>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

C 0

czcibor

Użytkownik
Generalnie to maja tam w regulaminach multum wpisow na takich graczy jak my. Np ze po obstawieniu przez ciebie zakladu moga go anulowac albo zmienic jesli obstawiles kurs ktory byl zle wpisany (czyt za wysoki i zmeinil sie na twoja korzysc) i inne tego typu bzdury.
Z limitami jest tak, ze po porstu chcesz postawic zaklad a tu nagle wyskakuje ci ze max stawka dla tego zakladu to dajmy na to 10e. Na stronach typu marathonbet masz po zalogowaniu sie i kliku w dane zdarzenie pokazany limit, u innych bukmacherow czasem nie.
Ja juz wygrasz od nich za duzo pieniedzy i grasz bo za dobrych kursach to masz cos takiego (ja sie tak naciealem niestety, za duzo na ✅ wyszedlem):
We are contacting you today to advise that a business decision has been taken by our Senior Traders and I must inform you that betting Account Number XXXXXXXX has now been closed and no further business may be executed on your behalf.

Please be advised that no bonuses will be payable on any previous activity on this account and any promotional balance in your account at the time of closure has been removed.

As explained in our Terms and Conditions, a Traders decision is final and will not be over turned.

We would like to take this opportunity to thank you for your past custom.

Kind Regards,

Alina
BETVICTOR Customer Service Team.
 
T 9

theart

Użytkownik
Trzeba by się zagłębić w ich regulaminy i przepisy, aczkolwiek w naszym kraju bukmacherka to tabu więc pewnie nie byłoby gdzie z tym uderzyć. Pozostaje kombinować i zakładać kilka kont gracza.
 
lifted22 0

lifted22

Użytkownik
Witam Ja mam takie pytanie W jakich bukmacherach mam najwyższe limity Chciałbym stawiać surbety Na początek tak po 200 funtów;) Przegrzebałem trochę na forum i zdania są podzielone Na pewno Pinnacle sport Wysokie kursy i jedne z najwyższych limitów Polecacie cos? Może jakiś bukmacher Azjatycki&gt;?
 
S 0

synekrav1

Użytkownik
Ja chciałem zapytac o surebety z matematycznego punktu widzenia.
CZy istnieje surebet dla 5drogowego zakłądu o kursachna
zdarzenie A 30
zdarzenie b 4.4
zdarzenie c 1.9
zdarzenie d 4.4
zdarzenie e 30
?? Nie potrafię tego obliczyć.
Nieaktualne ???? już obliczyłem ???? jakby co to mogę komuś pomóc poobliczać jakieś zdarzenia w stylu ile padnie bramek z większą ilością zdarzeń niż 3:p
 
E 27

egnagel

Użytkownik
kurs na zwrot n zdarzeń oblicza się następująco:
mamy kursy:
kurs_1, kurs_2, ... , kurs_n
kurs_zwrotu = kurs_1 / (1 + kurs_1 / kurs_2 + kurs_1 / kurs_3 + ... + kurs_1 / kurs_n)
stawki oblicza się następująco:
stawka - kwota, którą chcemy postawić na wszystkie zdarzenia.
stawka_1 - stawka na kurs_1
stawka_2 - stawka na kurs_2
...
stawka_n - stawka na kurs_n
stawka_1 = stawka / (1 +
kurs_1 / kurs_2 + kurs_1 / kurs_3 + ... + kurs_1 / kurs_n)
stawka_2 = stawka * (
kurs_1 / kurs_2) / (1 + kurs_1 / kurs_2 + kurs_1 / kurs_3 + ... + kurs_1 / kurs_n)
...
stawka_n = stawka * (
kurs_1 / kurs_n) / (1 + kurs_1 / kurs_2 + kurs_1 / kurs_3 + ... + kurs_1 / kurs_n)
 
T 9

theart

Użytkownik
Żeby obliczyć stawki trzeba brać pod uwagę poszczególne kursy, nic Ci nie da obliczenie samych stawek.

Dla 3 drogowego zakładu jest to

stawka 1 kurs1 zwrot=stawka 1 * kurs
stawka2=zwrot/kurs2 kurs2 zwrot1=stawka2*kurs2
stawka3=zwrot1/kurs3
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Żeby obliczyć stawki trzeba brać pod uwagę poszczególne kursy, nic Ci nie da obliczenie samych stawek.
Dla 3 drogowego zakładu jest to
stawka 1 kurs1 zwrot=stawka 1 * kurs
stawka2=zwrot/kurs2 kurs2 zwrot1=stawka2*kurs2
stawka3=zwrot1/kurs3
oczywiście masz rację. słowo stawka winno znajdować się tylko po prawej stronie równania. poprawiam to dwa posty wyżej. nie wiem jak mogłem zrobić takiego babola.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja mam pytanko co do &quot;surebetów&quot;
Czyli np
- u bukmachera A muszę mieć np 100zł
- u bukmachera B muszę mieć np 100zł
Stawiam tenis
u buka A stawiam 60% kasy
u buka B stawiam 40% kasy
i po rozstrzygnięciu na korzyć buka B mam o 60% mniej monet u buka A ?
I znowu wpłacanie i takie tam ?
 
T 9

theart

Użytkownik
To trochę bardziej skomplikowane jednakże tak, trzeba uzupełniać stan kont u każdego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 1

exi

Użytkownik
Ja mam pytanko co do &quot;surebetów&quot;
Czyli np
- u bukmachera A muszę mieć np 100zł
- u bukmachera B muszę mieć np 100zł
Stawiam tenis
u buka A stawiam 60% kasy
u buka B stawiam 40% kasy
i po rozstrzygnięciu na korzyć buka B mam o 60% mniej monet u buka A ?
I znowu wpłacanie i takie tam ?
Nie było by tak źle gdyby nie przewalutowanie. Dopóki w Polsce nie będzie Euro to nie będe nawet myślał o surebetach. Wiem że można mieć konto moneybookers w euro i u bukmacherów ale to nie rozwiązuje problemu
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Nie było by tak źle gdyby nie przewalutowanie. Dopóki w Polsce nie będzie Euro to nie będe nawet myślał o surebetach. Wiem że można mieć konto moneybookers w euro i u bukmacherów ale to nie rozwiązuje problemu
ostatnio dostałem wypłatę z betgun bez żadnych prowizji 127 kurs euro 3.85!! myślałem, że się rozpłaczę. tego samego dnia wypłata z bwin 30 euro kurs 4.15 pln. kombinuję jak przenieść kasę z betgun na bwin teraz nawet po stracie 5 % to dobry biznes dla mnie!
 
E 1

exi

Użytkownik
ostatnio dostałem wypłatę z betgun bez żadnych prowizji 127 kurs euro 3.85!! myślałem, że się rozpłaczę. tego samego dnia wypłata z bwin 30 euro kurs 4.15 pln. kombinuję jak przenieść kasę z betgun na bwin teraz nawet po stracie 5 % to dobry biznes dla mnie!
No właśnie, nigdy nie wiadomo ile się dostanie. Potem jeszcze może być tak że bwin tobie za mało wypłaci. . BTW Jak to możliwe że grasz w betgun?? Tam przecież singli nie można grać. Miesiąc temu założyłęm tam konto i żadnego singla nie mogę zagrać
 
T 9

theart

Użytkownik
ostatnio dostałem wypłatę z betgun bez żadnych prowizji 127 kurs euro 3.85!! myślałem, że się rozpłaczę. tego samego dnia wypłata z bwin 30 euro kurs 4.15 pln. kombinuję jak przenieść kasę z betgun na bwin teraz nawet po stracie 5 % to dobry biznes dla mnie!
Zasadnicze pytanie, czy masz tę kasę na koncie? U mnie czasem jak wpłacam to biorą do blokady z normalnym kursem a potem nagle kwota się zmienia.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
No właśnie, nigdy nie wiadomo ile się dostanie. Potem jeszcze może być tak że bwin tobie za mało wypłaci. . BTW Jak to możliwe że grasz w betgun?? Tam przecież singli nie można grać. Miesiąc temu założyłęm tam konto i żadnego singla nie mogę zagrać
można single. kurs musi być wyższy niż 1.12 na kupon.
 
T 4

the_foe

Użytkownik
Chyba nikt nie zwrocil uwage na NOWY TYP SUREBETOW. A mianowicie zestawienie BACK - LAY. Gdzie Back to standardowy buk a LAY to zawsze Betfair.
Zalety takiego surebeta:
+ mniej bukow do &quot;zaklepania&quot;. Zawsze jeden z typow jest na Betfair. 10 bukow to jest max co nam jest potrzebne, spokojnie mozna zaczac od 5.
+ zawsze gramy dwudroznie, co zwieksza nam efektywnosc sure&#39;a
+ ze wzgledu na plynnosc gieldy betfair trudniejsza adaptacja zwyklego buka do takiego kursu.
+ grajac wysokie kursy gramy przy cashflow w kierunku BF, u standardowych bukow na ogol przegrywamy i gramy za male kwoty, moze nas to uchronic przed limitami, a na pewno przedluzy nam zywot.
+ w przypadku gdy nam anuluja kupon zawsze mozemy skontrowac nasz typ na BF i uniknac wpadki
Wady:
- plynnosc gieldy bedzie wymagac od nas duzego refleksu
- czesto nie bedziemy w stanie zaangazowac calego naszego kapitalu ze wzgledu na to ze przy wysokim kursie na BF bedziemy potrzebowac niekiedy nawet 10x wiekszego kapitalu niz u buka gdzie dajemy BACK.
- musimy wziac pod uwage, ze na betfair kursy sa brutto, tzn marza jest pobierana od dochodu dlatego kurs 2.00 -&gt; 1.95 (dla standardowej 5% prowizji).
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Chyba nikt nie zwrocil uwage na NOWY TYP SUREBETOW. A mianowicie zestawienie BACK - LAY. Gdzie Back to standardowy buk a LAY to zawsze Betfair.
Zalety takiego surebeta:
+ mniej bukow do &quot;zaklepania&quot;. Zawsze jeden z typow jest na Betfair. 10 bukow to jest max co nam jest potrzebne, spokojnie mozna zaczac od 5.
+ zawsze gramy dwudroznie, co zwieksza nam efektywnosc sure&#39;a
+ ze wzgledu na plynnosc gieldy betfair trudniejsza adaptacja zwyklego buka do takiego kursu.
+ grajac wysokie kursy gramy przy cashflow w kierunku BF, u standardowych bukow na ogol przegrywamy i gramy za male kwoty, moze nas to uchronic przed limitami, a na pewno przedluzy nam zywot.
+ w przypadku gdy nam anuluja kupon zawsze mozemy skontrowac nasz typ na BF i uniknac wpadki
Wady:
- plynnosc gieldy bedzie wymagac od nas duzego refleksu
- czesto nie bedziemy w stanie zaangazowac calego naszego kapitalu ze wzgledu na to ze przy wysokim kursie na BF bedziemy potrzebowac niekiedy nawet 10x wiekszego kapitalu niz u buka gdzie dajemy BACK.
- musimy wziac pod uwage, ze na betfair kursy sa brutto, tzn marza jest pobierana od dochodu dlatego kurs 2.00 -&gt; 1.95 (dla standardowej 5% prowizji).
Szczerze? nie wierze że ktoś dobrze sobie żyje z surebetów nawet takich, a na pewno nie Polak. Zbyt skomplikowane, a np w takim pinnacle/tobet tylko raz w miesiącu można wypłacić bez prowizji więc jesli surebety będą wchodzić w pinnacle/tobecie to kolejne straty pieniędzy chyba ze czekanie na kolejny miesiąc ale skąd brać kase na to by wpłacać do buków gdzie się przegrało? trzeba być bogatym ( podsumowując, prowizja od wypłat, przewalutowania, prowizje w betfair, żmudne kalkulowanie, pośpiech, refleks, uzależnienie, stres przed anulowaniem jakiegoś typu, limity, wysoki kapitał trzeba mieć a więc nie mozna korzystać ze sporej ilości swoim pieniędzy) Dziękuje w dupie mam surebety sposób grania dla bezrobotnych nudzących sie bogaczy. Już wole grać normalnie jak przystało na typera.
 
Do góry Bottom