>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak mam, Dowiedziałem się tak z biura dwóch ziemniaków. Jeden zresztą powstanie po nowym roku. Także tyle wiem a czy to będzie przełom Lutego/Marca to ja na 100 % tutaj potwierdzić nikomu nie mogę. Jedynie powiedzieć jakie chodzą słuchy. Także skoro jesteś lepiej poinformowany to gratuluje.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Szczerze, to nie wiem skąd takie wyczekiwanie i gorąca dyskusja na temat wejścia naziemnych do netu. Pełna rejestracja a potem inwigilacja kaplicowska mi się nie uśmiecha. Już wolę korzystać w tradycyjny sposób z oferty naziemnych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak mam, Dowiedziałem się tak z biura dwóch ziemniaków. Jeden zresztą powstanie po nowym roku. Także tyle wiem a czy to będzie przełom Lutego/Marca to ja na 100 % tutaj potwierdzić nikomu nie mogę. Jedynie powiedzieć jakie chodzą słuchy. Także skoro jesteś lepiej poinformowany to gratuluje.
Ja pytałem o źródło. Bo jak ktoś pisze informacje to ważne co to jest za źródło - czy nie mówi tego, np. pani co przyjmuje w okienku.
Ja informacji nie mam żadnych. Jedyne co miałem do przekazania to już wyżej napisałem.
Szczerze, to nie wiem skąd takie wyczekiwanie i gorąca dyskusja na temat wejścia naziemnych do netu. Pełna rejestracja a potem inwigilacja kaplicowska mi się nie uśmiecha. Już wolę korzystać w tradycyjny sposób z oferty naziemnych.
Zgadzam się z kolegą. Dziękuję nie skorzystam. Ale ciekawy jestem jak to będzie działać
 
G 0

ganc_89

Użytkownik
Witam, o co chodzi z tą potencjalną wygraną tygodnia eKuponów na stronie Toto-mixsa. Co jakiś czas są nowe wygrane, a przecież usługa eKuponów została zakończona?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobrze Panie Vaderze wiesz że takich info dawać nie wolno, Niech będzie że pan przy okienku powiedział bo tak będzie lepiej i nie rozgrzebujmy tego. Okaże się kto miał rację ???? .
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Witam, o co chodzi z tą potencjalną wygraną tygodnia eKuponów na stronie Toto-mixsa. Co jakiś czas są nowe wygrane, a przecież usługa eKuponów została zakończona?
Zakończona została e-Promocja, ekupon to coś zupełnie innego, to znaczy wchodzisz na stronę tworzysz kupon, ale zatwierdzają go i tak w punkcie, podajesz wygenerowany kod i oni Ci puszczają normalny kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Witam, o co chodzi z tą potencjalną wygraną tygodnia eKuponów na stronie Toto-mixsa. Co jakiś czas są nowe wygrane, a przecież usługa eKuponów została zakończona?

E-kupon to jest stworzenie kuponu, z zapisaniem numeru i wydrukowaniem go w punkcie ( płacisz również w punkcie ). Podczas tworzenia e-kuponu jest napisane: UWAGA!
Zapisanie eKuponu nie jest równoznaczne z zawarciem zakładu.


????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 48

grozer9

Użytkownik
czemu sie boicie ze jak buki naziemne dostana zgode ministerstwa bo bedzie inwigilowani?? bez przesady do cholery co my w drogiej korei polnocnej zyjemy czy w cywilizowanym kraju?? nie bedzie zadnych kontroli raczej , tylko ciekawi mnie kiedy to sie wszystko rozpocznie chcialbym zeby do konca stycznia najpozniej ale chyba sa na to male szanse niestety ....ale obym sie mylil
 
P 10

petepistol

Użytkownik
grozer, przecież wiadome jest, że buki mają posłusznie o wszystkim meldować. Kto, ile, za ile, ile wygrał, ile przegrał. Punkt zaczepny do dalszych poszukiwań będą mieć. Bo jak wygrałeś tu, to może i jeszcze gdzieś. No ale jeśli ktoś chce być kurczakiem na strzelnicy..
 
G 48

grozer9

Użytkownik
ale mi hcodzi o buki naziemne jak beda mogly to wprowadzic!!! pozatym kogo to obchodzi ile ja wygrywam i za ile gram moja kasa wiec moge sobie znia robic co mi sie podoba ... i co piszesz ze ktos chce byc kurczakiem na strzelnicy przeciez nic nikt ci nie zrobi bo bedziesz odprowadzal podatek juz w momencie zawarcia zakladu wiec nic nie grozi
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
ale mi hcodzi o buki naziemne jak beda mogly to wprowadzic!!! pozatym kogo to obchodzi ile ja wygrywam i za ile gram moja kasa wiec moge sobie znia robic co mi sie podoba ... i co piszesz ze ktos chce byc kurczakiem na strzelnicy przeciez nic nikt ci nie zrobi bo bedziesz odprowadzal podatek juz w momencie zawarcia zakladu wiec nic nie grozi
nikogo*
oprócz jednej drobnej instytucji polującej na cudze pieniądze jaką jest Urząd Skarbowy
 
P 10

petepistol

Użytkownik
ale mi hcodzi o buki naziemne jak beda mogly to wprowadzic!!! pozatym kogo to obchodzi ile ja wygrywam i za ile gram moja kasa wiec moge sobie znia robic co mi sie podoba ... i co piszesz ze ktos chce byc kurczakiem na strzelnicy przeciez nic nikt ci nie zrobi bo bedziesz odprowadzal podatek juz w momencie zawarcia zakladu wiec nic nie grozi
możesz z nią zrobić co Ci się podoba, jasne. odprowadzony zostaje też podatek. wszystko pięknie, jeśli jesteś w fanklubie STS-u czy innego czegoś naziemnego i tylko tam pogrywasz bo mają &quot;fajne kursy i ofertę&quot; i wspaniałomyślnie odprowadzają wyżej wspomniany podatek ????
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
ale mi hcodzi o buki naziemne jak beda mogly to wprowadzic!!! pozatym kogo to obchodzi ile ja wygrywam i za ile gram moja kasa wiec moge sobie znia robic co mi sie podoba ... i co piszesz ze ktos chce byc kurczakiem na strzelnicy przeciez nic nikt ci nie zrobi bo bedziesz odprowadzal podatek juz w momencie zawarcia zakladu wiec nic nie grozi
Ja z tego wszystkiego wnioskuje, ze jak ktos ma zmaiar grac tylko u ziemniaków, to nie ma za bardzo powodów do obawy :razz: chociaż konto pewnie będzie na szczególnym podglądzie :razz: ale jeżeli ktos gra w nielegalnych bukach, a przy okazji chce pograć u ziemniaka &lt; z inwigilacją w gratisie &gt;, to chyba trzeba odradzać, dopiki nie zobaczymy jak to w rzeczywistości działa :razz:
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
ironia grubą nicią szyta...
To ukończyłeś jakiś kurs dla krawcowych :razz:?? dostałeś dyplom ukończenia :razz:??

W sumie w toto chyba z 1 grudnia skasowali e-promocje, bo &quot;w najbliższym czasie&quot; miali stworzyć cos &quot;lepszego&quot;, tutaj czas mija a oni nie podają żadnych nowych info :razz:
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Ja z tego wszystkiego wnioskuje, ze jak ktos ma zmaiar grac tylko u ziemniaków, to nie ma za bardzo powodów do obawy :razz: chociaż konto pewnie będzie na szczególnym podglądzie :razz: ale jeżeli ktos gra w nielegalnych bukach, a przy okazji chce pograć u ziemniaka &lt; z inwigilacją w gratisie &gt;, to chyba trzeba odradzać, dopiki nie zobaczymy jak to w rzeczywistości działa :razz: wypowiedz ARESA pl.

chlopcy nie opowiadajcie glupot ze ktos bedzie pod specjalnym nadzorem bo gra u ziemniaka! naprawde macie wybitna wyobraznie , wszystko bedzie legalne , wiec zadnych podatkow i jakis rozliczen z US nie bedzie to juz podatek bedzie zplacony przy transakcji
 
Do góry Bottom