>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Sure Bets

M 3

mistrzunio

Użytkownik
witam
nie ukrywalem ze zainteresowaly mnie superbety
obliczamy ile procent gramy na ta i na ta druzyne, stawiamy za tyle i tyle i pare procent zysku jest,
jak to jest jednak z tymi limitami?
powiedzmy mam 5 tysiecy, obliczylem ile musze zagrac na ta druzyne ile na ta i wychodzi i wychodzi powiedzmy ze na jedna druzyne 3100 a na druga 1900 i myslicie ze przy takich kwotach buki jakos tego nie po blokuja(wystarczy ze jeden zablokuje i policzy o kursie 1.00)
jakie macie doswiadczenie w tej sprawie w superbetach?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
witam
nie ukrywalem ze zainteresowaly mnie superbety
obliczamy ile procent gramy na ta i na ta druzyne, stawiamy za tyle i tyle i pare procent zysku jest,
jak to jest jednak z tymi limitami?
powiedzmy mam 5 tysiecy, obliczylem ile musze zagrac na ta druzyne ile na ta i wychodzi i wychodzi powiedzmy ze na jedna druzyne 3100 a na druga 1900 i myslicie ze przy takich kwotach buki jakos tego nie po blokuja(wystarczy ze jeden zablokuje i policzy o kursie 1.00)
jakie macie doswiadczenie w tej sprawie w superbetach?
mi ani razu jeszcze nie zablokowali ale gram krótko więc pewnie jeszcze mnie limity nie dotyczą.
Sporo surebetów jest na zakłady z jakichś niszowych lig i wtedy przykładowo jak stawiasz na bwinie i pinnacle, to najpierw robisz zaklad na bwinie ponieważ mają oni limity wygranych na dany zakład. I co z tego jak w pinnacle złożysz zakład na 1900 złotych jak w bwinie na ten sam zakład będzie mógł postawić na przykład maksymalnie 600 zł? Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałem ;
Swieży przykład :
Basketball | Finland | Korisliigan
25.02.2012 17:30 1 2 PROFIT
Kauhajoen Karhu - Korihait 1.16 7.67 0.76%
BWin Pinnacle
Chciałem postawić za 2000 ogółem. Wyszlo ponad 1700zł w bwinie, chciałem postawić wyskoczył limit na wygraną dla zakładu 209 złotych i maksymalnie mogłem postawić około 180złotych
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
no wlasnie, to dobrze ze ci od razu wyskakuje taki limit a nie np. po meczu czy po obstawieniu u 2 buka( a wiadomo jakie mniej wiecje sa te limity)
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Witam, na unibecie i bet365 wisi całkiem ładny surebet, choć długoterminowy:

UNIBET:

-Eastern Conference: kto wygra, Miami vs Any other team:
*Miami@1,55
*Inna drużyna@2,40

BET365:
-zwycięzca konferencji zachodniej: Miami@1,83

----------------&gt;SUREBET 3,83%&lt;----------------
Nie gram w Unibecie więc nie wiem jak u nich z wypłacalnością, ale jeśli są uczciwi to parę patyków na lokatę można dać.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Witam z systemami bukmacherskimi mam doświadczenie małe ale co do przykładu z pierwszego posta
A(%)=(1/(1/1.30+1/4.80))/A=0,7869=78,69%
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B = 0,2131=21,31%
Tu czasami nie powinno być odwrotnie????
Przepraszam,że łapię się takich głupot ale liczyłem to godzinami i myslę ,że coś jest nie tak.
A widzę ,że w necie ten przykład krąży po sieci cały czas.

Co do tematu.
Mnie osobiscie interesowałyby surebety w takich sieciach jak Millenium i Sts.
Tylko nie wiem jak znalezć.Na poczatek oczywiscie użyję oczywistego narzędzia.....czyli google
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
W naziemnych raczej surebeta nie zrobisz bo masz przecież podatek, no chyba że jakieś duże różnice będą w ofercie na jakiś długoterminowy zakład, albo jeden z bukow bardzo zaśpi z obniżeniem kursu.
 
T 0

tylko1

Użytkownik
Witam
Powiecie mi co jest nie tak chcialem zrobic surebeta, ale co mi nie wyszlo. Mial to byc surebet z zyskiem 0,56%. Mecz Barcelona Espanyol.
Kurs na Barcelone na William Hillu 1,17 x30$ = 35$ - tyle mam do wygrania
Kurs na Remis na Pinnacle 11,170 x 3,15$ = 35,18$ (tu jest problem)
Kurs na Espanyol na Pinnacle 19,91 x 1,76 = 35,04 (tu jest problem)
a co zrobil mi Pinnacle jak postawilem to do wygrania mam duzo mniej wytlumaczy mi ktos dlaczego tak jest? Ponizej to co wyszlo na Pinnacle:

Selection 1: Spain - La Liga, Soccer
RCD Espanyol 5-May-2012 12:00 PM PST
1X2 for Game 19.910
Risking 1.75 to Win 33.09 USD

Selection 2: Spain - La Liga, Soccer
Draw(Barcelona vs RCD Espanyol) 5-May-2012 12:00 PM PST
1X2 for Game 11.170
Risking 3.15 to Win 32.04 USD

Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Witam
Powiecie mi co jest nie tak chcialem zrobic surebeta, ale co mi nie wyszlo. Mial to byc surebet z zyskiem 0,56%. Mecz Barcelona Espanyol.
Kurs na Barcelone na William Hillu 1,17 x30$ = 35$ - tyle mam do wygrania
Kurs na Remis na Pinnacle 11,170 x 3,15$ = 35,18$ (tu jest problem)
Kurs na Espanyol na Pinnacle 19,91 x 1,76 = 35,04 (tu jest problem)

a co zrobil mi Pinnacle jak postawilem to do wygrania mam duzo mniej wytlumaczy mi ktos dlaczego tak jest? Ponizej to co wyszlo na Pinnacle:


Selection 1: Spain - La Liga, Soccer
RCD Espanyol 5-May-2012 12:00 PM PST
1X2 for Game 19.910
Risking 1.75 to Win 33.09 USD

Selection 2: Spain - La Liga, Soccer
Draw(Barcelona vs RCD Espanyol) 5-May-2012 12:00 PM PST
1X2 for Game 11.170
Risking 3.15 to Win 32.04 USD


Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
Ja Ci wytlumacze :
Risking - kwota którą postawiłeś
To win - kwota którą wygrywasz na czysto
Teraz dodaj to sobie ...
Remis 3,15 + 32.04 = 35,19
Zwycięstwo Espanyolu 1,75 + 33.09=34.84

Jakbyś obstawił na &quot;2&quot; tyle ile powinieneś, czyli dokładnie jednego centa więcej to wyszłoby Ci 35.03 alb o 35.04 czyli tak jak wyjść miało ;)
pozdro
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Tu czasami nie powinno być odwrotnie???? Przepraszam,że łapię się takich głupot ale liczyłem to godzinami i myslę ,że coś jest nie tak. A widzę ,że w necie ten przykład krąży po sieci cały czas.
co powinno byc odwrotnie?
wpisalem te kursy w swoj arkusz do liczenia surow i wyniki sa identyczne, a w jaki sposob bylo to tutaj liczone sie nie wglebialem.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Panowie ja zamierzam wejść w surebet,jak na razie zbieram informacje oraz stronki gdzie surebety wyskakują aktualne i na czasie z tym myślę nie będzie problemu podaje dwie stronki na początek dla zainteresowanych tematem:
http://www.oddsportal.com/sure-bets/ aktualne i podawane na czasie surebety.
Druga Polska tutaj jest różnie z czasem wystawiania ale myślę że też spoko http://wybierzkurs.pl/surebets jedyne co to trzeba sie zarejestrować rejestracja bezpłatna jeśli chcemy filtracje surebetów z okreslonymi bukami niestety trzeba już płacić ale myślę że i bez damy radę.
Potrzebuję informacji na temat Buków u których za szybko nie narzucają limitów bo w tych nie będzie sensu się rejestrować i pakować pieniędzy.Jakich Bukmacherów polecacie tu pytanie do graczy którzy już trochę grają w sure i mają jakieś obycie z tematem.;)
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Panowie ja zamierzam wejść w surebet,jak na razie zbieram informacje oraz stronki gdzie surebety wyskakują aktualne i na czasie z tym myślę nie będzie problemu podaje dwie stronki na początek dla zainteresowanych tematem:

http://www.oddsportal.com/sure-bets/ aktualne i podawane na czasie surebety.

Druga Polska tutaj jest różnie z czasem wystawiania ale myślę że też spoko http://wybierzkurs.pl/surebets jedyne co to trzeba sie zarejestrować rejestracja bezpłatna jeśli chcemy filtracje surebetów z okreslonymi bukami niestety trzeba już płacić ale myślę że i bez damy radę.

Potrzebuję informacji na temat Buków u których za szybko nie narzucają limitów bo w tych nie będzie sensu się rejestrować i pakować pieniędzy.Jakich Bukmacherów polecacie tu pytanie do graczy którzy już trochę grają w sure i mają jakieś obycie z tematem.;)

Pinnacle - podstawa, bez żadnych limitów
bet365, betsafe - szybko zgarniasz kasę na bonusach, równie szybko dostajesz limit (chociaż w bet365 pograłem na surebetach około 3 miesięcy)
bwin, expekt, tobet - na bwinie gram mega długo żadnego limitu nie dostałem + masz tam program binside w którym na surebetach dodatkowo zarabiasz, na expekcie i tobecie żadnych limitów
Ja się przymierzam teraz do buków azjatyckich ale chyba z wpłacaniem tam kasy poczekam do nowego sezonu
Zacząłem też grać tutaj : http://www.marathonbet.com/en/ - rosyjski bukmacher pełno surebetów, jedyny problem jest taki że złotówki wpłacisz tylko z karty kredytowej, dlatego ja gram w euro, za 25 euro z MB ściągneło mi jakoś 107 zł. No i tu jest trochę zabawy. Ogólnie bukmacher raczej pewny, jednak wypłacać z niego nie mam zamiaru, w dłuższej perspektywie chce tam wyzerować konto.
Jak masz w miarę duży kapitał początkowy to można się bawić tak żeby w perspektywie całego miesiąca wygrać tylko w Pinnacle, wypłacasz (jedna darmowa wypłata) i wpłacasz na nowo do wszystkich buków. Ja tak robiłem i prawdopodobnie dzięki temu nie mam limitu na bwinie, na bet365 się nie udało. Jak wypłacę z tego ruskiego to dam znać jak z przewalutowaniem itp.
Wiadomo, najlepiej zacząć u wszystkich tych, którzy mają jakiś fajny bonus startowy, w ten sposób na szybko podkręcasz swój budżet. Ja niestety nie miałem takiego wyboru, ponieważ większość bonusów już kiedyś wykorzystałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Dzięki za szybką reakcje czoker co do nie których bonusów to ja też mogę mieć problem bo już je wykasowałem tzn BetClic,Bet365,Betfair,Wiliam Hill,Expekt,Unibet tam już pozbyłem się bonusików:razz:
Co do kapitału ja zamierzam wprowadzic do gry od 5000 do 10000 tys z rozstawieniem na poszczególnych buków i z czymś w zapasie.
Wiem że nie które Surki szybko znikają ale są i takie co dość długo wiszą wtedy ze spokojem zdążysz przeprowadzić całą operacje nie koniecznie mając akurat u danego buka kase nawet nie używając Mb,są jeszcze przelewy 24h.Opinii na temat Surebetów jest tu tyle że tak naprawde ktoś kompletnie zielony zgłupiał by jak to jest.Ja jestem zdecydowany aby wejść w to myślę że ostrożnie się poruszając w tym da się jakieś pieniążki ugrać konkretne:cool:Tylko co nie które wypowiedzi mnie tutaj śmieszą jak widzę jakieś SUrebety rzedu 40paru procent to są już ewidentne pomyłki buków jestem ciekaw czy rzeczywiście rozliczano wam takie zakłady;)
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dzięki za szybką reakcje czoker co do nie których bonusów to ja też mogę mieć problem bo już je wykasowałem tzn BetClic,Bet365,Betfair,Wiliam Hill,Expekt,Unibet tam już pozbyłem się bonusików:razz:

Co do kapitału ja zamierzam wprowadzic do gry od 5000 do 10000 tys z rozstawieniem na poszczególnych buków i z czymś w zapasie.

Wiem że nie które Surki szybko znikają ale są i takie co dość długo wiszą wtedy ze spokojem zdążysz przeprowadzić całą operacje nie koniecznie mając akurat u danego buka kase nawet nie używając Mb,są jeszcze przelewy 24h.Opinii na temat Surebetów jest tu tyle że tak naprawde ktoś kompletnie zielony zgłupiał by jak to jest.Ja jestem zdecydowany aby wejść w to myślę że ostrożnie się poruszając w tym da się jakieś pieniążki ugrać konkretne:cool:Tylko co nie które wypowiedzi mnie tutaj śmieszą jak widzę jakieś SUrebety rzedu 40paru procent to są już ewidentne pomyłki buków jestem ciekaw czy rzeczywiście rozliczano wam takie zakłady;)

No to masz bwin i betsafe do ogarniecia jeszcze, teraz w betsafe byl bonus 200 + 200 trzeba poczekac i moze znowu bedzie ;)
40 % nikt mądry nie zagra, sam najwyżej zagrałem chyba 8% i to za mniejszą stawkę niż normalnie. Ogolnie gram od około 0,8 % do 4% i żadnego zakładu mi nie anulowali, a troche tego juz obstawilem. Gralem jeden zaklad za 1000 do rozbicia u dwoch bukow (gram tylko dwudrogowe surebety), teraz po tych dwoch limitach zmniejszylem troch stawki.
Ja zaczalem z 6000 i jestem zadowolony.
Na poczatku gralem u 3 bukow i tak mialem rozlozona +/- kase, pozniej dolaczalem kolejnych, jak juz zaczniesz grac to sledz dzial promocje i bonusy na forum, bo to jest dodatkowy zysk. Przykład - 100 zł bonusu w Tobecie promocja do 9 maja, najpierw wykorzystałem bonus startowy, teraz wpłaciłem kase zeby zalapac sie na max kwote bonusu ktory oferuja(100zł) kilka surebetow i jestem do przodu 100 zl + kasa z surebetow a zajelo to jeden dzien zeby zrobic wymagany obrot.
Pozdro
 
E 27

egnagel

Użytkownik
dla wielbicieli surebetów zwracam uwagę na ciekawostkę związaną z zakładem remis nie ma zakładu.
przykład pierwszy z brzegu pierwszy wylosowany przypadkowo mecz z bet365:
FC Den Bosch Remis Willem II 2.2 3.4 3.2 zwrot 94.24
FC Den Bosch stawka 43.42 pln Remis 16.22 pln Willem II (remis nie ma zakładu) 40.36 pln zwrot 95.51 pln
różnica w kursach wewnątrz bet365 bywa tak duża, że zwrot wynosi 98 procent. to był przypadkowy mecz! tak jest we wszystkich bukmacherach za wyjątkiem betfair. tam liczą dokładnie.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
ponieważ w prywatnej wiadomości Miko5454 prosił o dokładniejsze wyjaśnienie wysyłam wzór i przykład.
Banik Mors vs FK MAS Taborsko kursy
1x 1.14286
2x 2.05
x 3.5
1 (bez remisu) 1.25
2 (bez remisu) 3.75
stawka - kwota którą obstawiamy
stawka_1 - stawka na zdarzenie bez remisu
stawka_2 - stawka na remis
stawka_1 = stawka / (1 + (kurs_bez_remisu - 1) / kurs_na_remis)
stawka_2 = stawka * ((kurs_bez_remisu - 1) / kurs_na_remis) / (1 + (kurs_bez_remisu - 1) / kurs_na_remis)
sprawdźmy na początek kurs 1.25 na zwycięstwo bez remisu dla stawki 100
stawka_1 = 93.33
stawka_2 = 6.67
załóżmy że wygrywa kurs 1.25 mamy 116.66 pln zwrotu. załóżmy, że wygrywa remis mamy 6.67 * 3.5 = 23.34 + 93.33 (zwrot za remis) = 116.67 pln
kurs na 1x to 1.14286 nasz wygenerowany kurs z zakładu bez remisu 1.16667. dla x2 mamy 2.05 kontra wygenerowane 2.10.
inny przykład Polska vs Grecja chcemy zagrać 1.222222 kurs na 1x (bo tak!).
kurs na remis x 3.1 kurs na 1 (bez remisu) to 1.444444 ze wzoru dla stawki 100 pln mamy
stawka_1 = 87.46 pln
stawka_2 = 12.54 pln
daje nam to zwrotu 126.33 pln dla stawka_1 oraz tyle samo dla stawka_2 po dodaniu zwrotu stawka_1.
miksując remis nie ma zakładu z wyższym kursem na remis na innej stronie, możemy wygenerować jeszcze większą różnicę kursów. poza tym samo granie 1x i 2x w ten sposób przynosi nam dodatkową korzyść. w przypadku meczu Polska vs Grecja to 4.11 pln na 100 pln.
wszystkie przykłady kursów pochodzą ze strony bet365.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
jeżeli HC jest w pierwszym przypadku + 1 na SC Toronto to 1-0 dla Montrealu przegrywa HC - 1.5 oraz przegrywa HC trzydrogowy. Jeśli jest odwrotnie czyli -1.5 oraz -1 jest na SC Toronto to jest to surebet.
 
C 0

czcibor

Użytkownik
nie rozumiem.
Dla jakich zakladow to jest surebet: AH +OT -1.5
Zalozmy ze mamy druzyny X i Y. Jakie zkaldy musze zrobic? Moim zdaniem 3:
x -1,5 albo win x
x +1,5
y -1,5
Ale strony z surkami pokazuja zawsze 2 zaklady dla zakaldu typu AH +OT -1.5... dalczego?
 
Do góry Bottom