>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
chyba najwyzsze kursy maja z bukow stacjonarnych ; ]
minus za oferte zuzla
Chyba zartujesz, zawsze jak robie kupon do ziemniaka to sprawdzam gdzie bede mial wieksze ako, wychodzi albo Fortuna albo Milenium, Toto i STS zazwyczaj sa z tylu. Choc moze to zalezy od dyscypliny, ja gram tylko pilke.
 
P 0

pavlinho

Gość
Chyba zartujesz, zawsze jak robie kupon do ziemniaka to sprawdzam gdzie bede mial wieksze ako, wychodzi albo Fortuna albo Milenium, Toto i STS zazwyczaj sa z tylu. Choc moze to zalezy od dyscypliny, ja gram tylko pilke.
Zależy od godziny. Kursy spadają. Przeważnie z rana STS ma najwyższe kursy, po południu Fortuna a TotoMix i Milenium często zaniżają.
 
karolll121 0

karolll121

Użytkownik
A co jeśli babka z Toto sie pomyliła i kupon wygrany (wypłacony) zamiast zostawic u siebie to dała mi spowrotem ??
Mogę to wykorzystac i wypłacić drugi raz ???
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
A co jeśli babka z Toto sie pomyliła i kupon wygrany (wypłacony) zamiast zostawic u siebie to dała mi spowrotem ??
Mogę to wykorzystac i wypłacić drugi raz ???
Nie możesz, tego kuponu już nie ma w systemie, więc go nie wypłacisz i Ci go zabiorą. Dlatego najlepiej jak sam pójdziesz i go oddasz, bo kolektorzy są rozliczani ze wszystkich kuponów wypłaconych i anulowanych.

A Totolotek w sobote jest nieczynny.
 
karolll121 0

karolll121

Użytkownik
Nie możesz, tego kuponu już nie ma w systemie, więc go nie wypłacisz i Ci go zabiorą. Dlatego najlepiej jak sam pójdziesz i go oddasz, bo kolektorzy są rozliczani ze wszystkich kuponów wypłaconych i anulowanych.

A Totolotek w sobote jest nieczynny.
Poszedłem sprobowac jeszcze raz no i babka powiedziała to co Ty , ale kupon zwróciła ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
od czewrca w sobote i niedziele było otwarte do 18,30


A e-kupony-idziesz do punktu, mówisz, że chcesz grać w internecie, dostajesz kartę Ligi Mixu, podajesz swój numer telefonu na jaki będziesz dostawał wszelkie kody niezbędne do zatwierdzenia kuponu w necie, oraz do wydruku kuponów, wplacasz pieniadze na to konto w dowolnym punkcie(od 10 do 1000 jednorazowo), logujesz sie na stronie i grasz ???? na Stronie masz wszystko napisane co i jak z tymi kodami, nic trudnego ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
w każdym punkcie jak pójdziesz, mowisz ze chcesz wyniki gonitwy tej i tej, z dnia takiego i juz ???? za wyniki nic nie placisz, ale do wydruku dostepne sa dopiero po zakonczeniu wszystkich gonitw z danego toru ????
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Czesc, pewnie zauwazyliscie ze liga mixu dobiegla konca, punkty sie wyzerowaly ale OK, wcale mnie to nie zdziwilo ale.. no wlasnie, na moim koncie na internecie pojawilo sie cos takiego jak &#39;status:brazowy&#39; wie ktos co to jest? A za zlozenie zakaldu dostalem 50pkt a nie jak zawsze 5pkt. O co tu chodzi?
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Teraz juz wiem ???? W sumie nawet fajne ale chyba nie dodaja pkt za wygrane kupony, rano mialem jeden przeniesiony do wygranych i nie doliczyli a zawsze doliczalo juz wtedy, zreszta nie ma nic napisane na temat dodawania pkt z awygrane kupony wiec pewnie nie dodaja. Kiedy ja uzbieram te 5k pkt:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom