>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

ace 3

ace

Użytkownik
przestałem bo wymagało to ciągłego szukania okazji, korzystałem z darmowych serwisów, później wprowadzono w nich abonament którego nie płaciłem, więc zysk jednostkowy był bardzo niski
jednym słowem przestałem bo nie miałem aż tyle czasu, ale od nowego sezonu chyba powróce
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Na początku również grałem przez cały tydzień łapiąc surebety od 7 do 30zł jak udało mi się złapać surka powyżej 40zł to byłem zadowolony, ale podobało mi się to bo dla mnie lepsze pewne 7zł niż ryzyko że jakaś drużyna wygra mecz. Najlepiej grać w piątek sobotę i niedzielę wtedy jest ogromna ilość surebetów i nie trzeba czekać długo. Domyślam się że do tej pory korzystaliście z jakiś darmowych stron gdzie pokazują ochłapy a nie surebety i mają ogromne opóźnienia względem stron bukmacherskich. Warto sobie pobrać SurebetMonitor by się przekonać tak na prawdę ile jest surebetów jeżeli korzysta się z profesionalnych narzędzi zwłaszcza że obecnie SurebetMonitor jest za free :)
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Zacznijmy od tego że jak ktoś chce grać surebety to musi mieć grubą kasę ( z kilka tys pln) i to jeszcze z dobrymi rezerwami bo często trzeba przemieszczać kasę z jednego buka do drugiego itp
Jak ktos ma 1000 czy nawet 2000 to nie ma co się zabierać za surebety...
Kapitał w granicach do 2 000 PLN jest dobry do nauki arbitrażu oraz do wyciągania bonusów. Na wyższe zarobki przy tym jest po prostu kiepsko nie ma się co oszukiwać. Dawniej, jak większość bukmacherów miało bonusy startowe z dobrymi warunkami taki kapitał można było powiększyć dwukrotnie. Do tego systematyczna dopłata do kapitału np. z pracy i można z tego żyć. Osobiście polecam kapitał w granicach 20-40 k; wtedy gra jest efektywna.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
20-40 k ?? No dobra wygrasz u jednego buka ze 2 razy i masz limit. nawet nakładają do 30-50 zł. Wtedy juz nie zaszalejesz. Jak grać moim zdaniem to na np dzienny zysk 20-30zł napewno nie więcej. Wcześniej czy później dostaniesz blokady.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Kiedyś sam myślałem by się w to &#39;bawić&#39; ale po kilku próbach dałem sobie spokój.
Buki nakładaly limity - np. chciałem jakieś zdarzenie dać za 500zł w Sportingbet a tu .. przyjmują ale za 100 ????
Bwin często też takie manewry stosuje.
Napiszcie z jakich buków głównie korzystacie do wyłapywania okazji ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Kiedyś sam myślałem by się w to &#39;bawić&#39; ale po kilku próbach dałem sobie spokój.
Buki nakładaly limity - np. chciałem jakieś zdarzenie dać za 500zł w Sportingbet a tu .. przyjmują ale za 100 ????
Bwin często też takie manewry stosuje.

Napiszcie z jakich buków głównie korzystacie do wyłapywania okazji ????
Na bukmacherów nie ma reguły, ja już w Bwin gram ponad pół roku i gram bardzo dużo i za duże stawki i jeszcze nie dostałem limitu.
W Sportingbet miałem dwa konta na jednym grałem około 1-2 msc a na drugim tylko 2 zakłady :) i limit.
Na szczęście firm bukmacherskich jest tyle że w zupełności wystarczy na kilka miesięcy gry, zazwyczaj mam konta u 4 bukmacherów.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ja posiadam konta w kilkunastu bukach ale gram obecnie głównie na BF tylko.
Czasami jakiegoś tripla gdzieś skleję i tyle.
Ciekawi mnie cały czas opcja grania surebetów, jak to u was wygląda itd ????
Jeśli nie masz na Bwin limitu to jeszcze nie jest źle, gdyż z tego co patrzyłem często wybiegają przed szereg z kursami i to dziwnymi. Tylko nie zdażyło Ci się nigdy np mieć zwrotu z powodu złego oszacowania kursów?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak czasami zdarzają się pomyłki i bukmacher źle wystawi kurs, ale to łatwo ocenić samemu, choć zdarzyło się że SurebetMonitor znalazł kilka ciekawych pomyłek które warto było wykorzystać :)
Na dowód screeny
pierwszy to CS Emelec gdzie prawidłowy kursy powinien być w granicach 1,6 a bukmacher wystawił po kursie 6,03 i nawet mi to rozliczył :) grałem za symboliczne 10zł
drugą ciekawą pomyłką jaką znalazł SurebetMonitor był &quot;Fantasy Match&quot; pomiędzy Man Utd a Chelsea gdzie powstał około 40% surebet :)
Te dwa przypadki grałem za drobne kwoty gdyż nie byłem pewien czy któryś z bukmacherów nie anuluje tego kuponu, traktowałem to raczej jako ciekawostkę :)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
to fajnie udało Ci się pograć ????
Za większe kwoty jednak bałbym się grać, gdyż nie wiadomo jak to zostanie rozliczone.
Oczywiście- często samemu oceniamy, że kursy są za wysokie ale u takiego buka jak np. Bwin dla mnie wszystko jest możliwe- każdy wariant mogą zastosować.
Dziennie sporo czasu poświęcasz na &#39;zabawę&#39; w surebety? ????
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
hej,
na betbrain jest surebet na mecz Fredrikstad - SK Brann Bergen
2,68%
Fredikstad - 1,91 William Hill
No goal - 12,50 Bwin
SK Brann Bergen - 2,70 William Hill
To wpadka bwina czy oni tak zawsze maja?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
wpadka bwina? no goal to przeciez to samo co cs 0-0 a na to masz kursy sporo wieksze u innych bukow, wpadka to tutaj jest wyrazna wh
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
kurde gdzies przy wklejaniu wcielo rodzaj zakladu. Nie jest to zaklad na kto pierwszy strzeli gola w meczu, a kto pierwszy strzeli w DRUGIEJ POLOWIE.
I tak np. w bet365 w zakladzie, ze w drugiej polowie padnie ponizej 0.5 gola kurs wynosi 5.00. Wiem, ze jest to inny rodzaje zakladu, ale chodzi o to samo zdarzenie (tj. brak goli w drugiej polowie), a ocena ryzyka miedzy bukami zupelnie inna. Roznica dwuipolkrotna cos za bardzo smierdzi, dlatego pytam czy moze takie kwiatki w bwinie zdarzaja sie czesciej.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
przyznam ze jak czytam ten dział o surebetach to mam takie zastrzeżenia:
1. do gry potrzebne są duże pieniadze (co najmniej na poziomie 10 tyś. zł)
2. gra u 10 buków to zdecydowanie za mało aby opłacało się poświęcać czas
3. bukmacher podejrzewający o surehunting może obniżyć nagle kurs lub nałożyć limity stawki, co zniweczy cały plan i pochłonie kilka-kilkanaście wcześniejszych wygranych
4. budżet startowy gracza na poziomie 1-5 tyś zł. zostanie szybciej przeżarty przez prowizje, przelewy niż realne wygrane staną sie faktem
czy może się mylę?
to nadal prawdopodobnie najpewniejszy sposów na wygrane, ale dziś granie surebetów chyba nie jest tak opłacalne jak kilka lat temu, bukmacherzy szybko tropią takich graczy, prawda? tymbardziej że np taki expekt i betclic to chyba firmy-córki
 
A 44

ab178

Użytkownik
Odpowiem na pytania jako, że siedzę w temacie.
1. Do poważnej gry, dającej jako takie dochody 10tys. to zdecydowanie za mało. Przydałoby się jedno zero więcej. Z taką kwotą jaką wymieniłeś możesz zarobić na kieszonkowe. Przyjęło się, iż 10% miesięcznie jest realnym wynikiem ale przy mniejszej kwocie dochodzi czas potrzebny na transfer środków. Float to podstawa, im większy tym większe możliwości.
2. Ilość buków ma oczywiście przełożenie na wyniki. Im więcej buków tym więcej możliwości do złapania arba. Wymieniona przez ciebie ilość 10 buków to wg mnie zdecydowanie za dużo na kwotę 10tys zł. Proponowałbym dwa z poniższych

Oraz 2,3 buki spóźniające się z aktualizacją kursów np.
  • Stan James
  • Eurobet (szkoda że nie dla rezydentów Polski)
  • Interwetten (jesli masz kogoś za granicą, dla rezydentów Polski zakłady niedostępne)
  • Paddy Power

Najlepiej sam poobserwuj serwisy z darmowymi arbami i zdecyduj w jakich oraz w połączeniu z jakimi bukami jest tego najwięcej.
3. Każdy bukmacher jest nastawiony na zarabianie kasy a gracze wykorzystujący surebety są zagrożeniem ponieważ w dłuższej perspektywie zawsze wygrywają. Dlatego też limity, zamykanie kont, redukcje kursu i inne praktyki mające za zadanie ochronę interesu bukmachera.
Przypomniała mi się rozmowa pewnego gracza z livechatem (nazwy buka nie pamiętam niestety), który po otrzymaniu limitu za granie surebetów zapytał czy nie ma prawa grać w taki sposób, osoba na livechacie odpowiedziała, że ma oczywiście prawo tak grać ale i oni mają prawo zlimitować takie konto.
Tak to mniej więcej wygląda w zdecydowanej większości przypadków. Po zlimitowaniu czy zamknięciu konta dostaniesz swoje pieniądze na konto. Zdarzają się oczywiście wyjątki jak Betway, choć i oni zmienili już regulamin ale nie sądzę aby zmienili nastawienie do surebetowców. Do tego niechlubnego grona można zaliczyć Getwin. Na forum SBR był ostatnio temat założony przez oszukanego gracza. Nie wiem jak zakończyła się jego historia ale buk nie chciał słyszeć o oddaniu kasy.
Co do strategii unikania limitów to są 2 możliwości, które nie tyle pozwalają uniknąć limitów co odłożyć je czasie.
Pierwsza to granie tylko topowych zdarzeń z topowych lig. Zagranie na Man U z Arsenalem za 1000e nie rozbudzi czujności buka tak jak zagranie outsiderów ligi francuskiej.
2 metoda, do której potrzebne są większe pieniądze to granie za maksymalne stawki niezależnie od spotkania czyli hit them fast and hard.
4. Przelewy to wg mnie archaiczny sposób. Nie lepiej użyć portfela typu Moneybookers? A jeśli będziesz używał różnych walut czy nawet tylko jednej zagranicznej to przewalutowania + prowizje zjedzą twój zysk i nie ważne czy będziesz dysponował 1tys czy 100tys. Załóż konto w Moneybookers w walucie euro i zapomnij o prowizjach i przewalutowaniach. Poza tym nie każdy buk ma do wyboru PLN, (np. Betfair takowej nie posiada), dlatego musisz wybrać taką walutę która ma jak największe pokrycie u bukmacherów.
Pozdrawiam
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dziekuję za bardzo wyczerpujace info ????
Czyli strategia gry dla bogatszych, albo tych co nie boją się wziąć pożyczki ???? ale jak to się mówi, zeby coś osiągnąć trzeba ryzykować!
A mając takie pokłady pieniędzy nie lepiej grać duże pieniądze na &quot;pewniaki&quot;?
myślałem, że wjadę z systemem surebets na poziomie 1-2 tyś zł. ale rozwiałem w ten sposób swoje nadzieje, może więc innym razem...
... no chyba, że ktoś z tego poziomu potrafił powiększyć budżet tym systemem przynajmniej 3-krotnie w ciagu roku. Jak jest taki szczęśliwiec, to proszę o podpowiedź jak grać?
 
S 8

start

Użytkownik
Sure Bets - Pomoc
Witam, czy aby grać tym systemem należy posiadać konta na niemal wszystkich bukach?
Obecnie mam konto na expekt. Jeśli do gry w tym systemie wystarczą 2,3 konta to jestem w stanie w to zagrać.
Mam jednak następujące pytanie. Czy kursy dla Sure Bets trafiają się raz na miesiąc? Opłaca się w to grać? Czy np takie kursy pojawiają się 1x do 2x dziennie? (średnio)
Na początek nie więcej jak 500zł mogę dać na ten system.
Czy jeśli na 1 buku stan konta bliski jest 0 to czy z innych buków mogę odebrać pieniądze bez prowizji? Czy odbieranie wypłat jest obciążone marżą? Chciałbym operować tylko tym 500zł bez dodatkowych wpłat.
U jednego buka granie Sure Bets nie jest możliwe tak? Zawsze się wyjdzie na - lub 2 grosze do przodu? Jak sprawdzać czy dane kursy nadają się na ten system?
Np taki kurs 2.25/2.85/3.25
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Odpusci sobie to za 500zl.... Zeby cos na tym zarabiac trzeba miec 10tys przynajmniej i tak z 10 kont u bukow... za 500zl zjedza Cie prowizje.... nie mowiac juz o symbolicznie zarobinym groszu....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.Im więcej kont, tym większe możliwości...
2.Sure są codziennie niemal i to więcej niż 1, no ale jak ktoś ma 2-3 konta, to może wybić to sobie z głowy...
3.Wypłacasz bez prowizji...
4.1 buk i sure bety ? No bez jaj... Nigdy nie wyjdziesz nawet na czysto nie mówiąc o &quot;2 groszach&quot;...
5.Masz pełno wyszukiwarek sure betów... wystarczy poszukać. Tak samo jak wystarczyło poszukać odpowiedzi na powyższe pytania,,,
wpisujemy w funkcję &quot;szukaj&quot; i mamy... http://forum.bukmacherskie.com/f18/sure-bets-58-7.html
 
Do góry Bottom