>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

A 0

alvaro19

Użytkownik
Fajnie to brzmi...a istnieje jakaś szansa na udostępnienie przez Ciebie tego excela?;)
Również jestem ciekawy tego excela,z chęcią bym też go stosował do gry na 2 liczby jeśli to nie problem mógł byś go wrzucić
 
P 13

pusty

Użytkownik
A ja proponuje zagrać dzisiaj na pierwszą wylosowaną liczbę &#39;Nieparzysta&#39; ostatnie trzy losowania to liczba parzysta.
Kurs 1.83 wydaje mi się że grając progresją 3 progi to max
ja dodam ze liczba parzysta najdłużej występowała pod rzad 13 razy, a nieparzysta 12 razy.
Liczba 10 nie padła w 25 losowaniach (Z bonus ball) a bez bonus ball 33 razy nie wylosowana, numer 5, 28 tez jest ponad 20 losowan nie trafiona więc mozna je sprubowac pograc
 
K 107

krisu3

Użytkownik
http://www.megafileupload.com/en/file/497853/lotto-xls.html
Niestety nie mogłem dodać jako załącznika bo po konwersji z formatu openoffice do xls zrobiło się 2,5mb.
Instrukcja obsługi: wiersz 2 to maksymalne progi osiągnięte od 1 listopada 2013, wiersz 3 to liczba wystąpień od tego czasu, a wiersz 4 to średnio co ile losowań wchodzi dana liczba. W kolumnie A można sobie pisać daty albo i nie, w kolumnach B-G piszemy wynik losowania, a następnie zaznaczamy ostatni wiersz od J do BF (w tym przypadku 215) łapiemy za prawy dolny róg zaznaczenia i przeciągamy o jeden w dół żeby formuły się przeniosły. Progi od 20 w górę powinny się kolorować na żółto, dajcie znać czy działa. Dobrze mieć te cyferki przeciągnięte o jeden wiersz niżej niż ostatnie losowanie (tak jak jest zostawione w pliku). Inaczej można niechcący zagrać liczbę, która skończyła swoją serię w ostatnim losowaniu. Wyraźnie to widać dopiero w wierszu niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 107

krisu3

Użytkownik
Liczby od 1 do 49 są w wierszu nr 1, a wszystko co poniżej to zliczanie na którym progu aktualnie się znajduje. Jeśli próg przekroczy 20 to jest on podświetlany.
 
B 3

belfegor1

Użytkownik
Liczby od 1 do 49 są w wierszu nr 1, a wszystko co poniżej to zliczanie na którym progu aktualnie się znajduje. Jeśli próg przekroczy 20 to jest on podświetlany.
Dziękuje za odpowiedź, czyli najlepiej zacząć grać teraz liczbę 10
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dokładnie. Ale nie jest to gwarancją niczego, bo w historii naszego Dużego Lotka, a teraz Lotto (wprawdzie 6z49 a nie 7z49) maksymalna seria wynosi 94 losowania ;)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Gram 5,10,28,33 na trzecich progach każdą. Trochę słabo, bo jedno trafienie już nie starczy na wyjście na plus, będzie trzeba odrabiać na raty. Na tym excelu można oprzeć parę innych systemów. Ja zauważyłem, że ostatnio dość często w kolejnych losowaniach powtarzają się liczby, jedna albo dwie. Można też grać na liczbę, która wypadła po długiej serii, bo rzadko się przewijają dwie długie serie pod rząd.
edit: no akurat teraz 1 śrubuje drugą długą serię pod rząd ;)
 
F 0

fspremier

Użytkownik
krisu3, a nie myślałeś, żeby tak ustawić progresję, że przy trafieniu chociażby 1 liczby na wyższej progresji, typu 3 poziom, był jakiś minimalny zysk?
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Myślałem, ale to wymaga dłuższego pokombinowania, bo ilość liczb w progresji ciągle się zmienia. Teraz mam stawki zapożyczone z gry na jedną liczbę, można to ustawić bardziej agresywnie.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Sindbad przyłącze się do zabawy
Tylko ja będę typował 2 single tak aby trafić minimum jeden.
Kurs na takie zdarzenie to 3,25 ????
Moje numery na 1 los :
1,26 - próg 1 - stawka - 50
----------------------------------
Moja progresja :
1 50
2 55
3 61
4 67
5 74
6 82
7 90
8 100
9 110
10 121
11 133
12 147
13 162
14 178
15 196
 
K 107

krisu3

Użytkownik
O i siadło u mnie 10 i 33 na czwartych progach ???? To też czynnik, przez który nie zastanawiałem się zbytnio nad innym stawkowaniem. Często po okresie posuchy wejdzie od razu parka i pozamiatane. Teraz wyszedłem ogólnie +4,1j i zjeżdżamy z resztą na pierwsze progi ????
Kolega Spoke też ładnie otworzył swój system ????
 
P 13

pusty

Użytkownik
ale kombinujecie, ja gram zwykła progresie u mnie liczba 10 weszła na 23 poziomie progresji czyli stawka 130,13zł koszty gry do poziomu 23 progresji 860 zł zysk na tej liczbie 115 zł.
Ja gram od 8 liczb w gorę na raz.
 
Do góry Bottom