>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet - opinie

orel 0

orel

Użytkownik
Panowie chciałbym założyć konto w Tobet i mam pytanie odnośnie bonusu. Załóżmy, że wpłacam 100zł i otrzymuję 50zł bonusu. Chcę go teraz obrócić i gram trebla po kursie 1,8 lub większym. I czy jeśli przegram ten kupon, to pieniądze które zostałyby mi na koncie, czyli w tym przypadku 100zł muszę jeszcze w jakiś sposób obrócić czy mogę grać po dowolnych kursach przed wypłatą.
 
K 16

kombi

Użytkownik
Panowie chciałbym założyć konto w Tobet i mam pytanie odnośnie bonusu. Załóżmy, że wpłacam 100zł i otrzymuję 50zł bonusu. Chcę go teraz obrócić i gram trebla po kursie 1,8 lub większym. I czy jeśli przegram ten kupon, to pieniądze które zostałyby mi na koncie, czyli w tym przypadku 100zł muszę jeszcze w jakiś sposób obrócić czy mogę grać po dowolnych kursach przed wypłatą.
Jeśli skorzystasz z bonusu to musisz obrócić przed wypłata w twoim przypadku te 100zł co Ci zostanie ale możesz grać też single duble itp. o różnych kursach tylko nie będą wliczane to obrotu a tylko wspomniane triple.
 
orel 0

orel

Użytkownik
Czyli, żeby móc wypłacić pieniądze to musiałbym zagrać jeszcze np. trebla po min. kursie 1,8 za 100zł lub np 5 trebli po kursie 1,8 każdy za 20zł?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Puchar świata w biathlonie bez ryzyka

Biathloniści ruszają w trasę! Wyrusz razem z nimi i zagraj w Tobet, a na pewno nie spudłujesz. Postaw zakład zwykły lub na żywo na dowolny bieg indywidualny, sprinterski lub pościgowy mężczyzn lub kobiet w dniach 30 listopada – 4 grudnia, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 20PLN! Uwzględniane są również zakłady kombinowane postawione w dziale LiveBet: wystarczy, że na kuponie znajdzie się jeden zakład na żywo na PŚ w biathlonie.
Jak wziąć udział w promocji?
1Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo BIATHLON.
.
2 Postaw zakład na puchar świata w biathlonie
Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, akumulatory, systemowe i pojedyncze), postawione przed zawodami i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie dotyczące zawodów pucharu świata w biathlonie odbywających się w szwedzkim Östersundw dniach 30 listopada – 4 grudnia.
3Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia zawodów.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dostałem dokładnie to samo. Jeśli będzie to faktycznie trwać kilka dni, to podziękuję (z bólem, ale jednak) temu bukowi.
Pirelli: jaki masz status wypłaty? U mnie niby &quot;Zatwierdzono&quot;, a dokumentów jeszcze nie wysyłałem.
ja mam cały czas &quot;w trakcie&quot;
Dokumenty wysłałem 3 dni temu już i ...dalej w trakcie
 
G 0

gedanensis

Użytkownik
Tobet - jak dla mnie tragedia!!!!!!!!!!!
Już wyjaśniam dlaczego . Otóż gdy regularnie przegrywałam pieniądze mogłam liczyć na odpowiedź na email itd. Jednak gdy w sobotę chciałam wypłacić i to bagatela śmieszną kwotę bo 160 zł ( ha ha) po dwóch dnia otrzymała email o weryfikacji konta z informacją w języku polskim jakie to dokumenty trzeba przesłać a na konie emaila w języku angielskim informację o fakcie iż wypłata nie zostanie zrealizowana do momentu zakończenia weryfikacji. Co dla mnie jest już śmieszne - przy wpłacaniu nie potrzebna weryfikacja ale przy wypłacie już tak. Cała weryfikacja miała potrwać do 72 godzin ( czas ten już upłynął) a informacji od Tobetu nie mam nadal . Na stronie tobetu livechat nie działa można tylko wysyłać emaile na które obiecują odpowiedź w 15 min
jak czekam 3 dni i bez odpowiedzi. Jak dla mnie to koniec przygody z tym bukiem . Dla porównania bet-at-home wypłata w kilka godzin. A i zapomniałam
dodać ,że wypłata miała być na moneybookers gdzie na stronie Tobetu piszą iż realizują wypłaty możliwe najszybciej w godz. 9-17. Ja czekam od soboty.
Jedyne czym mogę się pocieszyć , że chodzi o tak niedużą kwotę , ja stratę przeżyję - natomiast tobet nie zarobi już na mnie ani 1 złotówki.
To chyba tyle - niech każdy wnioski wyciągnie sam.
 
R 0

robert1999

Użytkownik
Witam.Mam pytanie.Wysłałem im moje dane osobowe o które prosili i mam pytanie czy niewiecie jak długo trzeba czekac na wiadomość od nich czy wszystko jest wporządku.Pozdrawiam
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
jak długo trzeba czekac na wiadomość od nich czy wszystko jest wporządku
do 72 godzin, mi parę dni wstecz odpisali 3.dnia, żebym dosłał wymagane dokumenty, bo mieli jakieś &quot;ale&quot; do wysłanych... Potem jak dosłałem zrzut ekranu, choć wcześniej go odrzucili, a wysłałem to samo, to po mailu w ciągu 5 minut konto było zweryfikowane...
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Mecz Salzburga z PSG skończył się prawie półtora godziny temu, wie ktoś może czemu nie aktualizowali do tej pory wyniku ? czekam na wygrana a tu psikus
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Mi dziś po tygodniu oczekiwania odblokowali w końcu konto. Pisałem do nich kilkanaście razy ale mimo zapewnień, że wszystko pójdzie szybko musiałem czekać więcej niż przewidywane 72h więc za to należny im się ⛔
 
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
to jest kpina i tragedia co sie dzieje w tobet z tymi dokumentami. Zablokowali mi konto ( nawet nie rzadalem wyplaty), maila ze mam cokolwiek wyslac dostalem na drugi dzien. Wyslalem dokumenty w odpowiedzi mailem i po 3 dniach dostaje maila ze mam je uploadowac w moim koncie ze wzgledow bezpieczenstwa hahaha. 3 DNI i sie zorientowali ze bezpieczniej bedzie przez moje konto. Wszystko fajnie tylko jak sie loguje to jest napis account closed, please contact support. Na maila dzisiaj juz nawet nie odpowiadja. Wiiecie co moge zrobic? CO IM ODBILO PO TAKIM CZASIE. Nigdy juz tam nie wplace
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Tobet zaskoczył mnie na ✅
Ok 3h od wysłania dokumentów konto zweryfikowane.
Patrząc na przygody innych gdzie czekają na to kilka dni(tydzień) na prawdę spore zaskoczenie.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Tobet zaskoczył mnie na ✅
Ok 3h od wysłania dokumentów konto zweryfikowane.
Patrząc na przygody innych gdzie czekają na to kilka dni(tydzień) na prawdę spore zaskoczenie.
Jeżeli postępujesz zgodnie z ich życzeniami powinno być bez problemu. Nie ma się co dziwić, że inni mają problemy, skoro za wszelką cenę chcą oszukać bukmachera. Morał jest taki: rób, co mówi buk, a będzie dobrze ;)
 
M 2

maraspol

Użytkownik
Jeżeli postępujesz zgodnie z ich życzeniami powinno być bez problemu. Nie ma się co dziwić, że inni mają problemy, skoro za wszelką cenę chcą oszukać bukmachera. Morał jest taki: rób, co mówi buk, a będzie dobrze ;)
niby w jaki sposob mialbym go oszukac ? chce poprostu wyplacic swoje pieniadze i tyle...
 
Do góry Bottom