>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Błaszczyk - Simoncik 1 @1,57 ✅✅

Błaszczyk (-1,5s) - Simoncik 1 @2,25 ⛔⛔

Horejsi - Arvidsson 1 @1,72
✅✅

Bet365


Ostatni dzień przed nami i można już coś więcej powiedzieć na temat postawy poszczególnych zawodników w tym turnieju na bazie ich gry. Błaszczyk pewnie zmierza do półfinałów i jest graczem po prostu lepszym od swojego rywala, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Tym poziomem jest na pewno jakość gry naszego rodaka.
4 zwycięstwa, tylko jedna porażka, a te wygrane były przekonujące i to z lepszymi graczami niż Simoncik. Jeśli w grę Polaka nie wkradnie się zbytnie rozluźnienie to mecz powinien zamknąć maksymalnie w 4 setach, dlatego oprócz czystego zwycięstwa, próbuję również handi po dobrym kursie.

Szykuje się, że i Arvidsson i Horejsi zameldują się w półfinale challengera. Tyle tylko, że doświadczony Czech nie może być jeszcze tego pewien. Obaj podchodzą do turnieju poważnie i widać u nich spore zaangażowanie, więc tu nie będę upatrywał przewagi żadnej ze stron. Za to już większe, ogranie i doświadczenie stoi po stronie Czecha, co może być kluczowe w końcówkach setów. Idąc tym tropem i obserwując dzisiaj Szweda przede wszystkim w meczu z Kou można było odnieść wrażenie, że pewny zazwyczaj backhand Szweda grany blisko stołu szwankował w 4 i 5 secie, gdy przeciwnik wchodził na właściwe obroty. Kou trzymał Arvidssona w backhandzie i zdobywał punkty po kolejnych jego błędach. Dlaczego akurat piszę o tym elemencie gry? Bo i Horejsi i Arvidsson to gracze leworęczni i teoretycznie więcej będziemy mieli gry po połówce backhandowej. Tu upatruje przewagę Horejsiego. Oczywiście gracze leworęczni często szukają swojej silniejszej strony, którą zazwyczaj jest forhend i wchodzą w wymiany kontra topspinowe, ale tu na pewno Miroslav nie jest gorszy. Serwis na porównywalnym poziomie trudności, więc to nie on będzie pewnie decydował o losach tego meczu. Mogę pisać dalej o pewnych niuansach, ale jutro się okaże czy analiza była warta świeczki. ;)

Z braku czasu nie będę miał możliwości obserwowania jutrzejszych półfinałów i finału, ale celowałbym jednak w finał Błaszczyk - Kou ✅ ;) bo ten pierwszy wyróżnia się na tle reszty, a drugiego nie doceniłem i gościowi jeśli się chce to potrafi.


P.S

Na live można łapać czasami piękne kursy i robić piękne siurki.



Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 17

cwiropb

Użytkownik
Dobra, jak ktoś ma ochotę zagrać sobie z rana tenis stołowy to mogę zaproponować:
Horejsi - Simoncik 1 @1,44 ✅✅
Horejsi -1,5 seta @2.00 ✅✅
Błaszczyk - Lei Kou 1 @2,10
✅✅
i jeśli Simoncik tak, jak myślę nie pokaże nic ciekawego to dalej:
Petr David - Simoncik 1 @1,53 ⛔⛔
Bet365

Gramy każdy z każdym w 3 dni bodajże. Turniej rozgrywany cyklicznie i widać, że doświadczony Horejsi czuje się w nim, jak ryba w wodzie. Zawsze w czołówce i przegrywa mało gier. Simoncik słabsze wyniki, ale też mniej regularnie tam występuje. Ostatni ich mecz spokojne 3-0 dla Horejsiego, więc myślę, że to handi spokojnie do ogarnięcia. Jako ciekawostkę warto nadmienić, że Horejsi od przyszłego sezonu będzie występować w zespole z Zielonej Góry, która zatrudniła też Perssona, a i Błaszczyk tam występuje. ???? Weterani zawsze w cenie.
Błaszczyk na pewno w super formie nie jest bo po pierwsze coraz starszy, po drugie w lipcu zazwyczaj mamy okres roztrenowania, a po trzecie już w polskiej lidze grał przeciętnie w ubiegłym sezonie, ale po takim kursie na Błaszczyka warto zagrać bo... zaledwie kilka dni temu chinol (ukrainiec od kilku lat ;)) wygrał w analogicznym turnieju zaledwie jednego seta! w siedmiu meczach, więc widać, że forma wakacyjna i więcej spędza na jedzieniu karkówki z grilla, niż trenowaniu. W kilka dni nawet, jeśli coś potrenował cięzko by był w pełni dyspozycji.
Davida można podpiąc pod Horejsiego, zawsze solidny i wysoko w tych turniejach. Warto jego zagrać, jeśli sprawdzi się scenariusz z pierwszego meczu przeciwko Simoncikowi. ;)
Dodam, że gramy do 3 wygranych setów, a nie 4 i w sumie tyle z tych istotnych spraw.
karmol2, jak nie masz pojęcia, to nie pisz głupot. Lei Kou w tamtym turnieju poddał wszystkie mecze walkowerem, oprócz 2 meczów, gdzie doznał kontuzji kręgosłupa (stąd w tym tygodniu grał z pasem). Lei mu puścił, bądź musiał ???? w grupie, a w finale pokazał kto jest lepszy.
Pozdrawiam.
EDIT.
Przepraszam, widzę że już ktoś to napisał ????
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Gramy Belarus Open !
J. Szczetinin - V. Burov 1 @ 1,50
Białorusin to jeden z ostatnich tak staromodnych defensorów, którzy na prawdę nie szukają ataku, może przebijać te piłki w nieskończoność. Szalenie doświadczony i ograny zawodnik. Na tym turnieju w drugiej rundzie pewnie 4-1 ograł dobrego Egipcjanina Assara (72. miejsce w rankingu). Rywal jest na pozycji 222. Zauważyłem, że Rosja przysłała na ten turniej niemal całą kadrę, nie ma się co dziwić, tuż za granicą, jest okazja żeby sobie pograli z lepszymi. Burov na tym turnieju pokonał już trochę wyżej notowanego kolegą z reprezentacji Grigoreva, ale to dalej nie poziom Szczetinina.
D. Górak - V. Lakeev 1 @ 1,35
Daniel trochę spadł w formie w porównaniu do ostatniego sezonu, ale prezentuje znacznie wyższy poziom niż Rosjanin. Widziałem tego Lakeeva w jakimś meczu ligi rosyjskiej, nic specjalnego. Górak na razie na tym turnieju obija pionki, zaś Lakeev po męczącym meczu w 1. rundzie wygrał 4-3 z Białorusinem poza TOP 200, doświadczonym Nekwedowiczem, a w 2. rundzie ograł naszego reprezentanta Pawła Fertikowskiego 4-2. Górak to absolutnie inna liga, widzę tu spokojnie 4-0.
AKO: 2,03
bwin
PS. Sorki, że tak późno, może coś na live na bwin pogracie
http://ittf.com/ittv/ - transmisja na dwóch stołach
⛔ ⛔ ⛔
Obydwaj Panowie zawiedli, Szczetinin mógł skreczować ale dograł mecz, a o Góraku lepiej nie pisać
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
GAC Group 2014 ITTF World Tour, Czech Open (Major), Olomouc, CZE turniej u21
30.08.2014 godz. 09:30
POLCANOVA Sofia – HAYATA Hina 1 1.44 bet365 ✅ (4:1)

Japończycy co jakiś czas potrafią wyskoczyć z cudownym dzieckiem pingponga. Takoż stało się z Hayatą - 14 latka wdarła sie niedawno na tenisowe stoły, jednak moim zdaniem talentem ustępuję 13 letniej koleżance z kadry - Ito Mimie. Sportowo Polcanova lepsza. Jedyną wątpliwością może być to że to turniej u21 ale mam nadzieję że Austriaczka podejdzie do tego pojedynku poważnie, bo tylko z takim nastawieniem pokona młodą Japonkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
GAC Group 2014 ITTF World Tour, Argentina Open (Challenge),04 Sep 2014 godz 20:30

Saragovi Pablo - Lara Nicolas 1 1.22 bet365 ✅ (4:1)

Krotko bo zaraz mecz: Graja dwaj rodacy 20 latek Saragovi z 18 letnim Lara. Co ciekawe w turnieju u21 Lara przegral z 14 letnim kolega z reprezentacji gladko 3:0. Drugi swoj mecz tez oddal wrecz bez walki, a gral z zawodnikiem podobnej klasy co Saragovi. Lara jest na 1636 miejscu w rankingu a Saragovi 685, mysle ze te agrumenty przesadzaja o tym ze Saragovi powinien łatwo sobie poradzic.
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
GAC Group 2014 ITTF World Tour, Argentina Open (Challenge),04 Sep 2014 - 07 Sep 2014, Buenos Aires, Półfinał

ZHU Cheng CHN - MORITA Yuki 1.25 bet365 ✅ (4-1)

Nie spodziewam się tu niespodzianki. Yuki Morita (ten z rocznika `87) to dosyć przeciętny grajek. Trafił do półfinału mając stosunkowo łatwą drogę. Stracił 6 setów z średniakami. Zhu to zwycięzca turnieju u21 i wydaje mi się że najlepszy Chińczyk grający na tym turnieju. Chińska finezja powinna być tutaj górą.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj zaczynają się Drużynowe Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym. Najpierw gramy w grupach. Każda ekipa wystawia do danego meczu po 3 zawodników. Wygrywa ten team, który wygra pierwszy 3 partie. Pod kątem bukmacherki nie do końca zręczna sytuacja bo niekoniecznie zawodnicy zestawieni ze sobą w h2h zagrają razem. Wygląda to tak:


A - X

B - Y

C - Z


A - Y

B - X


Mecz może zakończyć się 3:0, 3:1 lub 3:2 dla jednej lub drugiej strony. Teoretycznie najsłabsi grają tylko po jednym spotkaniu, ale istnieją sytuacje, w których lepszego zawodnika ustawia się na &quot;trójkę&quot;, by zrobił pewny jeden punkt, a ten najlepszy ma wygrać dwa pojedynki i tym samym całą potyczkę. Z założenia najlepsi gracze obu ekip znajdują się pod cyferkami &quot;A&quot; i &quot;Y&quot;.

Buki pokazują, że nie do końca wiedzą co się dzieje podczas tej imprezy ponieważ w niektórych parach mamy nazwiska, które w ogóle nie biorą udziału w ME. Osłabieni i to znacząco Niemcy. Baum ze względu na wypadek swojego ojca nie pojawi się w Portugalii, a Ovtacharov zmaga się z problemami stomatologicznymi i być może dojedzie, ale nie dziś. Polacy swój pierwszy mecz rozegrają ze Szwedami, u których z powodu kontuzji nie wystąpi Lundquist, a więc będzie to spore osłabienie. Austriacy za to nie będą mogli skorzystać z usług Stefana Fegerla, a więc też jednej z głównych postaci tej Reprezentacji. Przejrzałem ofertę i kilka typów rzuca się w oczy, lecz jest to pierwsza runda, więc ze stawką nie szalejemy. Do tego, jak wspominałem wyżej istnieje możliwość zwrotów. Potrzebne linki do śledzenia livescore&#39;a lub nawet streamy:

http://ettu.tournamentsoftware.com/livescore/scoreboard.aspx?id=C4E93A15-BA54-4252-A900-87DFAFFDB101

http://ettu.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=C4E93A15-BA54-4252-A900-87DFAFFDB101

http://www.laola1.tv/en-int/ettu-tv/272.html




Andrej Gacina - Tomas Konecny
Gacina zwrot
1,40

Alexander Shibaev - Constantin Cioti
Shibaev ✅
1,36

Ako: 1,90 Bet365​
✅ @1,36


Taki dubelek. Gacina spisuje się dobrze od początku sezonu w Bundeslidze czyli zdecydowanie najlepszej lidze w Europie, gdzie grają praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy na świecie (nawet Azjaci, oprócz Chińczyków :razz ???? Ogrywał już niejednego zdecydowanie lepszego zawodnika od Konecnego. Ma większy wachlarz zagrań i po prostu przewyższa umiejętnościami Czecha. Konecny grał ostatnio w Polsce w Superlidze. Wygrywał sporo gier i miał na koniec sezonu bodajże dodatni bilans, ale ciężko porównywać przeciwników jego z tymi, z którymi na co dzień mierzy się Andrej. W turniejach indywidualnych bez porównania lepszy Gacina.

Shibaev na pewno będzie grał na nr.1 lub 2 w swoim zespole. Podobnie powinno być z Rumunem (pod względem siły gry moim zdaniem nr.2) Rosjanin sporo młodszy, ale już doświadczony na arenie międzynarodowej z kilkoma naprawdę dobrymi osiągnięciami. Również gra w Bundes i radzi sobie przyzwoicie. Cioti gra tyle lat i nigdy nic konkretnego nie ugrał. W starciu z Shibaevem nie powinien mieć wiele do powiedzenia.



Panagiotis Gionis - Carlos Machado
Gionis
1,36


Pavel Platonov - Marco Rech Daldosso
Platonov
1,50

Ako: 2,04 Bet365​
zwrot




Gionis obrońca, a więc styl niewygodny dla wielu innych graczy. Współcześni obrońcy charakteryzuję się też coraz lepszym atakiem głównie ze strony forhendowej, co czyni ich jeszcze bardziej nieprzewidywalnymi. Gionis na pewno nie bez przyczyny gra w Bundeslidze i tam ogrywa wielu renomowanych zawodników. Skoro sięgnęła po niego sama Borussia Dusseldorf to już samo w sobie dobrze o nim mówi. Machado wyrobnik, pewnego poziomu nie przeskoczy. Nie jest to gracz, którego widzę w starciu na obronę.

Platonov wiele lat w polskiej lidze. Epizod we Francji. Zawsze solidny i nie schodzący z przyzwoitego poziomu gry. W Reprezentacji Białorusi jest 3 siłą i przeciwko Włochom być może będzie mógł przypieczętować zwycięstwo swojej drużyny bo myślę, że Białoruś ich ogra. Przeciwnik... no właśnie tu mam największy problem. Widziałem jego ostatnie rezultaty i szału tam nie na. Porażki ze średniakami, a o wygranych z tymi najlepszymi mógł jedynie pomarzyć. Moim zdaniem kurs zawyżony.

Na pewno zawyżony kurs na Polaków i można pograć lekko. Osłabienie w postaci Lundquista jest naprawdę znaczące, a Polacy mają ekipę potrafiącą grać i Szwedzi są na pewno do ogrania.

Być może jak pozwoli czas to postaram się jeszcze opisać kolejne mecze w kolejnych dniach. ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 17

cwiropb

Użytkownik
Karmol, cieszę się, że jest ktoś kto bawi się w tenisa stołowego.
Co do Twoich typów, to uważałbym na Gacine, ponieważ Konecny już dwa razy w 2006 i 2013 roku pokonywał Chorwata, więc h2h 2:0 dla Czecha. Obaj prezentują podobny styl gry i graja mocno do przodu. Zadecyduje dyspozycja dnia. Ja osobiście bym nie ryzykował w 1.40 ale powodzenia! Shibaev, to powinna być formalność. Gionis murowany faworyt, zaś Platonov to owszem solidna firma i powinien sobie poradzić, lecz Włoch ostatnio gra troszkę lepiej, nawet ugrał 2 sety z Samsonovem, ale mimo to Białorusin powinien ogarnąć.
Parę słów na szybko.
Ja osobiście gram tak na dziś:
1. 16:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy 2014 - Kristian Karlsson v Zengyi Wang - 2 1.83 bet365 6/10
Kto ma nas nie przybliżyć do wygranej jak nie Wandzi? h2h 2:0 dla Polaka. Ciężka przeprawa dzisiaj nas czeka, ale nie jesteśmy bez szans.
2. 16:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy 2014 - Alexander Shibaev v Adrian Crisan - 2 1.80 bet365 4/10 ✅
Tak jak Shibaev z Ciotim powinien sobie poradzić, to już tak różowo nie będzie miał z bardziej doświadczonym i utytułowanym Crisanem.
3. 16:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy 2014 - Tomislav Kolarek v Lubomir Jancarik - 2 1.80 bet365 4/10
Pojedynek potencjalnych &quot;trójek&quot;. Tutaj Czesi mają lepszego zawodnika wg. mnie.
4. 16:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy 2014 - Evgueni Chtchetinine v Mihai Bobocica - 1 2.25 bet365 3/10 ⛔
Stawiam tutaj lekko na Szczetinina. Kurs fajny, więc biorę. Czeka nas tutaj ostra rywalizacja. Ostatni ich mecz, to kwalifikacje do IO Londyn 2012, gdzie wygrał Żenia 4:3.
5. 17:00 European Team Championships 2014 - Steffen Mengel v Daniel Habesohn - 2 2.25 bet365 5/10
Dwa bety na Daniela. Pod nieobecność Bauma i Dimy jest duża szansa na walkę o zwycięstwo z Niemcami. Ostatni mecz tych zawodników odbył sie w tym roku na Węgrzech, gdzie górą był Daniel 4:2. h2h 2:0 dla Austriaka.
6. 17:00 European Team Championships 2014 - Patrick Franziska v Daniel Habesohn - 2 3.25 bet365 5/10
Tutaj skusił mnie wysoki dość kurs. Daniel potrafi zagrać solidny tenis i już raz pokonał Patricka 3:0, lecz było to w 2011 roku. Niemiec od tamtego czasu podniósł poziom swojej gry, lecz i tak uważam, że warto spróbować.
7. 17:00 Konstantinos Papageorgiou (GRE) -vs-Alvaro Robles (ESP) - 1 1.649 Pinnacle 6/10
Grek jest strasznie nieobliczalnym zawodnikiem, potrafi pokonać de facto lepszych zawodników od siebie, ale potrafi i przegrać w najmniej nieoczekiwanym momencie - urok tego sportu. Tym razem mu zaufam, ponieważ zawsze gra świetnie w drużynie na DME. Robles jakos mnie nie przekonuje, choć nie będzie łatwo. W ramach ciekawostki tydzień temu Robles grał w niemieckiej piwnicy i przegrał wszystkie 7 meczy ze słabszymi od siebie i nawet na oficjalnej stronie turnieju w miejscu jego nazwiska jest pusto, czyżby wielki wał? Za kare dziś przegra ????
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Witam,
Panowie obstawiłem ten mecz Alexander Shibaev - Constantin Cioti stawiając jak wyżej na Shibaeva tylko, że On gra, dość mocno przegrywa ale gra z innym rywalem. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ?
 
borys91 60

borys91

Użytkownik
Witam,
Panowie obstawiłem ten mecz Alexander Shibaev - Constantin Cioti stawiając jak wyżej na Shibaeva tylko, że On gra, dość mocno przegrywa ale gra z innym rywalem. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ?
Jest to turniej drużynowy, a nie indywidualny i to, że Shibaev grał pierwszy mecz z innym przeciwnikiem znaczy tylko tyle, że w kolejnym będzie grał przeciwko Cioti;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj aż 2 rundy o 14 i o 20, więc sporo grania, ale też oferta ciekawa. Próbowałem wyselekcjonować dokładnie najlepsze bety, ale i tak sporo się tego nazbierało. Kilka singli, jakiś dubelek i trebel. ;) Oczywiście znów grozi możliwość zwrotów, ale trzeba być dobrej myśli.


Konstantinos Papageorgiou - Emmanuel Lebesson
Lebesson
1,27

Vladimir Samsonov - Kristian Karlsson
Samsonov ✅
1,23

Robert Gardos - Daniel Kosiba
Gardos ⛔
1,23

Ako: @1,92 Betsafe​
⛔


Będzie zbiorczo bo ja nie widzę możliwości, by któryś z Panów mógł przegrać swój mecz. Samsonov i Gardos to liderzy swoich drużyn. Wczoraj Gardos ograł 3:0 o wiele lepszego zawodnika i walczył z Bollem. Zresztą to ogólnie uznana marka w środowisku. Węgrzy są po prostu zdecydowanie słabsi, a Kosiba indywidualnych sukcesów w seniorach nie miał. Doświadczenie również stoi murem za Austriakiem.

Podobną sytuację mamy w kolejnej parze. Samsonov to klasa sama w sobie. Tyle lat być w światowym topie to naprawdę spory wyczyn w tej dyscyplinie. Ostoja swojej Reprezentacji. Wczoraj dwa pewny zwycięstwa nad Włochami, a przynajmniej taki Bobocica jest dość groźnym przeciwnikiem. Pokazuje to tylko, że Białoruś znów w głównej mierze polega na Vładzie. Szwed wczoraj wygrał po zaciętym pojedynku z Górakiem, chwała mu za to, ale dzisiaj będzie się musiał zmierzyć z zawodnikiem ze ścisłego europejskiego topu. Ogólnie Szwecja po latach świetności, zanotowała chyba regres.

Ostatni mecz to potencjalnie spotkanie &quot;trójek&quot;. Mieć w swoich szeregach taką trójeczkę, jak Francuz to przywilej. Leworęczny, niewygodny styl dla rywala, dobry serwis i mocny forhend. Francuzi mają ogólnie bardzo wyrównaną drużynę i w tym ich siła. Grek wczoraj przegrał chyba jednak niespodziewanie ze średniakiem, jakim jest Duran. Tym bardziej nie powinien dzisiaj mocniej zagrozić &quot;Owcy&quot;.

Adrian Crisan - Tomas Konecny
Crisan
1,42

Patrick Franziska - Marcos Freitas
1,45

Ako: @2,06 Betsafe
zwrot


To pierwsze spotkanie przy zachowaniu wczorajszych ustawień obu zespołów się nie odbędzie bo Konecny grał tylko jeden mecz będąc ustawiony na &quot;trójce&quot;. Wydaję mi się jednak, że mogą być przetasowania bo jego kolega, Jancarik jest moim zdaniem od niego słabszy. Konecny wczoraj uległ Kolarkowi, który na co dzień gra w polskiej Superlidze i tam wygrywa większość pojedynków, jednak na arenie międzynarodowej radzi sobie już znacznie gorzej. Dzisiaj ma wygrać niby z Crisanem?! Taaaa jasne. ;) Rumun od lat gra w Bundeslidze i to z dobrym skutkiem. Co prawda tego sezonu nie zaczął najlepiej, ale wczorajsze dwa zwycięstwa na Shibaevem i Skachkovem pokazują, że na ME kolejny raz będzie niepodważalnym liderem swojej ekipy. Obaj Rosjanie są lepszymi zawodnikami od Czecha. Nic nie wskazuje na to, by dziś Rumun mógł z nim przegrać.

Niemiec chyba trochę przeceniany jednak. Wiem, że to młody perspektywiczny zawodnik, ale patrząc na to w jaki sposób buki wystawiają kursy w meczach z jego udziałem coś jest nie tak. Wczoraj dostał bęcki od Gardosa nie mając nic do powiedzenia. Dzisiaj Niemcy zagrają z Portugalią. Gospodarze mają dośc dobry skład i mogą sporo namieszać w tych zawodach. Co ważniejsze, posiadają lidera w osobie Freitasa. Praktycznie od zawsze doceniam tego zawodnika. Bardzo dobrze czuje się w kombinacyjnej grze, jak na mańkuta ma niebywałą lekkość w operowaniu backhandem. Wszechstronny zawodnik. Udowadniał już nie raz swoją klasę pokonując silniejszych graczy. Dzisiaj Portugalia grając u siebie, wspomagana przez własną publiczność może sprawić problemy faworyzowanym, ale osłabionym Niemcom. Freitas jako pierwszy musi stawić czoła rywalom.


Adrian Crisan - Dmitrij Prokopcov
Crisan ⛔
1,80
Bet365​



No nie bardzo rozumiem ten kurs... O Crisanie pisałem wyżej. Czech solidna firma, nic więcej. Żadnych indywidualnych sukcesów, pojedyncze zwycięstwa nad dobrymi przeciwnikami, ale Rumun to półka wyżej. Wczoraj wygrał z gośćmi, którzy na pewno nie są gorsi od Dimy. Przemawia za nim na tyle dużo, że gram bez większych oporów. Największym jest ten kurs... ????



Tiago Apolonia - Robert Gardos
Gardos
2,10
Bet365​
zwrot​



Wiele rozumiem, Portugalia to gospodarz, Apolonia potrafi wznieść się na wysoki poziom i nie ma większych wpadek, ale Austriak jest dla mnie lepszym zawodnikiem. Wczoraj zresztą pokazał, że jest w dobrej formie i przygotował się do ME, jak należy. Kursy odwrotnie wystawione byłyby adekwatne do siły ich gry.


Białoruś - Szwecja
Białoruś ✅
@1,66

Chorwacja - Rumunia
Chorwacja ✅
1,44

Ako: @2,40 Bet365
✅ ✅


Tylko chyba w dublach można łączyć zakłady na poszczególne drużyny. W betsafe tylko single. Zakładając, że Samsonov wygrywa oba swoje mecze, w następnych 3 grach Białoruś potrzebuje 1 zwycięstwa, które da im trzeci punkt i tym samym wygraną nad Szwecją. Zarówno Chtchetinine, jak i Platonov są spokojnie w stanie ten punkt zagwarantować. Ten pierwszy obrońca, niewygodny styl gry i może napsuć sporo krwi Szwedom. Platonov jak pisałem wczoraj, orłem nie jest, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi, a Szwedzi nie mają takiej jakości, by móc wygrać wszystkie 3 partie z tymi graczami.

Rumuni będą mieli ciężko w starciu z Chorwacją bo oprócz Crisana, który nawet jeśli da swojej ekipie 2 punkty ciężko wskazać kolejnego, który dołoży trzecią cegiełkę. Wczoraj z Rosjanami właśnie tak było. 2:3 w całym spotkaniu, gdzie Crisan robi dwa pkt, a Cioti i Ionescu nie wygrywają w trzech partiach nawet seta! Chorwacja to Gacina i Tan Ruiwu, którzy prezentują poziom dający szanse ograć najlepszego z Rumunów, a wtedy będzie już na pewno pozamiatane. Do tego Kolarek, który też na &quot;trójce&quot; jest solidny. Chorwacja tu wyrasta na dość znacznego faworyta.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 17

cwiropb

Użytkownik
Wrzucałem rano posta, ale coś chyba z forum jest nie tak... wrzucam ponownie.
1. 14:00 Hiszpania - Słowacja - 2 3.03 bwin 3/10 3:2 ⛔ Szkoda tego meczu, ponieważ Słowacy prowadzili 1:0 i 2:1, byli bardzo blisko wygranej, lecz ostatecznie przegrali 2:3.

Dość fajny kurs, więc pobieram. Słowacy mieli wczoraj dużego pecha przegrywając z Francją 0:3, gdzie każde spotkanie kończyło się rezultatem 2:3. Pewnie do składu wskoczy za Seredę - Keinath, który ograł nawet 2 razy He Zhiwena i może być niewygodnym zawodnikiem dla Hiszpanów.

2. 14:00 Rosja - Chorwacja - 2 1.85 BAH 6/10 ⛔ Przy stanie 2:2 Tan Ruiwu prowadził już 2:0 z Liventsovem, by ostetecznie przegrać 2:3...

Tutaj dla mnie faworytem jest Chorwacja. Gacina i Tan Ruiwu powinni dać radę i pokonać Rosjan.

3. 14:00 Adrian Crisan - Dimitrij Prokopcov - 1 1.80 Nordicbet 5/10 ⛔ 1 set gładko, a potem wielka niespodzianka... 1:3.

Ja to pograłem już wczoraj w Pinku po 1.83, teraz już lekko spada w innych bukach. Crisan wczoraj nie dał rady w pojedynkę pokonać Rosjan, lecz wygrał swoje 2 spotkania potwierdzając dobrą grę. h2h 1:0 dla Crisana, ponieważ pokonał Prokopcova w 2011 roku 4:1.

4. 20:00 Steffen Mengel - Janos Jakab - 2 3.00 bwin 5/10 zwrot

Bardzo fajny kurs. Wiem, że Mengel ostatnio wystrzelił i w niedawnych turniejach prezentował formę życia, lecz ostatnio nie gra już tak dobrze i widzę tu value. Mengel wczoraj poradził sobie z obrońcą Chen Weixingiem 3:1, zaś Jakab po zaciętym meczu uległ Tiago Apolonii 2:3. Bezpośrednie pojedynki wychodzą zdecydowanie na korzyść Węgra, który na 3 pojedynki wygrał wszystkie do tej pory, oby passa została utrzymana.
Tu już bez analizy z braku czasu:

5. 20:00 Andrej Gacina - Adrian Crisan - 1 1.75 Pinnacle 5/10 ✅

6. 20:00 Ruiwu Tan - Adrian Crisan - 2 1.80 Pinnacle 5/10 zwrot

7. 14:00 Steffen Mengel - Joao Monteiro - 2 1.91 Pinnacle 5/10 zwrot

8. 14:00 Carlos Machado - Lubomir Pistej - 2 2.47 Pinnacle 3/10 ⛔

9. 14:00 Marc Duran - Thomas Keinath - 2 1.66 bet365 6/10 zwrot

10. 14:00 Alexander Shibaev - Andrej Gacina - 2 1.59 Pinnacle 6/10 ✅

11. 14:00 Alexander Shibaev - Ruiwu Tan - 2 1.91 Pinnacle 5/10 ⛔

12. 20:00 Evgueni Chtchetinine - Daniel Gorak - 1 2.62 bet365 4/10 ✅
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
Vladimir Samsonov - Kristian Karlsson
Samsonov
1,23
Tutaj to bym uważał. Zaledwie miesiąc temu Szwed rozwalił Samsonova 4:0 na Czech Open. Też mi się wydaje że teraz nastąpi rewanż ale nie szalałbym tutaj. Karlsson to czołowy zawodnik bardzo silnej ligi francuskiej.
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
Konstantinos Papageorgiou - Emmanuel Lebesson Lebesson 1,27 Vladimir Samsonov - Kristian Karlsson Samsonov 1,23 Robert Gardos - Daniel Kosiba Gardos 1,23 Ako: @1,92 Betsafe
Tu powinno być wszystko zgodnie z planem i bez nerwów. Tak jak kolega mówi zagrożeniem może być Samsonov, który ostatnio lubi zawodzić jak np. właśnie porażka z Karlssonem miesiąc temu 0:4, lub porażka ostatnio ze Stoyanovem. Ale myślę, że limit wtop już wyczerpał.
Adrian Crisan - Tomas Konecny Crisan 1,42 Patrick Franziska - Marcos Freitas 1,45 Ako: @2,06 Betsafe
Tomas wczoraj kompletnie zawiódł, lecz jest on w stanie wygrywać z lepszymi od siebie i nie raz sprawiał taką niespodziankę, lecz trzeba przyznać, że Crisan gra dosyć dobrze i nie zanosi się na to. Ja akurat znam Tomasa z klubu, więc nie zagram przeciwko niemu ???? Co do opinii o Franzisce, to zgadzam się w 100%.
Adrian Crisan - Dmitrij Prokopcov Crisan 1,80 Bet365
Gram to samo dość grubo, musi być win ;)
Tiago Apolonia - Robert Gardos Gardos 2,10 Bet365
Popieram typ, choć sam go nie ruszam, zobaczę live.
Białoruś - Szwecja Białoruś @1,66 Chorwacja - Rumunia Chorwacja 1,44 Ako: @2,40 Bet365
Życzę powodzenia! Białoruś powinna wygrać. Chorwaci powinni ogarnąć, Gacina jak pokona Crisana, to będzie pozamiatane. Cioti, Filimon, Ionescu i Szocs raczej nie dadzą rady.
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
AKO ode mnie na dziś:
18:00
Zakład złożony na 2 @ 1.7
Pär Gerell (SWE) - Zhiwen He (ESP)
Zakład złożony na 1 @ 1.34
Jon Persson (SWE) - Marc Duran (ESP)
Zakład złożony na 2 @ 1.36
Kirill Skachkov (RUS) - Marcos Freitas (POR)
Zakład złożony na 1 @ 1.4
Ruiwu Tan (CRO) - Evgueni Chtchetinine (BLR)
Kurs: 4.34
Stawka: 5/10 Betsafe AKO ZWROT NIC SIĘ NIE ODBYŁO!
Co tu dużo pisać... generalnie, to każdy powinien mieć spacerek, ponieważ styl przeciwnika im pasuje. Najwyższy kurs na dziadka Hi Zhiwena, lecz moim zdaniem Gerell będzie mieć duży problem go ograć dziś.
Singiel:
18:00 Alexander Shibaev - Tiago Apolonia - 1 1.91 Comeon 5/10 ✅
Shibaev to solidny zawodnik i moim zdaniem to on przechyli szalę zwycięstwa na własna korzyść. Zawodnik gospodarzy - Apolonia, mam wrażenie, że nie jest w najwyższej formie. Do tej pory Apolonia rozegrał na tych DMŚ 3 mecze: Boll 0:3, Jakab 3:2 i Habesohn 2:3. Jak widać 1 wygrana i to wymęczona z Węgrem Jakabem, z Bollem nie miał nic do powiedzenia, zaś z solidnym Austriakiem poległ po pięciosetowej walce prowadząc w tym meczu 2:1. Shibaev nie zagrał wczoraj z Czechami i się oszczędzał na ćwierćfinał, a do tej pory rozegrał 4 mecze: 1:3 z Crisanem, 3:0 z Ciotim, 3:0 z Tan Ruiwu i porażka z Gaciną na przewagi 1:3. Myślę, że w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia (wiem, nowość... ;)) i wierzę, że to Rosjanin będzie górą w tym pojedynku, a ściany nie pomogą Apolonii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Partyka vs Amelie Solja godz: 12:00
Typ: Partyka
Kurs: 1,83
✅✅
Buk: Bet365

Mecz na 3 rakiecie w pojedynku Polska vs Austria w półfinale drużynowych mistrzostw Europy. Nasza niepełnosprawna zawodniczka zmierzy się z Amelie Solją. Uważam, że Polka posiada dużo większę umiejętności, na tym turnieju jest zdecydowanie w formie, co potwierdziła wczoraj, pokonała Pavlovich, z którą wcześniej przegrywała. Powinna spokojnie to wygrać.
Dodatakowo:
Jie Li vs Samara godz: 12:30
Typ: Jie Li
Kurs: 2,75
✅✅
Buk: Bet365

Super kurs na Holenderkę, która potrafi grać z Samarą, i która ma z nią korzystny bilans pojedynków. Jie Li moze być już troszkę zmęczona, bo regularnie gra tutaj po 2 spotkania w meczach swojej drużyny, ale sądzę, że jednak spokojnie wykrzesa siły i pokona Rumunkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 17

cwiropb

Użytkownik
19:00 European Team Championships 2014 - Steffen Mengel v Andrej Gacina - 2 1.53 bet365 6/10

Skazana na pożarcie Chorwacja zmierzy się dziś w półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata z Niemcami. Moim zdaniem jedynie Gacina jest w stanie urwać tutaj jakiś punkt. Z Bollem i Dimą raczej nie ma szans, ale z Mengelem już powinien sobie poradzić. Zobaczymy jakie będzie ustawienie Chorwatów na ten mecz. Ja próbuję.
 
Do góry Bottom