zamienił się w typowego Totolotka. JEst kolektura Multi Multi, Dużego Lotka, Expres lotka itp. Pełono &quot;starszych Pań&quot; po 60 lat tam przesiaduje. Można kupować zdrapki takie jak są w Totolotku. Jest przez to strasznie brudno na tych półeczkach jak i na podłodze. To zniechęca do chodzenia tam :/
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
to dziwne, bo z tego co wiem, to punkty Totolotek S.A. prowadzą tylko zakłady wzajemne, maszyny itd, nie moga byc polaczone z inna firmą. Może poprostu jest blisko gdzies punkt lotto i przylaza tutaj zdrapywac zdrapki, bo tu sa poleczki ( u mnie tak niestety robia:/ )
 
toki 26

toki

Użytkownik
witam czy może ma ktoś tą karte ligi mixu zeby obstawiać przez internet bo mam do niego pytanie ? jakie trzeba podać dane przy zakładaniu tej karty ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
login jakikolwiek, bo karta musi byc nazwana, ale do nieczego innego nie jest potrzebny ten login. Mogą być nawet same liczby, bo tych loginów jest już bardzo dużo i się powtarzają. Do tego dajesz swój numer telefonu i dostajesz wydruk z potwierdzeniem zalozenia karty, pierwsze haslo i login do logowania na stronie (po pierwszym zalogowaniu mozesz to sobie zmienic na stronie, tak zeby ci bylo wygodnie się logować). Odrazu możesz wpłacić pieniądze od 10 do 1000 zł, żeby grać. Karta jest odrazu aktywna. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom