>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
pytanie:
ile idzie kasa z Everesta na MB ? Czy po założeniu konta na MB muszę coś zweryfikować /zrobić żeby kasa mogła dotrzeć?

pzdr
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
pytanie:
ile idzie kasa z Everesta na MB ? Czy po założeniu konta na MB muszę coś zweryfikować /zrobić żeby kasa mogła dotrzeć?
pzdr
musisz zwerifikować konto bankowe na mb by móc wypłacić sianko z MB na Konto bankowe. przy wypłacie z pokerroomunie musisz mieć zwerifikowanego konta ;]
z tego co ja wiem kasa idzie ok 24h może nawet i szybciej.
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
mam problem. Jak mam zweryfikować to konto bankowe? Raz mi się wyświetla podaj Numer Rozliczneniowy Banku ,raz podaj SWIFT (mam konto w ING Banku Śląskim S.A - podałem i ten SWIFT z ich strony i ten z SWIFT directory.. i nic. Twierdzi że zły.)
Pomoże ktoś?
Edit: już wiem nvm ????
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
wiem ze flooduje temat ale jeszcze jedno pytanie:

Jakie serwisy oferują RakeBack? Jak można z tego skorzystać? Czy np. AbsolutePoker daje rakeback? Napiszcie tak szerzej dla laika jak można plz

pzdr
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Fatbet poker maja teraz promo, ze daja az 50% rakeback! To juz naprawde dobra oferta kwestia tylko czy przedluza ja czy zrobili tylko po to zeby klientow zwabic a potem wroca do 30%..
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie firmy VCpoker.....jak wygląda obrót do wypłaty 10$ bonusu dla nowych ...i czy firma jest wypłacalna??
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Ile minimalnie można wypłacić z everesta na MB niby pisze że jeden dolar, ale jak ja zlecilem wypłate 5 to mi pisze ze niewystarczajace wyplaty?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
mam pytnie wyrabiał ktoś może promocje AbsolutePoker z pokersourceonline? Jak to jest oni kasę dają partiami po ugraniu iluś RH? I jak sprawdzić liczbę RH ugranych?
 
K 0

konraad89

Użytkownik
z tego co ja wyczytalem to daja 5$ za kazde 30rh a 1rh dostajesz jak jest rake conajmniej 50c a Ty widziales flopa, a sprawdza sie to w cashier
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
no to wiem ale samo pokersourceonline chyba też daje? Dali mi 15$ z niczego jako &quot;Adjustment&quot;
pytalem na live czacie to powiedzieli że to część tych 50$?
 
M 0

maddog

Użytkownik
ja mam pytanko odnosnie MB... znacie jakies osoby zajmujace sie wymiana z MB ? a moze jest jakis dzial wymian bo kase potrzebuje a z ta rejestracja... ? ????
 
X 41

xradzix

Użytkownik
ja mam pytanko odnosnie MB... znacie jakies osoby zajmujace sie wymiana z MB ? a moze jest jakis dzial wymian bo kase potrzebuje a z ta rejestracja... ? ????
hehe mozesz napisac troche jasniej, bo albo ja za duzo wypilem dzis albo ty nie wyraznie napisales?
 
M 0

maddog

Użytkownik
no potrzebuje wymienic MB na PLN... i pytam sie czy moze jest ktos ktos na forum kto zajmuje sie takimi wymianami albo czy moze jest jakis specjalny dzial wymian...
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
no potrzebuje wymienic MB na PLN... i pytam sie czy moze jest ktos ktos na forum kto zajmuje sie takimi wymianami albo czy moze jest jakis specjalny dzial wymian...
takie pytanko po co tak? Nie można przelać na konto.. ? Czy chodzi o to żeby było szybko? Takie pytanko początkującego ????

pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom