>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

ace 3

ace

Użytkownik
wydaje mi się że tylko betfair coś takiego oferuje, ale nie jestem tego pewny
minimalna wygrana to 2 Euro, w zależności od kursu, twoje zobowiązania będą proporcjonalnie większe
 
ace 3

ace

Użytkownik
trochę pograłem tym systemem i poniekąd się sprawdza , zagrałem 5 zakładów, wszystkie weszły, jednak nie widzę tego na dłuższa mete stawiać 200 euro aby wygrać 2, trochę to dziwne ;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
A wartość minimalnej stawki jest zależna od waluty? Czy np mogę postawić załóżmy za 2 dolary?
Grając na BACK musisz postawić min. 2 euro (wydaje mi się że nie ma opcji grania na USD ;) ale się mogę mylić). NAtomiast grając na LAY musisz postawić tak żeby zobowiązanie wyniosło min. 2 ojro
EX:
Nadal BACK 1,20 LAY 1,21
Djoko BACK 6,00 LAY 6,05

Jeśli odstawiasz że djoković wygra to na D-BACK minimum musisz postawić 2 euro, ale stawiając N-LAY (czyli że nadal przegra = djokovic wygra) musisz postawić min. 0,42 euro ????
 
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Ja bym ten system podsumował krótko: jest to trochę ulepszony system ciągłej gry na &quot;pewniaka&quot; kurs 1,01 (a ulepszony dlatego, że wg mnie mamy większą szansę, że tasiemiec nie wejdzie, niż że pewniak 1,01 wejdzie... większa dywersyfikacja). A taki system zawsze w pewnym momencie przyniesie porażkę, odkładamy tylko w czasie jej przyjście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 6

c.suarez

Użytkownik
system bardzo dobry gram od tygodnia i jak na razie 25 zakładów wygranych moje pytanie czy betfair nakłada jakies limity jak ktos cały czas wygrywa pytam bo gram w betfair od niedawna i gra ktos dłużej tym systemem niż 1 rok?
 
T 0

tymekslu

Użytkownik
Można by było ten system udoskonalić, a mianowicie grać tak jak mówicie, a na innej stronie rzucać tasiemca z tymi samego zdarzenia za 2zł, że wejdzie i jeśli nawet wejdzie to na pewno nie będziecie tak stratni, a może i nawet bogatsi....
System dobry dla kogoś kto operuje dużą gotówką....
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
system dobry gram już ponad tydzień na czysto mam juz 56€ ale wczoraj mało co zawału nie dostałem gram kwotą 150€
wczorajszy kupon
sporting 1
bayer 2
gent 1
YB 1
zenit 1
juventus 2
tylko juve zawaliło gdyby nie to było by 150€ w tył
 
ace 3

ace

Użytkownik
Można by było ten system udoskonalić, a mianowicie grać tak jak mówicie, a na innej stronie rzucać tasiemca z tymi samego zdarzenia za 2zł, że wejdzie i jeśli nawet wejdzie to na pewno nie będziecie tak stratni, a może i nawet bogatsi....
System dobry dla kogoś kto operuje dużą gotówką....
nie ma szans abyśmy byli bogatsi, co najwyżej możemy zmniejszyć straty
 
A 498

addam44

Użytkownik
nie ma szans abyśmy byli bogatsi, co najwyżej możemy zmniejszyć straty
Nie trzeba do tego duzej gotowki.Ja gram LAY multizakladow sumaryczne kursy 10-20.Ale gram z&quot;zabezpieczeniem&quot;.Ostatni mecz zawsze jest ok.2godz.pozniej.Jesli mam pecha i wszystkie wczesniejsze zakonczyly sie wygranymi faworytow to zawsze mam czas by ten mecz(zawsze pilnuje by ten akurat mial kurs na back ponad 1.5)z kontrowac na back odpowiednia suma i odzyskac przynajmniej polowe zobowiazania na LAY.Od czasu do czasu tak mi sie zdarza ale jest to bezpieczny sposob gry.Kazdy chyba wie ze kursy 10-20 za czesto nie wchodza.Bez wielkich zyskow ale za to codzienne bo 2-3 kupony dziennie udaje mi sie zazwyczaj zagrac i na dzien dzisiejszy(bo nie gram za 2euro)14-20 euro zgarnac.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Pierwszy miesiąc grania tym systemem okazał się sukcesem 250€ na czysto zarobku grając stawką 200€. I tylko 1 raz miałem taki kupon iż 1 mecz tylko nie wszedł a tak po za tym na luzie wszystko szło po 2-3 mecze nie wchodziły na kuponie zazwyczaj kursy 1,5. Wg mnie najlepiej puścić kilka meczy z kursami ok 1,5 by ako wyszło ok 100. Niż pare typów z kursami 2,0.
Zobaczymy co będzie dalej niektórzy myślą iż przyjdzie taki dzień że ako wejdzie 100 ale do tego czasu już dawno będzie sie na plus chyba że ktoś bedzie miał takiego pecha że zaraz na początku grania dane ako wskoczy.
System jak na razie na PLUS.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
jeśli grałbym stawką 200 ojro dziennie dla wygrania 2 ojro to 1 ojro przenaczyłbym z tych 2 ojro na kontre
 
A 498

addam44

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;MSJR Niestety malo postow tu napisalem i musze Ci tak odpowiedziec.Przeczytaj moj post powyzej.Ja dajac kontre na kurs ostatniego zdarzenia multizakladu zagrozonego porazka(bo poprzednie zdarzenia zakonczyly sie nie po mojej mysli)zmniejszam straty.Zamiast przegrac 40-50euro np.przegram polowe z tego.Bo wiekszosc piszacych w tym watku twierdzi ze taki multizaklad grany lay musi wczesnie czy pozniej przyniesc wtope.I faktycznie przyniesie-ale mozna grac uwaznie(jak napisalem wyzej)i straty niwelowac.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Bo chyba kazdy wie jak trudno trafic np.ako 20.Mi raz w zyciu weszlo ako25!Kto nie wierzy niech sobie stworzy 20 takich zakladow ako20.Jak z tych 20 regularnie bedzie Ci wchodzic wiecej niz 1 to...nie zagladaj tu wiecej bo jestes...Bukmacherskim geniuszem i tu nic sie nie nauczysz ???? Ale kazdy inny moze zarabiac w ten sposob.Tylko z glowa.
 
Do góry Bottom