>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sure Bets

S 8

start

Użytkownik
Byku, Obserwator.. to są te prowizje czy nie?
10tys.. ok więc poszukam systemu pod moją kwotę ???? szkoda bo ten faktycznie jest pewny :p
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Byku - o jakich prowizjach piszesz?
500zł to mało ale można i od tej kwoty zacząć, by zobaczyć jak to wszystko wygląda. Taki sprawdzian na niższych kwotach, by z czasem &#39;przesiąść&#39; się na wyższe.
Konta musisz mieć u kilku czołowych buków u których pojawiają się fajne kursy.
Nawet na tym forum masz opis surebetów.
I nie są one raz na miesiąc a codziennie jest ich sporo tylko trzeba czasami troszkę poszukać.

start - z tego co piszesz wnioskuję, że nie do końca wiesz o co chodzi w surebetach ????
Przetłumacz sobie znaczenie i będziesz wiedział. Gdy pograsz &#39;siurka&#39; to niezależnie od końcowego wyniku masz pewny zysk. Przeważnie kilka % od wkładu ;)
 
S 8

start

Użytkownik
Tak wiem, że zawsze w tym systemie jest wygrana.
Właśnie czytam informacje i mój expekt nie jest preferowanym bukiem do tego systemu ????

Ja nie nastawiam się na tysiące zysku dziennie. Jak wyjdę 100zł do przodu po miesiącu to i tak będzie super.

Więc jeśli założę 3 konta to &quot;Sure Bets&quot; będą wypadały co kilka dni..
Więc ostatecznie co z prowizjami.. Bo około 500zł to ciągłe przelewy i rotacja gotówką..

Dobrze by było aby grać u buków gdzie można obstawiać w PLN..
mam też konto na bet365 ale nie aktywowane..
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Bet365 polecam, gdyż mają często na początku zawyżone kursy.
Zakładasz Neteller bądź Moneybookers i sobie spokojnie wpłacasz i wypłacasz. Z tym, że czasami trzeba czekać dzień/dwa na kaskę od niektórych buków a sa i tacy co załatwiają to w kilka minut.
Expekt też często ma fajne kursy, gdzie można wyłowić surebeta.
Tylko w tym wszystkim chodzi o szybkość.
Cały czas nie wiem o jakich prowizjach mowa ;) Jeśli grasz w polskiej walucie to nie stracisz na przewalutowaniu itp
 
S 8

start

Użytkownik
Znalazłem ŁKS Łódź vs. Lech Poznań
1 bet365 4.00
x bet365 3.25
2 expekt 2.00

Za pomocą arkusza wyliczyłem stawki:
0,2363636364
0,2909090909
0,4727272727

Takie kursy nadają się na ten system?
Ogólnie kurs za 9,25 jaki musi być minimalny aby się opłacało? (i wiem wszystko)
W poradniku pokazano na sumie kursów 10,4.

OK wyliczyłem sobie.. ogólny kurs minimalny to 9,55 przykład:
1 4
x 3,25
2 2,3

na 9,25 wygrana to 94,55 czyli na ⛔
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Grając to co wpisałeś nic nie wygrasz. W dodatku stracisz.
Zakładając, że dasz 100 zł w pulę.
I wówczas wygrasz 95.56 więc stracisz na tym 44 grosze.
Gdybyś przykładowo zostawiając te kursy na 1 i remis znalazł na Lecha kurs 2.3 to przy wniesieniu 100zł zyskujesz 76 groszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 178

becks-59091

Użytkownik
Przy takiej kwocie trochę mozolny ale i od takiej kwoty można zaczynać.
Nauczysz się pewnych prawideł, tylko później może być gorzej z limitami na kontach ale do tego daleka droga ????
I dla mnie nie jest to żaden system :)
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
No to teraz dam przyklad tego o co mi chodzilo Pinnacle np. buk u ktorego jest duzo mozliwosci takiego grania.... ale kasa zazywczaj musisz obracac i miec tam gdzie jest potrzebna do grania danego zdarzenia... wiec nieraz bedzie trzeba ja wyplacic zeby w inne miejsce przerzucic w takich przypadkach zjedza go prowizje jezli bedzie gral za grosze.... mam nadzieje ze statysfakcjonuje Cie moje wyjasnienie ???? Pozdro
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
No to teraz dam przyklad tego o co mi chodzilo Pinnacle np. buk u ktorego jest duzo mozliwosci takiego grania.... ale kasa zazywczaj musisz obracac i miec tam gdzie jest potrzebna do grania danego zdarzenia... wiec nieraz bedzie trzeba ja wyplacic zeby w inne miejsce przerzucic w takich przypadkach zjedza go prowizje jezli bedzie gral za grosze.... mam nadzieje ze statysfakcjonuje Cie moje wyjasnienie ???? Pozdro
Przecież prowizje jak są to są podane w procentach więc to stanowi taka samą część kwoty wypłacenej (2%=1/50)
Wypłacasz tysiąc czy sto i tak zabiorą ci identyczną część kapitału.Wszystko zależy od tego czy zarobiłeś więcej niż wynosi prowizja.
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
Gra ktoś tutaj sury ? Podajcie buki które nie pobierają opłat za wypłatę itp.
Chcę zacząć testy z 2000zł. Grając jeden sure dziennie z średnią 1,5% to po miesiącu wychodzi 900zł? Tak? Ma ktoś listę wszystkich buków dostępnych dla polaków?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gra ktoś tutaj sury ? Podajcie buki które nie pobierają opłat za wypłatę itp.
Chcę zacząć testy z 2000zł. Grając jeden sure dziennie z średnią 1,5% to po miesiącu wychodzi 900zł? Tak? Ma ktoś listę wszystkich buków dostępnych dla polaków?
Jeśli grałabyś codziennie za całą stawkę, sury 1,5% to masz:
1,015^30 = 1,563
Przy wkładzie 2000 daje to ponad 1100 zysku

Jest jednak mały problem. Wypłaty - u wielu buków poczekasz kilka godzin, czasem cały dzień na kasę. Granie przez cały czas za cały kapitał jest nierealne.
Łatwiej byłoby podzielić tą kasę na kilka buków ale wtedy zarobek drastycznie spada ;)

Buki proponuję sprawdzić na oddsportal. Co prawda mają tam też takie, które już nas nie obsługują - np. Betway ale można to szybko wychwycić przy rejestracji.
Rejestru wszystkich buków dostępnych dla Polaków raczej nikt nie prowadzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podajcie buki które nie pobierają opłat za wypłatę itp.
Idziesz na łatwiznę. Poczytaj temat oraz - http://forum.bukmacherskie.com/f188/
Grając jeden sure dziennie z średnią 1,5% to po miesiącu wychodzi 900zł? Tak?
2000 zł x 0.015 = 30 zł. 30 zł x 30 dni = 900 zł
Zakładając, że zyskiem nie będziesz grał.
Ma ktoś listę wszystkich buków dostępnych dla polaków?
http://forum.bukmacherskie.com/f188/
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 9

szczepx

Użytkownik
Bardzo proszę o pomoc pilną. Chcąc otrzymac bonus musialem postawić (prawie surebeta) za całą kwotę w bukmacherze A i skontrowac w B ale się zakręciłem i źle postawiłęm.
Obecnie moja sytuacja wygląda tak:
Mecz Nurnberg - Hanovver
buk A - Hanover +0,5 stawka 400 kurs 1,66 do wygrania 666 ????
buk B - Hanover +0 stawka 278 kurs 2,39 do wygrania 664
zawaliłem strasznie bo niby sprawdzalem, postawilem i się okazało co widać wyżej
bardzo prosze o policzenie mi ile musze postawić na Nurnberg po kursie np w pinnacle zeby wyjść z jak najmniejszą stratą ale żey przy każdym wyniku dało się odzyskac prawie całą kwotę
prosze się też nie śmiać, każdemu się moż zdarzyć
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bet365 polecam, gdyż mają często na początku zawyżone kursy.
Bo jeszcze pewnie Ci się nie zdarzyło, że zagrałeś 1,87 a oni wysłali wiadomość, że wygrany zakład będzie liczony po kursie 1,34...
Uważaj na pomyłki bo będą zwroty...
Bardzo proszę o pomoc pilną. Chcąc otrzymac bonus musialem postawić (prawie surebeta) za całą kwotę w bukmacherze A i skontrowac w B ale się zakręciłem i źle postawiłęm.
Obecnie moja sytuacja wygląda tak:
Mecz Nurnberg - Hanovver
buk A - Hanover +0,5 stawka 400 kurs 1,66 do wygrania 666
buk B - Hanover +0 stawka 278 kurs 2,39 do wygrania 664
zawaliłem strasznie bo niby sprawdzalem, postawilem i się okazało co widać wyżej
bardzo prosze o policzenie mi ile musze postawić na Nurnberg po kursie np w Pinnacle zeby wyjść z jak najmniejszą stratą ale żey przy każdym wyniku dało się odzyskac prawie całą kwotę
prosze się też nie śmiać, każdemu się moż zdarzyć
Postawiłeś:
Hannover lub X za -400 ewk 666
Hannover DNB -278 ewk 664
Jeśli wygra Hannover masz 1330
Jeśli będzie remis masz 994
Na Nurnberg mam 2,10: 323j zagrasz na Nurnberg to pokryjesz swoje wtopy na ewentualnym remisie lub wygranej H96.
PS. Da się z tego greena zrobić, ale wyrównać wygranych nie dam rady. Dawno dałem na Norymbergę. ????
 
Do góry Bottom