>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sure Bets

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.nie wierze że ktoś dobrze sobie żyje z surebetów nawet takich, a na pewno nie Polak.
2.w takim Pinnacle/Tobet tylko raz w miesiącu można wypłacić bez prowizji więc jesli surebety będą wchodzić w Pinnacle/tobecie to kolejne straty pieniędzy chyba ze czekanie na kolejny miesiąc ale skąd brać kase na to by wpłacać do buków gdzie się przegrało?
3.trzeba być bogatym
4.prowizja od wypłat,
5.przewalutowania
6.żmudne kalkulowanie, pośpiech, refleks, uzależnienie, stres przed anulowaniem jakiegoś typu, limity, wysoki kapitał trzeba mieć a więc nie mozna korzystać ze sporej ilości swoim pieniędzy) Dziękuje w dupie mam surebety sposób grania dla bezrobotnych nudzących sie bogaczy.
7.Już wole grać normalnie jak przystało na typera.
1.Nikt nie jest zbyt stary, by nie wierzył... W tym przypadku jednak ktoś jest zbyt młody, przynajmniej bukmachersko...
2.Akurat w Pinnacle po prostu zawsze trzeba mieć $...
3.jak się jest bogatym, to się nie bawi w takie rzeczy...
4.śladowe sprawy...
5.wystarczy grać w plnach...
6.kalkulowanie ? widzisz, grasz, zyskujesz. Uzależnienie ? Hazard nie jest dla słabych.
Limity zawsze się da obejść. Wysoki kapitał ? Możesz spokojnie zaczynać od kilkuset złotych, a już na bank z 1-2tysiącami..
7.Patrz punkt 1...
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
1.Nikt nie jest zbyt stary, by nie wierzył... W tym przypadku jednak ktoś jest zbyt młody, przynajmniej bukmachersko...
2.Akurat w Pinnacle po prostu zawsze trzeba mieć $...
3.jak się jest bogatym, to się nie bawi w takie rzeczy...
4.śladowe sprawy...
5.wystarczy grać w plnach...
6.kalkulowanie ? widzisz, grasz, zyskujesz. Uzależnienie ? Hazard nie jest dla słabych.
Limity zawsze się da obejść. Wysoki kapitał ? Możesz spokojnie zaczynać od kilkuset złotych, a już na bank z 1-2tysiącami..
7.Patrz punkt 1...

Dokładnie. Większość wypowiadających się negatywnie na temat surebetów &quot;znawców&quot; nigdy nie miała z nimi styczności, a maksymalna stawka na ich zakład nie przekroczyła 100 zł (nie obrażam grających dla zabawy, czy dla siebie, tylko właśnie tych &quot;znawców&quot;)

Prowizje to też jakiś mit, można tak sobie wszystko poustawiać żeby ich nie płacić, zresztą podajesz tutaj przykład tobetu, u którego po kilkunastu zakładach dostaniesz limit.
W pinnacle kasę trzeba mieć cały czas więc jej nie wypłacasz.

I jeszcze twoja puenta radziooh

Już wole grać normalnie jak przystało na typera.
Zdradź nam tajemnicę - ile kasy wyciągasz w ten sposób miesięcznie?
A może inaczej - ile kasy już przegrałeś w ten sposób?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Dokładnie. Większość wypowiadających się negatywnie na temat surebetów &quot;znawców&quot; nigdy nie miała z nimi styczności, a maksymalna stawka na ich zakład nie przekroczyła 100 zł (nie obrażam grających dla zabawy, czy dla siebie, tylko właśnie tych &quot;znawców&quot;)
Prowizje to też jakiś mit, można tak sobie wszystko poustawiać żeby ich nie płacić, zresztą podajesz tutaj przykład tobetu, u którego po kilkunastu zakładach dostaniesz limit.
W pinnacle kasę trzeba mieć cały czas więc jej nie wypłacasz.
I jeszcze twoja puenta radziooh

Zdradź nam tajemnicę - ile kasy wyciągasz w ten sposób miesięcznie?
A może inaczej - ile kasy już przegrałeś w ten sposób?
co tu dużo mówić, jesli tak grasz to nic tylko pogratulowć cierpliwości i motywacji.
A propo mnie jestem na plusie, miesiąc temu single przemyslanie po 100zł grałem i zarobiłem 1500zł. W tym miesiącu narazie na zerze jestem.
 
T 4

the_foe

Użytkownik
Szczerze? nie wierze że ktoś dobrze sobie żyje z surebetów nawet takich, a na pewno nie Polak. Zbyt skomplikowane, a np w takim pinnacle/tobet tylko raz w miesiącu można wypłacić bez prowizji więc jesli surebety będą wchodzić w pinnacle/tobecie to kolejne straty pieniędzy chyba ze czekanie na kolejny miesiąc ale skąd brać kase na to by wpłacać do buków gdzie się przegrało? trzeba być bogatym ( podsumowując, prowizja od wypłat, przewalutowania, prowizje w betfair, żmudne kalkulowanie, pośpiech, refleks, uzależnienie, stres przed anulowaniem jakiegoś typu, limity, wysoki kapitał trzeba mieć a więc nie mozna korzystać ze sporej ilości swoim pieniędzy) Dziękuje w dupie mam surebety sposób grania dla bezrobotnych nudzących sie bogaczy. Już wole grać normalnie jak przystało na typera.
chyba nie doczytales?
a) nie wyplacasz w pinnacle czy gdziekolwiek indziej. Tam tylko wplacasz i tylko przegrywasz na koniec. Wtdy wyplacasz z Betfair i znow wplcasz do zwyklego buka.
b) ba betfair mozesz zrobic kontre gdyby analuwali Ci kupon w standardowym buku przed lub w trakcie zdarzenia.
 
T 9

theart

Użytkownik
miesiąc temu single przemyslanie
mayde my day again

co to znaczy przemyslane single, w bukmacherce jakbyś nie przemyśliwał grasz losowo, w surebetach grasz pod zysk zawsze, surebety to nie bukmacherka od tego zacznijmy
 
T 4

the_foe

Użytkownik
Nie wiem czy to już było. Jak sie powtarzam to krzyczcie.
Wiadomo, jesli jest jakis surebet to co najmniej jeden kurs to valuebet. Tak wiec taki sure odwala za nas mase roboty, bo wiemy jakie zdarzenie obstawic tylko zostaje wydedukowanie co jest tu value. Jakies rozkminki na podstawie porównywania kursów?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Oczywiście, że się da. Trzeba trzymać się przyjętych zasad, nie grać surebetów, które dają potencjalnie duży zarobek bo może nastąpić zwrot, nie zastanawiać się czasami za długo czy warto grać bo kursy lecą.
Kiedyś na nich zawsze jakieś grosze wygrywałem, obecnie nie mam za bardzo czasu na bawienie się tym ale popatrz choćby na temat usera Obserwator (M) który pokazał, że można fajnie na tym zarabiać nie ładując dużych pieniędzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

gzj

Użytkownik
Nie wiem czy to już było. Jak sie powtarzam to krzyczcie.
Wiadomo, jesli jest jakis surebet to co najmniej jeden kurs to valuebet. Tak wiec taki sure odwala za nas mase roboty, bo wiemy jakie zdarzenie obstawic tylko zostaje wydedukowanie co jest tu value. Jakies rozkminki na podstawie porównywania kursów?
Tak samo to rozkminiam od jakiegoś czasu.

Tutaj na podstawie tego meczu North York - Kingston under/over 3.5. Surebet 2%. Porównując kursy to wychodzi under. Mecz za godzine.
 
R 2

reijo

Użytkownik
Jakiś czas temu w końcu zmotywowałem się do tego, żeby rozesłać kilkanaście tysięcy po bukmacherach i zacząć grać na siurkach. Moje pierwsze wrażenie było takie, że to jest strasznie męczące, żeby szukać tych surebetów, nawet przy pomocy oddsportal. Ukrytą wadą stawiania na sb są również nieoczekiwane zmiany kursów, dziś miałem taką sytuację, że obstawiłem 1 opcję u 1 buka i kiedy chciałem obstawić resztę opcji na bet365 to zmienili mi w ostatniej chwili kurs :| i tak z pewniaka +1,1% wyszedł pewniak na -0,8% :/ Mimo to sądzę, że ten system ma bardzo duży potencjał i na pewno nie będę z niego rezygnować. Zapraszam i polecam ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ale przy surebetach chodzi właśnie o szybką reakcję gracza - zmiany kursów to tutaj nieodłączny element, szybkie złapanie okazji się liczy, nie można sobie pozwolić na czasowe opóźnienia bo nic na tym nie ugramy.
Najlepiej jest grać od razu w odpowiednich bukach, sam tak zawszę robię minimalizując tym samym zmiany kursowe. Jeśli je dostrzegam rezygnuję, tutaj czasami nawet pół minuty później zagrać to ogromne ryzyko, gdyż kursy buki korygują szybko i można sobie pluć w brodę po czasie ;)
 
G 0

gzj

Użytkownik
Tak samo to rozkminiam od jakiegoś czasu.
Tutaj na podstawie tego meczu North York - Kingston under/over 3.5. Surebet 2%. Porównując kursy to wychodzi under. Mecz za godzine.
✅

Bliźniacza sytuacja

Cleveland Indians - Baltimore Orioles over 9.0. Kurs 1,90
 
D 152

damian0012

Użytkownik
gram surebety 2 dni
stawka max 250€ na sb czyli 100-150€ na zaklad i juz dorobile msie limitu stawki na paddy power a na BetVictor zamkneli mi konto ???? i mam na koncie zaklad ciekawe czy jak wygram to wyplaca mi wszystko tak jak powinni...
a co do surebetow to ogolnie refleex sie liczy i troche szczescia bo zawsze moga anulowac zaklad... albo postawi sie u 1 buka za 100€ u drugiego musze obstawic za 150€ a tam limit na to zdarzenie 50€ caly urok tego szajsu...
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
gram surebety 2 dni
stawka max 250€ na sb czyli 100-150€ na zaklad i juz dorobile msie limitu stawki na paddy power a na BetVictor zamkneli mi konto ???? i mam na koncie zaklad ciekawe czy jak wygram to wyplaca mi wszystko tak jak powinni...
a co do surebetow to ogolnie refleex sie liczy i troche szczescia bo zawsze moga anulowac zaklad... albo postawi sie u 1 buka za 100€ u drugiego musze obstawic za 150€ a tam limit na to zdarzenie 50€ caly urok tego szajsu...
hehe, skad ja to znam , te Paddypower i BetVictor to smiech na sali , a wielka szkoda bo tamtejsi oddsnakerzy są bardzo powolni i najlatwiej tam o surki , jednak limit mialem juz po 2 zakladach. Najlepiej stawiac gdy przynajmniej jeden kurs mamy na Pinnacle bo tam ciezko dorobic sie limitu , przynajmniej jeszcze mi sie nie udalo
 
D 152

damian0012

Użytkownik
tylko na pinn masz 1 darmowa wyplate w miesiacu na mb ;/
aa i jeszcze sportingbet jest dosyc dziadowski do wyzszych stawek ????
a i odradzam jeszcze 10bet a tam tez fajne sb czasem sie trafiaja
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
⛔

Diyas Z. - Brianti A. 2 kurs 1,70

Cabeza-Candela E. - Gorgodze E.(+6.0 gema) 2 kurs 1,90

To temat o surebetach nie o value.
Po drugie jak chcesz sie dzielic typami to zaloz albo temat w tym dziale z systemem na value albo w dziale kupony, pozdro
 
Do góry Bottom