>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tobet - opinie

Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
odpowiedz do pete 1989 wybrałam Tobet przypadkowo tyle firm testowałam i nigdy nie było problemu im wiekszy Wachlarz firm tym można lepiej zarobić tak brzmi moja odpowiedz...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
odpowiedz do pete 1989 wybrałam Tobet przypadkowo tyle firm testowałam i nigdy nie było problemu im wiekszy Wachlarz firm tym można lepiej zarobić tak brzmi moja odpowiedz...
Ale z tego co można usłyszeć to Tobet do najbardziej profesjonalnych bukmacherów nie należy,więc nie wiem skąd ten wybór.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
jedyną pewna firmą jest giełda odnośnie Tobeta założyłam ją przypadkowo nie przypuszczałam że bedzie konto zablokowane, na początku byłam zadowolona bo wygładało że sa wysokie limity, entuzjazm trwał 60 minut wyczekali 2 seta i cały 3 set aż sie skonczy mecz no bo wiadomo że jak bym przegrała to nie było by tych problemów Rozliczyli i nagle zrobilo sie 13 000 tysiecy minuta i konto zablokowane na tyle lat nie miałam nigdy takiej sytaucji do tej pory nie wiem czy mi sie to śni nawet internet ze stałym ip jest na mnie nie ma zadnych uchybień z mojej strony i to mnie tak boli nie zależy mi na tym koncie ja chce tylko odzyskać swoje pieniądze ja na nie cięzko pracowałam tak by sie zachowała inna firma, ale nie Tobet ,gdybym zagrała za 15 zlotych kurs 6.5 gwarantuje ci ze konto nie było by zablokowane jestem pewna .
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Jako małżeństwo zawodowych graczy chyba wiecie, że buki nie lubią przegrywać i mają w regulaminach zapisy, pozwalające im robić różne numery w białych rękawiczkach. Ciągle piszecie o IP, ale większość firm zezwala tylko na jedno konto dla danego gospodarstwa domowego i Tobet zapewne nie jest tu wyjątkiem, więc nawet jeśli IP jest &quot;czyste&quot; to adres zameldowania bądź nazwisko - niekoniecznie. Więc jeśli ktokolwiek z rodziny miał kiedyś konto w Tobecie (albo w Nordicbecie, bo to ta sama firma) to nie widzę szans na uznanie tego zakładu przez Tobet.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
ja chce tylko odzyskać swoje pieniądze ja na nie cięzko pracowałam
Z tym trochę przesadziłaś,stawkę ci zwrócili.
ale nie Tobet ,gdybym zagrała za 15 zlotych kurs 6.5 gwarantuje ci ze konto nie było by zablokowane jestem pewna .
Nic odkrywczego nie napisałaś.
A jeżeli chodzi o rozwiązanie sytuacji to jak dla mnie sprawa wygląda następująco:
Gracz x zakłada konto i w kilkadziesiąt minut wygrywa 13 tysięcy.Tobet ma do wyboru albo wypłacić wszystko albo zablokować konto i wypłacić depozyt.Nie muszę chyba mówić które rozwiązanie jest dla nich bardziej korzystne.A robienie złej opinii na niewiele się zda,bo raczej tak niecodzienna sytuacja nie zmieni opinii graczy.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Cytat:
Napisał zawodowy GRACZ -&gt;

ja chce tylko odzyskać swoje pieniądze ja na nie cięzko pracowałam

Z tym trochę przesadziłaś,stawkę ci zwrócili.



a nie pomysłales ze to 6.5 gdzieś kontrowałam i tam straciłam pieniadze?
 
S 0

szakul

Użytkownik
Z tym trochę przesadziłaś,stawkę ci zwrócili.
Nic odkrywczego nie napisałaś.
A jeżeli chodzi o rozwiązanie sytuacji to jak dla mnie sprawa wygląda następująco:
Gracz x zakłada konto i w kilkadziesiąt minut wygrywa 13 tysięcy.Tobet ma do wyboru albo wypłacić wszystko albo zablokować konto i wypłacić depozyt.Nie muszę chyba mówić które rozwiązanie jest dla nich bardziej korzystne.A robienie złej opinii na niewiele się zda,bo raczej tak niecodzienna sytuacja nie zmieni opinii graczy.
Jak nie zmieni sytuacji ? Moje już zmieniło i według mnie wiele osób którzy tam graja tak samo się porządnie traz zastanowią przed zagraniem za wieksze pieniądze.
Ciekawy jestem czy jak bylibyście na miejscu tej Pani czy byście tak pisali. Dla mnie jest to jawne oszustwo w biały dzień ! Kupon wygrany więc powinien zostać wypłacony jak nie maja na to środków to niech zwijają interes a nie takie przekrety.
Do tej pory miałem dobrą opinie o Tobecie ale posty Zawodowego gracza zmieniły troszke moją opinie i dzieki tym postom wiem żeby na nich teraz uwarzać.
Życzę cierpliwości w walce o swoje.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
pete proszę nie udzielaj się już w tym temacie jak nie masz pojęcia o czym piszesz
Tobet jest bardzo zaufaną firmą. I tak jak pisałem co ich to obchodzi za ile kto gra i po jakim kursie.
Tobet ma do wyboru albo wypłacić wszystko albo zablokować konto i wypłacić depozyt
A to ciekawe

edit: j/w miałem bardzo dobre zdanie o tobet, teraz czekam na rozwój wydarzeń
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
pete proszę nie udzielaj się już w tym temacie jak nie masz pojęcia o czym piszesz
Tobet jest bardzo zaufaną firmą. I tak jak pisałem co ich to obchodzi za ile kto gra i po jakim kursie.
A to ciekawe
edit: j/w miałem bardzo dobre zdanie o tobet, teraz czekam na rozwój wydarzeń
Nie wiem człowieku o co ci chodzi,ale się cały czas o coś mnie czepiasz.I udzielam się,bo miałem podobną sytuację z unibetem,gdzie po tym jak uczciwie w krótki czas zarobiłem trochę kasy zablokowali mi konto,mowiąc o tym,że mogą w każdej chwili bez podania przyczyny zamknąć konto.A jeżeli Tobet jest taką SOLIDNĄ firmą jak mówisz,to wypłacą pieniądze i wtedy przyznam ci rację.I nie wiem o co chodzi z tym ironicznym zaciekawieniem,ale popraw mnie jeśli jestem w błędzie.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Nie ma się co sprzeczać musimy sobie pomagać napewno osoby grające wiekszymi kwotami będą omijały Tobeta lub 3 razy sie zastanawią ,być może firma ma problemy finansowe w każdym bądz razie spytałam wieczorem jeszcze na czacie czy jest w Polsce jakaś filia jestem gotowa przyjechać na swój koszt potwierdzić weryfikacje pracownik Pani Justyna odpowiedziała że nie ma takiej możliwości, wiec zadałam kolejne pytanie ze wzgledu na duzą kwote jaka mi ukradli jestem gotowa potwierdzic nawet swoją weryfikacje na malcie i udowodnic firmie Tobet w jakim sa błędzie Pani Justyna odpowiedziała nie ma takiej możliwości oni dobrze wiedzą że popełnili bład ,zobaczcie ja jestem w stanie w każdy sposób potwierdzić że to moje konto i iść na ustępstwa ale oni są tak zdesperowani żeby tylko nie oddać pieniędzy ,nawet z ich firmy już nie wypowiada sie na forum osoba o nicku tobet.com no bo co może napisać dobrze wie że pieniadze zostały zabrane bezpodstawnie zresztą wszyscy widzą jak wygląda sytuacja nie mówiac o tym że od 3 dni nie mam normalnego życia ja ani moja rodzina dlaczego mam sie denerwować całymi dniami i nie spać po nocach co ja takiego złego zrobiłam? ,ale co to obchodzi taka firme Tobet jako gracze nie mamy żadnych praw tylko gdyby nie my gracze taka firma jak Tobet nawet by nie istniała wiec zamiast nas szanować rzucaja sie na pieniadze jak głodne hieny tylko zapominają że te pieniadze nie sa ich a mi z nieba nie spadły bo każdy dobrze wie jak życie wygląda obecnie w Polsce.
 
1 0

100pln

Użytkownik
zostalo mi zwrocone 2000
chce tylko odzyskać swoje pieniądze
Sprecyzuj czy chodzi Tobie o zwrot 2000 zł depozytu, czy domagasz się wygranej, bodajże 11 tysięcy + depozyt ?

Teraz zawodowy GRACZ postaw się w roli Tobetu:
- Rejestruje się nowy użytkownik
- Wpłaca na dzień dobry 2000 zł, co dla takiego giganta jak Tobet nie jest na pewno drobnymi.
- Stawia all-in na mecz Polki w jakimś zapewne challengerze o kursie 6,50.
- Firma dzwoni w sprawie weryfikacji, to pojawiają się jakieś problemy i sama mówisz, że powiedziałaś Tobetowi, żeby zadzownili jeszcze raz bo słabo ich słyszysz/przerywa coś.
- Skoro zarejestrowałaś się w tobecie to znaczy, że zaakcpetowałaś punkt 1.8 w regulaminie.

Teraz odnośnie tobetu:
- Jeżeli wam zależy na dobrym wizerunku firmy powinniście tą sprawę jakoś rozwiązać.
- Najlepiej według mnie byłoby zwrócić jej 2000 zł (o ile tego jeszcze nie zrobiliście) tej klientce.

Nie oszukujmy się, ale firmy bukmacherskie to nie są maszyny do zarabiania pieniędzy, tam też pracują ludzie, tam też popełnia się błędy.
Ja nie miałem nigdy problemów z tą firmą, nigdy nie musiałem im wysyłać jakiś skanów dowodów, rachunków, paragonów, ani do mnie nie dzwonili w sprawie weryfikacji. Problemów z wypłatami, wpłatami też nie miałem. Z obstawianiem jakiś meczów też nie miałem.

Jak Mercedes wyprodukuje 1 bubel na 5000 sztuk nie znaczy, że jest beznadziejną firmą produkującą buble.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeżeli ma tyle w portfelu żeby móc sobie pozwolić na wpłatę 2000 to nie powinno być żadnego problemu, ponad to jeśli wpłaciła i zobaczyła na zakładach live okazje i odpowiedni kurs to dlaczego niby nie mogła postawić? Sama wpłata kasy trwa jakiś czas + zakładanie konta a kursy na live zmieniają się bardzo szybko, myślisz że taki był powód żeby &quot;ograć buka&quot; ? Nie... moim zdaniem dziewczyna po prostu wpłaciła hajs poprzeglądała co mają w ofercie wyhaczyła z oferty odpowiedni kurs i szansę no i postawiła zakład... A psim obowiązkiem jest żeby Tobecik wypłacił jej wygraną, jeśli mają jakiś problem do dużych wygranych to niech narzucą limit na takie zakłady do 10 zł i nie będzie problemu... pozwolili Jej na postawienie 2000 po 6.5 weszło? no weszło... no to weryfikacja i wypłata. Ta cała sytuacja jest śmieszna...
Napisz do LGA czy tam ECORY zależnie kto im wydał licencje i sprawę rozwiążą ;)
Do firmy Tobet: osobiście nigdy nie wpłacę do was nawet złamanego grosza i to samo moi znajomi pozdrawiamy ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Dla mnie też to osobiście dziwna sytuacja konto bym zablokował i domagał się wyjaśnień ... Też grywam tam za 1000+ jednak nigdy nie miałem z nimi problemów żadnych skanów żadnych pierdoł . Dziwne jest to zakładasz konto wpłacasz 2tys i pierwsze spotkanie ZA 2TYSIACE na ule ... nie jest to dziwne ? chociaz z drugiej strony po dokładnym sprawdzeniu jak sie wszystko zgadza powinni wypłacić kasę , ale na to wyglada ze wszystko sie zgadza i nie chca wyplacic ale jak mowiłem wczesniej kasy juz nie odzyskasz przy zablokowanym koncie raczej bez szans
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Dla mnie też to osobiście dziwna sytuacja konto bym zablokował i domagał się wyjaśnień ... Też grywam tam za 1000+ jednak nigdy nie miałem z nimi problemów żadnych skanów żadnych pierdoł . Dziwne jest to zakładasz konto wpłacasz 2tys i pierwsze spotkanie ZA 2TYSIACE na ule ... nie jest to dziwne ? chociaz z drugiej strony po dokładnym sprawdzeniu jak sie wszystko zgadza powinni wypłacić kasę , ale na to wyglada ze wszystko sie zgadza i nie chca wyplacic ale jak mowiłem wczesniej kasy juz nie odzyskasz przy zablokowanym koncie raczej bez szans

A czy to ważne, za ile grasz pierwsze spotkanie? Ja mam prawo zagrać tam i za 10tyś pierwszy zakład. I jak zagram i wygram to mają obowiązek wypłacenia pieniążków uczciwie zagranych. Proste.

To, że Tobet to nie poważna firma, to właśnie z takich &quot;akcji&quot; możemy się dowiedziec. Jeśli faktycznie jest to prawda, co piszę zawodowygracz, to wina leży po ich stronie. Za dużo kasy wygrał ten gracz, więc zablokujemy mu konto i oddamy kasę za ktora zagral.

Dla mnie osobiscie amatorka. ????
 
P 0

pansilver

Użytkownik
To że Tobet to zwykli oszuści nie podlega żadnej dyskusji!!!!
Była jakiś czas temu afera z turniejem w pokera organizowanym przez Tobet i Polski Związek Pokera Sportowego. W skrócie skończyło się to tym, że Tobet oszukał swoich graczy na kilkaset tysięcy złotych i wycofał się z puli nagród, które miał gwarantować. Można o tym przeczytać chociażby tutaj, jak kogoś interesuje:
Edit: nie mogę wklejać linków, więc jak ktoś chce o tym poczytać to proszę wpisać w googlach: przekret roku jack daniels i kliknąć pierwszy link.

O tym jak rozgarnięci ludzie pracują w supporcie Tobetu też jest tam wspomniane.
Na prawdę nie wiem jak możecie grać w takich firmach krzakach i to jeszcze kupony za 500 euro. Jest wiele stron, na których można dowiedzieć się, którzy bukmacherzy są wiarygodni. Radzę uczyć się na błędach i w przyszłości najpierw sprawdzić bukmachera, a dopiero potem robić depozyt.
Linki z oceną buków, jak kogoś interesują:
Edit:
 
tiko227 10

tiko227

Użytkownik
Ten Tobet szuka jeleni takimi sztuczkami jak obstawianie IV LIGI polskiej ???? ludzie myślą ,że przekręty zrobią na tym ???? limity zapewne rzędu 100-200 PLN max ???? Liczne promocje niby dużo polskich dyscyplin takich jakich jak np KSW ale powiedzmy szczerze kto tam zarobił jakieś kokosy ???? wygra ktoś niezłą sumke zaraz limity albo blokada konta nie zdziwie się jak za kilka lat zwiną manatki i zmienią nazwe ???? według mnie dla tego buka liczy się jak najszybszy zysk kosztem zwykłego gracza

edit:albo jeszcze przypomniało mi się wygrał ktoś kupe kasy ,że Kasperczak zostanie trenerem Wisły i od razu poszli się żalić do gazet dla mnie to zwykłe amatorskie podejśćie do przeciętnych graczy ,którzy często tracą cieżko zarobione pieniądze
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
To może odpowiem najpierw panu -100pln a potem panu- gwiazda2010 .
Panie 100pln napisałeś --(Sprecyzuj czy chodzi Tobie o zwrot 2000 zł depozytu, czy domagasz się wygranej, bodajże 11 tysięcy + depozyt ?)
Chodzi mi o cała wygraną ponieważ zakład został rozliczony a firma Tobet czekała 70 minut na wynik końcowy dopiero jak mecz ułożył sie na nie korzyść Tobeta po rozliczeniu zakładu zablokowali mi konto ,zresztą jak pisałam straciłam pieniądze na innej firmie kontrując kurs 6.5 zagrany na Tobecie ,dodam że w momencie zagrania zakładu mieli 70 minut na anulowanie go jeśli nastąpił by jakiś bład ,ale tu bylo perfidne czekanie do końca zakład wejdzie to zablokujemy konto i tak sie stało .
kolejny cytat pana 100pln ---(Teraz zawodowy GRACZ postaw się w roli Tobetu ????
- Stawia all-in na mecz Polki w jakimś zapewne challengerze o kursie 6,50.
Odpowiadam na twoje kolejne pytanie to nie był żaden challenger tylko turniej w Kuala Lumpur, Malezja mecz U Radwanska - Jovanovski zresztą co to za różnica czy to był tenis ,piłka nożna czy nba ?,nie rozumie cie była wystawiona oferta zakład byl przez 70 minut w zakładach w toku po 70 minutach został rozliczony więc chyba należa mi sie moje pieniądze !!!
kolejny cytat pana 100pln -(- Firma dzwoni w sprawie weryfikacji, to pojawiają się jakieś problemy i sama mówisz, że powiedziałaś Tobetowi, żeby zadzownili jeszcze raz bo słabo ich słyszysz/przerywa coś.)
po pierwsze w momencie zablokowania konta o 9 30 o 9 40 po 10 minutach przesłałam 4 rachunki i dowód potwierdzając swoją weryfikacje , przy rozmowie weryfikacyjnej byłam w sklepie nie było to zbyt komfortowe ale odpowiedziałam na wszystkie pytanie wychodząc ze sklepu usłyszałam że zostało ostatnie pytanie odpowiedziałam że prosze chwile poczekać bo pani nie słysze przejde tylko przez ulice rozmowa została rozłączona przez pracownika tobet za minute byłam juz w domu i napisałam email że prosze oddzwonić czemu rozmowa została przerwana nawet nie miałam jak oddzwonić bo telefon był oczywiście zastrzeżony po chwili otrzymałam emial że konto zostaje zablokowane a pieniądze z wygranej pobiera Tobet jedynie zostanie zwrócony mi depozyt i został zwrócony za 2 minuty tak jak by chcieli natychmiast zamknąc sprawe i zabrać pieniądze .
i ostatni cytat pana 100pln ---(Ja nie miałem nigdy problemów z tą firmą, nigdy nie musiałem im wysyłać jakiś skanów dowodów, rachunków, paragonów, ani do mnie nie dzwonili w sprawie weryfikacji. Problemów z wypłatami, wpłatami też nie miałem. Z obstawianiem jakiś meczów też nie miałem. )
Czyli sam widzisz Ze od początku chcieli zabrać mi te pieniądze po 8 załozyłam konto a o 9 30 jak wygrałam konto zostało zablokowane i przyszedł komunikat
1.24 W niektórych sytuacjach możemy zażądać weryfikacji tożsamości użytkownika i/lub jego adresu w celu spełnienia naszych wymagań statutowych. Użytkownik powinien wtedy przedstawić jeden z następujących dokumentów:
• paszport lub dowód osobisty
• prawo jazdy
oraz dodatkowo:
• rachunek (np. za gaz lub telefon), wystawiony w okresie trzech ostatnich miesięcy
(nie honorujemy rachunków za telefony komórkowe)
• wyciąg z rachunku bankowego lub konta karty kredytowej, nie starszy niż trzy miesiące
• dokument potwierdzający ubezpieczenie domu lub mieszkania
Każdy rachunek im wysłałam dlatego nie mają żadnych podstaw by nie oddać mi pieniędzy .
Na koniec do pana Gwiady o to jego cytat ----( Dziwne jest to zakładasz konto wpłacasz 2tys i pierwsze spotkanie ZA 2TYSIACE na ule ... nie jest to dziwne ? )
szczerze nie wiem co widzisz w tym dziwnego była wystawiona oferta to zagrałam przecież to moja prywatna sprawa za ile i co gram dla mnie nie jest nic w tym dziwnego że zawarłam taki zakład chyba oferta jest po to żeby z niej korzystać a nie się na nią patrzeć przynajmniej ja do tego tak podchodzę....
 
Do góry Bottom