>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jest właśnie granie u buków netowych. Mogą sobie zamykać konta kiedy i jak chcą. Jedynie Pinnacle nie miało takiego numeru nigdy, chyba, że się myle...
Jak się nie kombinuje to się nigdzie nie ma problemów...
Ja mam wątpliwości co do uczciwości usera &quot;zawodowy gracz&quot;. Najpierw pisze w rodzaju męskim na forum, a tutaj nagle stał się kobietą...
Masz stałe IP, może wcześniej logowałeś się lub rejestrowałeś konto i zostawiłeś &quot;ślady&quot; w systemie...?
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Promocja w Tobet na gry 3 Euro, to najgorsza promocja jaką widziałem na rynku. Olbrzymi minus dla Tobet. Dostałem jakimś cudem nie 3 Euro, a 2.99 na gry skills, postanowiłem zagrać za 2 Euro, i zagrałem - przegrałem. Potem napisałem na czacie, jak można odblokować środki, gdyż nie chciałem już tego bonusa, ponieważ po wpłacie gotówki własnej nie mogłem obstawiać spotkań, najpierw musiałem wyrobić wymagania tegoż bonusa, pani na czacie powiedziała, że muszę stracić wszystkie środki te które mi przyznali, zrobiłem to, środki są dalej zablokowane a na koncie pozostał jakimś cudem 0,01 PLN. Jeszcze raz beznadzieja.

Obecnie czat milczy, w e-mailu dostałem odpowiedź:
Z przykrością informujemy że środki zostaną odblokowane automatycznie
w przypadku przegrania wszystkich środków.

Nie polecam tej promocji nikomu, a i zmienię zdanie o bukmacherze pod nazwą Tobet.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
a czy pojscie do prawnika moze cos pomoc w mojej sprawie jestem gotowa wiele poswiecic i udowodnic ze zawłaszczyli bezpodstawnie moje pieniadze jestem w stanie w kazdy sposob potwierdzic weryfikacje a jesli rozmowa telefoniczna weryfikacyjna byla nagrywana to kolejna korzysc dla mojej osoby nie mieli prawa mi zamknac konta i zabrac 11 000 zwlaszcza ze nie umieli podac ani jednego powodu gdzie zostal popelniony blad przy weryfikacji bo nie zostal popelniony to moje pierwsze konto i pierwsze jakie bylo zakladane na komputerze nie maja zadnych dowodow na zlamanie regulaminu ukradli mi pieniadze napewno zloze skargę do LGA juz znajomy nad tym pracuje jestem pewna swego dlatego chce daleko zabrnac bo z jakiej racji ktos ma krasc moje pieniadze chyba sa jakies zasady dlatego mam pytanie do was wszystkich czy prawnik jest mi w stanie tez pomoc ?
Zasady ogólne z regulaminu Tobet

1.5 Posiadacz konta nie może zawierać zakładów w imieniu innej osoby. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania każdego zakładu zawartego przez osobę trzecią.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Marcin-Odra to do ciebie na jakiej podstawie uwazasz ze cos kombinuje masz na to dowody ? temat ustawy hazardowej to nie moja sprawa i nie ja w tych postach pisałam tylko mąż,czy przestepstwem jest zadanie kilku pytan z konta mężą w momencie jesli zostałam oszukana i zostały ukradzione mi pieniadze odnosnie zakladania konta powtorze nikt nie zakladal konta oprocz mnie jest stale ip wiec latwo to dla firmy tobet sprawdzic internet jest na moja osobe i bede walczyłą o swoje ale widac ty znasz prawde bo po wypowiedzi nie pomagasz tylko jakbys trzymal strone tobeta chyba ze zle to odebrałąm , ale mówie ci szczerze im chodziło tylko o zabranie pieniedzy to nie była mala kwota od poczatku atmosfera była dziwna konto zostalo zablokowane w momencie jak wszedl mi kurs 6,5 za 2000 tysiace to sie tylko o to rozchodzi gdyby byli uczciwi zwrocili by wszystkie pieniadze ale najlepiej jest zamknac konto i podac 1.5 Posiadacz konta nie może zawierać zakładów w imieniu innej osoby. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania każdego zakładu zawartego przez osobę trzecią. ---w tym momencie na jakiej podstawie ktos mi zarzuca ze ZAWIERAŁAM ZAKŁĄDY W IMIENIU OSOBY TRZECIEJ JAKIM CUDEM skoro o 9 30 bylo konto juz zablokowane a o 9 40 czyli po 10 minutach firma miala scan mojego dowodu scan bankowy scan metody ktora wpłacałam w ciagu 10 minut to przedstawiłąm wiec musi byc to moje konto LUDZIE TO chyba logiczne !!! nie ma zadnych podstaw do zabrania mi pieniedzy nie maja zadnej luki odnosnie mojej osoby wszystko sie zgadzalo w weryfikacji przeciez to logiczne ze gdybym przegrala te 2000 ktore zagralam po kursie 6.5 to nie bylo by calej tej otoczki ale ze nagle mialam 2000 i pierwszym zakladem robi sie 13 000 tysiecy automatycznie wymusilo to u nich taki pomysł ,dodam ze nie jestem pierwszy rok w internecie i czesto slyszalam o podobnych sytuacjach dlatego zrobiłam scany zreszta mąż sam mi podpowiedzial zeby scanowac wygrany zaklad i rozmowe na czacie jestem przygotowana żeby walczyc z ta pazernoscia bo w tym momencie chca sie wzbogacic na ludzkim nieszczesciu tak sie nie robi ,ja nie mam nic sobie do zarzucenia z reka na sercu ja chciałam sie dogadac z firma Tobet poprosiłam tylko o wypłate moich włąsnych pieniedzy nie musze korzystac z serwisu chce tylko swoje ciezko zarobione pieniadze tylko tyle ,ale oni napisali ze nie wypłaca co jest kolejnym DOWODEM NA TO JAK BARDZO SA PAZERNI I ZE CHODZILO TYLKO O ZABRANIE MOICH PIENIĘDZY, na dana chwile mąz opisuje cala sytuacje po angielsku gdyz u mnie srednio z tym jezykiem mąż pracował 12 lat w angli wiec jemu przychodzi to z łatwoscia bedziemy to wysyłac w nastepnym tygodniu do instytucji ktora dała licencje tej nieuczciwej firmie czyli LGA dołaczę tez scany rozmow wpłąt i wygranego zakłądu ,mojej natychmiastowej reakcji na wysłąnie wszystkich potrzebnych dokumentow co juz w duzym stopniu potwierdza autentycznosc mojej osoby, posiadam tez stałe ip i jest to kolejny plus DUZY plus na to ze jest to jedyne moje konto i jest to łatwo sprawdzic czy ktos z tego ip zakłądał jeszcze jakies konto . Potem wysyłamy podobna skargę do innego organu nadzorujacego na dana chwile nie bede podawałą nazwy oprocz tego maż szykuje artykuły po angielsku do najwiekszych forow zagranicznych znaszej strony postaramy sie rozgłosic to tylko gdzie bedzie sie dało niech swiat zobaczy jak takie firmy jak TOBET działaja nie uczciwie i jak po chamsku łąmiac wszelkie obowiazujace prawa w uni europejskiej okradaja ich obywateli ., w dniu jutrzejszym wysyłam ostatni raz do nich emial z zapytaniem czy moje pieniadze bede zwrocone i to bedzie ostatni kontakt moj z firma Tobet na biezaco bede wam pisała jak sprawa posuwa sie do przodu mniej wiecej na poczatku tygodnia bedziemy mieli z mężem przygotowane skargi poniewaz chcemy dobrze sie przygotowac i opisac cala sytuacje krok po kroku zdaje sobie sprawe ze niektore organy beda rozpatrywac sprawe po kilka tygodni ale nie odpuszcze tego nie śpie po nocach bo wpadłam w nerwice jak zostałam potraktowana i okradziana wiem ze niektorzy mi tu kibicuje i obiecuje ze bede walczyłą do samego konca nie mozemy na to pozwalać bo jako gracze mamy tez jakies prawa jestesmy tez ludzmi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tiko227 10

tiko227

Użytkownik
Zasady ogólne z regulaminu Tobet

1.5 Posiadacz konta nie może zawierać zakładów w imieniu innej osoby. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania każdego zakładu zawartego przez osobę trzecią.
:]

jak to możecie udowodnić :cool: macie trojona szpiega :] z wizjerem w monitorze ???? żal poprostu
 
R 32

rado1965

Użytkownik
jednym słowem zostałaś po całośći oszukana przez pazernosć firmy tobet na dana chwile opisuj twoja sytuacje na wszystkich mozliwych forach potracą tysiące klijentów mam do ciebie pytanie jesteś w stanie przedstawic potwierdzenie danych osobowych notarialnie?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
dzis otrzymałam kolejna wiadomosc od kłamców z Tobeta
Witam,

Zaklady zostaly anulowane na podstawie punktu 1.12

1.12 Oszustwo finansowe lub próba jego pope?nienia oraz naruszenie lub
próba naruszenia Zasad moga; prowadzic&#39; do zmniejszenia limitów
przys?uguja;cych uz.ytkownikowi Tobet, zamknie;cia jego konta, konfiskaty
wygranych, zwrotu wp?at (po potra;ceniu uzasadnionych op?at) i/lub
anulowania wszystkich zawartych zak?adów (równiez. tych
rozstrzygnie;tych). Ponadto zastrzegamy sobie prawo do podje;cia kroków
prawnych przeciwko uz.ytkownikom, którzy mieli udzia? w oszustwie.

Uwazamy,ze konto nie nalezy do Pani natomiast depozyty zostaly zwrócone na
konto Moneybookers.
Pisza ciagle ta same brednie nie bede juz do nich pisała to nie ma sensu najwidoczniej 3 rachunki i dowod osobisty plus rozmowa telefoniczna to niewystarczajaca weryfikacja...widać czarno na białym ze chodzi im tylko o zabranie pieniedzy .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
dziwne bo ja nigdy nie miałem z nimi problemów ... zapewne gdzieś musiałaś naruszyć pkt regulaminu kasy tak czy siak ci nie zwrócą jest to niemożliwe . Mozesz sie sadzic robic co chcesz nie odzyskasz kasy raczej
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
gwiazda ja przez 7 lat pierwszy raz sie spotkałam z taka sytuacją ,od samego poczatku dziwnie sie zachowywali konto zostalo zblokowane dokladnie po skonczesniu meczu uli radwanskiej jak wszedl kurs 6.5 wiem ze od razu bo po minucie starałam sie zagrac za drobne w innym meczu i wyskoczył komunikat ze konto jest zamkniete .Z mojej strony nie złąmałam zadnego punktu w regulaminie konto miałam maksymalnie 70-80 minut i byl to pierwszy zaklad wiesz posiadam stałe ip i tym bardziej jestem jak na widelcu gdybym coś kombinowała łatwo sprawdzic czy były zakładane jakies konta .Dla mnie sprawa jest prosta zabolało ich ze wpłaciłam 2000 a za godzine miałam juz 13 000 ,dla firm wygodniej jest takie osoby limitować i likwidować ci co dłuzej graja wiedza o co chodzi dlatego sam widzisz jesli chodzi o udowodnienie nie sa w stanie tylko wysylaja regulamin a w momencie kiedy pisze do ich security w ktorym momencie weryfikacja przebiegła negatywnie gdzie nastapila pomyłka nie uzyskuje ŻADNEJ ODPOWIEDZI bo nie maja co odpisac zostałam jawnie okradziona i to jest ten problem , po 10 minutach porzedstawiłąm 3 rachunki bankowy rachunek za wode za telefon i dowod osobisty czy takie rzeczy mozna znalezc na ulicy ? sam widzisz co to za firma...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A jak dla mnie cała ta sprawa jest trochę podejrzana i wcale się Tobetowi nie dziwie.Ktoś nagle zakłada konto,wpłaca 2000(co jak na początkowego gracza nie jest normalną kwotą) i od razu stawia kurs 6,5(który jak każdy z nas wie ma dosyć małe szanse na wejście).Mówcie co chcecie,ale jeżeli ta sytuacja miała miejsce naprawdę,to moim zdaniem Tobet miał pełne prawo do takiego posunięcia.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
pete1989 nie rozumiem..
To że ktoś zakłada konto u bukmachera nie znaczy że jest początkującym graczem. A po2 to osobista sprawa kto co stawia i za ile. Nie zlimitowali jej w momencie zawierania zakładu, więc zastanów się co ty piszesz
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
pete1989 nie rozumiem..
To że ktoś zakłada konto u bukmachera nie znaczy że jest początkującym graczem. A po2 to osobista sprawa kto co stawia i za ile. Nie zlimitowali jej w momencie zawierania zakładu, więc zastanów się co ty piszesz
Tak czułem,że nie wyraziłem się jasno.Chodziło mi tylko o to,żeby się postawić w sytuacji bukmachera-ktoś nowy nagle stawia niemałą kasę na bardzo niepewny typ.To dla ciebie jest normalne?Bo mi tu śmierdzi wałkiem na kilometr.Nie wiem,czy użytkownik miał dodatkowe informacje o meczu,ale ewidentnie nie wygląda to na normalny zakład.
A poza tym o jakim limicie mówisz?Chyba to jest logiczne,że nikt od razu po założeniu konta nie dostanie żadnego limitu...
 
W 74

woofer001

Użytkownik
ale co to ma bukmachera obchodzic? zaklad zostal zawarty zaakceptowany to powinni kase wyplacic niewazne czy za 10 zl i kurs 1.15 czy za 5000 i kurs 10 skoro zaakceptowali taki zaklad to coz. Teraz szykuje sie ciekawa sprawa. Z jednej strony wszystkowiedzacy support tobetu w ktorym pracuja sami jasnowidze i sa w stanie stwierdzic czy ktos stawial zaklady w swoim imieniu czy nie ( dla uzupelnienia podam ze wczoraj postawilem u roznych bukmacherow kolo 10 zakladow i raczej nie wydaje mi sie zebym byl w stanie dzisiaj bezblednie powiedziec wszystko o nich) z 2 strony osoba o nicku zawodowy GRACZ ktora jakos dziwnie podejrzanie od 1 wypowiedzi wyglada. Coz pozostaje czekac na zakonczenie tej sprawy ????
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Witam uzyskałam własnie kolejna odpowiedz odnośnie pytania żeby podali jeden dowód na to w czym weryfikacja się nie zgadzała uzyskałam taką odpowiedz (proszę usiąść czytając uzasadnienie )
Jak już wcześniej Panią informowałam 1.8 Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lub odmówienia założenia nowego bez podania przyczyny.
Bardzo ciekawe czyli teraz zasłaniają się takim podpunktem bo nie mają argumentu z ip nic nie wymyslą bo jest stałe i nikt kont nie zakładał ,a argumentu lub dowodu na błąd w weryfikacji nie mają to teraz zasłaniają sie punktem 1.8 przecież to sie chore robi co oni robią byle zabrać pieniądze zachowuja sie jak by byli biedakami i nie mieli na chleb.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Co to ma bukmachera obchodzić?A to,że jest to instytucja nastawiona na zysk i gadanie,że &quot;nie mają prawa&quot; zamykać konta albo że &quot;muszą&quot; wypłacić wszystko jest po prostu śmieszne.Jak dla mnie jest to ze strony tobetu czysty pragmatyzm,że odmawiają wypłacenia.Mają jakieś wątpliwe powody do takiego rozwiązania sytuacji,ale jest im to po prostu na rękę.Nasuwa mi się pytanie,dlaczego ona(on?) wybrała akurat tego bukmachera,jakby na rynku nie było bardziej wiarygodnych bukmacherów do tego rodzaju transakcji...
A tutaj dowód ile użytkownik ma praw w walce z bukmacherem:
1.8 Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lub odmówienia założenia nowego bez podania przyczyny.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Przed chwilą skończyłam rozmowe na czacie z Panią Justyna to jest ta osoba ktora była 2 dni temu w pracy kiedy moje konto zostało zablokowane okolo godziny 9 30 w środe i to ona prosiła mnie o kolejne dokumenty i weryfikacje telefoniczną wiec grzecznie poprosiłam ją o numer licencji swojej bo taką musi posiadać i że bedzię świadkiem bo po części ona uczestniczyła od samego początku zablokowania konta w tym czasie co chwile prosiła o nowe dokumenty .W momencie poproszenia o numer licencji natychmiast mnie rozłączyła nie wiem ale dla mnie to wszystko zaczyna sie robic dziwne bardzo dziwne ...
 
Do góry Bottom