>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
jezeli za ljubicica jest zwrot to reszte meczow jak wejdzie na kuponie to wtedy jak licza wygrana?
&quot;Stare&quot; AKO dzielisz przez kurs spotkania Ljuby i wychodzi Ci aktualne AKO.
tzn. miałeś np AKO 16, Ljubicić nie grał, kurs na niego wynosił 1.33, więc
16 / 1.33 = 12,03
i 12,03 to nowe AKO.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,5455706,Puchar_Davisa__Tenisisci_nie_chca_grac_dla_Polski_.html
smutne ... polski tenis [`]
- To jakaś paranoja. Ludzie w naszym tenisie narzekają, że nie ma warunków do trenowania. Związek załatwia trenera z zagranicy i darmowe zgrupowania w idealnych warunkach, z lekarzami, fizjoterapeutami, nagraniami wideo, a oni ciągle są niezadowoleni - denerwuje się Andrzejewski. Tym bardziej że sam wyjazd do Mińska też nie jest całkiem za darmo. Nawet w przypadku porażki, zawodnicy mają do podziału 10 tys. zł. Jeśli wygrają, premia jest znacznie wyższa.
Dawid chciał jechać, ale gdy poprosiłem, by pojawił się na zgrupowaniu kadry w poprzednim tygodniu, stwierdził, że ważniejsze są dla niego mecze ligowe na Węgrzech
Olejniczak brak słów, woli występ w lidze węgierskiej od Davis Cup w barwach Polski i też możliwość zarobku oraz promocji. Zenujące ????
EDIT by Prasa : Olej
[*]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
cxzy ktorys z modow wie czy w nastpnym turnieju zagra nadal i federer
?
Tak, bo to już będzie turniej Masters. Zapowiada się piękny turniej w Toronto - Rogers Cup. Przed rokiem miałem przyjemność oglądać jak w finale Djoko pokonuje po raz pierwszy po wspaniałym meczu Fedexa. Czy historia się powtórzy? Zobaczymy.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
no zapowiada się parę zarwanych nocy. ???? ja jak zawsze liczę na Roddick&#39;a. Mam nadzieję, że nie zmarnował czasu od porażki w 2 r Wimbledonu. Nie wiem jak forumowicze, ale ja bardzo gustuje w szybkich nawierzchniach zlokalizowanych w USA.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Janowicz pokonał Maxa Mirnego hehe i 3:0 Polska prowadzi w Davis Cup.

Wreszcie amerykański hard, również bardzo się ciesze i lepsze godziny rozgrywania spotkań, lepiej się myśli wieczorem a nie od 10 nawalanka na cegle po 2.5 godziny
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
no zapowiada się parę zarwanych nocy. ???? ja jak zawsze liczę na Roddick&#39;a. Mam nadzieję, że nie zmarnował czasu od porażki w 2 r Wimbledonu. Nie wiem jak forumowicze, ale ja bardzo gustuje w szybkich nawierzchniach zlokalizowanych w USA.
moim zdaniem najciekawsze spotkania odbywaja sie zawsze na hardzie, clay jest strasznie wolny i pojedynki na nim nie sa zbyt ciekawe, w przeciwienstwie do nawierzchni tawrdej wymiany sa szybki i zaciete::-D
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
moim zdaniem najciekawsze spotkania odbywaja sie zawsze na hardzie, clay jest strasznie wolny i pojedynki na nim nie sa zbyt ciekawe, w przeciwienstwie do nawierzchni twardej wymiany sa szybki i zaciete::-D
Że co??? Najlepsze są pojedynki na clayu. Akcje są zdecydowanie najdłuższe, aż przyjemnie się ogląda. Hard ma swoje zalety ale atrakcyjność spotkania spada przy grze zza lini końcowej. Mimo to uwielbiam każdą nawierzchnię, każda ma w sobie coś co przyciąga do TV :-D:-D
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dla mnie najlpsza jest trawa, a zwłaszcza Wimbledon. To jest najpiękniejszy tenis. Clay jest najnudniejszy chyba. Długość akcji nie przekłada sie na ich atrakcyjność. Szybsze i efektowniejsze wymiany, to jest to co cieszy oko. Trawa i hard ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gasquet - Llodra 6-2 4-6 6-3

Zachecam do pisania relacji z meczów, mogą być krótkie ale to zawsze lepsze niż suchy wynik z livescora. Nie każdy może oglądać mecze i nie każdy ma Polsat Sport Extra. Słaby mecz. Poziom cieniutki, sporo błędów z obu stron, taki typowy przecietny pojedynek w 1 rundzie. Troche na rozgrzewke. Richard zawalił koncowke drugiego seta, ja nie uwazam aby to był efekt rozkojarzenia czy braku koncentracji, on caly ten sezon gra troche poniżej swoich możliwości i ten bład to taki symbol tego jak teraz Francuz gra. Bardzo nie lubie stawiać przeciw niemu bo wiem, ze Gasqueta stać na pokonanie każdego gracza w ATP Tour lecz obecna forma nie jest za wysoka. Całkiem mozliwe, ze będzie lepiej w dalszej czesci turnieju, nawierzchnia jest dość szybka a taką Richard bardzo lubi. Llodra też najwyżej w średniej formie, dobry serwis, kierunkowy i mylący rywala, słabiej dziś z wolejem było. Kilka błędów, złe wejście pod piłke za daleko od siatki, dziwne, że tak rasowy deblista robi takie błędy, myśle, że to kwestia nie grania na maksa na 100% lub po prostu mu się nie chciało, dobre ustawienie do piłki to podstawa a to wymaga sporego wysiłku, kilku kroków więcej i przyspieszenia. Llodra jakis taki senny. Nie polecam grania na nich dalej, jeśli chodzi o Llodre mam na myśli debel ale zaznaczam, że może Richard będzie grać ciut lepiej niż dziś w następnych rundach. Nie wykluczam tego.

Wawrinka - Bolelli 6-4 7-6

Puścili tylko kilka gemów ostatnich z odtworzenia, ciężko na podstawie tego wyciągać daleko idące wnioski ale cokolwiek można napisać bo forme lub jej brak widać. Bardzo dobry mecz, wymiany mocne i płaskie, nikt nie zwalniał ręki, kto bardziej naciskał ten wygrywał. Wawrinka nie grał dobrze w Gstaad, nie znam przyczyny, chodziły po sieci plotki, że gra z urazem. Tutaj nie było tego widac, serwis poprawny i bardzo mocna gra z FH, troszke błędów z BH. Identycznie Bolelli, ładna gra ale za dużo błędów z obu uderzeń i stąd porażka. Bolelli gra momentami świetnie, szkoda, że popelnia tak proste błędy, on gdyby miał silną psychike i lepszy BH byłby w 10 lub 15 ATP Tour. Przyciśnęty Wawrinka troche psuł, z nim trzeba dyktować własne warunki, jeśli tak się nie dzieje potrafi szybko zmieżdzyć ale jak zwykle troche za dużo błędów niewymuszonych przez rywala. Ogolnie dobry mecz na wysokim poziomie lecz prosze pamietam ze opisuje tylko kilka gemów z końca meczu. Wawrinka do gry z zależności od rywali, czym bardziej clayowy gracz tym lepiej bo Stan będzie dużo atakować i mocno returnować.

Gonzalez - Benneteau 6-2 6-1

Nie wiem po co przyjechał Francuz do Kanady, chyba tylko zgarnąć kase za pierwszą runde. Gra fatalnie, nie wiem czy poradziłby sobie z taką grą w challengerze. Gonzalez średnio, świetny pierwszy serwis i od tego w grze Chilijczyka zależy wszystko. Genialnie układa sobie gre przy pierwszym podaniu, wszystko inne słabsze. Przeciętne ustawianie się do piłek, sporo chaosu. Z drugiej storny rywal tak beznadziejny, że nic więcej nie musiał pokazywać Fernando. On lubi spokojnie grać w 1 rundzie, nie męczyć się a bardziej prześlizgnąć. Raczej dalsza gra powinna być lepsza w jego wykonaniu chociaż, szczerze mówiąc, nie mam przekonania co do jego gry. Całkiem niezly dziś BH to duży plus, nie za dużo błędów ale rywal zdecydowanie za słaby aby na serio ocenić Gonzaleza. Na pewno % pierwszego serwisu to sprawa kluczowa a to jest nie do przewidzenia, dziś miał 54% więc żadna rewelacja. Z drugiej strony tak cienkiemu Benneteau dał aż 10 szans na przełamanie, to niepokojące. Raczej nie ma szans np. na półfinał.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ja polecam betfair, tam ekranik jest nieco większy i lepiej się ogląda niż w bet365. No, ale tu już trzeba mieć kasę na koncie. Dzięki Rox za relację, może zaraz obejrzę Tipsarevica to też coś napiszę. A Polsat nie wiem czemu zamiast Toronto teraz jakiś boks pokazuje :???:
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Doradzcie cos do tych typow:
Haas T. - Moya C.
Typ - Typ: 1 1,40

Petrova N. - Jidkova A.
Typ - Typ: 1 1,10

Peng S. - Ditty J.
Typ - Typ: 1 1,35

Bondarenko K. - Yuan M.
Typ - Typ: 1 1,30

Amanmuradova A. - Jackson J.
Typ - Typ: 1 1,30

Vaidisova N. - Morita A.
Typ - Typ: 1 1,15

Sugiyama A. - Lisicki S.
Typ - Typ: 1 1,45

Verdasco F. - Bellucci T.
Typ - Typ: 1 1,20

Safin M. - Querrey S.
Typ - Typ: 1 1,40
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
jezeli bym mial do wyboru z tych typow to bym obstawil Hassa, Petrovą, Bondarenko, Vaidasovą oraz Verdasco ;) warto rowniez pomyslec o meczu Tursunova ale to juz tylko moja sugestia.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Ginepri - Mathieu 6:3 4:6 6:4
Kolejny przeciętny mecz turnieju. Zawiodlem sie, myslalem,ze bedzie duzo lepszy. 3 sety nie odzwierciedlaja tego co dzialo sie na korcie. Razily niewymuszone bledy obu zawodnikow, pierwsze serwisy bardzo czesto byly psute, ogolnie niezbyt fajnie ogladalo sie to spotkanie. Obaj grali bez pomyslu, widac, ze sa raczej poza forma. Mathieu popelnil wiecej glupich bledow i przez to odpadl. Podsumowujac obaj nie zachwycili, mecz kiepski.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dokładnie tak, zgadzam się. To był najgorszy mecz dziś. Czy ktoś zauwazył jakikolwiek postęp Mathiu od kiedy prowadzi go Wilander? Ja uważam, że on sie chyba bardziej cofa w rozwoju tenisowym. Ginepri ciut lepiej lecz niczym mi nie zainponował. Może powalczy w następnej rundzie (w zależności od rywala). Szczególnie drugi set tragiczny, Mathieu chyba z 4-1 zepsuł na 4-4 i nagle Ginepri podarował mu seta. Dziwny mecz, słaby poziom, teraz juz doceniam gre Gonzaleza i mecz Francuzów, na tle spotkanie Ginepri - PHM to ne było aż tak zle.
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Kolejni zatrzymani za obstawianie meczów
autor: Łukasz Roszak, 2008-07-21, 20:11, źródło: Reuters
skomentuj • komentarze (0) • drukuj artykuł
Czech Frantisek Cermak oraz Słowak Michal Mertinak - to kolejni tenisiści zatrzymani w związku z obstawianiem meczów w zakładach bukmacherskich. Jak widać antykorupcyjny program wprowadzony przez ATP przynosi efekty.
&quot;Śledztwo ATP rozpoczęło się w listopadzie 2007 roku i dotyczyło zakładów bukmacherskich zawieranych przez pana Cermaka w okresie od 9 września 2006 do 1 lutego 2007. To samo śledztwo objęło pana Mertinaka i dotyczyło obstawiania przez niego meczów tenisowych w październiku 2006 roku&quot; - czytamy w oficjalnym oświadczeniu władz ATP.

Zarzuty stawiane tenisistom potwierdziły się i zasądzono następujące kary: Frantisek Cermak został zawieszony na 10 tygodni i ukarany grzywną 15 tys. dolarów, a Michal Mertinak nie zagra przez dwa tygodnie i zapłaci 3 tys. dolarów kary.

- Antykorupcyjny program ATP jasno mówi, że jakikolwiek hazard czy też obstawianie meczów nie będą tolerowane - stwierdził Gayle David Bradshaw, wiceprezydent ATP. Nieoficjalnie mówi się, że kilku graczy jest pod baczną obserwacją specjalnego wydziału ATP mającego walczyć z korupcją i nieuczciwością i być może wkrótce usłyszymy o kolejnych zatrzymaniach.

Przypomnijmy, że do tej pory za obstawianie meczów została skazana piatka włoskich graczy: Alessio di Mauro, Potito Starace, Daniele Bracciali, Giorgio Galimberti i Federico Luzzi. Nic nie udowodniono za to Nikołajowi Dawidence, podejrzewanemu o ustawienie meczu z Argentyńczykiem Martinem Vassallo Arguello podczas turnieju w Sopocie w 2007 roku.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mahut - Tipsarevic 6:3 6:7 6:2
Francuz wreszcie w lepszej formie, dobrze serwował, ustawiał sobie grę serwisem, bardzo pewnie i mocno z forehandu, często chodził do siatki i to zazwyczaj z pozytywnym skutkiem. Zaskoczył mnie dość niezłą grą w obronie i naprawdę poprawną z backhandu, dość powiedzieć że wygrywał większość wymian. Inna sprawa, że Tipsarevic zagrał źle, mnóstwo idiotycznych błędów, słabiutkie returny, serwis przeciętny, a w trzecim secie zupełnie spaprany. U Mahuta było widać sporą pewność siebie i ogromną determinacje, chyba już go te ciągłe porażki porządnie podirytowały. Tipsa za to bardzo niepewny, nie czuł kortu, często bezsensu chodził do siatki, często niezrozumiałe błędy z backhandu. Po Francuzie widać lepszą formę, parę naprawdę wysokiej klasy zagrań, ale też gdy Tipsa tylko lepiej returnował to i Francuz się gubił, często przyciśnięty też robił proste błędy. Ale zwycięstwo całkowicie zasłużone, powinno być dwusetowe, ale jakimś cudem Serb wymęczył tego drugiego seta. Statystyki dla ciekawych: Janko 42 niewymuszonych, 35 winnersów Mahut 39 do 35, wiec staty niby podobne, ale niewymuszone błędy Tipsarevica były zdecydowanie bardziej niewymuszone. Ogólnie mecz niezły i fajnie się go oglądało, szybkie, agresywne wymiany, bez zbędnych kalkulacji. ????
Edit: Może jeszcze dodam, że na tle tego co dziś widziałem, czyli Ginepri - Mathieu i Gonzo - Benneteau to Mahut zaprezentował się naprawdę dobrze, wg mnie zdecydowanie najlepiej spośród nich wszystkich.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Gulbis - Acasuso 7:6 3:6 5:7
Bez watpienia najlepszy mecz jak do tej pory, ktore ogladalem. Mialem nosa w wyborze spotkania i oplacalo sie zarwac noc. Bardzo dobre wymiany z glebi kortu, mocne FH Gulbisa, swietne returny Argentynczyka. Nawet sporadycznie mozna obejrzec bylo akcje rodem z kortow trawiastych - serve &amp; volley. Acasuso zapomnial juz o kompromitujacej przegranej z Montanesem, co wyszlo tylko na dobre jemu jak i widzom, ktorzy spodziewali sie szybkiej wygranej fenomenalnego Łotysza. 3 set to duza dramaturgia. Prowadzenie Gulbisa wysokie i dwukrotnie daje sie przelamac, Argentynczyk przelamuje w koncowce i wygrywa mecz! Łotysz wymiekl psychicznie. Wiecej wiecej wiecej takich spotkan ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Raczej się nie zgodzę z fan_thc co do oceny jakości tego meczu. Chociaż zaznaczam, że widziałem tylko pierwszy set i samą końcówkę trzeciego, więc nie mam pełnego obrazu spotkania. Ale to co widziałem szczególnie w wykonaniu Gulbisa to była tragedia... Błędy, błędy, błędy... Psuł proste piłki, łatwe forehandy wyrzucał w metrowe auty, przegrywał większość wymian i to zazwyczaj przez własne pomyłki. W całym meczu popełnił 74 niewymuszone błędy... Sporo... Widać było, że nie może się wstrzelić. Trochę mi się przypomniał mecz w AO z Safinem, tam też mnóstwo psuł w głupi sposób, coś mu hard chyba nie leży. Ale i tak Gulbis powinien ten mecz wygrać, prowadził w 3 secie *5:1 i potem jakimś cudem to zmarnował. Przy *5:5 zagrał jeden z gorszych gemów jakie widziałem w życiu, 3 banalne błędy, plus na koniec double faul i acasuso serwował na mecz. Ciężko mi coś powiedzieć a grze Argentyńczyka bo na tyle o ile widziałem mecz to jej za bardzo nie było i być nie mogło. Była tylko gra Gulbisa, i albo Łotysz kończył akcję (rzadko), albo psuł (zdecydowanie częściej). 11 winnersów z FH i 63 błędy z FH - to w sumie może posłużyć za cały komentarz.
 
Do góry Bottom