>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na Lotto 49

spoke 11

spoke

Użytkownik
Udało się ładnie rozpocząć grę ????
Zysk + 112,50 zł
------------------------------
Jedynka jak się uparła tak koniec, może jeszcze długo nie wejść.
Ale myślę, że uda się ją złapać - z pomocą idzie numer 28 ????
Moje numery na 2 los :
1,28 - próg 1 - stawka - 50
 
F 0

fspremier

Użytkownik
O i siadło u mnie 10 i 33 na czwartych progach ???? To też czynnik, przez który nie zastanawiałem się zbytnio nad innym stawkowaniem. Często po okresie posuchy wejdzie od razu parka i pozamiatane. Teraz wyszedłem ogólnie +4,1j i zjeżdżamy z resztą na pierwsze progi ????
ja spróbowałem za drobne dubelka na 5 i 10, teraz na 5 i 28 ;)
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Mam statystyki odnośnie singli, dubli i kombinacyjnych zdarzeń np. 3 z 4.
Gdyby kogoś coś interesowało piszcie.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Tym razem się nie udało tak ładnie nie będzie.
Na jutro na LT te same numery
1,28 - próg 2 - stawka - 55
Zysk + 62,50 zł
 
1 3

___108

Użytkownik
sindbad w przeciągu 1 miesiąca 2 tygodni i 2 dni zarobił na swoim sposobie 418 zł przy stworzeniu progresji wymagającej 864,18 gr. W ciągu miesiąca odzyskał 418 zł wkładu... dajmy na to że małymi krokami dąży do podwojenia swojego wkładu lub nawet potrojenia... tworząc 3 progresje z takim wkładem jak teraz w przeciągu miesiąca był by w stanie zarobić 1,200 zł co było by bardzo zadowalające dla wielu użytkowników tego forum...
No ale pytanie czy korzystając z &quot;Hot Balls&quot; 20 progów w zupełności wystarczy aby bez zmartwień zainwestować w ten system takie pieniądze??? dla kilku osób 1 tys to może mało ale, no niektórzy nie mają jak by tyle wyłożyć...
Jest to w miarę bezpieczny system ???
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ja proponuje zagrać dzisiaj na pierwszą wylosowaną liczbę &#39;Nieparzysta&#39; ostatnie trzy losowania to liczba parzysta.
Kurs 1.83 wydaje mi się że grając progresją 3 progi to max
@belfegor1 , a może rozważ równoległą grę na obie niezależne linie - z zastosowaniem techniki opisanej przeze mnie w wątku &quot;Progresja z przerzutką by edi8&quot; :

http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html

czyli kończenie gry zakładanym wstępnie zyskiem - w momencie kolejno po sobie następującej powtórki P/P lub N/N.

Oczywiście możliwe są tu i inne kończące grę warianty wystąpień trafień , takie jak choćby P/N czy N/P - grane zarówno jako tylko jedna linia bądź też niezależnie od grania innej linii a nawet podejścia totalnego w postaci otwarcia od siebie niezależnych i pozostających na swoim rozrachunku 4 linii : P/P ; N/N ; P/N ; N/P

.
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Moja prognoza daje kilka liczb np. 37 była w grupie z takimi liczbami jak 6,9,22,28,35,39.
Jeśli sprawdzicie te liczby od 12-go lutego to zauważycie, że do progresji wybrałem akurat tą, która czekała najdłużej he! W piątym losowaniu trafiły się nawet 3 liczby z 6-ciu, bo 22 wyszła prędzej. Kombinować można na różne sposoby, ale na to potrzeba czasu i chęci a ja jak wiadomo niektórym to jestem bardzo leniwy no!
Powodzenia!
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Cieszę się, że system nie sypnął się zaraz po tym jak go opisałem ;) Ja do 30 dołożyłem rano jeszcze 8 i 37, bo nie lubię obstawiać tylko jednej liczby. Po dwóch losowaniach 30 i 37 skoszone ???? Teraz zerkam w excela i się waham czy na siłę coś dobierać do tej 8 czy zostać tylko z nią, już nie pamiętam kiedy tak bardzo nie było czego grać.
 
B 3

belfegor1

Użytkownik
Teraz zerkam w excela i się waham czy na siłę coś dobierać do tej 8 czy zostać tylko z nią, już nie pamiętam kiedy tak bardzo nie było czego grać.
Ja jutro pierwsze losowanie odpuszczam, poczekam aż będzie coś na żółto :grin:
 
Do góry Bottom