>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Sure Bets

P 0

pacio177

Użytkownik
Czyli surebety do 5 % są dość bezpiecznie tak ?
Takie surbety są megabezpieczne!! Polecam ci strone betplatform.com.Trzeba sie tam zarejestrowac aby miec pełny dostęp do surbetów.Surbety aktualizowane co 3 minuty i to wszytko jest za darmo( w przeciwienstwie do betbrain) W ten weekend wszedł mi surbet 10.5% oraz 33%(!)
 
P 0

pacio177

Użytkownik
To wszystko zależy od ilości wygranych PLNów. Może dojść do sytuacji, że jutro u jednego z wielu bukmacherów dostaniesz limit bo będą mieli takie &quot;widzimisię&quot;. Ja osobiście jedyny limit mam w bet365 (max wygrana to 9zł na jaką pozwala mi serwis ???? ). O limit &quot;walczyłem&quot; ok. 4 miesięcy.
a mogłbys mi przybliżyc jaką kwotą obróciłes lub wydarłes temu bukowi ze nałozyli ci taki limit ?? I czy zostałes wczesniej pinformowany ze nakładają na ciebie limit czy zorientowałes sie w momencie gdy chciałes postawic mecz i nie przyjeło ci stawki którą chciałes zagrac ?? a tak w ogóle to taki limit jest dożywotni czy istnieje szansa ze po jakims czasie ci go wycofają ??
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
jesli chodzi o betplatform.com bardzo fajna stronka ale bardzo znana i wszystkie większe buki je przeglądają i jak widza ze maja jakiś duży błąd zaraz robią korektę wiec zęby tam trafić trzeba szybko działać ja miałem dziś taki przypadek ze u jednego buka obstawiłem a u drogiego właśnie obniżyli kurs i zrobiło się nerwowo na szczekacie miałem środki u innego go buka gdzie obstawiłem ale wyszłam na zero bez zysku(ale nerwów nie brakowało)wiec trzeba być bardo uważnym i szybkim.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
33 % hmmmm nie odwazylbym sie grac takie cos tym niemniej gratuluje . Co do pytan o limity to nikt Cie o nich nie poinformuje dopiero w momencie postawienia zakladu okaze sie ze zamiast za 500 zl mozesz zagrac za 5 ???? surebetow najlepeij szukac samemu znalezc duzo trudniej tym niemniej jak juz sie uda to masz duza pewnosc ze nikt go Ci zbyt szybko nie zagra i kurs nie zleci
a co myślicie o wincomparator.com ? jeśli 5 % są mega bezpieczne to 10 % są też spoko?
stronke sobie podaruj jest kiepska
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Pinnacle, zdecydowanie najlepszy buk jakiego znam. Kursy też jedne z wyższych jeśli nie najwyższe. Tylko jeśli ktoś chce grać tam sury to musi pamiętać o tylko jednej darmowej wypłacie na mb w miesiącu
 
R 0

rider92

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć od graczy ,którzy w surebetach już trochę siedzą ,czy surebet na poziomie do 10 % jest bezpieczny? Odwołali wam kiedyś zakład przy surebecie 10 %? Pozdro!
 
P 0

pacio177

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć od graczy ,którzy w surebetach już trochę siedzą ,czy surebet na poziomie do 10 % jest bezpieczny? Odwołali wam kiedyś zakład przy surebecie 10 %? Pozdro!
Raczej tak.Łatwo jest to sprawdzic czy surbet jest &quot;pewny&quot; Wystarczy popatrzyc czy jeden z tych najwyzszych kursów nie odbiega za duzo względem tego który jest od niego niższy.Wiec jak np. masz sytuacje ze na 1 jest kurs 2.5 zas nizszy kurs od innego buka jest 1.3 to znaczy ze jest cos nie tak.Ale raczej w przypadku 10% surbetów sie tak nie zdarza wiec mozna powiedziec ze są one pewne( mówie na własnym przykładzie) Surbety graj tylko w znanych bukach, bo im bardziej tajemnicza nazwa tym bardziej bym sie takiego buka obawiał :p Na betplatform.com po prawej stronie na masz liste buków wraz z opiniami na ich temat oraz oceną . A tak w ogóle to uważaj na surbety na handicap w NHL.Tam zawsze jest tak ze u jednego buka( przewaznie Pinnacle) jest handi na cały mecz zas u drugiego ( bywa ze betway) jest kurs na I tercje.Wiec mozna sie na tym niezle wyciąć ????
 
P 0

pacio177

Użytkownik
Pinnacle, zdecydowanie najlepszy buk jakiego znam. Kursy też jedne z wyższych jeśli nie najwyższe. Tylko jeśli ktoś chce grać tam sury to musi pamiętać o tylko jednej darmowej wypłacie na mb w miesiącu
Pinnacle jest swietne na granie surbetów bo zawsze oferują najwyzsze kursy na remis oraz na zwyciestwo druzyny która nie jest faworytem ???? ale trzeba sie streszczac z obstawieniem bo kursy dość szybko sie zmieniają ????
 
B 0

bet2006

Użytkownik
Pinnacle jest swietne na granie surbetów bo zawsze oferują najwyzsze kursy na remis oraz na zwyciestwo druzyny która nie jest faworytem ???? ale trzeba sie streszczac z obstawieniem bo kursy dość szybko sie zmieniają ????
Witam,

Generalnie trudno nie zgodzić się z takim stwierdzeniem, ale to jest teoria i tyczy się nie tylko Pinniego, czyli trzeba się streszczać bo kursy spadną. Ale tak jak mówię to tylko teoria, bo obserwując tzw. &quot;cross-arbs&quot; lub jak kto woli &quot;inter-markets surebets&quot; są sytuacje (bardzo często), że np. 2% surek wisi pół soboty i nic nie spada....

Oczywiście to , że Pinnacle musi być na liście buków u których mamy kasę grając surebety to jak najbardziej prawda. :grin:
 
Do góry Bottom