>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tennis Duel - super zabawa

pampus 81

pampus

Użytkownik
A ja się pochwalę...
Zarobione pieniądze : $ 262 901
statów nie zdradzam, by móc was łoić :&gt;
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
bez sesn trzeba czekac az sie ta energia uzupelni albo kupowac kredyty zebu uzupelnic napojami
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Dobra Pany bo i ja sie zapisałem:) pukłem jednego gościa w meczu ale za cholerę nie wiem gdzie kliknąc aby rozegrac 2 mecz:) pierwsze szukałem zawodnika i dawałem &quot;graj&quot; a teraz nie mam takiej opcji przy zawodnikach...
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Powiem szczerze, że coraz bardziej mnie irytuje ta gra. Szczególnie jak przegrywam mecze z zawodnikami z tego samego poziomu lub niższego z mniejszymi statsami o kilka punktów, tylko dlatego , że mają jakieś tam odznaczenie za 1 miejsce w rankingu dnia itp (które ja też mam)... Pierwsze 2 dni grało się fajnie, teraz żeby jakieś zadanie wykonać muszę czekać cały dzień na naładowanie energii, której starcza mi tylko na 12 % wykonania zadania.
e: @ up @ wojtas84 nie ma takiej opcji przy zawodnikach, dlatego że może być tylko maksymalnie różnica +/- 1 poziom między zawodnikami którzy grają mecze rankingowe lub o hajs, co innego jest w turniejach. Sprawdź poziom zawodnika którego chciałeś wyzwać na pojedynek
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Cześć,
od jakiegoś czasu gram w świetną grę tenisową. Tworzysz swojego zawodnika i grasz z przeciwnikami z całego świata. Dołącz, na pewno nie pożałujesz!
Poniżej link aktywacyjny:
http://s1.tennisduel.com/r110569

Jakby ktoś chciał zacząć grać i pomóc. :cool:

Ja gram od wczoraj, debiutant, 19.307 miejsce i 105/8. Klemens Drutowicz.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Pany da rade jakoś przyspieszyć tą energie i pojedynki? prócz oczywiście dodatków (napój, agent) bo o nich wiem :)
mam prośbę do kogoś ogranego, dojedźcie jakiegoś błazna Luk Kot bo mnie nęka a narazie nie moge mu się postawić ostrzej:)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Gratulacje!
Pokonałeś: Luk Kot
Nagroda: $ 13 600
Pieniądze wygrane: $ 4 912
????
 
Do góry Bottom