>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A jak w Tobecie z obstawianiem NHL? Dużo zdarzeń, dobre kursy?
Jesli chodzi o kursy, to NHL jest takim szerokim rynkiem, że każdy buk ma na tę ligę niską marżę, więc kursy mniej więcej podobne jak w innych bukach. Ale zdarzeń w Tobet jest dość mało jeśli chodzi o NHL.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Przejściowe problemy personalne. W każdym razie każdy mail otrzyma odpowiedź. W sprawach nagłych można pisać na priv do mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
oferta może rzeczywiscie nie najwyższych lotów ale na + szybkie rozliczanie kursów (systemowe ciut dłużej ale to wiadome ;] ) support szybko odpisuje (polecam szczególnie angielską wersję), kursy nawet ładne ????
Oferta nie najwyższych lotów?
Polska piłka: od Ekstraklasy po 40 klas okręgowych i piłkę nożna kobiet
Polski Żużel: Ekstraklasa , I liga, II liga
Boks - praktycznie wszystkie gale bokserskie w Polsce
Koszykówka - Ekstraklasa i I liga
Siatkówka: Plusliga K i M i I liga K i M
Piłka ręczna: Ekstraklasa K i M i I liga K i M
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego
Futsal: Ekstraklasa i I liga
zakłady specjalne na polski sport/politykę - których nie ma nigdzie indziej (m.in. ponad 100 miast w wyborach samorządowych)
Pogrubione to co do gry tylko w Tobet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja również jestem zadowolony z Tobetu, oferta jest bogata choć czasem razi brak handi na siatkówkę na przykład co jest niewygodne, ale generalnie do reszty nie można się przyczepić bo można pograć sporo, szczególnie liga polska, wszystko w dół.
Kolarstwo też daje radę, na szczęście wystawiają kilkanaście par na etap i można coś wybrać.
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
A ja mam pytanie, pisałem do supportu, ale dostałem jedynie odpowiedź w języku angielskim i chyba nawet nie za bardzo odpowiadający mnie zrozumiał.
Mam na kuponie 11 spotkań, w tym spotkanie Barcelony, które jak już wiadomo zostanie odwołane z powodu strajku. Co jeżeli 10 spotkań mi wejdzie, Barca zostanie rozliczona jako 1.0 czy cały kupon zostanie anulowany?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A ja mam pytanie, pisałem do supportu, ale dostałem jedynie odpowiedź w języku angielskim i chyba nawet nie za bardzo odpowiadający mnie zrozumiał.
Mam na kuponie 11 spotkań, w tym spotkanie Barcelony, które jak już wiadomo zostanie odwołane z powodu strajku. Co jeżeli 10 spotkań mi wejdzie, Barca zostanie rozliczona jako 1.0 czy cały kupon zostanie anulowany?
Na pewno cały kupon nie będzie anulowany i tylko Barca liczona będzie po 1.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 1

duzychinczyk

Użytkownik
Witam, miałem zamiar załozyć konto na tobecie, wpłacić 300zł i obstawiać po jednym meczyku za stówke, temat zacząłem czytać od strony w której swój problem opisywał/a &quot;zawodowy gracz&quot; no i teraz mam problem, przede wszystkim obstawiać miałem z różnych ip ze względu iż odbywało by się to raz w domu raz w pracy, do tego wyczytałem coś o skanach ubezpieczenia domu czy rachunków co było by nie na moje imie i nazwisko gdyż mieszkam z rodzicami, jeżeli dobrze zgłebiłem temat wychodzi na to, iż po wpłacie 300zł i załóżmy po jakimś czasie próbie wypłaty powiedzmy 1000 - 2000zł owa firma prawdopodobnie by mnie udupiła i jako powód zaczęła wysyłać różne punkty regulaminu i tak dalej ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam, miałem zamiar załozyć konto na tobecie, wpłacić 300zł i obstawiać po jednym meczyku za stówke, temat zacząłem czytać od strony w której swój problem opisywał/a &quot;zawodowy gracz&quot; no i teraz mam problem, przede wszystkim obstawiać miałem z różnych ip ze względu iż odbywało by się to raz w domu raz w pracy, do tego wyczytałem coś o skanach ubezpieczenia domu czy rachunków co było by nie na moje imie i nazwisko gdyż mieszkam z rodzicami, jeżeli dobrze zgłebiłem temat wychodzi na to, iż po wpłacie 300zł i załóżmy po jakimś czasie próbie wypłaty powiedzmy 1000 - 2000zł owa firma prawdopodobnie by mnie udupiła i jako powód zaczęła wysyłać różne punkty regulaminu i tak dalej ?
Nie. Wyciągasz pochopne wnioski i bazujesz na jakiś niepełnych danych.
Jeśli wpłacisz parę stów i będzie spokojnie grał to jedyne co Cię może czekać to limity - gdy np. wszystkie swoje wygrane będzie opierał o jakieś ligi okręgowe lub zamknięcie konta gdy będziesz próbował oszukiwac.
W innych wypadkach jesteś &quot;bezpieczny&quot; ;)
 
D 1

duzychinczyk

Użytkownik
Ogólnie właśnie mam zamiar grać jeden, dwa meczyki dziennie po stówce a jak będzie szło to raz na jakiś czas kilka wyciągnąć, wiem że nie zamykają konta każdemu kto wygra bo by nie przetrwali ale martwie się o te IP ponieważ zmuszony będę logować się i stawiać kupony z różnych miejsc
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli nie będzie próbował wymuszać bonusów to jesteś bezpieczny.
Jeszcze lepiej jak nikt inny się z pracy nie loguje.
Problemem nie jest logowanie z kilku miejsc ale ewentualne inne konta, tworzone na wykorzystywanym przez Ciebie dodatkowym ip.
 
D 1

duzychinczyk

Użytkownik
Na żadne bonusy nie miałem zamiaru zwracać uwagi, pokoery i inne gówniane kasyna też miałem omijać z daleka, poprostu codziennie jeden - dwa meczyki po 50-100zł, niestety troszke w paranoje wpadłem po tym co się tu naczytałem : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Aja mam dla Was informację co szybkości wypłat.W sierpniu wypłacałe 3 razy na konto MB.Za każdym razem środki na koncie MB były w czasie od 4 do 5,5 h oczywiście tego samego dnia.
Minusem jest,że za 2 i 3 wypłatę pobrano z konta 2% prowizji,ale i tak duży szacunek dla Firmy Tobet.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
równiez grałem ostatnimi czasy w tej firmie i trudno powiedziec czy na plus czy na minus.
zalety sa takie ze nie było zadnych problemów z wypłatą, była szybko i bez zadnych skanów. Kolejna dobra rzecz to bardzo szybkie rozliczanie zakładów. Jesli zdarzenie zawarlismy przed rozpoczeciem a było ono takze na live to zdarzało sie ze rozliczali juz przed zakonczeniem jezeli juz na 100% typ wszedl (np over). Przejrzystość strony, logowanie tez raczej dobre.
Z minusów to najbardziej wkurzajace było to ze słaba oferta. Głównie chodzi mi o siatkówke. Daja raczej tylko oferte LŚ, WGP i jakies wieksze imprezy a np jacys juniorzy/ kadeci to juz tego nie bylo. Z kolei z tenisa bylo max 3-4 opcje na mecz kiedy u innych buków mozna spotkac wiecej mozliwosci.
Kursy w porównaniu do innych buków tez nie byly zbyt duze

Warto tez dodac ze czasem zdarzaly im sie jakies zwiechy i mozna bylo zarobic na ich bledach. Np zapominali sie ze spotkanie juz trwa i ciagle byly zaklady otwarte albo na live zacinaly sie kursy i przez caly mecz nie zmieniały sie mimo zmiany wyniku.
Co do oferty live to jest taka sobie, niby nie najgorsza ale napewno nie to co na b365 albo bwin. Dla mnie osobiscie to im mniejsza tym lepiej bo tylko to potem kusi i człowiek traci kase.
 
S 0

szymonbobry

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie wypłacenia kwoty z konta. Czy konto bankowe na które robię przelew musi być zarejestrowane na mnie , czy mogę przelewać na konto rodzica?
 
mihalek 0

mihalek

Użytkownik
ja ponawiam pytanie kolegi wyżej, czy skan dowodu wystarczy do weryfikacji konta. Bo jak dojdą jakieś dziwne akcje ze skanami rachunków to będę miał problem jako że mieszkam z rodzicami ???? generalnie skan dowodu już wysłałem przed wpłatą żeby poźniej nie bawić się w jakieś dziwne ceregiele, tylko te rachunki mnie zastanawiają ???? ale wydaje mi się, że to nie jest jakiś większy problem?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie.
Wiele osób jest w podobnej sytuacji.
Gdyby były jakieś wątpliwości, możesz potwierdzić swoje dane innym dokumentem (np. prawo jazdy/paszport) albo adres za pomocą korespondencji z bankiem, urzędem etc.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
ze skanami rachunków to będę miał problem jako że mieszkam z rodzicami
Ja np w sytuacji gdy proszą mnie o &quot;rachunki&quot; nigdy ich nie kseruje,a wysylam im pierwsze lepsze potwierdzenie przelewu w formacie .pdf . Zawsze przechodzi ;)
 
Do góry Bottom