>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

S 0

sonier91

Użytkownik
1.Napisz, że nie posiadasz...
2.Poważnie pytasz ? Przelewy 24... Chodzi im o to, żebyś przesłał im zrzut ekranu z konta bankowego z ostatnim depozytem do nich...
E; Miałem podobnie, wysłałem im zrzut przelewu do nich, nie zaakceptowali, wysłałem ponownie z wyjaśnieniem, że MB nie posiadam i nie wpłacałem do nich przez MB, a korzystałem z przelewu i zrzut jego przesyłam i zaakceptowali w kilka minut... Ktoś nieogarnięty zajął się Tobą. Pisz raz jeszcze z wyjaśnieniem sytuacji, to będzie ok.
Otóż zdziwiłbyś się. Ja wysyłałem, pisałem a support non stop piszę, że w takim razie nie ma szans na weryfikację. Paranoja.
 
S 0

sonier91

Użytkownik
1.Napisz, że nie posiadasz...
2.Poważnie pytasz ? Przelewy 24... Chodzi im o to, żebyś przesłał im zrzut ekranu z konta bankowego z ostatnim depozytem do nich...
E; Miałem podobnie, wysłałem im zrzut przelewu do nich, nie zaakceptowali, wysłałem ponownie z wyjaśnieniem, że MB nie posiadam i nie wpłacałem do nich przez MB, a korzystałem z przelewu i zrzut jego przesyłam i zaakceptowali w kilka minut... Ktoś nieogarnięty zajął się Tobą. Pisz raz jeszcze z wyjaśnieniem sytuacji, to będzie ok.

Zdziwiłbym się ? Przecież piszę, że miałem niemal identyczną sytuację i jak została rozwiązana, więc nie wiem dlaczego miałbym się zdziwić... Przecież nie masz obowiązku posiadania MB...
Ja mam również identyczną jak możesz przeczytać niżej, a ten niekompetentny support non stop pisze, iż nie mogą zweryfikować konta i wypłacić pieniędzy bez MB. Totalni ignoranci.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A mi zweryfikowali konto, napisałem do supportu że nawet nie wiem co to jest ten Moneybookers. Gościu powiedział że konto zostało zweryfikowane a wypłata zostanie zaksięgowana dziś rano.

Zedytuje tą wiadomość rano, gdy się okaże czy są wiarygodni.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A mi zweryfikowali konto, napisałem do supportu że nawet nie wiem co to jest ten Moneybookers. Gościu powiedział że konto zostało zweryfikowane a wypłata zostanie zaksięgowana dziś rano.

Zedytuje tą wiadomość rano, gdy się okaże czy są wiarygodni.
Pieniądze pojawiły się dziś na moim koncie także wszystko jest w porządku. ✅
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Ja mam pytanie czy jaki jest obecny bonus powitalny w Tobet?
Bo ten bonus byl wazny tylko do 31 grudnia:

Oferta bonusowa Tobet:

Bonus 300% do 15 PLN lub bonus 50% do 150PLN lub darmowe 5 PLN na zakłady Tobet
Każdy nowy gracz, który założy konto pomiędzy 3 listopada, a 31 grudnia 2011 ma teraz aż trzy bonusy do wyboru!, Może otrzymać bonus powitalny 5 PLN, za samo założenie konta, a jeśli sam wpłaci 5 PLN wówczas Tobet pomnoży jego pieniądze 3-krotnie, dodając do konta extra 15 PLN!
Trzecią opcją jest tradycyjny bonus startowy 50% aż do 150 PLN!
Na Tobet.com dajemy Ci wybór! Sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza!
1. Wolisz darmowe 5 PLN? Podczas rejestracji (lub po rejestracji w zakładce Wpłata-&gt;Kod promocyjny) wpisz kod &quot;stawiajnaswoich&quot;.
2. Wybierasz bonus 300% od wpłaconych 5PLN? Aktywuj promocję podając kod: &quot;300bonus&quot;, a znajdziesz na swoim koncie dodatkowe 1 5PLN! Rejestracja z tego linku
3. Chcesz wpłacić większą kwotę? Nie ma problemu. Wpisz hasło: &quot;50bonus&quot;, a powiększymy Twój depozyt o 50% aż do 150PLN!
Wszystkie 3 oferty podpięte są pod Rejestracja z tego linku
Niezależnie od tego, który bonus wybierzesz, znajdzie się on na Twoim koncie po 5 minutach po dokonaniu wpłaty i wpisaniu kodu!
Odbierz swój bonus i przekonaj się, że Tobet to bukmacher z największą ofertą na wydarzenia dotyczące Polski - zarówno jeśli chodzi o sport, jak i politykę!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Coś na pewno będzie, nie mogą nie mieć wcale oferty powitalnej. Jednak z jej wprowadzeniem mogą trochę zwlekać. Ostatnio dawali sporo freebetów, także może na razie pustka. Muszą się trochę odkuć.
 
B 0

bbolinho

Użytkownik
witam
Nie wiem skąd macie te wszystkie problemy z Tobetem. Gram tam od ponad 3 lat. Dzis poproszono mnie o weryfikacje konta. Weryfikacja trwała 10 min ???? Suport bardzo przyjemny i natychmiastowy. Dodam tylko ze niegdy nie mialem zadnych problemów z nimi ????
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
A moich problemów ciąg dalszy. Po 3 tyg i 50 mailach moje konto zostalo odblokowane, ale pieniądze które wysłałem z nieswojego konta tobet wysłał na konto kolegi, a nie moje...
i wiecie co?
jego konto teraz też zablokowali.
Czyli przy dobrych wiatrach za kolejnych 50 maili i 3 tyg moze w końcu odzyskam swoje pieniądze.
Jeszcze raz do wszystkich:

Nie wpłacajcie tam pieniędzy!!!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niby dlaczego mamy tam nie wpłacać? Jak ty na swoje konto tobet wpłacasz z konta bankowego kolegi, który na dodatek również ma konto na tobet to nie ma co się dziwić problemom. Ja tam gram od jakiegoś 1,5 roku, zweryfikowałem swoje konto na początku i nie mam żadnych kłopotów z wpłatami/ wypłatami.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
A moich problemów ciąg dalszy. Po 3 tyg i 50 mailach moje konto zostalo odblokowane, ale pieniądze które wysłałem z nieswojego konta tobet wysłał na konto kolegi, a nie moje...
i wiecie co?
jego konto teraz też zablokowali.
Czyli przy dobrych wiatrach za kolejnych 50 maili i 3 tyg moze w końcu odzyskam swoje pieniądze.
Jeszcze raz do wszystkich:

Nie wpłacajcie tam pieniędzy!!!
Tobet wysyła pieniądze na adresy zarejestrowane na koncie... skoro podałeś fałszywe dane?
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Tobet wysyła pieniądze na adresy zarejestrowane na koncie... skoro podałeś fałszywe dane?
Czemu takim problemem jest normalna rozmowa z wami?
Pisałem kilka razy czemu dokonałem takiej wpłaty, uzasadnienie przyjęliście.
Ale oprócz tego jeszcze pare razy kazaliście mi napisać to samo.
Parę razy również pisaliście, że przenosicie do działu bezpieczeństwa moją sprawę.
Musiałem was poganiać co drugi dzień żebyście w ogóle cokolwiek robili.
Jedyne na czym mi zależało to żebyście oddali mi moje pieniądze.
Ale i wtedy nie mogliście napisać, że właściwie już dawno wysłaliście je na inne konto.
Po 3 tyg i 50 mailach raczyliście jednak mnie o tym poinformować.
To nie była moja 1sza, 5ta czy nawet 10ta wpłata. Byle dureń by się zorientował, że jestem normalnym uczciwym graczem gdyby spojrzał na historię moich operacji finansowych na serwisie tobet.
I teraz znowu tym razem kolega będzie wysyłał kilka screenów, pisał kilkadziesiąt maili, aby odblokowano mu konto. Później zleci wypłatę pieniędzy, które miały trafić do mnie na moje konto bankowe.
I obydwaj poprosimy o zlikwidowanie naszych kont, bo nie potraficie traktować klientów z należytym szacunkiem, wasz support to kpina, a livechat to tylko puste słowo, którego znaczenia najwyraźniej nie rozumiecie.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
JA MAM DOŚĆ DZIWNĄ SYTUACJE,KILKA RAZY WPŁACAŁEM PRZELEWEM I KILKA RAZY PRZEZ POCZTE,AKURAT WCZORAJ WPŁACIŁEM NA POCZCIE,DZIS KASA W TOBECIE...PO GODZINIE PATRZE,MAM 0,00...I POJAWILA MI SIE WYPŁATA SPOWROTEM ZE NIBY TA WPLATA JEST OD OSOBY TRZECIEJ,CO ZA BZDURA,PISAŁEM NA SUPPORT ZE AKURAT TAK WPLACIŁEM BO DO BANKU NIE PRZESZŁA MI JESZCZE KASA Z FIRMY,PUSCILEM ZRZUT Z KONTA BANKOWEGO ALE NARAZIE CISZA. MAM PYTANIE,CZY ZWROT JEST NA ADRES CZY NA KONTO BANKOWE ZAREJESTROWANE W TOBET ??? TO JAKAS PARODIA. WYPŁACAC ZLE,WPŁACAĆ TEŻ ŻLE ??? KPINA
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
WŁASNIE DOSTAŁEM MAIL ZE KASA ZOSTANIE ZWRÓCONA FIRMIE POŚREDNICZĄCEJ W PRZEKAZACH PIENIĘŻNYCH/TO JAK POCZTA/WIEC TYCH PIENIEDZY WIDAC NIE ODZYSKAM.NAPISALI MI Z SUPPORTU ZE ZWROCILI NA NAZWISKO GOŚCIA KTORY MA TE FIRME,TO JEST JAKIS CYRK,NA PRZEKAZIE JEST MOJE NAZWISKO I ADRES CZYLI WYSYŁAJĄCEGO PIENIĄDZE....
PROSZE O KOMENTARZE,MOZE KTOŚ PRZEŻYŁ COŚ TAKIEGO???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom