>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sure Bets

P 0

pacio177

Użytkownik
Czyli surebety do 5 % są dość bezpiecznie tak ?
Takie surbety są megabezpieczne!! Polecam ci strone betplatform.com.Trzeba sie tam zarejestrowac aby miec pełny dostęp do surbetów.Surbety aktualizowane co 3 minuty i to wszytko jest za darmo( w przeciwienstwie do betbrain) W ten weekend wszedł mi surbet 10.5% oraz 33%(!)
 
P 0

pacio177

Użytkownik
To wszystko zależy od ilości wygranych PLNów. Może dojść do sytuacji, że jutro u jednego z wielu bukmacherów dostaniesz limit bo będą mieli takie &quot;widzimisię&quot;. Ja osobiście jedyny limit mam w bet365 (max wygrana to 9zł na jaką pozwala mi serwis ???? ). O limit &quot;walczyłem&quot; ok. 4 miesięcy.
a mogłbys mi przybliżyc jaką kwotą obróciłes lub wydarłes temu bukowi ze nałozyli ci taki limit ?? I czy zostałes wczesniej pinformowany ze nakładają na ciebie limit czy zorientowałes sie w momencie gdy chciałes postawic mecz i nie przyjeło ci stawki którą chciałes zagrac ?? a tak w ogóle to taki limit jest dożywotni czy istnieje szansa ze po jakims czasie ci go wycofają ??
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
jesli chodzi o betplatform.com bardzo fajna stronka ale bardzo znana i wszystkie większe buki je przeglądają i jak widza ze maja jakiś duży błąd zaraz robią korektę wiec zęby tam trafić trzeba szybko działać ja miałem dziś taki przypadek ze u jednego buka obstawiłem a u drogiego właśnie obniżyli kurs i zrobiło się nerwowo na szczekacie miałem środki u innego go buka gdzie obstawiłem ale wyszłam na zero bez zysku(ale nerwów nie brakowało)wiec trzeba być bardo uważnym i szybkim.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
33 % hmmmm nie odwazylbym sie grac takie cos tym niemniej gratuluje . Co do pytan o limity to nikt Cie o nich nie poinformuje dopiero w momencie postawienia zakladu okaze sie ze zamiast za 500 zl mozesz zagrac za 5 ???? surebetow najlepeij szukac samemu znalezc duzo trudniej tym niemniej jak juz sie uda to masz duza pewnosc ze nikt go Ci zbyt szybko nie zagra i kurs nie zleci
a co myślicie o wincomparator.com ? jeśli 5 % są mega bezpieczne to 10 % są też spoko?
stronke sobie podaruj jest kiepska
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Pinnacle, zdecydowanie najlepszy buk jakiego znam. Kursy też jedne z wyższych jeśli nie najwyższe. Tylko jeśli ktoś chce grać tam sury to musi pamiętać o tylko jednej darmowej wypłacie na mb w miesiącu
 
R 0

rider92

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć od graczy ,którzy w surebetach już trochę siedzą ,czy surebet na poziomie do 10 % jest bezpieczny? Odwołali wam kiedyś zakład przy surebecie 10 %? Pozdro!
 
P 0

pacio177

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć od graczy ,którzy w surebetach już trochę siedzą ,czy surebet na poziomie do 10 % jest bezpieczny? Odwołali wam kiedyś zakład przy surebecie 10 %? Pozdro!
Raczej tak.Łatwo jest to sprawdzic czy surbet jest &quot;pewny&quot; Wystarczy popatrzyc czy jeden z tych najwyzszych kursów nie odbiega za duzo względem tego który jest od niego niższy.Wiec jak np. masz sytuacje ze na 1 jest kurs 2.5 zas nizszy kurs od innego buka jest 1.3 to znaczy ze jest cos nie tak.Ale raczej w przypadku 10% surbetów sie tak nie zdarza wiec mozna powiedziec ze są one pewne( mówie na własnym przykładzie) Surbety graj tylko w znanych bukach, bo im bardziej tajemnicza nazwa tym bardziej bym sie takiego buka obawiał :p Na betplatform.com po prawej stronie na masz liste buków wraz z opiniami na ich temat oraz oceną . A tak w ogóle to uważaj na surbety na handicap w NHL.Tam zawsze jest tak ze u jednego buka( przewaznie Pinnacle) jest handi na cały mecz zas u drugiego ( bywa ze betway) jest kurs na I tercje.Wiec mozna sie na tym niezle wyciąć ????
 
P 0

pacio177

Użytkownik
Pinnacle, zdecydowanie najlepszy buk jakiego znam. Kursy też jedne z wyższych jeśli nie najwyższe. Tylko jeśli ktoś chce grać tam sury to musi pamiętać o tylko jednej darmowej wypłacie na mb w miesiącu
Pinnacle jest swietne na granie surbetów bo zawsze oferują najwyzsze kursy na remis oraz na zwyciestwo druzyny która nie jest faworytem ???? ale trzeba sie streszczac z obstawieniem bo kursy dość szybko sie zmieniają ????
 
B 0

bet2006

Użytkownik
Pinnacle jest swietne na granie surbetów bo zawsze oferują najwyzsze kursy na remis oraz na zwyciestwo druzyny która nie jest faworytem ???? ale trzeba sie streszczac z obstawieniem bo kursy dość szybko sie zmieniają ????
Witam,

Generalnie trudno nie zgodzić się z takim stwierdzeniem, ale to jest teoria i tyczy się nie tylko Pinniego, czyli trzeba się streszczać bo kursy spadną. Ale tak jak mówię to tylko teoria, bo obserwując tzw. &quot;cross-arbs&quot; lub jak kto woli &quot;inter-markets surebets&quot; są sytuacje (bardzo często), że np. 2% surek wisi pół soboty i nic nie spada....

Oczywiście to , że Pinnacle musi być na liście buków u których mamy kasę grając surebety to jak najbardziej prawda. :grin:
 
Do góry Bottom