>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tauron Liga 2022/23 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
sunfirex sunfirex a jak widzisz dzisiaj mecz Kalisza z Radomiem?
Zastanawiałem się nad tym meczem ale odpuszczam. Na logikę patrząc to Kalisz powinien to wygrać. Z drugiej strony może to czas na przełamanie dla Radomki i zwycięstwo z Legionovią da początek jakiejś serii bo ile będą wszystko przegrywać? Tak naprawdę zespół z Kalisza mimo niezłej, piątej lokaty według mnie spisuje się poniżej oczekiwań jak na skład, który udało im się na ten sezon skompletować. Mam tu na myśli dorobek punktowy. Jeżeli miałbym tutaj coś obstawiać to poszedłbym w liczbę punktów +180.5 lub setów +3.5 ale nie mam do tych typów przekonania więc po prostu w spokoju sobie obejrzę to spotkanie.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy ktoś w ogóle czyta ten temat? Ruchu praktycznie żadnego, w zasadzie tylko ja się wypowiadam z typami. Jak ktoś tu zagląda to dajcie znać bo jeżeli sam dla siebie piszę analizy to to nie ma sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +895
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
W dniu dzisiejszym Chemik Police odsunął 1 trenera drużyny p.Mierzwińskiego po zaledwie 3 porażkach w lidze 😆
Natomiast w Tarnowie po odejściu 3 zagranicznych zawodniczek, ma dołączyć jakaś przyjmująca..
 
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Legionowia prawdopodobnie wycofa się z ligi za chwilę bo brak pieniędzy
Słowo się dopełnia. Po wczorajszym spotkaniu z władzami ligi Legionovia z powodu braku środków, wycofala się z rozgrywek. Zgodnie z regulaminem wszystkie pkty zostały anulowane, a ekipa zdegradowana do rozgrywek wojewódzkich, czyli III liga wg mnie.
 
Ostatnia edycja:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Bielsko-Biała - Kalisz
Powyżej 172.5
1.69 Fortuna

Wydaje mi się, że kurs 1.38 na zwycięstwo gospodyń jest za niski i nie skreślałbym tutaj Kalisza. Uważam, że mecz nie zakończy się w trzech partiach, a że kurs na czwartego seta też jest dość niski to postanowiłem pójść w punkty. Linia, którą proponuję zostanie pokryta w przypadku czterech setów i nie muszą one być bardzo wyrównane. Drużyny są sąsiadami w tabeli. Bielszczanki mają serię trzech zwycięstw z rzędu ale rywalki z jakimi przyszło im się ostatnio mierzyć nie były z górnej półki (Bydgoszcz, Opole, Legionowo). Kalisz ostatnio wygrana na wyjeździe z Radomką, przegrana u siebie z Rzeszowem i porażka w tiebreaku na wyjeździe po zaciętym meczu z Budowlanymi. Myślę, że spokojnie mogą tu powalczyć. Zagadką może być tylko nastawienie dwóch czołowych zawodniczek Kalisza tj. Izabeli Lemańczyk i Ali Grabki, którym delikatnie mówiąc został przedwczoraj wymierzony policzek ponieważ decyzja o wycofaniu Legionovii z rozgrywek oznacza, że zostały wydymane na hajs, na którego odzyskanie na pewno liczyły. Obie dość emocjonalnie zareagowały na to co się stało i na pewno będzie im to siedzieć z tyłu głowy. Czy przełoży się to na postawę na boisku? Przekonamy się o 20:30.

Mniej pewny ale godny uwagi typ:
Czy będzie 5 set? Tak 3.40 STS
(W fortunie „tylko” 2.88)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1014
M 86K

michalkin

Użytkownik
Bielsko Biała - KALISZ
@2,6 superbet
DW 2-3 @7
Ja sobie zagram dziś na Kalisz bez żadnej analizy. Po prostu zaciekawiło mnie ich h2h. Przez 3 sezony wymieniali win za win. Tyle samo ugranych setów i punktów. Aż do sezonu poprzedniego. Tam 2 zwycięstwa drużyny z Bielsko Białej. w pierwszym spotkaniu w tym sezonie górą był Kalisz i podążając za tym, że takowy uklad może istnieć to Kalisz powinien wygrać po raz drugi w tym sezonie. Oczywiście to wszystko może być czysty przypadek. A może nie. Ja gram na superbet w razie gdyby Kaliszanki miały prowadzić 0-2, a pozniej przegrać. Poniżej zamieszczam screena jak to wygląda.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1153
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Rzeszów - Wrocław
DW: 3:0 1.85 STS

Spoko kurs na wygraną do zera biorąc pod uwagę fakt, że na czysty win jest 1.08. Wystarczy już tego tracenia pojedynczych setów przez Developres. Jutro ma być szybkie spotkanie i dopisane kolejne trzy punkty. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Skoro Volley Wrocław dostał ostatnio 3:0 z beniaminkiem to w Rzeszowie tym bardziej nie powinien mieć czego szukać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1015
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Tarnów - Bydgoszcz
Tarnów 1,95 STS
hcs - 1,5 na Tarnów kurs 2,75 STS

Mecz z rundy rewanżowej, w 1 kolejce beniaminek z Tarnowa był bliski tie-breaka w Bydgoszczy jednak świetnie dysponowana była Monika Gałkowska, która zrobiła wtedy 26 pkt. Jednak dziś pojawiła się informacja na siatka.org z Gałkowska wraca do Perugii co napewno będzie sporym osłabieniem Pałacu. Mecz za ''6'' pkt dla obu drużyn w kontekście play-off. Tarnów 2 tak słabego meczu u siebie jak z Wrocławiem nie zagra, doszła jeszcze przyjmująca więc już jakieś opcje na zmiany mają na tej pozycji. A Bydgoszcz w sporym kryzysie, tak więc nawet zaryzykowałbym 3:1 dla Tarnowa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Tarnów - Bydgoszcz
Tarnów 1,95 STS
hcs - 1,5 na Tarnów kurs 2,75 STS

Mecz z rundy rewanżowej, w 1 kolejce beniaminek z Tarnowa był bliski tie-breaka w Bydgoszczy jednak świetnie dysponowana była Monika Gałkowska, która zrobiła wtedy 26 pkt. Jednak dziś pojawiła się informacja na siatka.org z Gałkowska wraca do Perugii co napewno będzie sporym osłabieniem Pałacu. Mecz za ''6'' pkt dla obu drużyn w kontekście play-off. Tarnów 2 tak słabego meczu u siebie jak z Wrocławiem nie zagra, doszła jeszcze przyjmująca więc już jakieś opcje na zmiany mają na tej pozycji. A Bydgoszcz w sporym kryzysie, tak więc nawet zaryzykowałbym 3:1 dla Tarnowa
Muszę przeprosić, nie było informacji od którego meczu nie bd Gałkowskiej, a widzę że jest dziś na boisku...
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Muszę przeprosić, nie było informacji od którego meczu nie bd Gałkowskiej, a widzę że jest dziś na boisku...
Buki chyba też nie wiedziały patrząc po kursach. W pzbuk 2.35 na Bydgoszcz.
Swoją drogą w ostatniej analizie też walnąłem babola. Napisałem, że Wrocław dostał 0:3 od Tarnowa, a to Volley wygrał 3:0. Na szczęście nie miało to wpływu na mój typ.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM - Budowlani Łódź
Typ: MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM kurs @ 2.25 STS

To spotkanie wydaje się być przełomowym w tym sezonie w poczynaniach Radomki Radom. W końcu trener Kryształowicz będzie miał do dyspozycji swoje wszystkie siatkarki. Do tego w ubiegłym tygodniu do zespołu dołączyła świetna, brazylijska przyjmująca Ellen Braga, która jeszcze niedawno prezentowała barwy włoskiego Casallmagiore. Jeżeli chodzi o powroty do zdrowia to najbardziej znaczącym wzmocnieniem jest powrót tureckiej atakującej - Gozde Yilmaz. W tej sytuacji Radomka z marszu staje się wiekiem faworytem w tym starciu. Również w tym składzie zespół z Radomia śmiało może zgłaszać akces w walce z najlepszymi w lidze. Skład jest bardzo dobry. Atakująca Yilmaz, a do tego w obwodzie Azerka Stepanenko i Półka Jasek. Przyjęcie to dwie Brazylijki Braga i Samara. Do tego bardzo obiecująca Półka Natalia Murek. Środek to Świrad, Łukasik, Moskwa. Libero to utytułowana Krystyna Strasz. Za rozegranie odpowiada Amerykanka Madison Bugg. Po drugiej stronie siatki atak opiera się niemal wyłącznie na tureckiej atakującej. Wspierać Ją próbuje przyjmująca Fedusio. Jeżeli chodzi o siłę ofensywną to w zasadzie byłoby na tyle. Obie ekipy w tym sezonie nie prezentują się dobrze. Powodem słabej gry Radomki były kontuzje, z których w końcu się wykaraskali. Ostatnie 10 dni zawodniczki trenera Kryształowicza mogły poświęcić na spokojny trening. W tym czasie zawodniczki Budowlanych musiały rozegrać dwa spotkania. Zwyczajnie nie mają kiedy odbudować się na treningach. Występy w europejskich pucharach mocno im to utrudniają. W mojej opinii w tych składach personalnych zdecydowanymi faworytami są zawodniczki Radomki Radom 🏐🏐🏐
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM - Budowlani Łódź
Typ: MOYA RADOMKA LOTNISKO RADOM kurs @ 2.25 STS

To spotkanie wydaje się być przełomowym w tym sezonie w poczynaniach Radomki Radom. W końcu trener Kryształowicz będzie miał do dyspozycji swoje wszystkie siatkarki. Do tego w ubiegłym tygodniu do zespołu dołączyła świetna, brazylijska przyjmująca Ellen Braga, która jeszcze niedawno prezentowała barwy włoskiego Casallmagiore. Jeżeli chodzi o powroty do zdrowia to najbardziej znaczącym wzmocnieniem jest powrót tureckiej atakującej - Gozde Yilmaz. W tej sytuacji Radomka z marszu staje się wiekiem faworytem w tym starciu. Również w tym składzie zespół z Radomia śmiało może zgłaszać akces w walce z najlepszymi w lidze. Skład jest bardzo dobry. Atakująca Yilmaz, a do tego w obwodzie Azerka Stepanenko i Półka Jasek. Przyjęcie to dwie Brazylijki Braga i Samara. Do tego bardzo obiecująca Półka Natalia Murek. Środek to Świrad, Łukasik, Moskwa. Libero to utytułowana Krystyna Strasz. Za rozegranie odpowiada Amerykanka Madison Bugg. Po drugiej stronie siatki atak opiera się niemal wyłącznie na tureckiej atakującej. Wspierać Ją próbuje przyjmująca Fedusio. Jeżeli chodzi o siłę ofensywną to w zasadzie byłoby na tyle. Obie ekipy w tym sezonie nie prezentują się dobrze. Powodem słabej gry Radomki były kontuzje, z których w końcu się wykaraskali. Ostatnie 10 dni zawodniczki trenera Kryształowicza mogły poświęcić na spokojny trening. W tym czasie zawodniczki Budowlanych musiały rozegrać dwa spotkania. Zwyczajnie nie mają kiedy odbudować się na treningach. Występy w europejskich pucharach mocno im to utrudniają. W mojej opinii w tych składach personalnych zdecydowanymi faworytami są zawodniczki Radomki Radom 🏐🏐🏐
Trening to jedno a sytuacje meczowe to inna sprawa, Budowlane wzięły dziś łatwo ten mecz, wydaje mi się że złapały trochę luzu w grze, w derbach Łodzi też do pewnego momentu grały dobrze. A co Radomki skład na papierze jest, niestety chyba przydałaby się zmiana trenera.
Post automatycznie złączony:

Buki chyba też nie wiedziały patrząc po kursach. W pzbuk 2.35 na Bydgoszcz.
Swoją drogą w ostatniej analizie też walnąłem babola. Napisałem, że Wrocław dostał 0:3 od Tarnowa, a to Volley wygrał 3:0. Na szczęście nie miało to wpływu na mój typ.
Jednak wygrał Tarnów a wręcz wyszarpały to gospodynie. 158 minut gry, a nie zanosiło się na taki maraton obserwując ten mecz z trybun :) może gdyby Łyczakowska nie grała tyle lewym to skonczyłoby się w 4 setach. Bydgoszcz nie wykorzystała swojej szansy, tie break bez historii.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Dziś rusza 13 kolejka TauronLigi - ciekawe dla kogo pechowa 🙊
Opole - Radomka
Szansa dla obu drużyn na przełamanie złej passy. W 1 meczu 3:1 dla Opola.
Mój typ 4 sety TAK 1,45 STS
Developres - Bydgoszcz
Zdecydowany faworyt z Rzeszowa, goście już bez Gałkowskiej oficjalnie. Nie wracały do Bydgoszczy, ciężki mecz w Tarnowie w nogach.
Mój typ 3:0 Developres 1,33 STS
Wrocław - Police
W 1 rundzie dość nie spodziewanie urwany pkt przez Wrocław. Chemik po zmianie trenera. Może zadziałać efekt nowej miotły. Mój typ Wrocław wygra seta TAK 1,78 ForBet szkoda 1 seta 27:29
Tarnów - Kalisz
Postaram się tu być obiektywny, bo jestem z Tarnowa :) Dla mnie faworytem jest w tym meczu Kalisz, dziewczyny ostatnio wygrały w Bielsku ważny mecz. Gospodynie natomiast po raz kolejny źle weszły w mecz jednakże udało się doprowadzić do tiebreaka (3win/4 w tym sezonie). W 1 meczu niespodziewanie wygrał Tarnów 3:2.
Mój typ Kalisz 1,50 STS
1 set: Kalisz 1,60
Budowlani - Bielsko-Biała
Moim zdaniem najbardziej wyrównana para kolejki. Nie sądzę że mecz skończy się w 3 setach jak w 1 kolejce.
Moje typy: 4 set Tak 1,45 STS
Bielsko wygra mecz 2,10 STS
 
Ostatnia edycja:
V 115

vukoo

Użytkownik
Opole-Radomka. Over 3.5 jak dla mnie bankowo. Bardziej by szedł w stronę Radomianek które wzmocniły skład i jeżeli to wszystko zatrybi to będzie to bardzo ciekawy zespół. A z drugiej strony jednak nie widzę opcji żeby Opole nie ugralo chociaż seta.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Opole-Radomka. Over 3.5 jak dla mnie bankowo. Bardziej by szedł w stronę Radomianek które wzmocniły skład i jeżeli to wszystko zatrybi to będzie to bardzo ciekawy zespół. A z drugiej strony jednak nie widzę opcji żeby Opole nie ugralo chociaż seta.
Oglądałem kawałek meczu, bo później trening, niestety Radomka ma słaba rozgrywająca, trochę śmiesznie że zaczęły miesiąc wcześniej przygotowania od innych ekip a grają tak słabo. Nawet te 4 sety były zagrożone przez chwilę :)
A mecz Developres - Bydgoszcz wczoraj jescze na STS były typy na dw a dziś popołudniu już nie widziałem, na szczęście na forbecie można było zagrac poniżej 4 setów :)
 
Do góry Bottom