>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) Vs. Vitalij Kliczko (42-2; 39KO) - 10.09.2011 (WBC)

Status
Zamknięty.
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak poczytałem trochę wasze wypowiedzi i kilka spostrzeżeń nasuneło mi sie na myśl.
Po pierwsze to Wład nie zawalczy trzech walk przez pół roku bo to mądry pięściarz i nie narazi się na żadne niebezpieczeństwo.Czyli według mnie to na bank kwiecien Derek a potem wrzesien prawdopodobnie Adamek.
Co do miejsca walki to we Wrocławiu dochody powinny być dosyć spore bo inaczej nie było by nawet rozważane to miejsce.A dlaczego Steward mówi o USA?Pewnie chciałby zdobyć trochę rynek amerykański a HBO kiedys powiedziało że może pokazać tylko walke Kliczki z Tomkiem więc dlatego pewnie USA.Ale czy to będzie USA czy Polska to i tak myślę że sędziowie będą sprawiedliwi(gorzej Niemcy).
Dlaczego Kliczko chce przyjechać do Polski(jeśli chce)?Na bank chodzi o kase,nowy rynek zbytu i o to że chyba jednak nie boi sie Tomka(i dobrze).
Co do samej walki to widać że nasze spostrzeżenia co do walki są podobne jak i spostrzeżenia Tomka.A co będzie najważniejszym punktem do wygrania??Według mnie kondycja bo reszte Tomek na pewno będzie robił jeśli sił starczy.A jak zabraknie to tak jak tu ktoś napisał moze byc dobrze,może Adamek prowadzić a w jedenastej czy dwunastej rundzie zabraknie sił i może byc po walce.
Jeszcze tam pisaliście że Kliczko sie gubi jak go przycisnąć-pewnie tak choć ostatnio raczej nikt go nie przycisnął ale wystarczy obejrzeć walkę z Sandersem tam był jak dziecko we mgle.Choć teraz to całkiem inny bokser.
PS:-To o Vitku(w poprzednim poście)było żeby porównać obu bo podobno w kontrakcie ma być coś takiego że jeśli Wład bedzie miał kontuzje to Vitek będzie mógł go zastąpić.
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
W tym momencie nasza dyskusja bardziej wiąże się z tym o czym nas informują media. Trzeba poczekać na jakieś ciekawsze konkrety odnośnie tej walki, dla nas oczywiście dużym zaszczytem byłoby, żeby walka odbyła się w Polsce, jednak Kliczko interesują zyski jeśli będą większe gdzie indziej to zawalczą na innym gruncie.
Dziś wyczytałem, że jednym z kandydatów na rywala Haye jest Povetkin ale znając Atlasa nie wypuści swojego pupilka na tak głęboką wodę. Ja osobiście bardzo chciałbym walki Kliczko-Haye ponieważ taka walka potrzebna jest wadze ciężkiej w dzisiejszych czasach. Żeby zamknąć usta krytykom, którzy twierdzą, że Haye boi się Kliczko, a Kliczko dobiera sobie łatwych rywali.
Namieszać może jeszcze Holyfield, który mimo swojego wieku nie oszukujmy się zlał Wałujewa.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
95% forum żyje tym co informują media. Przecież to normalne ;) Zbaczamy trochę z tematu bo do dyskusji o Kliczkach i Haye jest inny temat ale już Ci odpowiem. Zgodzę się , że walka unifikacyjna jest potrzebna. HW dawno nie miała wielkiej walki więc Haye -Kliczko by nie zaszkodziła obecnej sytuacji. Dalej. Haye z tego co widać boi się braci. Wie , że narobił sobie u nich kaszany i bracia będą dążyć do ośmieszenia go w ringu. Obaj mają inny plan na tą walkę. Jeden chce go zniszczyć jak najszybciej , drugi zaś chce go ośmieszać przez pełen dystans. Dyskusja o nich tworzy błędne koło , to jest tunel bez wyjścia i nie wiadomo co już o tym myśleć. O Povietkinie to szkoda pisać. Nie wiadomo na co on liczy ? Wyjdzie do braci jak będą po 50 ?
Co do Evandera. Holy ma ambitne plany , unifikacja wszystkich tytułów ale powiedzmy sobie szczerze czy stać go na to ? Nie wiem. Holy ma sporo długów i moim zdaniem tylko to trzyma go w ringu. Fakt , z Wałujewem wygrał ale był ciut młodszy. Holy walczy za tydzień z Wiliamsem i za 2 miesiące z Nielsenem. Trudni rywale , i te walki nam dadzą odpowiedź czy Holy jest jeszcze warty &quot;wielkiej&quot; walki. Mówię wielkie bo nie sądzę , aby po tych wygranych dostał walkę o pas. Chyba , że od Heya , który lubi kończyć bokserskie kariery ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szefowa grupy Main Events Kathy Duva, która organizuje walkę Tomasza Adamka z mistrze świata federacji WBO/IBF w wadze ciężkiej Władimirem Kliczko potwierdziła, że obozy obu pięściarzy są już na ostatniej prostej i niebawem podpiszą kontrakt na wrześniowy pojedynek. Według Kathy walki Adamek vs Kliczko nie można porównać z żadnym innym wydarzeniem sportowym w Polsce.
&quot;Negocjacje z obozem Kliczki trwają od czwartku, czyli ponad tydzień. Ta walka będzie największym wydarzeniem w sportowym w historii Polski. Nie można tego wydarzenia porównać do niczego, co zdarzyło się tam wcześniej.&quot; - powiedziała Duva.
Promotorka zdradziła jak doszło do tego, że Władimir Kliczko podjął temat organizacji walki z Tomaszem Adamkiem. Kathy powiedziała, że to jej spotkanie z Shelly Finkelem zaowocowało rozpoczęciem negocjacji w sprawie organizacji walki Kliczko-Adamek.
&quot;Rozmawiałam z Shelly Finkelem, który reprezentuje Kliczkę i kiedyś był bardzo bliskim przyjacielem mojego mężą, gdy ten jeszcze żył. Zapytałam go, czy chciałby się spotkać ze mną, aby porozmawiać na temat organizacji walki Kliczko vs Adamek. Powiedział, że Adamek jest pierwszy w rankingu WBO i wobec tego możemy zorganizować walkę z Władimirem Kliczko. W Polsce budowane są 4 nowe stadiony, które przygotowywane są na Euro 2012. Te obiekty będą gotowe w lipcu lub wrześniu 2011 roku i wspaniale byłoby, aby na otwarciu jednetgo z tych stadionów odbyła się walka o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Gdy jechałam na spotkanie z nim dostałam informację, że Władimir walczy 2 lipca z Haye. Na spotkaniu spytałam o to Shellyego i opowiedziałam mu jak wielkim wydarzeniem byłaby walka na stadionie w Polsce. On kilka minut po naszym spotkaniu zadzwonił do mnie i powiedział, że rozmawiał zarówno z Władimirem jak i z Berndem Boente, którzy są gotowi do rozpoczęcia negocjacji w sprawie organizacji tej walki.&quot; - powiedział Kathy Duva.
Klika dni temu informowaliśmy naszych czytelników o tym, że walka Adamek vs Kliczko będzie transmitowana w systemie PPV. Dziś szefowa Main Events potwierdziła tę informację. Promotorka zdradziła również, że swego czasu chciała zorganizować walkę Adamek vs Haye, ale Anglik nie był nią zainteresowany.
&quot;Teraz czekamy na umowę. Zgodziliśmy się już na wszystkie warunki i ustaliliśmy termin walki. Wiemy, że walka odbędzie się w Polsce na jednym z czterech otwieranych na Euro stadionów i wiem, że walka będzie pokazywana w Polsce w systemie PPV. Będzie to pierwszy pojedynek w systemie PPV pokazywany w polskiej telewizji. To jest wspaniałe. Chcieliśmy zorganizować walkę z Haye, bo taki pojedynek chciała transmitować telewizja HBO. Próbowałam się swego czasu kontaktować z ludźmi Davida Haye, ale żaden z nich nie chciał rozmawiać na temat tej walki. Ja byłabym szczęśliwa, gdyby udało się sprowadzić Haye do USA i zorganizować jego walkę np. w Newark, gdzie na walki Adamka przychodzi 10000 kibiców. Na dziś wiemy jednak, że Adamek będzie walczył z Kliczko. Nieważne, z którym, ale ważne, że walka się odbędzie. Wierzę, że Adamek pokona jednego i drugiego Kliczkę.&quot; - powiedziała Kathy Duva.
boxingnews.pl
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Teraz czekamy na umowę. Zgodziliśmy się już na wszystkie warunki i ustaliliśmy termin walki. Wiemy, że walka odbędzie się w Polsce na jednym z czterech otwieranych na Euro stadionów i wiem, że walka będzie pokazywana w Polsce w systemie PPV. Będzie to pierwszy pojedynek w systemie PPV pokazywany w polskiej telewizji. To jest wspaniałe
Nie wiem jak za bardzo działa PPV.Nógł by ktoś to bliżej mi przedstawić kto to widział na własnej skórze.
A tak mi sie wydaje że to w Polsce to nie wypali.Jeszcze zależy od ceny.Gdyby to było do pięciu złotych to może ale jak więcej to ludzie bedą kombinować.
Chcieliśmy zorganizować walkę z Haye, bo taki pojedynek chciała transmitować telewizja HBO. Próbowałam się swego czasu kontaktować z ludźmi Davida Haye, ale żaden z nich nie chciał rozmawiać na temat tej walki. Ja byłabym szczęśliwa, gdyby udało się sprowadzić Haye do USA i zorganizować jego walkę np. w Newark, gdzie na walki Adamka przychodzi 10000 kibiców. Na dziś wiemy jednak, że Adamek będzie walczył z Kliczko. Nieważne, z którym, ale ważne, że walka się odbędzie. Wierzę, że Adamek pokona jednego i drugiego Kliczkę.
To tylko według mnie potwierdza że Haye boi się Tomka bo inaczej wziął by tą walkę bo kasa była by ogromna.
HW dawno nie miała wielkiej walki więc Haye -Kliczko by nie zaszkodziła obecnej sytuacji. Dalej. Haye z tego co widać boi się braci. Wie , że narobił sobie u nich kaszany i bracia będą dążyć do ośmieszenia go w ringu. Obaj mają inny plan na tą walkę. Jeden chce go zniszczyć jak najszybciej , drugi zaś chce go ośmieszać przez pełen dystans
Ja myślę że i Władek trochę może się bać Haye bo on bardzo przypomina bokserów z którymi Wład przegrywał.Vitek by zamiatał ring Hejem tego jestem pewien.A są przymiarki Haye-Vitek-oby to wyszło.Potrzebujemy undisputed champion.HW potrzebuje mistrza absolutnego ale chyba nie w tych czasach bo dwaj chyba najlepsi nie zawalcza ze sobą.
Ja chciałbym zobaczyć walki Haye i Adamka z obydwoma Kliczkami no chyba że Solis coś pokarze.To wielkie walki robią boks.
Jedynym człowiekiem który chce walk jest chyba Tomek tak mi sie wydaje.On nie kalkuluje bo jak to sie mówi w boksie nie ma wicemistrzów.Możesz przegrać ale musisz spróbować.To odróżnia sportowca od biznesmena za którego wielu uważa Tomka.On jest sportowcem.Ile razy wspomniany Holy próbowałem,przegrywał a i tak każdy uważa go za wielkiego właśnie dlatego że się nie bał.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Znalazłem ciekawy artykuł, źle wróżący wszystkim abonentom konkurencji CP, którzy będą zainteresowani oglądaniem tej walki w TV.

Adamek: Moja walka w PPV

Wiele wskazuje na to, że jeśli dojdzie do historycznego pojedynku Tomasza Adamka z Władimirem Kliczko, będzie go można obejrzeć za dodatkową opłatą. W ramach usługi &quot;pay per view&quot;.
Od kiedy pojawiły się pierwsze informacje na temat walki Tomasza Adamka z Władimirem Kliczko, manager polskiego boksera nie ukrywał, że dąży do tego, by w Polsce walka pojawiła się w systemie &quot;pay-per-view&quot;. I wiele wskazuje, że by obejrzeć walkę Tomasza Adamka będzie trzeba zapłacić kilka dodatkowych złotych.

- Polsat już od dłuższego czasu przygotowuje się do tego systemu, a moja walka z Kliczką ma być pierwszą transmitowaną w ten sposób - powiedział w wywiadzie dla Super Expressu Tomasz Adamek. Prawdopodobnie dostęp do PPV będzie możliwy za pomocą Cyfrowego Polsatu oraz przez Internet (np. w ipla).

Przypomnijmy, że w przypadku systemu PPV widz cyfrowej telewizji płaci za obejrzenie konkretnej treści, najczęściej transmisji sportowych. Szacuje się, że koszt dostępu do jednego wydarzenia (np. wybranej walki bokserskiej) może wynieść około 10 zł. System PPV bardzo popularny jest w Ameryce, zarabiają na nim nadawcy oraz sami bokserzy, którzy otrzymują część pieniędzy ze sprzedaży.

Źródło: Super Express/wł.
Źródło

PPV czyli Pay-per-view to usługa w której płaci płaci się za obejrzenie konkretnej treści. Największą popularnością cieszy się w przypadku transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, np. gal boksu zawodowego oraz wrestlingu, głównie stosowana w USA. Z polskich platform cyfrowych tę usługę oferuje tylko Cyfrowy Polsat podczas transmisji spotkań Ligi Europejskiej.

Jeśli okaże się, Polsat otwarty nie pokarze walki to alternatywą będzie RTL który pokazuje walki braci Kliczko w sposób niekodowany na głównej antenie.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
WTF???
W czym ci przypomina Haye -Brewstera albo Sandersa chętnie przeczytam.
Czym?Stylem walki a właściwie mocnymi ciosami które zadaje.Tym że jak trafi to idzie za ciosem najczęściej.Tym że i Brewster i Sanders mieli niezwykłą dynamikę przy zadawaniu ciosów.Tu widzę podobieństwo.
Może źle sie wyraziłem-Przypomina przede wszystkim Brewstera(i sandersa też) w technice zadawania ciosów mocnych-w końcu Haye jakby nie patrzeć jest puncherem
Czyli walka na PPV jest dostępna tylko na platformach cyfrowych,a konkretnie bedzie to w tym przypadku platforma zapewne Cyfrowego Polsatu tak??
Czyli jak ktoś ma siatke albo inna tv satelitarną to nie obejrzy nawet jakby chciał??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
10 zł jak na taką walkę to moim zdaniem nie dużo i ja osobiście bez wahania bym zainwestował te 10 zł i miałbym nadzieję , że to były najlepiej zainwestowane 10zł w moim życiu ???? W Ameryce za lepsze walki to płacą od 10$ a te dobre gale sięgają nawet 40$. Nie ma co narzekać. Zastanawia mnie tylko czy aby na pewno w Polsce to PPV przyniesie większy zysk. Znając chytrość Polaków to będą masowo Puby , Streamy internetowe i kombinowanie jak tylko można. Moim zdaniem walka na otwartym Polsacie to 15 mln widzów bite. Zyski z reklam itp .... no ale chyba jestem jednak za ciemny żeby to pojąć ;) Chyba , że ma to na celu działania przyszłościowe by powoli wprowadzać ten system i przyzwyczajać kibiców.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Niestety taka prawda, że zaczyna to wchodzi w życie. To PPV jest to przyszłość, tylko Polak to cwaniak i na pewno będzie kombinował tak żeby zobaczyć a nie zapłacić. Jeśli jednak każda impreza sportowa będzie tak wyglądał to ludzie zaczną płacić i oglądać, ale gdzie tu sens skoro użytkownik Cyfrowego Polsatu płaci abonament np. 90 zł za pełen pakiet i musi dodatkowo zapłacić za walkę którą chce obejrzeć ? Gdzie tu sens ? Jednak trochę zbaczam z tematu. Co do samej walki na pewno będzie to wielkie wydarzenie sportowe przed ME 2012. Mam nadzieję, że stadion zapełni się maksymalnie i publiczność da kopa Adamkowi który wygra... Może tylko wygrać na punkty, bo nie wierzę, że ma na tyle mocny cios by powalić na deski Kliczko. Szczerze mówiąc miałem inne zdanie o Tomasz, że nie przywiązuje wagi do narodowości, że trenuje w USA i liczy się tylko wynik sportowy. Że Stany to jego drugi dom i wiąże większe nadzieje z tym krajem niż z Polską, a tu taka niespodzianka, że walka o MŚ odbędzie się w Polsce a nie w USA.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Mi by sie nie chciało kupować cyfrowego polsatu,jeszcze płacić dziesięć złotych czy więcej jak na necie pewnie będzie a jak nie to jechać do pubu albo Wrocka i na żywo.
Jeśli w Polsce planują na szerszą skalę PPV to g#wno będą z tego mieć.Jeśli miałbym placic dodatkowo za mecz Repry,czy Małysza czy cos innego to chyba bym się ######.Może w USA i GB i innych krajach to działa ale ile tam ludzie zarabiają a ile w Polsce.
Trzeba myśleć o kibicach a nie o zyskach bo to dzięki kibicom bokserzy zarabiają.To my i dajemy pracę tak naprawdę.Jeśli będę zarabiał tyle co w UK to mogę zapłacić za obejrzenie walki.A nawet tam SKY nie chciało dwóch walk PPV robić blisko bo bali sie i sprzedaż.W Polsce PPV to narazie melodia przyszłości.
Nie tędy droga.
Takie moje zdanie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Już pomijając kombinowania to zasięg będzie strasznie ograniczony, bo wątpię żeby n, c+, TP i kablówki oferował tą walkę ????, jeśli walka faktycznie będzie w PPV to Cp będzie miał wyłączność i na pewno każdy będzie kombinował gdzie obejrzeć walkę, myślę że jeśli walka była by w Polsacie i Polsacie Sport jak to było ze wszystkimi walkami Adamka, Włodarczyka itp. to oglądalność sięgnęła by może nawet 10mln i a w PPV max milion i sądzę, że na samych Reklamach Polsat zarobił by więcej, no chyba że planuje nadawać reklamy w PPV co według mnie mija się z celem. Dobrze, że alternatywa jest RTL, ale głupio będzie oglądać walkę Polaka w Polsce, na otwarcie Polskiego stadionu na Euro na niemieckojęzycznym kanale :-(.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Moim zdaniem Polska nie dorosła jeszcze do PPV i wątpię aby taki system miał jakikolwiek sens. Za bardzo chcemy dogonić resztę Świata i samą technologię.
PPV ma szansę funkcjonować w takich krajach jak USA, gdzie sportowy program telewizyjny jest o wiele bardziej rozbudowany (NHL, NBA, NFL itd.) lecą w sumie o podobnych godzinach i ciężko zadowolić tylu kibiców naraz. W Polsce jest to kompletną paranoją, bowiem większość albo po prostu zrezygnuję z walki, albo pójdzie na miasto/kolegi itd. PPV jest tak potrzebne w naszej telewizji jak mecze w 3D.
Co do samej walki przewiduję, że transmitowana będzie przez Polsat. Raczej nie spodziewałbym się po C+ czy N jakiegoś wielkiego zainteresowania prawami do transmisji, a z tego co wiem Polsat zawsze z Adamkiem dobrze trzymał i nawet jeżeli nie wykupi praw do całej gali to do walk na pewno.
A tak nawiasem mówiąc, do walki jeszcze tyle czasu, że można sobie ewentualnie zbierać na bilet ???? , chociaż takowy może być wyjątkowo drogi...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na walkę Adamka z Gołotą w hali najtańsze bilety były po 75 zł. Biorąc pod uwagę , że walka będzie na stadionie , ale i dużo większa ranga tego spotkania , i to , że miejsca w gorszych sektorach nie są zbyt dobre to najtańsze bilety moim zdaniem właśnie coś koło 75-100 zł powinny kosztować. Ja jakbym miał pewność , że dostanę taki bilet to i wygenerował bym z 500 zł na jakąś dobrą miejscówkę ;) Wakacje , dobrze popracować i git :]
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Dobrze, że alternatywa jest RTL, ale głupio będzie oglądać walkę Polaka w Polsce, na otwarcie Polskiego stadionu na Euro na niemieckojęzycznym kanale .
Walki nie bedzie mozna w PL obejrzec na RTLu, tak samo było z walka Sosny, rtl zakodowal sygnal na ten dzien ????
Jeszcze co do HBO, to jesli walka bedzie w PL to znając życie w HBO nie zagosci.. Zbyt male zainteresowanie. Adamek nie jest tam łakomym kąskiem poza tym w ameryce malo kto chcialby ogladać gale z jakiegos tam kraju na wschodzie Europy na ktorej nawet nie maja swojego reprezentanta... i dodatkowo w Ameryce walka byłaby ok 17 czyli szczyt ogladalnosci to nie jest...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
i dodatkowo w Ameryce walka byłaby ok 17 czyli szczyt ogladalnosci to nie jest...
To już uderza typowo w kibiców boksu. Jest to na tyle prestiżowa walka, że tzw. koneserzy czy kibice na pewno znajdą czas, aby obejrzeć walkę. To samo jest w sytuacji odwrotnej, kiedy My oglądamy walkę Adamka o 5 rano, a też telewizja za taką emisje sporo płaci...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czym?Stylem walki a właściwie mocnymi ciosami które zadaje.Tym że jak trafi to idzie za ciosem najczęściej.Tym że i Brewster i Sanders mieli niezwykłą dynamikę przy zadawaniu ciosów.Tu widzę podobieństwo.
Może źle sie wyraziłem-Przypomina przede wszystkim Brewstera(i sandersa też) w technice zadawania ciosów mocnych-w końcu Haye jakby nie patrzeć jest puncherem
No, Haye jest puncherem?:p Chyba w niższej wadze to moze i był. Cos ci sie wiec kolego pomyliło. Co do podobieństwa jego do wyżej wspomnianych też niekoniecznie , chociaż moze niedziela, może kac ...
Punchera na dobrą sprawe w HW szukac by trzeba solidnie, więc tego zwrotu uzywałbym niezbyt często.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No, Haye jest puncherem?:p Chyba w niższej wadze to moze i był. Cos ci sie wiec kolego pomyliło. Co do podobieństwa jego do wyżej wspomnianych też niekoniecznie , chociaż moze niedziela, może kac ...
Punchera na dobrą sprawe w HW szukac by trzeba solidnie, więc tego zwrotu uzywałbym niezbyt często.
Chodzi mi ogólnie o niego nie tylko w wadze ciężkiej.Jak dla mnie to Haye ma jeden z najmocniejszych ciosów w obecnej HW.Możesz mówic co chcesz ale Haye to bokser o dobrym ciosie.
Jeśli twierdzisz że nie bije podobnie do Brewstera to zobacz sobie ich nokauty a zobaczysz podobieństo.
PS:Co mi z tym kacem wyjeżdżasz :p Aż tak to widać.Po studniówce co ma być jak nie kac.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
KAc to w odniesieniu do siebie, o prosze 100dnie miales ehh odlegle czasy ????
No ja mam odmienne zdanie, Haye to **** nie puncher ????
Ma szybki cios ale czy tak mocny to kwestia dyskusyjna. Taki Peter to tak, bokser sredni ale jak trafi moze byc po zabawie. Watpie zeby jednym ciosem Brytyjczyk bylby w stanie znokautowac prawdziwego dobrego ciężkiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom