>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

aduss 5

aduss

Użytkownik
Wie ktos moze co sie dzieje z Haasem? Ma jakąś kontuzje? Pytam, bo kurs 1.3- 1.4 wydaje sie byc podejzanie wysokim przeciw slabemu Moya. Co jest nie tak, ten kurs wydaje mi się za wysoki i to moze byc kolejna pulapka na nowicjuszy. Ja sam niestety nic nie wiem nt. niemca, tu tez pewnie nikt nic nie wie w jakim jest stanie...
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Dla mnie to co wyprawiał Mahut to cos niesamowitego. Poprostu wszystko mu wchodziło na linie, po taśmie spadało za siatke w kluczowych momentach. Nawet smecze z końcowej lini idealnie trafiał w rogi. Serwis też niczego sobie. Sam grałem Tipse,ale po tym co widziałem stwierdzał, że poprostu rywal miał dzień &quot;konia&quot; i niemożliwe było z nim wygrać.
pzdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1.30 to duzy kurs? Może pomyliło Ci sie z 2.30? Przecież Haas kilka dni temu skompromitowal sie w Indianapolis. Moya spokojnie może wygrać, dwóch weteranów bez formy jak będzie spadać na Haasa to handi gemowe na Moye może nie być złe, na razie nie gram tego meczu.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
1.30 to duzy kurs? Może pomyliło Ci sie z 2.30? Przecież Haas kilka dni temu skompromitowal sie w Indianapolis. Moya spokojnie może wygrać, dwóch weteranów bez formy jak będzie spadać na Haasa to handi gemowe na Moye może nie być złe, na razie nie gram tego meczu.
Co masz na myśli pisząć &quot;kompromitacja&quot;? Ja nie znam dokładnego przebiegu meczy Haas&#39;a i jedynie na suchych liczbach widzę dojście do 3 rundy i porażkę z ostatecznym zwycięscą turnieju Simonem. Gdzie więc ta kompromitacja?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
6-4 *3-1 i z tego stanu przegral, jeszcze w 2 secie zlamany dwa razy i 3 set bez walki wiekszej 2-6, dla mnie to kompromitacja. Jeśli tak zagra z Moya to przegra w godzine. Nie wiem co się z nim dzieje, może znów bark a może chciał przegrać a teraz juz wszystko bedzie ok? Nikt chyba tego nie wie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2 dzien Robers Cup

Haas - Moya 6-3 6-2

Ciężko ocenić Niemca na tle tak grającego Carlosa. Szkoda Moyi, większość dalej ma w pamięci wielkiego Carlosa a gra niestety beznadziejnie. Po za uroda nie prezentował dziś nic. Pierwszy serwis zawsze na poziomie, reszta tragiczna. Haas niewiele musiał robić aby wygrać. Nie ufam Niemcomi po Indianapolis, ten mecz może wiele osób zmylić a forma Tommego niekoniecznie jest wysoka. Haas przyciśniety zapewne by się zaczął gubić, BH solidny ale nie kończy nimi wyman, FH trzeba omijać bo jest bardzo dobry, o tym każdy wie. Ataki najwyżej srednie Haasa, słabo dopracowane ale skoro mecz jest wygrany to gra się inaczej, luzniej bez koncentracji 100%. Z drugiej strony Haas ma słabą psychike i jemu łatwiej się gra kiedy mecz jest praktycznie wygrany. Chyba tyle o tym meczu, krótko bo był do jednej bramki, dalej będe edytować. Raczej przeciw Haasowi w następnych rundach, najlepiej jako underdog.

Andreev - Monfils 7-6 7-6

Co za żenada. Monfils wstydz sie. Już w trakcie pierwszego seta pojawiły się informacje, że Franuz przyjechał na wakacje i niestety ostatecznie się to potwierdzilo. Przewage sytuacyjna w wymianach miał ogromna ale co z tego jak wolał pajacować? Niepoważny człowiek, niepoważny tenisita. Bardzo ważny moment meczu kiedy wyszedł z 0-40, wcześniej przy serwisie Andreeva miał 30-0 i nagle oddał 4 piłki za darmo! Zero walki, ambicji, dla niego to jakaś zabawa odbijanie sobie piłeczki, tak się nawet na trneingu nie gra. Debilne podskoki przy BH, obrona w której zamiast solidnie biegać to rzucał się bez sensu jakby był clownem w cyrku. Straciłam dzis szacunek jakikolwiek do Monfilsa, dla mnie jest tenisowym zerem. Niech sobie dalej robi wakacje w Kanadzie. Gra Igora słaba, odpadnie szybko. Szkoda tylko, że jak na French Open grałam przeciw niemu nie raz to wygrywał, wtedy mu sie chciało a teraz przegrywa olewając Masters. Zenada.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Fakt, jak Moya ma tak grać to lepiej niech kończy, karierę bo przykro się na to patrzy... Ja dla Haasa nie był bym taki surowy, wg mnie zagrał naprawdę dobrze, bardzo pewnie, mało błędów. No ale przy tak grającym Carlosie ciężko jakieś wnioski wyciągnąć, jak się pojawi presja to nie wiadomo co się stanie z grą Haasa. Mecz średni do oglądania. Teraz Niemca czeka inny człowiek zagadka - Davydenko. Ciekawe jakie kursy buki wystawią.
A zaraz Mahut - Roddick ???? Duże nadzieje pokładam w tym meczu, Mahut bardzo dobrze się zaprezentował z Tipsą, a Roddick wreszcie na hardzie, wreszcie w USA. Może być ciekawie. Liczę na świetny, szybki mecz.
 
F 0

filweb

Forum VIP
czy ktoś oglądał jak Penetta skompromitowała Wozniak 6-1, 6-0. Jestem bardzo ciekaw przebiegu meczu, gdyż Kanadyjka po znakomitym turnieju w Stanford dała mi zarobić trochę $$ i dziś liczyłem, że będzie podobnie, zwłaszcza skoro grały na hardzie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nie wiedziałem meczu, ale można się domyślać, że Woźniak byłą wykończona, w Stanford grała aż od eliminacji, czyli w sumie w 8 dni zagrała 8 meczy, więc sporo. Poza tym za tydzień zaczyna się bardziej prestiżowy od LA Tier I w Monteralu, czyli u niej w kraju, dodatkowo Wozniak urodziła się i mieszka właśnie w Montrealu, więc tam pewnie się będzie chciała dobrze zaprezentować, a męczyć się w L.A po tak ciężkim tygodniu nie było sensu. (zrezygnować nie mogła bo przepisy WTA nie pozwalają...)
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Nadal - Levine 6:4 6:4
Wynik nie odzwierciedla tego co zdarzylo sie na korcie. Bezsprzecznie to najlepszy pojedynek jak do tej pory. Kto przed meczem spodziewal sie ze mlody Amerykanin bedzie gral tak dobry tenis ? w 1 secie prowadzil juz 4-1 ale pozniej, przy wlasnym serwisie i stanie 4-2 dal sie przelamac, w tym gemie ewidentnie zawiodla go psychika (co pierwszy serwis to siatka) podwojny blad serwisowy i Nadal odrabia straty. Malutki i chudziutki Levine odbijal pileczke z duza sila, bardzo sprawny, naprawde zaskoczyl bardzo pozytywnie. W drugim secie rowniez walka i znow odrobine lepszy Nadal.
Ten mecz uwierdza mnie w przekonaniu, ze nie dla Rafy hard, gra za miekko jak trafi na trudniejszego rywala, moze sie pozegnac w nastepnej rundzie.(nie znam drabinki)
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Gra z Andreevem. Wątpię, żeby po pojedynku z Rosjaninem zakończył udział w turnieju w Toronto. Następny w kolejce będzie ktoś z dwójki Ferrer/Gasquet (kolejność nie przypadkowa;) ). Także dalej moż być ciężko z odpadnięciem. I w końcu półfinał, a więc planowo Djoko. Chciałoby się rzecz &quot;jak dobrze być numerem 2&quot; ;).
pzdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
4 dzien Rogers Cup

Djokovic - Soderling 6-4 6-4

Najlepszy jak do tej pory mecz w Rogers Cup. Wysoki poziom ze strony Serba, przy slabiej grajacych innych czolowych graczys taje sie absolutnym faworytem tego turnieju. Nadal również powalczy bo ma szanse w rankingu zbliżyć się do Federera. Soderling tradycyjnie solidny i tradycyjnie przegrywa z graczem, który troche na korcie myśli. Szwed zero zmian rytmu, mało rotacji, nawalanka z końcowej linii bez większej taktyki. Nie grał zle, momentami bawet bardzo dobrze ale to za malo na Serba. Zaskoczył mnie niezly BH Szweda, szczególnie po linii, niby uderzany tak niechlujnie a bardzo skuteczny. Novak świetny pod każdym wzgledem. Super serwis, przepiękne dropshoty, mistrzowskie cudowne, ukryte do końca i piekne! Dobry humor nie opuszcza Nole i to jest dobry znak bo u niego psychika też ma spore znaczenie, jak nie szło w meczu z Safinem to już nie umiał znaleść rytmu. Swietny Djokovic, moim zdaniem wygra Toronto.

Cilic - Roddick 6-4 4-6 6-4

Cieszy wygrana Cilica, proponowałam go za 3.90 i było warto. Chorwat gra niezle, bardzo plasko, czasem az za płasko lecz to jest styl gry bardzo skuteczny na korty twarde. Przegrał 2 seta przez słabą psychike, prowadzil 4-2 i przy stanie 4-5 miał 30-0, nagle stracil koncentracje i doprowadził do stanu 30-40. Zakończył seta najgorzej jak sie da, podwójnym blędem serwisowym. W przerwie szybko ochłonął i szybko wyszedł na prowadzenia 3:1, nie oddał już breaka do końca spotkania. Bardzo cenna wygrana, jest już następca Ljubicica na Davis Cup. Cilic świetnie serwuje, dobrze się czuje pod siatką, umie grac dropshoty, świetne FH i BH. Nie robił dziś aż tak dużo błędów, za to piękną płaską grą rozporwadzał Roddicka po korcie. Rośnie wielka gwiazda, czas zadbać o wygląd panie Cilic, fryzjer potrzebny na gwałt bo stajesz się tennis celebrity ???? Brawo Marin! Każdy będzie mieć z nim tutaj duże kłopoty.
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Słabo dzisiaj Andy przy baseline zagrał, miał przebłyski, parę ciekawych zagrań, ale wczorajszy mecz Ferrera był mimo wszystko ciekawszy. Cilic dobry z głębi kortu, zagrywka bardzo przyzwoita. Zasłużone zwycięstwo.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
apropos relacji. Mój znajomy siedzi w Poznaniu, ogląda sobie challengera. Od lat związany jest z obstawianiem tenisa i ogólnie z tym sportem. Powiedział, że nigdy do końca w wałki nie wierzył, ale to co widział na kortach wczoraj i dziś, przerosło wszystko. O ile wczoraj jeszcze zwycięstwo Panfila z Vassalo było wytłumaczalne, bo gościu nie ma kończącego uderzenia, a Panfil tafiał wszytsko, o ile jeszcze dało się jakoś wytłumaczyc, że wczoraj wszystkie dosłownie spotkania zakończyły się innym wynikiem niż ludzie obstawiali ( oj, gruuuuuuuuuuuba kasa wczoraj w bukach poszła na Vassalo, Zvereva, Garcie-Lopeza itd ), to dzisiejszy cyrk w wykonaniu Przysiężnego i Prodona przerósł wszystko. To już drugi wałek Polaka w tym turnieju. W pierwszej rundzie pokonał Olejniczaka, ni stąd ni z owąd łamiąc na sucho w 3 secie na 5:4. O tym mówiło się na długo przed meczem, że wygrac ma Przysiężny, kurs na niego ok 2.10. Dziś natomiast przegrywał z Prodonem 1:6, 1:4, Francuz grał świetnie, był o 5 klas lepszy...kiedy nagle całkowicie zmienił sposób gry. Zamiast świetnych zagrań n końcową linię, zaczął grac piłki takie, aby Polak mógł to skończy z łatwością. Podobno było to dośc komiczne, ale i tragiczne zarazem, bo Prodon, o wiele lepszy zawodnik po prostu dał wygrac Przysiężnemu. Spotkanie zakończyło się 1:6, 6:4, 6:4 dla Polaka, pozostał po nim wielki niesmak.
Jeśli ktoś więc gra Poznań, to polecam zaprzestac, bo dzieją się tam cuda.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
racja ja zagralem na Garcie Lopeza i ten przegral 6:1, 6:2 o ile sie nie myle. PRzegral z jakims cieniasem.
Bjorn Phau to nie jakiś pierwszy lepszy cienias, bez przesady. Ale GGL powinien spokojnie pokona lekko drewnianego Niemca mimo wszystko, a na pewno musiał ugra więcej niż 3 gemy.
Z jednej strony można się tu doszuka piękna sportu, tenis jest właśnie taką dyscypliną, gdzie zdarzają się niespodzianki. Ale Poznań jest przesycony niespodziankami, na dodatek padają zupełnie odwrotne wyniki niz wszyscy się spodziewają.
Śmierdzi to i tyle. Mimo że jestem zdecydowanym przeciwnikiem tłumaczenia porażek zawodników sprzedaniem meczu, to jednak w tym wypadku trudno dopatrze się sportowej atmosfery turnieju. Aż dziw, że sponsorem takiego turnieju jest jest Porshe:|
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
skoro mowisz, ze padają inne wyniki niz sie wszyscy spodziewaja to trzeba grac przeciw faworytom w turnieju w Poznaniu

Co do Phau to przyznaje sie nie znam go. Garcia Lopez Guilermo powinien jak dla mnie spokojnie wygrac. Nawet jak gral faworyt przeciw niemu to nie gralem tych meczy, bo przewaznie Garcia wygrywal. Aczkolwiek nie zawsze.
 
Do góry Bottom