>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

E 27

egnagel

Użytkownik
Sądzę, że buki wymieniają się takimi informacjami. A to z racji mojego pewnego doświadczenia. Dostawałem bonusy lojalnościowe w bet365 po 10 funtów. Zacząłem później grać również w bwin i dostałem już tylko 5f bonus. Zbieg okoliczności?
Zakładam, że w bwin nie grałeś za jakieś ekstra dodatkowe pieniądze. Więc pewnie zmniejszył Ci się obrót na bet365, a to on jest w głównej mierze brany pod uwagę przy ustalaniu bonusu lojalnościowego.
 
R 2

reijo

Użytkownik
Witam wszystkich.
Jak można wywnioskować z liczby moich postów jestem kompletnie nowy na tym forum. Kolega powiedział mi, że jest możliwe zarobienie pieniędzy na arbitrażu kursowym (wybraniu najwyższych kursów u wielu buków). Muszę przyznać, że początkowo nie dawałem mu wiary, ale postanowiłem przyjrzeć się tej metodzie. I tak oto trafiłem na wasze forum ???? Przejrzałem oferty kilku buków na mecze Premier League i zauważyłem, że to jest na prawdę możliwe!
Założyłem, że przy kapitale początkowym 10000zł byłbym w stanie ugrać zysk rzędu 4% na miesiąc, co przy comiesięcznej kapitalizacji i przy 10-letnim okresie inwestowanie przyniosłoby zysk 3mln 744 tys (3744%) ????
Te obliczenia proszę traktować tylko w ramach ciekawostki, licząc nie wziąłem pod uwagę maksymalnej stawki u buków oraz zdarzeń losowych (anulowanie zakładów, kontuzja, przełożenie w terminie, dyskwalifkacja itp. itd.)
Jestem bliski zdecydowania się na bawienie się SureBet&#39;ami, w związku z czym zwracam się do wszystkich z Was o ostudzenie mojego entuzjazmu ????
Konkretniej : jaka jest sytuacja prawna SureBetów w Polsce, w UK oraz jak traktowane są SureBety przez same serwisy bukmacherskie - czy to jest wg. nich legalne? Jeśli to jest nielegalne, co grozi, przy ewentualnemu wyjściu na jaw takiej działalności? Czy możliwe jest zamknięcie konta oraz zabranie środków na nim się znajdujących?
Z góry dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie moich wypocin oraz za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Reijo
 
cock 756

cock

Użytkownik
&quot;Studzę Twój entuzjazm&quot;.
Są limity, buki takich nie lubią, buki anulują czasami zakłady licząc po kursie 1,00, czasem jak bet365 po postawieniu zakładu potrafią obniżyć wcześniej zagrany kurs. Buki mają regulaminy, poczytaj je, zainteresuj się też tzw. balance betting.
Gracze mają przynosić pieniądze, nie wynosić.
Arbitraż. Idź tym tropem. Surebety to chwiejąca się drabina. Pewne, ale nie do końca. Pod pojęciem arbitraż masz giełdę, gdzie limitem jest... niebo. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

reijo

Użytkownik
Kolejnym potencjalnym problemem jest wydajne obracanie kapitałem. Z autopsji wiem, że czasami trzeba czekać nawet kilka dni na zaksięgowania pieniędzy u bukmachera (bwin), czy istnieje jakiś skuteczny sposób na wykonywanie szybkich transferów pieniędzy?
Czy bukmacherzy mają prawo zamknąć konto delikwenta robiącego SureBety, zabierając tym samym pieniądze na nim się znajdujące?
Może ktoś z was ma jakieś przeżycia tego typu?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Czy bukmacherzy mają prawo zamknąć konto delikwenta robiącego SureBety, zabierając tym samym pieniądze na nim się znajdujące?
Niby jakim prawem? To buk wystawia kursy, Ty tylko obstawiasz zakłady z podanej przez buka puli. Nie możesz odpowiadać za rzecz, na którą nie masz wpływu (w tym wypadku kursy). Słowem, buk nie może Ci nic zrobić za granie surebet&#39;ów.
Kolejnym potencjalnym problemem jest wydajne obracanie kapitałem. Z autopsji wiem, że czasami trzeba czekać nawet kilka dni na zaksięgowania pieniędzy u bukmachera (Bwin), czy istnieje jakiś skuteczny sposób na wykonywanie szybkich transferów pieniędzy?
Słyszałeś o MoneyBookers/Skrill?
Pozdrawiam ;)
 
R 2

reijo

Użytkownik
Niby jakim prawem? To buk wystawia kursy, Ty tylko obstawiasz zakłady z podanej przez buka puli. Nie możesz odpowiadać za rzecz, na którą nie masz wpływu (w tym wypadku kursy). Słowem, buk nie może Ci nic zrobić za granie surebet&#39;ów.

Słyszałeś o MoneyBookers/Skrill?
Pozdrawiam ;)
Jakim prawem? Żadnym. Sam się spotkał z sytuacjami, gdzie buk zachował się niezgodnie z prawem (np. zmiana kursu po zatwierdzeniu kuponu). Nie odpowiadam za to, jakie kursy wystawia buk? To też nie do końca prawda, bo buk zawsze może się tłumaczyć, że jest to kwestia źle wyliczonego kursu.

Ponadto, trudno mi sobie wyobrazić sytuację, gdzie miałbym pozwać jakiegoś buka za bezprawną decyzję, więc, nawet jeśli buk do końca pozostał przy swoim zdaniu, nie pozwałbym go ze względu na czas, koszty, przyczyny praktyczne (chociażby, gdzie złożyć pozew sądowy, jeśli np. mam jakieś roszczenia do buka z USA).

O MB słyszałem, nie używałem. Myślałem o otworzeniu portfelu internetowego, ale na początku muszę zweryfikować bezpieczeństwo takiego portfela. Szczególnie, biorąc pod uwagę używanie programów do SureBetów, które trzeba ściągnąć - nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem nie kryje się tam keylogger.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jakim prawem? Żadnym. Sam się spotkał z sytuacjami, gdzie buk zachował się niezgodnie z prawem (np. zmiana kursu po zatwierdzeniu kuponu). Nie odpowiadam za to, jakie kursy wystawia buk? To też nie do końca prawda, bo buk zawsze może się tłumaczyć, że jest to kwestia źle wyliczonego kursu.

Ponadto, trudno mi sobie wyobrazić sytuację, gdzie miałbym pozwać jakiegoś buka za bezprawną decyzję, więc, nawet jeśli buk do końca pozostał przy swoim zdaniu, nie pozwałbym go ze względu na czas, koszty, przyczyny praktyczne (chociażby, gdzie złożyć pozew sądowy, jeśli np. mam jakieś roszczenia do buka z USA).
Słuchaj, zaprzeczasz sam sobie. Pytasz, czy mają prawo. Więc mówię, że nie. A jak jest w praktyce, to już inna sprawa - zgadzam się z Tobą. Tylko, że pytałeś jak to wygląda od strony prawnej.
A z mocno wątpliwym prawnie postępowaniem buka pewnie każdy miał do czynienia. Żadna nowość.
 
R 2

reijo

Użytkownik
Dodatkowo mam pewne obiekcje w stosunku do bukmacherów, których nazwy po raz pierwszy raz słyszę (dziś np. LEONbets, 888). Macie może jakiś sposób na weryfikację reputacji buków?

Jakie buki, cechują się tym, że często u nich pojawiają się wartości skrajne (nadające się do SureBet&#39;ów)? Czy przy wypłacaniu pieniędzy na portfel internetowy pobierana jest prowizja ze strony buka?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Dodatkowo ma pewne obiekcje w stosunku do bukmacherów, których nazwy po raz pierwszy raz słyszę (dziś np. LEONbets, 888). Macie może jakiś sposób na weryfikację reputacji buków?
Jest parę stron gromadzących informacje tego typu. Na przykład tu i tu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

reijo

Użytkownik
Chciałbym się również spytać jaka jest sytuacja prawna dotycząca dochodów z tytułu zawartych zakładów sportowych. Oczywiście, nie wątpię, że każdy z Was rozlicza swoją działalność bukmacherską w zeznaniu podatkowym. Czy z tytułu w ten sposób zarobionych pieniędzy jest pobierany tylko podatek dochodowy, czy może również jest nakładany podatek od zakładów sportowych i gier losowych (bodajże 12%)?
 
A 44

ab178

Użytkownik
Granie u zagranicznych bukmacherów bez polskiej licencji jest nielegalne. Grając u naziemnych odprowadzasz podatek od wygranej, z niczego nie musisz się rozliczać.
 
R 2

reijo

Użytkownik
Więc granie na surebetach jest dość wątpliwe pod względem prawnym. Muszę przyznać Ci rację, że lepiej nie chwalić się przed skarbówką o tego typu dochodach.
PS. Nie do końca zrozumiałem sens twojej wypowiedzi, a konkretniej - jej koniec. Nie muszę się rozliczać z grania u naziemnych czy w ogóle?
 
pawel-the-blue 0

pawel-the-blue

Użytkownik
Witam, zaczynam grać surkami na poważnie, lecz na razie poza pinnacle nie mam rozeznania, który buk będzie odpowiedni do tego typu obstawiania. W pinnie gram stawkami rzędu 500-1000, i jeśli są jeszcze inne buki których limity dopuszczają takie stawki to byłbym wdzięczny za ich wskazanie. W zasadzie brak jakichś bardzo niskich limitów i wypłacalność to jedyne czego od buków wymagam. Pozdrawiam i proszę kompetentne osoby o jakieś wskazówki co do wyboru tych kilku przynajmniej buków.
 
R 2

reijo

Użytkownik
Co prawda na siurkach dopiero zaczynam się bawić, ale zrobiłem już wstępne rozeznanie. Po części sugerowałem się tym, co inni pisali w tym temacie w przeszłości. Brałem również pod uwagę częstotliwość pojawiania się buków na stronkach do SureBetów oraz, oczywiście, wypłacalność.
To moja lista :
William Hill
Betsafe
Pinnacle
bet365
Ladbrokers
Sportingbet
Betway
Expekt
gamebookers
188bet
Interwetten
Betsson
VictorChandler
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ladbrokers i Interwetten nie oferują możliwości gry Polakom.

Pierwsi wycofali się w związku z &#39;Ustawą Hazardową&#39;, drudzy skupili się tylko na krajach z których mają dużą ilość graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

reijo

Użytkownik
No proszę, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy.
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące portfelu internetowego : Czy przy przelewaniu pieniędzy od buka do portfelu jest pobierana jakaś opłata ze strony Moneybookers?
 
Z 800,5K
Wszystkie opisane systemy poza progresja to strata czasu.Ja osobiscie gram tylko live i dobrze natym wychodze.ostatnio mialem bonus w betsafe 75 zl i ugralem 2500,pozniej wyplacilem 1300 i doszedlem znowu do 2000 zl ,niestety postawilem pilke reczna final MS kobiet na over 57,5 a bylo tylko 57 bramek.Reasumujac trzeba byc niezly z matematyki i troche wiedzy ba mozna wygrac duza kase.Gram tylko przewaznie koszykowke i rzadziej pilke reczna i siatkowke wszystko live.Niegram pilki noznej.Przewaznioe gram liczbe punktow i handicapy.W sumie przez 2 lata to jestem z 70000 tys do przodu.Nieraz u niektorych bukmacherow zmieniaja sie wartosci na over /under pozniej niz u innych.Sledze to i wykorzystuje.Przewaznie gram jednak under
 
Z 800,5K
Wszystkie opisane systemy poza progresja to strata czasu.Ja osobiscie gram tylko live i dobrze natym wychodze.ostatnio mialem bonus w Betsafe 75 zl i ugralem 2500,pozniej wyplacilem 1300 i doszedlem znowu do 2000 zl ,niestety postawilem pilke reczna final MS kobiet na over 57,5 a bylo tylko 57 bramek.Reasumujac trzeba byc niezly z matematyki i troche wiedzy ba mozna wygrac duza kase.Gram tylko przewaznie koszykowke i rzadziej pilke reczna i siatkowke wszystko live.Niegram pilki noznej.Przewaznioe gram liczbe punktow i handicapy.W sumie przez 2 lata to jestem z 7 tys do przodu.Nieraz u niektorych bukmacherow zmieniaja sie wartosci na over /under pozniej niz u innych.Sledze to i wykorzystuje.Przewaznie gram jednak under
 
Do góry Bottom