>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

B 178

becks-59091

Użytkownik
Bo jeszcze pewnie Ci się nie zdarzyło, że zagrałeś 1,87 a oni wysłali wiadomość, że wygrany zakład będzie liczony po kursie 1,34...
Uważaj na pomyłki bo będą zwroty...
Nie chodzilo mi o takie bety bo często przeglądam i widzę, że jeden buk dał np. 1.8 na over a oni 2.7 więc wówczas od razu nie wchodzę w to.
Jednak czasami oni dadzą 2.1 na over, inny buk da 2.02 na under i już po kłopocie i wówczas nie ma redukcji kursowej ;)
Rzadko jednak gram surki z braku czasu oraz z limitów jakie niektóre buki mi dali.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Też nie do końca mnie zrozumiałeś, nie pisałem o stricte missprintach - robią co chcą, &quot;bo mają ofertę, bo mają kursy&quot;. Gdyby nie bonusy bym sobie nimi głowy nie zawracał.
Idziesz po 200zł, i wracasz po 200zł. 3,65 no bet.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Też miałem z nimi kilka nieprzyjemnych sytuacji ale jeszcze nie zdarzyło mi się żeby zredukowali mi kurs tak jak to wyżej przytoczyłeś choć wiem, że takie rzeczy u nich się dzieją ;)
U nich z bonusami średnio, nie pamiętam kiedy coś mi dali ..
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Mam pytanei zancie mzoe jaksi program podobny do surebet monitor? Niby programik fajny ale ma sporo bledow np surebety pow 10% kurs na over na 1 polowe i na under juz calego meczu to standard ;/
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Racja zdarzają się błędy, ale tylko i wyłącznie dlatego, że kursy pobierane są tylko i wyłącznie ze strony bukmachera a nie z pliku XML dlatego aktualizacja kurów jest bardzo szybka, ale minusem jest to że jeżeli oddsmaker pomyli się i źle wystawi lub opisze kurs to wyskakują takie dziwne błędy.
A drugą rzeczą jest to - kto gra surebety 10% - to widać od razu że prawdopodobnie jest to pomyłka. Bezpiecznie jest grać surebety do 2,5%
A kursy over na 1 połowę to w większości pomyłki oddsmakerów którzy wystawiają kurs bez informacji o tym która to jest połowa, po czym jak chcesz postawić taki kupon to zmieniają na prawidłową nazwę.
Jeżeli przeszkadzają Ci takie wysokie kursy ustaw sobie fitrowanie surebetów w ustawieniach w zakresie od 0,7% do 2,5%
Jeżeli są jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem i pomogę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie wiedziałem gdzie napisać - czyżbyśmy mieli pokaźnego sure na żużel na dziś?
Tobet:
GTŻ - Polonia
2.15 15 1.72*
Bet365:
3.2* 15 1.36
Zaznaczyłeś gwiazdki przy tylko przy @1.72 i @3.20. Stąd pewnie bierzesz pod uwagę tylko wygrana jednej lub drugiej drużyny - tak wychodzi sure bet.
Ale zapomniałeś o remisie. Jest jeszcze możliwość remisu. Jeśli patrzeć na 1x2 to masz prawie 12% straty...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie jestem zupełnie obcykany w surebetach, ale spójrz:
gramy za 50 na Bydgoszcz (1.72) w Tobecie dostajemy 86
gramy za 30 na Grudziądz (3.2) w Bet365 mamy 96
gramy remis za 6 (kurs 15) obojętnie gdzie, mamy 90
włożone 86, w najgorszym wypadku wyjdziemy na zero. Stawki są zaokrąglone, bo chciałem hmm.. dowieść, że moja teza nie pokrywa się z tymi 12% straty o którymi pisałeś.. Chyba, że jestem w błędzie to proszę mnie poprawić.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie jestem zupełnie obcykany w surebetach, ale spójrz:
gramy za 50 na Bydgoszcz (1.72) w Tobecie dostajemy 86
gramy za 30 na Grudziądz (3.2) w Bet365 mamy 96
gramy remis za 6 (kurs 15) obojętnie gdzie, mamy 90
włożone 86, w najgorszym wypadku wyjdziemy na zero. Stawki są zaokrąglone, bo chciałem hmm.. dowieść, że moja teza nie pokrywa się z tymi 12% straty o którymi pisałeś.. Chyba, że jestem w błędzie to proszę mnie poprawić.
Nie wnikam w te działania arytmetyczne. Posługuje się dostępnymi kalkulatorami w necie czy też excelem.
http://www.google.pl/search?client=firefox-a&amp;amp;rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&amp;amp;channel=s&amp;amp;hl=pl&amp;amp;source=hp&amp;amp;biw=1366&amp;amp;bih=639&amp;amp;q=sure+bet+kalkulator&amp;amp;btnG=Szukaj+w+Google#hl=pl&amp;amp;client=firefox-a&amp;amp;hs=cn4&amp;amp;rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&amp;amp;channel=s&amp;amp;sa=X&amp;amp;ei=a6lsTry8DcWWOqy98cAF&amp;amp;ved=0CBUQBSgA&amp;amp;q=surebet+kalkulator&amp;amp;spell=1&amp;amp;bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&amp;amp;fp=75cd5813b1543324&amp;amp;biw=1366&amp;amp;bih=639
Przykładowe wyniki:

Jakby nie patrzeć to zysku z tego nie ma...
Poza tym. Granie siurków w żużlu to mega ryzyko związane z różnicami dotyczącymi rozliczania zakładów u bukmacherów.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Pomyliłeś się z kursem na 2. Twój jest wzięty z bet365-1.36 jego z tobetu 1.72 . Nawet z remisem jest to surbet 4% ale faktycznie w żużlu grać surbety to chyba trochę loteria.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No fakt... moja wina bo źle spisałem stąd nijak mi wychodził Twój sure ????
Ale ja trzymam się z daleka od żużlowych siurków. Prawie każdy bukmacher ma inne zasady rozliczania. Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć wielu zdarzeń/czynników, które mogą zdecydować o przerwaniu/zakończeniu spotkania itd.
Choćby zasady rozliczania po ilu biegach mecz jest ważny. Żeby zagrać siurka musisz najpierw konkretnie przestudiować ich regulaminy żeby wykluczyć możliwośc wtopy. Ale zawsze też pozostają sprawy gdzie buk interpretuje regulamin i możesz się zdziwić.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Witam. Surebet na poziomie 0,2 % można w ogóle uznać za surebet.

Chodzi mi o to, że mam w głowie pewien system związany z siurami właśnie tylko, że potrzebuje typowych surebetów i stąd moje pytanie czy tak mały procent w ogóle uznawać?
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Mam pytanie.... Znalazłem zdarzenie w Bwin - surebet z zyskiem 3,66% trzydrogowe... I w takim razie jak zagrałbym to za całą stawkę trzy single na rózne opcje, to uznają mi to czy anulują zakład?
 
P 0

pavlinho

Gość
Tak się zastanawiam, żeby grać w miarę swobodnie i nie stresować się czy kasa z buka dojdzie na czas to zakładam że na grę mam 3 tysiące a w rezerwie trzymam 7 tysięcy. Ktoś mi powie z własnych doświadczeń czy taka kwota w rezerwie styknie czy nie? Zakładam że gram 1 surebet dziennie (w praktyce pewnie wyjdzie mi granie ze 2-3 w tygodniu, wtedy kiedy więcej spotkań czyli piątek i weekend).
Inna sprawa...
kiedy mi walną limity praktycznie nie pozwalające swobodnie grać?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Tak się zastanawiam, żeby grać w miarę swobodnie i nie stresować się czy kasa z buka dojdzie na czas to zakładam że na grę mam 3 tysiące a w rezerwie trzymam 7 tysięcy. Ktoś mi powie z własnych doświadczeń czy taka kwota w rezerwie styknie czy nie? Zakładam że gram 1 surebet dziennie (w praktyce pewnie wyjdzie mi granie ze 2-3 w tygodniu, wtedy kiedy więcej spotkań czyli piątek i weekend).
Inna sprawa...
kiedy mi walną limity praktycznie nie pozwalające swobodnie grać?
Widzę, że kolega po fachu zaczyna się zajmować najlepszym, moim zdaniem, sposobem gry. Jeśli Twój bankroll wynosi 10k to na spokojnie możesz sobie pogrywać. Co do limitów to przyznawane są one indywidualnie, także ciężko coś stwierdzić. Ja np. w bet365 pograłem pół roku i mam &quot;bana&quot; na wszystko co możliwe z zakładami sportowymi + limit.
Trzeba wystrzegać się też Betsafe i Unibetu. W pinnie zagrasz najwięcej zakładów ze względu na kursy ale tam masz jasno wypisane ile możesz walnąć max stake.
W razie czego wal na PW.
 
P 8

ptysio

Użytkownik
Przecież surebety gra się u różnych buków, więc bet365 nie powinien nawet zauważyć, że golisz im kasę, bo nawet często u nich przegrywałeś (66% przegranych średnio). Czy buki wymieniają się informacjami o użytkownikach i ich zakładach?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przecież surebety gra się u różnych buków, więc bet365 nie powinien nawet zauważyć, że golisz im kasę, bo nawet często u nich przegrywałeś (66% przegranych średnio). Czy buki wymieniają się informacjami o użytkownikach i ich zakładach?
A myślisz, że bukmacherzy nie monitorują kursów wystawianych przez konkurencje? Nie zawsze zdążą reagować, ale doskonale wiedzą kiedy i gdzie zaspali ze zmianami kursów. Jeśli będziesz ich wyłapywał ich gapiostwo zbyt często to stajesz się groźnym graczem, który na zawyżonym kursie niweluje marże. Z ich punktu widzenia mniejsze znaczenie ma to, czy stawiasz u innego bukmachera przeciwny zakład (ale tego akurat łatwo się domyślić).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 8

ptysio

Użytkownik
Sądzę, że buki wymieniają się takimi informacjami. A to z racji mojego pewnego doświadczenia. Dostawałem bonusy lojalnościowe w bet365 po 10 funtów. Zacząłem później grać również w bwin i dostałem już tylko 5f bonus. Zbieg okoliczności?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sądzę, że buki wymieniają się takimi informacjami. A to z racji mojego pewnego doświadczenia. Dostawałem bonusy lojalnościowe w bet365 po 10 funtów. Zacząłem później grać również w bwin i dostałem już tylko 5f bonus. Zbieg okoliczności?
Zlituj się kolego... Twoje doświadczenie bije chyba wszystko i wszystkich...
Ja kiedyś kupowałem chleb z Tesco. Później poszedłem kupować chleb w Biedronce. Zauważyłem, że w Biedronce podrożał chleb! Zbieg okoliczności?
Ja myślę, że Tesco i Biedronka wymieniają się takimi informacjami.
Nawet mają do siebie wybrany numer i rozmawiają za darmo godzinami o tym przez telefon.
 
Do góry Bottom