>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System na Lotto 49

spoke 11

spoke

Użytkownik
Udało się ładnie rozpocząć grę ????
Zysk + 112,50 zł
------------------------------
Jedynka jak się uparła tak koniec, może jeszcze długo nie wejść.
Ale myślę, że uda się ją złapać - z pomocą idzie numer 28 ????
Moje numery na 2 los :
1,28 - próg 1 - stawka - 50
 
F 0

fspremier

Użytkownik
O i siadło u mnie 10 i 33 na czwartych progach ???? To też czynnik, przez który nie zastanawiałem się zbytnio nad innym stawkowaniem. Często po okresie posuchy wejdzie od razu parka i pozamiatane. Teraz wyszedłem ogólnie +4,1j i zjeżdżamy z resztą na pierwsze progi ????
ja spróbowałem za drobne dubelka na 5 i 10, teraz na 5 i 28 ;)
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Mam statystyki odnośnie singli, dubli i kombinacyjnych zdarzeń np. 3 z 4.
Gdyby kogoś coś interesowało piszcie.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Tym razem się nie udało tak ładnie nie będzie.
Na jutro na LT te same numery
1,28 - próg 2 - stawka - 55
Zysk + 62,50 zł
 
1 3

___108

Użytkownik
sindbad w przeciągu 1 miesiąca 2 tygodni i 2 dni zarobił na swoim sposobie 418 zł przy stworzeniu progresji wymagającej 864,18 gr. W ciągu miesiąca odzyskał 418 zł wkładu... dajmy na to że małymi krokami dąży do podwojenia swojego wkładu lub nawet potrojenia... tworząc 3 progresje z takim wkładem jak teraz w przeciągu miesiąca był by w stanie zarobić 1,200 zł co było by bardzo zadowalające dla wielu użytkowników tego forum...
No ale pytanie czy korzystając z &quot;Hot Balls&quot; 20 progów w zupełności wystarczy aby bez zmartwień zainwestować w ten system takie pieniądze??? dla kilku osób 1 tys to może mało ale, no niektórzy nie mają jak by tyle wyłożyć...
Jest to w miarę bezpieczny system ???
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ja proponuje zagrać dzisiaj na pierwszą wylosowaną liczbę &#39;Nieparzysta&#39; ostatnie trzy losowania to liczba parzysta.
Kurs 1.83 wydaje mi się że grając progresją 3 progi to max
@belfegor1 , a może rozważ równoległą grę na obie niezależne linie - z zastosowaniem techniki opisanej przeze mnie w wątku &quot;Progresja z przerzutką by edi8&quot; :

http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html

czyli kończenie gry zakładanym wstępnie zyskiem - w momencie kolejno po sobie następującej powtórki P/P lub N/N.

Oczywiście możliwe są tu i inne kończące grę warianty wystąpień trafień , takie jak choćby P/N czy N/P - grane zarówno jako tylko jedna linia bądź też niezależnie od grania innej linii a nawet podejścia totalnego w postaci otwarcia od siebie niezależnych i pozostających na swoim rozrachunku 4 linii : P/P ; N/N ; P/N ; N/P

.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Moja prognoza daje kilka liczb np. 37 była w grupie z takimi liczbami jak 6,9,22,28,35,39.
Jeśli sprawdzicie te liczby od 12-go lutego to zauważycie, że do progresji wybrałem akurat tą, która czekała najdłużej he! W piątym losowaniu trafiły się nawet 3 liczby z 6-ciu, bo 22 wyszła prędzej. Kombinować można na różne sposoby, ale na to potrzeba czasu i chęci a ja jak wiadomo niektórym to jestem bardzo leniwy no!
Powodzenia!
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Cieszę się, że system nie sypnął się zaraz po tym jak go opisałem ;) Ja do 30 dołożyłem rano jeszcze 8 i 37, bo nie lubię obstawiać tylko jednej liczby. Po dwóch losowaniach 30 i 37 skoszone ???? Teraz zerkam w excela i się waham czy na siłę coś dobierać do tej 8 czy zostać tylko z nią, już nie pamiętam kiedy tak bardzo nie było czego grać.
 
B 3

belfegor1

Użytkownik
Teraz zerkam w excela i się waham czy na siłę coś dobierać do tej 8 czy zostać tylko z nią, już nie pamiętam kiedy tak bardzo nie było czego grać.
Ja jutro pierwsze losowanie odpuszczam, poczekam aż będzie coś na żółto :grin:
 
Do góry Bottom