>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sure Bets

widghet 13

widghet

Użytkownik
wczoraj przeczytalem ten dział a dzisiaj znalazlem coś takiego:
Mistrzowstwa Szwecji w żużlu
A. Jonsson vs T.H. Jonasson
1.75 (unibet) vs 2.75 bet365
wychodzi 1.1%?

a inna para tych mistrzostw
Zetterstroem - Ljung
Tobet ( 2.40) - (2.10 bet365)
tu widać gołym okiem 12%
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Pytanie do ludzi grających - zaczyna się euro i jak wiadomo limity na mecze powinny być wysooookie. Czy ktoś z grających łapie już surebety z tym związane? Jeśli tak to jakie kombinacje bukmacherów wchodzą w grę?
Ze swojej strony polecam kombinację Marathonbet i Pinnacle, surebetów pełno
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Pytanie do ludzi grających - zaczyna się euro i jak wiadomo limity na mecze powinny być wysooookie. Czy ktoś z grających łapie już surebety z tym związane? Jeśli tak to jakie kombinacje bukmacherów wchodzą w grę?
Ze swojej strony polecam kombinację Marathonbet i Pinnacle, surebetów pełno
Może i pełno surbetów ale w kalkulację trzeba wziąć przewalutowania + kurs euro. Suma sumarum nie zawsze będzie się to opłacać.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Może i pełno surbetów ale w kalkulację trzeba wziąć przewalutowania + kurs euro. Suma sumarum nie zawsze będzie się to opłacać.
Gram tam od dłuższego czasu i sorry ale ten strach przed przewalutowaniem to jakiś bullshit(tracisz około 20 złotych z 1000) ???? I zapewniam Cię, że jeśli nie zamierzasz wpłacać kasy tylko na jeden mecz to na pewno będzie Ci się to opłacać.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
08 Jun 18:45
Football»Europe»UEFA Euro
Asian Handicap -0.75 1 2 Profit
Russia - Czech Republic 3.26 1.50
SureBets calculator
2.73%

Marathon &amp; Pinnacle
limity wysokie więc korzystać ;)
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Załóżmy że mam kapitał 3000 zł. Najlepiej podzielić go i wpłacić np. po 500 zł do 6 buków? Czy lepiej grać rzadziej ale za każdym razem te 3 klocki przelewać po różnych bukmacherach?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
09 Jun 16:00
Football»Europe»UEFA Euro
Asian Handicap -1 1 2 Profit
Holland - Denmark 2.58 1.70
SureBets calculator
2.48%
Ja jednak wybrałem pewniejszą opcję -
Pinnacle - Holandia za 1,787
Marathon - x albo Dania 2,36
1,7% surebet
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Football»Europe»UEFA Euro
Over/Under 1.5 Over Under Profit
Spain - Italy 1.52 3.40
4.95%
20 minut do meczu , radzę się pośpieszyć!
sorry, że post pod postem, ale dzięki temu temat jest wyświetlany jako pierwszy i większa szansa na to, że ktoś skorzysta. Jesli ktorys z moderatorow woli moge zalozyc temat w dziale systemy - Surebety Euro 2012. Jak nie to posty pozniej mozna usunac, pozdro
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
wiem ze jest masa kalkulatorow do surebetow na necie i sa ladniejsze piekniejsze kolorowsze itp itd. aczkolwiek jakby ktos chcial to napisalem sobie takowy w visualu bo musze cos pisac co by ogarnac go no i tu takowy podsyłam. piekny kolorowy to on nie jesty interfejs genialny tez nie jest, ale dziala, tak wiec chyba najwazniejsze zadanie spelnia.
jak sie go uzytkuje jest napisane w zakladce &quot;o programie&quot;, aby ustrojstwo dzialalo trzeba miec .neet frameworki co kazdy nowy windows posiada wiec problemow byc nie powinno.
liczby dziesietne wpisywac po PRZECINKU a nie po kropce to bardzo istotne.
 
T 9

theart

Użytkownik
Ma ktoś surki na dzisiaj?
Czy jest jakiś limit u buków czy można postawić dowolną kwotę?
Ktoś wspomniał o temacie surebety na Euro, możecie dać wiązkę? Tu na forum jet? Zaraz mecz.
 
R 0

rogerek3

Użytkownik
panowie jak to jest jak mamy np surbeta 4% to lacznie postawie 10 tys zl to mam murowane 400zl bez problemu ? bo az za proste mi sie to wydaje... niech mnie ktos oswieci
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Dlaczego niby? Może sobie obstawiać za ile chce, buk nie ma prawa wstawiać limitu, jak ma milion to stawia milion.
Jest taka zasada że jak się nie ma o czymś pojęcia to nie należy się odzywać bo jest to po prostu śmieszne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 9

theart

Użytkownik
Jest taka zasada że jak się nie ma o czymś pojęcia to nie należy się odzywać bo jest to po prostu śmieszne.
Więc po co się wtrącasz ????

Moim zdaniem z limitami można walczyć, bukmacher nie ma podstaw i władzy żeby ograniczać kwoty - o ile nie przekraczają maksymalnych stawek regulaminowych. A surebety to nie jakieś lewe zakłady, nikt nikomu nie zabrania stawiać u kilku bukmacherów naraz. Masz melon, chcesz postawić melon a regulamin buka mówi że możesz postawić do 5 melonów to możesz, simply. To tak jakby operator telefoniczny zabraniał dzwonienia całą dobę, chcę mam hajs to robię to co chcę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Więc po co się wtrącasz????
Chcesz być fajny, a się ośmieszasz... Widać po wpisach w tym temacie chociażby, że nie masz pojęcia o bukmacherce, więc się nie &quot;wtrącaj&quot; na siłę do każdego tematu, bo zaczyna podchodzić to pod spam (patrz Pinnacle) i ta kartka powyżej może powędrować do Ciebie.
znajdz surebeta 4% gdzie masz limit wiekszy niz 200 zl = jestes kozak
na poważnie to ? Czyli dziennie minimum raz jestem kozakiem:cool:
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
panowie jak to jest jak mamy np surbeta 4% to lacznie postawie 10 tys zl to mam murowane 400zl bez problemu ? bo az za proste mi sie to wydaje... niech mnie ktos oswieci
znajdz surebeta 4% gdzie masz limit wiekszy niz 200 zl = jestes kozak ????
za 10 tys to raczej za duzo nie poobstawiasz sobie, wczesniej na limity trafisz, bo watpie zebys zlapal 4% surebeta na duzych rynkach.
 
T 9

theart

Użytkownik
Panie moderatorze proszę nie zapędzać się za bardzo - nikogo nie obrażam więc nie życzę sobie takich tekstów pod moim adresem. Owszem z bukmacherką zaczynam za to na prawie się znam (zawodowo) więc po prostu mówię jak to wygląda. Bukmacher nie jest władny aby ograniczać stawkę jeżeli ta jest zgodna z regulaminem - jeśli w regulaminie bukmacher wpisał limit jak kolega wyżej napisał np. 200zł to oczywiście więcej nie postawimy. Aczkolwiek buk nie ma prawa odmówić przyjęcia zakładu czy wstawić limit indywidualny jeżeli takowy nie został wpisany w regulamin. Zaznaczam że mówię jak to wygląda od strony prawnej, nie praktycznej. Żeby nie było zwad - nikogo nie pouczam, po prostu to inny punkt widzenia i gdyby się chciało to można walczyć o swoje. A jak jest w praktyce Wy wiecie więc przeglądam forum dalej i się uczę.

Reasumując: powinno być tak, że można obstawiać zakłady w dowolnej kombinacji u dowolnego bukmachera, nawet u tego samego na przeciwstawne kursy, i w dowolnej ilości o dowolnej wartości. Wszystko w ramach regulaminu. Jeśli regulamin mówi że pojedynczy zakład może być do 200zł a nie mówi o ilości to można obstawić np ten sam mecz za 200zł na 100 kuponach. Byłoby to zgodne z regulaminem.

Jako jednak laik proszę o oświecenie mnie jak to wygląda w praktyce? Skąd się biorą i jaka jest podstawa limitów, gdzie o tym przeczytać i skąd wiecie gdzie jaki limit obowiązuje.

znajdz surebeta 4% gdzie masz limit wiekszy niz 200 zl = jestes kozak ????
za 10 tys to raczej za duzo nie poobstawiasz sobie, wczesniej na limity trafisz, bo watpie zebys zlapal 4% surebeta na duzych rynkach.
Hmm dziś stawiałem surebeta 6,95% za 90$.
 
Do góry Bottom