>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Tasiemce - grać/nie grać

bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
dobra taśma nie jest zła. Zdecydowanie warto grać taśmy. Duzo się nie traci a potencjalny zysk moze być bardzo zadowalajscy.
Grając po kilka spotkań na kupon zwiększasz tylko marżę buka.
zalóżmy, że wynosi ona 10%, wychodzi po 3,3% w zdarzeniu 1x2
wrzucasz z 5 spotkań na kupon:
1- (0,967*0,967*0,967*0,967*0,967)= 15%

Na każdą postawioną zlotówkę tracisz 15gr, grając singla - 3gr. więc określenie &quot;zdecydowanie warto grać taśmy&quot; tutaj nie pasuje

czasami też skleję taśmę u ziemniaka. lecz tylko w celach rozrywkowych
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
osobiście mnie gra tasiemcow nie bawi, no może czasami - kiedy już naprawdę rozpaczliwie szukam rozrywki na weekend lub tydzień. Taśmę można puścić za 2 zł w porywach do 5 zł, większa suma to wtopa, chociaż znam i takich co z tasiemca za 10 zł potrafili prawie klocka wyciągnąć ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie - jeśli chcecie, utrzymać ten temat przy życiu - piszcie coś konstruktywnego.
Gdy temat zostanie sprowadzony, do analizy taśmy jako47, czy jakiegokolwiek innego użytkownika, natychmiast zostanie zamknięty.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jako znany milosnik tasm mowie ze pod wzgledem finansowym granie tasm nie jest i nigdy nie bedzie oplacalne.
Tasmy sa dla ludzi ktorzy sie ludza ze wygraja wielka kase albo dla hobbystow. Ja siebie zaliczam do tej drugiej grupy, tasme puszcam co weekend ale jest to tylko malo znaczacy (chodzi tu glownie o stawke) dodatek do normalnej gry.
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
Co to znaczy według Ciebie &quot;normalna gra&quot; bo chyba dla każdego znaczy to co innego. Możesz pokrótce napisać co miałeś na myśli ?
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Ja powiem tak że na 10 taśm wchodzi mi 3 .
Kazda tasme puszczam za 3 złote , czyli trace ogolnie 30 złotych . wygrane zawsze mam w okolicach 80 - 90 złotych.

wniosek ?
 
V 0

valery

Użytkownik
Jestem początkującym więc mam pytanie
Czy jeżeli obstawie 4 mecze i 3 będą trafne a 1 nie to już automatycznie cały kupon jest przegrany?
 
half 4

half

Użytkownik
Co do tych taśm oczywiście, że się opłaca. Lecz jeżeli chcesz wygrać więcej warto postawić kilka takich samych.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Co do tych taśm oczywiście, że się opłaca. Lecz jeżeli chcesz wygrać więcej warto postawić kilka takich samych.
Po co grać kilka takich samych jak można zwiększyć stawkę.

Ja kiedyś całkiem często stawiałem taśmy, ale zysków na pewno w dłuższej perpektywie czasu nie można nimi osiągnąć, ale raz na tydzień można sobie taką puścić bo można osiągnąć ciekawy zysk jak sczęście dopisze;)
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Tasme to mozes skreslic for fun. A jezeli liczysz na zysk to ogranicz sie do max 3 spotkan. Nawet jak jestes super wymiataczem to zawsze moze byc jakis przypadek i tasma lezy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co to znaczy według Ciebie &quot;normalna gra&quot; bo chyba dla każdego znaczy to co innego. Możesz pokrótce napisać co miałeś na myśli ?
Kazdy ma (albo przynajmniej powinien miec) jakas strategie gry czyli granie singli albo okreslonego ako wraz z planem stawkowania. To nazywam normalna gra.
Ja powiem tak że na 10 taśm wchodzi mi 3 .
Kazda tasme puszczam za 3 złote , czyli trace ogolnie 30 złotych . wygrane zawsze mam w okolicach 80 - 90 złotych.
wniosek ?
Ja powiem ze w to nie wierze ale widze ze zalozyles temat wiec bede go sledzil i licze na to ze sie zdziwie ;-)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
zalezy jakie tsiemnce bierzemy pod uwage możemy grać z różnymi kursami możemy grać z małymi lub wysokimi ja od czasu do czasu puszczam tasiemca z małymi kursami ostatnio sidło mi 24 mecze do tasiemców nie wrzucam piłke nożna z wiadomych powodów na moich tasiemcach najczęsciej jest Tenis,Koszykówka,Siatkówka :grin:
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wiem po swoim kilkuletnim doświadczeniu, że tasiemce to lipna sprawa. Jedynie od czasu do czasu za jakieś grosze na koncie można zagrać te góra 6 typów. A nuż...
Nie zapomnę swojego &#39;najlepszego&#39; kuponu, który nie wszedł. Stawka 40 PLN, ok. 7 zdarzeń z kursami 1,5-2,5. Do wygrania prawie 1500 zł. Najpierw 6 spotkań weszło gładko, a ostatni mecz, który był na następny dzień (ah te sny na co wydam te pieniądze :razz ???? oczywiście nie wszedł, mimo że był najpewniejszy. Bammer z Chakvetadze, pierwszego seta wygrała, w drugim dała się złamać przy stanie 5-5 i w trzecim też jakoś pod koniec. Nigdy tego nie zapomnę i nigdy też na nią nie postawię więcej ;) Mam nawet ten kupon gdzieś w szufladzie na pamiątkę.
W sumie był to punkt kulminacyjny w mojej karierze bukmacherskiej - od wtedy zacząłem grać tylko przemyślane single i duble, a zarazem wreszcie odczuwać zyski. To jest recepta. Teraz wiem, że na takich, jakim byłem kiedyś, zarabiają buki.
Podsumowując: unikajcie tasiemców!
 
W 0

wiktoria17

Użytkownik
Wiem po swoim kilkuletnim doświadczeniu, że tasiemce to lipna sprawa. Jedynie od czasu do czasu za jakieś grosze na koncie można zagrać te góra 6 typów. A nuż...

Nie zapomnę swojego &#39;najlepszego&#39; kuponu, który nie wszedł. Stawka 40 PLN, ok. 7 zdarzeń z kursami 1,5-2,5. Do wygrania prawie 1500 zł. Najpierw 6 spotkań weszło gładko, a ostatni mecz, który był na następny dzień (ah te sny na co wydam te pieniądze :razz ???? oczywiście nie wszedł, mimo że był najpewniejszy. Bammer z Chakvetadze, pierwszego seta wygrała, w drugim dała się złamać przy stanie 5-5 i w trzecim też jakoś pod koniec. Nigdy tego nie zapomnę i nigdy też na nią nie postawię więcej ;) Mam nawet ten kupon gdzieś w szufladzie na pamiątkę.

W sumie był to punkt kulminacyjny w mojej karierze bukmacherskiej - od wtedy zacząłem grać tylko przemyślane single i duble, a zarazem wreszcie odczuwać zyski. To jest recepta. Teraz wiem, że na takich, jakim byłem kiedyś, zarabiają buki.

Podsumowując: unikajcie tasiemców!
Troche ci sie dziwie skoro miałes ostatnie zdarzenie ostatniego dnia to czemu nie zagrałes kontry nawet za 200-300zł tak bys był chodz troszke do przodu ????
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Raz na czas grać tasiemce - bywają dni kiedy jest wielce prawdopodobne ze kilka wynikow ułoży sie po naszej myśli - wiec czemu by nie spróbować zagrać na wieksze ako.
 
Do góry Bottom