>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

v3471 223

v3471

Użytkownik
stołowy, challanger do 12:30

Zombori - Habesohn, 1 @2,17 1/5 pinek

kurs z dupy, Zombo 3-3 w tym tygodniu a Habesohn 0-5, podobny poziom z lekkim wskazaniem na Zombo, dla mnie 55-45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
waska 131

waska

Użytkownik
Tenis Stołowy - Challenger Series

09:50
Hunor Szocs - Peter David ✅2-3
Typ 2 1.76
Stawka: 200 zł
Kurs jak na moje oko z pietruchy. Peter David ogral juz w tym turnieju mocnych rywali takich jak Peter Musko czy Miroslav Horejsi. Szocs jak narazie bardzo słabo , a jego ostatnia porażka to poprostu kompromitacja(1-3 z najslabszym w stawce Huzjakiem) . Jak dla mnie kurs bardzo ale to bardzo zawyżony
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Tenis Stołowy - Champions League

13:20
Pojedynek: Alexei Smirnov vs Tiago Apolonia
Typ: Smirnov
✅✅
Kurs: 1,57
Buk: Bwin

Mecz rewanzowy 1/4 ligi mistrzów pomiędzy Fakel Gazproma Orenburg - Liebherr Ochsenhausen. W pierwszym pojedynku górą był Fakel, który wygrał spotkanie na wyjeździe w stosunku 3-1. Dzisiaj jako gospodarz również są zdecydowanym faworytem tej potyczki. W 3 meczu tego spotkania Smirnov zagra z Apolonia. Niespełna tydzień temu pokonał Portugalczyka 3-1 (11-4, 13-11, 9-11, 11-5) radząc sobie dość łatwo. Dzisiaj będzie faworytem tej potyczki, mimo iż jest niżej notowany, to w ciągu obecnej champions league przegral tylko raz swoje spotkanie, a 4-krotnie wygrywał. Dla mnie dzisiaj jest zdecydowanym faworytem, ponadto gra przed własną publicznością, gdzie jeszcze nie przegrał i ma zdecydowany komfort psychiczny przed tym pojedynkiem, bo jego drużyna znajduje sie w dużo lepszej sytuacji. Polecam ten typ na dzisiaj, bo i kurs jest całkiem atrakcyjny.
Inne, także z tego meczu:
Ovtcharov vs Skachkov
typ: Ovtcharov, 1,28, bwin
✅✅
Samsonov vs Ryu
typ: Samsonov, 1,75, bwin
✅✅
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Tenis Stołowy - Champions League

Za chwile, tj. o godz. 19 kolejne emocje w champions league tenisa stołowego.
Kilka typów odnośnie ligi mistrzów:
1) Ning Gao vs Bojan Tokić, typ: Gao, bwin, 1,35
✅✅
Tydzień temu w meczu wyjazdowym GAO wygrał zdecydowanie z Tokić-em 3-1 (11-5, 6-11, 11-5, 11-6) i jak widać, dość łatwo. Bilans meczów obu Panów również zdecydowanie na korzyść Singapurczyka, który wyraźnie nie leży Tokić-owi.
2)Robert Gardos vs Joao Monteiro, typ: Gardos, bwin, 1,65 ⛔
W zeszłym tygodniu szybki 3-0 dla Gardosa, który ma sposób na Monteiro. Monteiro ma duze problemy z graniem przeciwko Gardosowi, czego świadectwem jest historia ich meczów, Gardos jeszcze z Portugalczykiem nie przegrał.
Dodatkowo warto:
Christian Suss vs Constantin Cioti
typ: Suss, bwin, 1,33 ✅✅
Timo Boll vs Chih Yuan Chuang
typ: Boll, bwin, 1,4 ✅✅ Bilans obu meczów 7-1 dla Boll&#39;a, tydzien temu również pewne zwycięstwo.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Kuwait Open 2013
Mecz: Jun Mizutani vs An Yan godz: 11:45
Typ: 1
Kurs: 2.07
✅
Buk: Bwin

Pojedynek młodzieży. Moim zdaniem Mizutani wygra ten pojedynek. Dobrze prezentuje się w tym turnieju, gdzie wygrał dwa pojedynki: z M.Karlssonem 4-0 oraz S.Gauzy 4-0. Jego przeciwnik wygrał z G. Vlasovem 4-0 i z S.Kishikawa 4-2. Zawodnicy prezentują zbliżone umiejętności, ale dla mnie lewa ręka Japończyka jest lepiej ułożona i daje mu pewną przewagę, bo z takimi zawodnikami zawsze gra się ciężej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 97

teges86

Użytkownik
Kuwait Open 2013
Mecz: Jun Mizutani vs An Yan godz: 11:45
Typ: 1
Kurs: 2.07
Buk: Bwin

Pojedynek młodzieży. Moim zdaniem Mizutani wygra ten pojedynek. Dobrze prezentuje się w tym turnieju, gdzie wygrał dwa pojedynki: z M.Karlssonem 4-0 oraz S.Gauzy 4-0. Jego przeciwnik wygrał z G. Vlasovem 4-0 i z S.Kishikawa 4-2. Zawodnicy prezentują zbliżone umiejętności, ale dla mnie lewa ręka Japończyka jest lepiej ułożona i daje mu pewną przewagę, bo z takimi zawodnikami zawsze gra się ciężej.
Jakiś live do tego meczu jest???
4-3: MIZUTANI Jun 11-9,13-11,11-9,10-12,9-11,7-11,11-8
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Xin Xu vs Ma Long
Typ: Ma Long
Kurs: 1,55
✅
Buk: Bwin

Półfinał turnieju singla mężczyzn w Kuwejcie, gdzie zmierzą się dwaj gracze chińscy, leworęczny XU oraz Ma Long. Xu zajmuje miejsce nr 1 w światowym rankingu, jednak to Ma Long jest według mnie najlepszym singlistą na świecie. Gra w tym turnieju fantastycznie, łatwo i szybko pokonując swoich rywali i sądzę, że wygra cały ten turniej, a zatem i ten mecz.
Mecz: Ma Long/Zhang vs Xu/Yan
Typ: Ma Long/Zhang
Kurs: 2.40
Buk: Bet365

Finał debla męskiego i w finale dwie pary chińskie. Nie wiem skąd taka duża rozbieżność w kursach. Dla mnie osobiście Ma Long/Zhang są parą lepszą, a na pewno nie gorszą od ich przeciwników. Ma Lang to najlepszy obecnie gracz na świecie a Zhang, to mistrz olimpijski z zeszłego roku. Ich przeciwnicy również graja tutaj bardzo dobrze, ale taka duża rozbieżność w kursach zacheca zagrać na Ma Longa/Zhanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marfi 629

marfi

Użytkownik
A w finale Zhang znów pokonuje Ma Longa ???? Na LIVE zarobiłem prawie 200 zł na zwycięzcę meczu + na zwycięstwo Zhanga w secie 4. Swoją drogą: zauważyłam, że oferta LIVE na bwin jest całkiem bogata na tenisa stołowego. Oprócz tego oddsmakerzy nie mają zielonego pojęcia o tej dyscyplinie. Dla przykładu: każdy wie, że Ma Long (moim zdaniem najlepszy zawodnik świata) ma wyraźny kompleks Zhang Jike. Co prawda ten drugi jest mistrzem świata i mistrzem olimpijskim to jednak moim zdaniem obecny nr.3 na świecie po Longu i Xu. Pod względem gry topspinowej w 2 i 3 strefie nie może się absolutnie równać z Ma Longiem, a nawet wypada gorzej od Xu. To co trzyma go w reprezentacji i światowym topie to fantastyczna gra backhandem (zwłaszcza blisko stołu). Zawsze lubię oglądać mecze Ma Longa z Zhangiem gdyż w żadnym innym meczu nie można zobaczyć takich spektakularnych wymian z backhandu przy stole. I jest to gra na topspinie z pełną mocą, a nie jak nas przyzwyczajono przez lata topspin vs blok. Te wymiany 7-8/10 wygrywa Zhang. I tym razem zwyciężył pewnie 4-1.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Wie ktoś może u jakiego buka jest największa oferta na tenisa stołowego? Nie mogę już patrzeć na te Challangery. Ogólnie poobstawiałbym sobie Pro Toury i najpopularniejsze ligi Europy. W ofercie bwin jest cała masa challengarów, które absolutnie mnie nie interesują. Czasami jest liga francuska czy szwedzka, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć wyniki poszczególnych meczów z ligi i statystyk. W związku z tym najbardziej interesują mnie Pro Toury, które na bwin pojawiają się baaardzo rzadko. Prosiłbym kogoś życzliwego o podanie statystyk do ligi niemieckiej i francuskiej. Mam konto na bwin i pinnacle, ale chętnie założę jeszcze gdzieś gdzie jest bogata oferta na tenisa stołowego ????
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
Pro Toury są zawsze w bet365. Zazwyczaj inne buki jak bwin też to mają, więc oferta nie jest za wielka w tym przypadku.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Czasem jak oglądałem mecze na bet365 to wydawało mi się, że gracze ustawiali mecze między sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marfi 629

marfi

Użytkownik
To żadna nowość. Chińczycy często ustawiają mecze między sobą, aby wybić nowego zawodnika. Przy najbliższej okazji zobaczcie jaką chęć do gry będzie miał Wang Liquin albo Hao Shuai w starciu z Yan Anem czy Fang Bo. Skoro już zajrzałem do tematu to myślę, że warto poruszyć kwestię zaczynających się jutro Mistrzostw Świata! 10 lat po najlepszym WTTC w historii wracamy do Paryża. Miałem nawet jechać na tydzień po atrakcyjnej cenie, ale się nie załapałem ???? Zaglądam na bwin i leżę ze śmiechu. Do obstawienia kilkanaście meczy w Challengerach, a na MŚ tylko ogólnie na zwycięzcę. Buki najbardziej faworyzują (co nie jest dziwne) Ma Longa, ZJK, Xu Xina i ... Wang Hao. Myślę, że finalista sprzed dwóch lat już raczej nic nie pogra, a po tym sezonie może zająć się trenerką (podobnie jak Ma Lin). Wśród faworytów bukmacher stawia młodego Yan Ana, który jak na moje oko może być czarnym koniem zawodów. A teraz ciekawa część czyli szanse Europejczyków. Na Bolla i Owczarowa kurs jest 21. I tu ukłon w stronę buków, że docenili świetnie grającego ostatnio Owczarowa i postawili go na równi z Bollem, który ostanio nie błyszczy. Ale jak wiadomo Timo nadal jest niekwestionowanym numerem 1 w Europie. Zresztą obu panów będziemy mieli okazję oglądać w przyszłym sezonie Chińskiej Super Ligi co bardzo mnie cieszy ???? Samsonov i Mizutani po kursie 31. Także po 31 jest kolejny młody Chińczyk Fang Zhendong. Dalej nie będę się rozpisywał, ale powiem, że jeżeli ktoś liczy na magię Paryża i powtórkę sprzed 10 lat to na kurs na 41-letniego dziś Schlagera wynosi 126. Moim zdaniem w grę wchodzą tylko dwie opcje. Pierwsza to Ma Long - wielki geniusz, który jak na razie na wielkiej imprezie nie ma znaczących wyników w singlu (tylko brąz przed dwoma laty). Xu Xin w ciągu ostatniego roku zrobił wielki postęp i przebojem zrównał się poziomem z Ma Longiem i ZJK. Nie ma opcji, żeby ZJK wygrał w tym roku. A czemu tak sądzę? Pisałem na początku posta. Może być w świetnej formie, ale prawdopodobnie po wygranej dwa lata temu i rok temu igrzysk w Londynie dostanie polecenie z góry, aby to ktoś inny wygrałem teraz. I Ma Long i Xu Xin to prawdopodobne opcje. Yan An chyba jeszcze za młody, przyjdzie czas na niego. A i dodam jeszcze, że warto szukać oferty live na bwin gdyż jest ona bardzo bogata. Czemu nie mają takiej oferty przed meczem?
Zachęcam gorąco do dyskusji !
Moje typy:
Ma Long wygra WTTC 2013 3/10 3.0
Werner Schlager wygra WTTC 2013 0.5/10 126.0 (tak dla zabawy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 0

ktokolwiek

Użytkownik
A teraz ciekawa część czyli szanse Europejczyków. Na Bolla i Owczarowa kurs jest 21. I tu ukłon w stronę buków, że docenili świetnie grającego ostatnio Owczarowa i postawili go na równi z Bollem, który ostanio nie błyszczy. Ale jak wiadomo Timo nadal jest niekwestionowanym numerem 1 w Europie.
Sportingbet w ofercie ma

Najlepszy z Europy (mężczyźni)
Klasyfikacja Końcowa

Ovtcharov, Dimitrij 2.50
Boll, Timo 4.00
Samsonov, Vladimir 7.00
Adrien Mattenet 21.00
Baum, Patrick 23.00
Crisan, Adrian 23.00

Dwa dni temu Boll i Dimitrij wyceniani byli równo po 3.50
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
O proszę kurs na Bolla na pewno wart grzeszku jednak jestem ciekaw jak zostanie policzony zakład w przypadku gdy obaj odpadną np. w ćwierćfinale. Osobiście nie mam konta w Sportingbet więc nie pogram, ale szanse Ovtcharov - Boll oceniam na 50-50. Na ostatniej dużej imprezie lepiej zaprezentował się Ovtcharov (brąz na IO), wtedy to Boll odpadł w 1/8 z Crisanem. Ale z kolei na ostatnich MŚ w Rotterdamie to Timo był w czwórce. Kurs 4.0 na Bolla to na pewno value, po 2.5 grać Dimę to trochę ryzyko moim zdaniem.
Zapraszam na http://ittf.com/ittv/ Relacje z dwóch stołów na żywo.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
To żadna nowość. Chińczycy często ustawiają mecze między sobą, aby wybić nowego zawodnika. Przy najbliższej okazji zobaczcie jaką chęć do gry będzie miał Wang Liquin albo Hao Shuai w starciu z Yan Anem czy Fang Bo. Skoro już zajrzałem do tematu to myślę, że warto poruszyć kwestię zaczynających się jutro Mistrzostw Świata! 10 lat po najlepszym WTTC w historii wracamy do Paryża. Miałem nawet jechać na tydzień po atrakcyjnej cenie, ale się nie załapałem :sad: Zaglądam na bwin i leżę ze śmiechu. Do obstawienia kilkanaście meczy w Challengerach, a na MŚ tylko ogólnie na zwycięzcę. Buki najbardziej faworyzują (co nie jest dziwne) Ma Longa, ZJK, Xu Xina i ... Wang Hao. Myślę, że finalista sprzed dwóch lat już raczej nic nie pogra, a po tym sezonie może zająć się trenerką (podobnie jak Ma Lin). Wśród faworytów bukmacher stawia młodego Yan Ana, który jak na moje oko może być czarnym koniem zawodów. A teraz ciekawa część czyli szanse Europejczyków. Na Bolla i Owczarowa kurs jest 21. I tu ukłon w stronę buków, że docenili świetnie grającego ostatnio Owczarowa i postawili go na równi z Bollem, który ostanio nie błyszczy. Ale jak wiadomo Timo nadal jest niekwestionowanym numerem 1 w Europie. Zresztą obu panów będziemy mieli okazję oglądać w przyszłym sezonie Chińskiej Super Ligi co bardzo mnie cieszy ???? Samsonov i Mizutani po kursie 31. Także po 31 jest kolejny młody Chińczyk Fang Zhendong. Dalej nie będę się rozpisywał, ale powiem, że jeżeli ktoś liczy na magię Paryża i powtórkę sprzed 10 lat to na kurs na 41-letniego dziś Schlagera wynosi 126. Moim zdaniem w grę wchodzą tylko dwie opcje. Pierwsza to Ma Long - wielki geniusz, który jak na razie na wielkiej imprezie nie ma znaczących wyników w singlu (tylko brąz przed dwoma laty). Xu Xin w ciągu ostatniego roku zrobił wielki postęp i przebojem zrównał się poziomem z Ma Longiem i ZJK. Nie ma opcji, żeby ZJK wygrał w tym roku. A czemu tak sądzę? Pisałem na początku posta. Może być w świetnej formie, ale prawdopodobnie po wygranej dwa lata temu i rok temu igrzysk w Londynie dostanie polecenie z góry, aby to ktoś inny wygrałem teraz. I Ma Long i Xu Xin to prawdopodobne opcje. Yan An chyba jeszcze za młody, przyjdzie czas na niego. A i dodam jeszcze, że warto szukać oferty live na bwin gdyż jest ona bardzo bogata. Czemu nie mają takiej oferty przed meczem?
Zachęcam gorąco do dyskusji !
Moje typy:
Ma Long wygra WTTC 2013 3/10 3.0
Werner Schlager wygra WTTC 2013 0.5/10 126.0 (tak dla zabawy)
Oj tak, to co robił wtedy Werner to była poezja. Mecze z Wang Liqin i Kong Linghui to klasyka gatunku. Do dzisiaj nie wiem jak on potrafił przetrwac te meczbole z Wangiem i wytrzymac potem końcówkę w meczu z Kongiem. Finał przy tym to już był pikuś. Szkoda, że rok później w Atenach przegrał również dramatyczny mecz z Bollem - nie mam wątpliwości, że gdyby go ograł zdobyłby potem medal, niewykluczone, że nawet złoty.
Co do Bolla on akurat z Crisanem nigdy nie potrafił grac, więc ten rezultat nie był dla mnie zaskoczeniem. Zobaczymy jak będzie tutaj - ja osobiście tradycyjnie trzymam kciuki za wykruszającą się już niestety starą gwardię - Samsonov, Schlager, Primorac, Eloi, Kreanga no i oczywiście nieśmiertelny Saive :grin:
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No powiem, że do dziś jaram się Mistrzostwami z 2003 roku. W 2004 w Atenach to jednak Ryu grał genialny ping pong. Jaka szkoda, że go tu nie zobaczymy. Jeszcze przed mistrzostwami doświadczony Koreańczyk kosił rywali w play-offach Bundesligi. Najlepsze jest to, że gdy koledzy z kadry grają na MŚ Ryu obija pionki w ... Challengerach! Myślałem, że tam tylko 2 i 3 liga z Czech i Słowacji gra. Ostatnio widziałem tam kilku Polaków (Such, Szymański). Myślę, że na tych MŚ niejeden &quot;dziadek&quot; pogoni kota któremuś z młodych zawodników. Samsonov ma za sobą dobry sezon w Rosji, Schlager chyba już bardziej trener w Niederosterich, Primorac coś może jeszcze pograć no i oczywiście Kreanga! Wczoraj oglądałem chyba z 3 godziny preeliminacji w singlu. Miałem okazję zobaczyć reprezentantów Gujany, Fidżi i Tadżykistanu ???? . Floras 4-0 (ale nie bez problemów) ograł jakiegoś Litwina. Teraz siedzę i patrzę na deble, ale to nie jest moja specjalność. Pograłem sobie wczoraj trochę na live w bwin i na delikatnym plusie jestem.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
gdzie można znaleźć terminarz poszczególnych spotkań? chodzi mi przede wszystkim o godziny poszczególnych pojedynków
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2190&amp;amp;category=WTTC
Całe drabinki wraz z godzinami.
Marfi:
W 2004 w Atenach to jednak Ryu grał genialny ping pong.
Jasne, ale pamiętaj, że akurat Schlager zawsze potrafił z nim grac w przeciwieństwie do Bolla z którym notorycznie przegrywa Cóż, można gdybać ????
Widzę, że nie tylko ja lubię sobie pooglądać wczesne fazy turnieju i te egzotyczne pojedynki. Co do Florasa z Desai też niby 4-0, ale w moim odczucia gra również pozostawała sporo do życzenia.
Jutro zabawa już się zaczyna na poważnie. Polacy wg mnie nie wylosowali najgorzej. Górak bardzo szczęśliwie, Wang też powinien wygrać, Floras będzie miał ciężko, ale Smirnov to nie Chińczycy powalczyć można. Generalnie Europa chyba nie ma prawa narzekać a już zwłaszcza Saive, który nie mógł lepiej trafić. Szkoda może trochę jedynie Legouta, który idzie na stracenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Czy macie jakieś propozycje i typy na dzisiejsze mecze I rundy? I pytanie czy opłaca się zrobić jakąś taśmę z kursów 1,05-1,15 , ako ok. 3 i zagrać grubo czy możliwe są duże niespodzianki ?
 
Do góry Bottom