>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

V 0

viva20

Użytkownik
zdecydujmy sie moze na cos konkretnego bo zaczyna sie robic balagan
7, 18, 42 czy 23? czy grasz progresje na wszystkie te liczby? czy stawiasz wszystkie i liczysz na farta?
to sa liczby dla mnie co prosilam Sindbada wiec ty mozesz sobie puszczac pojedyncze liczby ;)
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Konkretnie to zmieniam system gry z progresji na stawkę płaską.
Ostatnia progresja jest z numerem 42.

Z analizy na większej ilości losowań, jaką przeprowadziłem wynika, że moja metoda typowania liczb w progresji dała wynik ujemny a przy stawce stałej dała wynik dodatni wiec nie ma, na co czekać tylko zmienić system gry.
 
K 6

kargas

Użytkownik
Konkretnie to zmieniam system gry z progresji na stawkę płaską.
Ostatnia progresja jest z numerem 42.

Z analizy na większej ilości losowań, jaką przeprowadziłem wynika, że moja metoda typowania liczb w progresji dała wynik ujemny a przy stawce stałej dała wynik dodatni wiec nie ma, na co czekać tylko zmienić system gry.
Hmmm ale przy stałej stawce i kursie juz przy 7 progu jestes stratny
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Według mnie najbardziej prawdopodobne są powtórki, czyli jeśli coś nie idzie to nie będzie szło a jeśli coś idzie to będzie szło he!
 
K 6

kargas

Użytkownik
Zgadza się, ale taka liczba puszczona dalej w progresji daje większe ryzyko strat.
tak sobie to policzyłem i wyszło mi że jeśli grasz płaską stawka 100zł do 6 progu to wygrywasz:
1 próg 3238950zł
2 - 2343150
3 - 1550850
4 - 938500
5 - 471600
6 - 137900
co razem daje 8680950zł
odpuszczając 7 próg tracisz 600zł wcześniej zainwestowane przy 14674 zakładach czyli 8804400zł
a nie lepiej jest zmodyfikowac stawkowanie w progresji w ten sposób zeby odpuscic sobie dalsze granie na jakims konkretnym progu przy zachowaniu jeszcze sensownego zarobku lub zminimalizowanie straty?
 
N 3

nagismerf

Użytkownik
arko0426, zadałeś pytanie o grę na kolor bonus ball. Wybierz sobie 4 kolory, wszystkie postaw za 1 j jako single oczywiście. Jeśli masz kapitał 100 zł to musisz stawkować za nie więcej niż 1 zł. Graj progresją, ale nie stawiaj więcej jak 1j + 1j. Czyli zaczynając od 1 zł drugi próg progresji stawiaj za 2 zł, trzeci próg progresji za trzy zł itd. Nie będzie tu dużych zysków ale musisz najpierw zbudować kapitał aby grać odważniej. Ja zawsze gram trzema kolorami na raz ale zaczynałem waśnie od 4. Obecnie testuję zabawę w pary, mianowicie wybieram sobie trzy pary kolorów, każda para ma na siebie zarobić. Przykład para czerwone - brązowe jak wpadnie jeden z tych kolorów to drugiego już nie gram. Podobnie z pozostałymi parami, jak wpadną już wszystkie pary to zaczynam zabawę od nowa. Na razie bawię się tak za małe kwoty ale widzę że przynosi to fajne rezultaty więc najpewniej już niedługo będę to grał za wyższe stawki.
sindbad, nie zgadzam sie z tobą z tym że jak coś nie idzie to nie idzie. Wszystko sie kiedyś kończy co wpada ciągle kiedyś będzie mieć przerwę na dłuższy czas a co nie wpada w końcu załapie. Życzę Ci jak najlepiej sam będę obserwował Twoje single może przyłącze się do zabawy.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
tak sobie to policzyłem i wyszło mi że jeśli grasz płaską stawka 100zł do 6 progu to wygrywasz:
1 próg 3238950zł
2 - 2343150
3 - 1550850
4 - 938500
5 - 471600
6 - 137900
co razem daje 8680950zł
odpuszczając 7 próg tracisz 600zł wcześniej zainwestowane przy 14674 zakładach czyli 8804400zł
a nie lepiej jest zmodyfikowac stawkowanie w progresji w ten sposób zeby odpuscic sobie dalsze granie na jakims konkretnym progu przy zachowaniu jeszcze sensownego zarobku lub zminimalizowanie straty?
Zauważyłem błąd w obliczeniach gdyż wszystkich progresji było 41837 a zakończonych do 6-go progu 25183.
Daje to 16654 progresji odpuszczonych, czyli –9992400.

Tutaj nie ma się, nad czym zastanawiać, jeśli analiza wersji skróconej dała zysk.
W systemie, który proponuję obstawiamy na konkretne losowanie.
W tym miesiącu wygląda to tak jak w tabelce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 6

kargas

Użytkownik
A dobieranie tych liczb wynika z czegoś? Czemu np gramy progresję na 42 skoro wczoraj wieczorem padło 42, tak jak pisałeś o 23 które też padło wczoraj?

Co proponujesz na dzisiaj na ten nowy system gry?
 
N 3

nagismerf

Użytkownik
Dostałem prywatną wiadomość w sprawie gry parami na kolor bonus ball lecz jako że nie mam 10 postów muszę na nią odpowiedzieć tutaj.
Gry na pary testuje w tej chwili za małe kwoty, do tej pory dawało to fajny rezultat obecnie czekam aż wpadnie coś z pary niebieski zielony.
Nie wiem na ile się to opłaci muszę to podliczyć za jakiś czas, może sami coś doradzicie. No ale teraz opisze jak to gram do tej pory. Wybieram trzy pary i każdy kolor obstawiam za 1 j. Zysk z pary na pierwszym progu wynosi 4.5 j. Pozostałe obstawiam coraz wyżej progresją na drugim progu po 2j na kolor, na 3 progu po pięć jednostek na kolor i tak dalej. Oczywiście stawkowanie jest różne nie zawsze tak ma wyglądać może być bardziej agresywne lub mniej. Oczywiście gra singlami na kolor jest dużo bardziej opłacalna ale ja chcę wyeliminować możliwość czarnej serii danego koloru. Zaznaczam że w przypadku tej progresji trzeba mieć jednak większy kapitał. Bo tu jednak stawki podnosimy szybciej i są razy 2. Przykład wczoraj wpadł kolor czerwony który był w parze z brązowym. Parka na siebie zarobiła koloru brązowego już nie obstawiam. Jak wpadnie mi któryś z kolorów niebieski lub zielony to zaczynam zabawę od nowa.
Nie wiem czy opisałem to w miarę zrozumiale, ale najważniejsze w moim podejściu do progresji zarówno liczbami jak i kolorami to zasada że każda progresja ma zarobić na siebie nie na inne. Dlatego każdy kolor czy liczbę stawiam inaczej, byleby wychodził zysk.
Tevez 5, podbijam Twoje pytanie, ja gram tylko w bet365 ale wydaje mi się że WH też ma to w swojej ofercie. Tyle że tam nie ma polskich zł co jest dla mnie raczej przeszkodą w graniu. Jeśli ktoś ma informacje o innym buku u którego możnego stawiać 49 to niech da znać.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
W tej chwili nie mam dostępu do kompilatora żeby przeprowadzić jakieś bardziej szczegółowe analizy.
Chcę sprawdzić ten rok grając do szóstego progu.

@kargas, przypomniałem sobie, że bawiłem się w ten sposób jakieś 3 lata temu i to w tym temacie no!

Powtarzam, że na wtorek LT, czyli najbliższe losowanie mam prognozę na liczbę 42.
Nie interesuje mnie to, w jakim stanie jest ta liczba po prostu polegam na prognozie z programu.
Żeby nie tracić czasu przy statystykach i analizach jak to pisze @nagismerf to mam automatyczne prognozy, jakie wypluwa mi program i raczej nie ingeruję w ich sens no może poza grą w progresji, jaką prowadziłem.
Powodzenia
 
A 0

arko0426

Użytkownik
dzięki nagismerf za odpowiedź... A co myślicie o obstawianiu progresją czy wpadnie pierwsza kula parzysta czy nieparzysta? Ale na zasadzie, że obstawiamy na przemian, np. 1 losowanie na parzystą, drugie na nieparzystą itd bez względu na wynik (oczywiście kiedy wpadnie nasz cel to zaczynamy od początku)

I czy ma ktoś podgląd do koloru BB ? Chciałbym również dobrać w pary, ale nie mam pomysłu który kolor z którym i który wyeliminować z gry.
 
Do góry Bottom