>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
To pytanie raczej nie do nas...
Ale można powiedzieć, że oceny wystawiane dla Nordica są tożsame dla tobet.
Chociaż obsługa klienta, marketing jest zupełnie inny. Oferta czyli analitycy są Ci sami. No i oferta dla niektórych sportów, dyscyplin też są różnice. Np. niższe ligi polskie.
SBR to trochę tendencyjny serwis. Tobet jest stosunkowo niedługo na rynku i pewnie jeszcze ich nie dodali - może wcale nie dodadzą...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakłady wyborcze Tobet.com w największych serwisach prasowych!
Po raz kolejny Tobet.com udowadnia, że jest absolutnym liderem na rynku w zakładach dotyczących naszego kraju! Jako jedyna firma w swojej ofercie ma 40 grup piłkarskich klas okręgowych, a także zakłady na żużlowe rozgrywki wszystkich szczebli. Jak zwykle skandynawska firma nie zawodzi także w zakładach politycznych. Poza listą na zwycięzcę w ofercie można znaleźć całą serię zakładów na pojedynki pomiędzy partiami, koalicje, progi procentowe czy nawet frekwencje! Najważniejsze dzienniki informacyjne odnotowały, że pomimo rosnących w piorunującym tempie słupków poparcia dla Ruchu Palikota - to SLD jest zdecydowanym faworytem po lewej stronie na lepszy wynik wyborczy wg. analityków tejże firmy.
O zakładach Tobet można przeczytać m.in na gazeta.pl, onet.pl , wp.pl newsweek.pl czy wprost.pl! Poniżej przedstawiamy linki:

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/Bukmacherzy-bardziej-stawiaja-na-SLD/
http://polska.newsweek.pl/bukmacherzy-bardziej-stawiaja-na-sld,82912,1,1.html
http://www.wprost.pl/ar/264277/SLD-czy-Palikot-Bukmacherzy-nie-maja-watpliwosci/
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/bukmacherzy-bardziej-stawiaja-na-sld,1703185
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10403554,Wybory_2011___Metro___Bukmacherzy_bardziej_stawiaja.html
 
J 0

janosz963

Użytkownik
Napisałem jakieś 30 minut temu do Supportu o tym że źle wpisali wynik meczu. III liga Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolska Unia Janikowo - Sokół Kleczew było 0:2 dla Sokoła a oni wpisali 1-0 dla Unii. Jestem Z Kleczewa tak więc znam wyniki na bieżąco. Na razie z waszej strony odzewu brak.
 
K 0

krzkub

Użytkownik
Szerzę odradzam gre w tej firmie po skorzystniu z ich promocji ugrałem troche kasy. Rejestrowałem sie ze swojego komputera nikt wczesniej z niego nie wchodził na strone tobet. Pozniej wszedłem w pracy na ich stronke i nagle zablokowali konto ?! ze niby z podejrzanego adresu ip sie loguje. Kazali podeslac dokumenty podesłałem to znowu wymyslili ze zlamalem regulamin zamykaja konto i kasy nie wyplaca bez podawania przyczyn ?! Zdziwiło mnie to. Dlatego odradzam granie u nich bo zalogujecie sie gdzies w kawiarence lub w biurze i moga wam zamknac konto przez to. Beznadziejna firma ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Niestety firma ostatnio schodzi na psy .
Promocja zwrot na Euroligę 20zł jest po prostu zabawny i do dzisiaj nie dostałem zwrotu gdyż ... obstawiłem żeńską euroligę ... ZAŁOSNE !!!!!!!
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Niestety firma ostatnio schodzi na psy .
Promocja zwrot na Euroligę 20zł jest po prostu zabawny i do dzisiaj nie dostałem zwrotu gdyż ... obstawiłem żeńską euroligę ... ZAŁOSNE !!!!!!!
Euroliga męska w oficjalnym nazewnictwie widnieje jako Euroleague.
Euroliga żeńska to Euroleague women.

W każdym razie postanowiliśmy dać zwroty także tym, którzy
omyłkowo zagrali Euroligę kobiet jako zakład bez ryzyka. Oczywiście o ile później nie wykorzystali ponownie tej promocji.
 
death89 84

death89

Użytkownik
ja tak tylko chciałem napisać, że pierwszy raz(!) udało mi się trafić na czynny support po ponad pół roku korzystania z usług tobet. trochę wolno rozliczają okręgówki Polskiej Ligi, ale na plus wychodzi to, że mają ją w ofercie i często dają fajne promo, więc jakby ktoś się zastanawiał to mogę szczerze polecić tego bukmachera;)
 
P 0

peele

Użytkownik
u mnie mają kilka plusów: założyłem nowe konto, szybka weryfikacja, zaliczony bonus powitalny, szybka realizacja zakładów, szeroka oferta livebet, szybka wypłata
jedyny minus to musiałem czekać 5 dni przy wpłacie z MB, nie wiem dlaczego tak długo.
 
C 9

charlierinkle

Użytkownik
Ja na razie również jestem zadowolony z tego buka. Żadnych kłopotów nie miałem mimo, że logowałem się z 3 różnych komputerów. Pieniędzy nie wypłacałem, bo stoje cały czas w miejscu ewentualnie minimalnie do przodu wiec nie ma takiej potrzeby ; )))
+ za fajną ofertę hokeja - miło, że jest również polska liga
+ za całą ofertę piłki nożnej i oczywiście niższych lig
+ oferty innych dyscyplin też w porządku.
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
Witam mam pytanie, czy Tobet będzie wprowadzał nastepne klasy okregowe ? chodzi mi głównie o okręgówkę krośniejską.Czy może oferta zostanie taka jaka jest.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dlatego odradzam granie u nich bo zalogujecie sie gdzies w kawiarence lub w biurze i moga wam zamknac konto przez to. Beznadziejna firma
Ja sie loguje w domu , u siostry czy też w pracy i nie mam żadnych problemów. Dla mnie wielki plus dla Tobet za oferty niższych lig. teraz dojdą sporty zimowe skoki + biathlon bo to akurat gram i tez mi pasuja zaklady na to wystawiane i ie mozna zapomniec o szerokiej ofercie zuzla w sezonie. WIELKIE PLUS!!!!
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Puchar świata w biegach narciarskich bez ryzyka
Rozpoczynają się zmagania pucharu świata w biegach narciarskich! W sobotę 19 listopada w norweskim Sjusjoen odbędą się biegi stylem dowolnym (kobiet na 10 km i mężczyzn na 15 km), a w niedzielę 20 listopada zostanie rozegrana damska i męska sztafeta. Przygotowaliśmy z tej okazji ofertę specjalną.
Postaw zakład na zawody w Sjusjoen, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 5 €! Uwzględniane są również zakłady kombinowane postawione w dziale LiveBet, wystarczy, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na wydarzenie objęte promocją.
Jak wziąć udział w promocji?
1Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo CROSSSKIING.

2 Postaw zakład na puchar świata w biegach narciarskich
Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, akumulatory, systemowe i pojedyncze), postawione przed zawodami i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie dotyczące zawodów pucharu świata w biegach narciarskich odbywających się w norweskim Sjusjoen w dniach 19-20 listopada

3 Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia zawodów.
 
Do góry Bottom