>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

G 0

grubymdwrz

Użytkownik
Siemanko. troszkę sie pogubilem ,
1. czyli nadal mozna grac przez internet ? czytałem że trzeba udać sie do punktu toto i powiedziec ze chce grac przez internet, wyrobia mi karte na ktora bede mogl wplacic srodki i przez internet obstawiac spotkania
Czy to nadal jest aktualne ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Nie jest to aktualne, bo jak już wcześniej było wspomniane od 1-go grudnia usługa E-promocja została zakończona. Oznacza to, że nie ma możliwości doprecyzowania zakładów otwartych poprzez stronę totolotek.pl

Kartę możesz jak najbardziej założyć, aby uczestniczyć w Lidze Mixu ( tu masz szczegóły o co chodzi: http://totolotek.pl/ligamixu/ ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wydaje mi się że już nie można. Przynajmniej u mnie już nie idzie.

Ale mam pytanie, jak się ta e-promocja skończyła czy można jeszcze wypłacić kasę z karty czy przepadła :?:
 
G 0

grubymdwrz

Użytkownik
Czyli teraz za każdym razem gdy bede chciał postawić zakład bede musiał odwiedzić punkt ?
a znasz może jakies podobne firmy bukmacherskie , w ktorych mozna stawiac przez internet ale wygrane odbierac w punktach. zalezy mi na czasie , bo w internetowych bukach sporo czasu czeka sie az zaksieguja kwote na koncie gracza
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Żadny legalnie działający bukmacher naziemny nie otrzymał jeszcze zezwolenia od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów poprzez internet. Dopiero gry to nastąpi - będzie taka możliwość.

Środki absolutnie nie przepadają. Wystarczy, że po zalogowaniu się wejdziesz w zakładkę: Moje kono ( jest ona pod przyciskiem wyloguj ). Jak przejedziesz na sam dół strony to masz tam napisane: wypłata całego salda i przycisk: pobierz hasło. Jak klikniesz w ten przycisk, to na Twój telefon komórkowy zostanie przysłane 10-cio znakowe hasło do wypłaty salda, które jest ważne przez 48 godzin. Na podstawie tego hasła i Twojej karty Ligi Mixu kolektor w dowolnym punkcie wypłaci Ci saldo.
Pamiętaj tylko, że ewentualny bonus jaki posiadasz nie podlega wypłacie, oraz jeśli masz saldo większe niż 2000zł, to musisz podstępować tak jak przypadku wyższych wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzięki za odpowiedź, dobrze że kasa nie przepada bo dość sporo tam miałem. A co ważniejsze progu 2 tysi nie przekroczyłem więc bajka. ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mi bonus przepadł, drobne bo 64 zł, ale zawsze coś. Próbowałem interweniować żeby dali mi za to postawić, albo jakoś obrócić ale raz odpisali i olali.
 
R 13

reward

Użytkownik
I znowu jakiej usterki na stronie :razz: może rzeczywiście coś robią :razz:
U mnie działa wszystko OK... czasami może zdarza się, że przez kilka minut coś działa nie tak...
Poczekamy do Świąt... jak do tego czasu nic się nie wyjaśni to pewnie granie przez internet będzie możliwe nopiero za miesiąc.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
U mnie działa wszystko OK... czasami może zdarza się, że przez kilka minut coś działa nie tak...
Poczekamy do Świąt... jak do tego czasu nic się nie wyjaśni to pewnie granie przez internet będzie możliwe nopiero za miesiąc.
U mnie to już parę godzin :razz:
 
D 15

dog501

Użytkownik
u mnie to samo cały dzień stronka nie działa, w punkcie w moim mieście babka odbiera dużo telefonów odnośnie zapytan o te stronę bo nie moga wejść czyli to nie przeglądarka
i cos kombinują
 
J 6

josed

Użytkownik
Wszystko zależy od przeglądarki. U mnie na Chrome strona nie działa już tydzień, za to na mozilli wszystko śmiga normalnie.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Wszystko zależy od przeglądarki. U mnie na Chrome strona nie działa już tydzień, za to na mozilli wszystko śmiga normalnie.
tez mam mozille :razz:

Panowie, jak to z tą wypłata środków z salda??
Próbowałem pare dni temu i dziś znowu, klikam, zeby mi przysłali potrzebny kod esem na telefon, czekam, czekam, czekam i nic... próbowaliście juz wypłacać ??

Edit: Już mam :razz: zawiecha, bo potem przyszły 2 kody na raz :razz:
 
Do góry Bottom