>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

truum 0

truum

Użytkownik
nom ja cos takie zczailem po fajnych kursach:

Stawka 47,92 PLN
Kurs 3,28
maks. wygrana 157,20 PLN

Almagro N. - Granollers M. 1 1,35
Davydenko N. - Becker B. 1 1,20
Gulbis E. - Isner J. 1 1,35
Washington Nationals - Los Angeles Angels 2 1,50 ✅
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Regulamin STS-u mówi :1 &quot;W przypadku obstawienia zakładu na zwycięstwo, ewentualnie na lokatę indywidualnego zawodnika lub zespołu, a wyżej wymienione osoby nie stawią się, bez względu na powód (kontuzja, niestawienie się w ustalonym terminie itd.) na zawody, stawka nie zostaje zwrócona:&quot;, 2 &quot;W przypadku, kiedy mecz nie odbył się zgodnie z wcześniejszą informacją, zakład ten jest nieważny, a typujący otrzymuje zwrot stawki. W przypadku zakładów wielokrotnych, przyjęty zostaje kurs 1 bez względu na wynik.&quot; . W związku z tym czy ako w którym był Monfils będzie rozliczone jako 1,0 ?
Moim zdaniem to trochę nie ten dział, ale... Nie, ako nie będzie równe 1. Wszystkie zadarzenia zachowują swoje kursy, ale zamiast mnożyć przez kurs, króry był na Monfilsa mnożysz razy 1.

Przykład:
A-B 1 @ 1.24
Monfils - Guccione 1 @ 1.3
C-D 1 @ 1.6

AKO (normalnie): 1.24*1.3*1.6=2.58
AKO (bez Monfilsa): 1.24*1.0*1.6=2.0
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Sorry że tak zapytam ale nic nie kapuje, postawiłem na:

Monfils - Guccione - 1
Gonzalez - Ginepri - 1
i tak dalej (w sumie 12 meczy) i wszystkie mi weszły tylko ten Monfilis.
Moje pytanie to czy wygrałem tyle że Monfils będzie liczony jako 1.0 zamiast 1.3?

Z góry dzięki
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
spójrz na post menzela wyżej
wszystko jest objaśnione nawet na przykładzie
żeby obstawiać powinieneś mieć ponad 18 lat
jeśli je masz to czytanie ze zrozumieniem nie powinno być trudne

abstrahując
mój kuponik na dziś
Gulbis - Isner 1
Galvani - Baker 2
Anderson - Calleri 1
ako: 5,33

pozdrawiam
 
L 237

lookash

Użytkownik
Sorry że tak zapytam ale nic nie kapuje, postawiłem na:
Monfils - Guccione - 1
Gonzalez - Ginepri - 1
i tak dalej (w sumie 12 meczy) i wszystkie mi weszły tylko ten Monfilis.
Moje pytanie to czy wygrałem tyle że Monfils będzie liczony jako 1.0 zamiast 1.3?
Z góry dzięki
Wygrałeś i Monfils będzie liczony po kursie 1.0
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
popatrz post wyżej ;)
ale dla formalności odpowiem, tak wszystkie buki policzą Ci po kursie 1,00 spotkanie Monfilsa. Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
jeszcze jeden wpis nt monfilsa i pozabijam was

10 wpisow ciagle to samo i kazdy dalej smieci dzial z analizami, opanujcie sie troche :/
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Mam, pytanie z jakiego powodu dzisiejsze mecze które miały być o godzinie 10,00, zostały przeniesione?
I jeszcze jedno pytanie na jakie dni jest przewidziana druga runda turnieju?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Widze, ze dzis postanowiliscie totalne smiecic w temacie ale cierpliwosc sie moja juz koncze a jest dopiero 12:20

Nie ma dokladnych planow rund w pierwszej fazie turnieju, nigdy nie bylo i nie bedzie bo to bez sensu, bo zalezy jaka bedzie dlugosc poszczegolnych meczow, bo zalezy ile spadnie deszczu itd. ! runda moze potrwac do srody i juz sie zacznie meiszac z 2 tak zawsze jest.

Gdzie Ty przecyztales, ze o 10 mieli grac? Bez sens. Nie ma czegos takiego, jest OOP i trzeba te mecze sprawdzic a nie wymyslac.

Koniec zmiecenia w dziale z analizami, kolejny taki wpis = ostrzezenie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mam, pytanie z jakiego powodu dzisiejsze mecze które miały być o godzinie 10,00, zostały przeniesione?
I jeszcze jedno pytanie na jakie dni jest przewidziana druga runda turnieju?
Mecze zaczynają się codziennie o 13, a na głownych kortach o 14 dopiero. Pewnie pomyślałeś że o 10, bo u buków póki nie znali drabinki dnia, o tej godzinie były zamykane zakłady. Ale granie każdego dnia zaczyna się o 13
 
raczek84 0

raczek84

Użytkownik
E. Makarova 0 4
A. Kudryavtseva 6 6
Ciekawi mnie ten wynik czyzby ustawiony ?? dziwi mnie gładka porażka Makarovej która jest 48 rakietą wg.WTA z 147 w tym że rankingu w pewnym momencie tego meczu było już 6:0 i 5:0 dla Kurdyvatev-ej i mogło zakończyć się 6:0, 6:0 co byłoby napewno sensacją a kurs jaki mi wyleciał 1.30 szkoda gadać
N.Becker 6 6 6
N.Davydyenko 4 4 4
Czyżby Nikolaj był tak słaby na trawiastych kortach Wimbledonu ?? w końcu 7 miejsce w ATP obliguje go chyba do większego poświecenia niż 2 runda turnieju dla mnie to też sensacja tego turnieju oczywiście większą sensacją byłaby porażka Nalbaldiana wczoraj.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Do wszystkich userów!!!
Jeżeli nie umiecie albo nie chcecie pisać analiz nie zaśmiecajcie tematów z analizami. Jeżeli chcecie na luzie podyskutowac o tenisie, o coś zapytać itp itd piszcie o tym w tym temacie!!!

Chcemy aby w tematach z analizami były tylko i wyłącznie nasze i wasze analizy. Dlatego jeszcze raz powtarzam, jeżeli nie umiecie napisac analizy to ogólny temat do dyskusji macie tutaj!!!!
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Dokładnie mi też pasują ! pokazuje mi to obrazowo jakie procentowe szanse zawodnika są i wogóle nie mam nic do typa a Wy robicie taką napinke że hoho ???? niekiedy te analizy są śmieszne a to niech zostanie :p
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Chłopaki i dziewczynki w przypadku Davenport jest tak jak z Monfilsem (zwrot stawki albo liczony kurs 1.0)? Ale pech znowu. Gdy stawiałem na Monfilsa wygrałem tyle że prawie 1/3 mniej niż zakładałem, mam nadzieje że teraz będzie podobnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mnostwo stron liczy profesjonalnie % szans na danego gracza w meczu wiec nikt nie potrzebuje wklejonych procentow z podpisem ze to moja analiza. Kazdy moze wejsc na strone skopiowac procenty na forum i gotowe. Jesli takie cos popieracie to ok ale na tym forum tak nie bedzie, chyba, ze zgode wyrazi PRasa i Gusto a jakos nie widze aby sie do tego palili. Koniec skonczony.
 
Do góry Bottom