>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sure Bets

K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jak Ty sobie to wyobrażasz?
Musiałbyś znaleźć surebety, porównując ofertę tylko 2 buków. Oczywiście jest to realne, może czasem udałoby się zagrać dubla ale na więcej bym nie liczył.
Oferta u buka cały czas się zmienia, następują wahania kursów...
Jeśli będziesz przeczesywał długo ofertę, to dość szybko przejdzie Ci koło nosa 1 znaleziony surebet.
 
P 0

palkow

Użytkownik
Witam
ja gram surebety od 3 lat ale gram głównie na żywo przede wszystkim gram aktualnie pomiedzy dwoma bukami bwin ( czesto zasypiaja) i 12 bet(azjatycki buk niska marza swietny live praktycznie e wszystkie dostepne mecze) na zywo łatwiej sammeu znalesc sure niz normalnie dziennie znajuje srednio 6,7 jescze mi sie nie zdarzyło zeby anulowali zaklad ale mozna wtopic gdy obstawidsz jedna strone np u0.5 a międzyczasie szczela gola to jestes w dupie ale ogolnie sie oplaca no i najwazniejsza rzecz nie trZeba miec duzego kapitalu mysle ze 4k spokojnie wystarcZa na zyski rzedu 800e miesiecZnie
zapraszam na priv jesli ktos ma ochote porozmawiac pzdr
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
rider 92

To czy 10% sure jest pewny zalezy przede wszystkim od tego czy ktorys z bukmacherow popelnil blad. pewne bledy od razu widac - typu misprint 1,5 - 2,40 zamiast 2,40 - 1,50. Misprinty latwo widac na zdarzeniach 2-torowych. Przy zdarzeniach z 3 opcjami wynikow zdarzaja sie rzadziej (np. pomylenie kursu na X i na 2).

Bledy zawsze rozpoznasz porownujac z kursami innych bukmacherow.
W innych przypadkach nie powinno byc cancella (zwrotu). Oczywiscie mowie o renomowanych bukmacherach (ranking SBR min. B-).

Josky

Podales takie informacje, ktore nikomu sie nie przydadza - trzeba podac kursy i w jakich bukach sa ????

andrewxxx

Gram od kilku lat i jeszcze nie widzialem takie surebeta. Jak sie uprzesz, to moze znajdziesz, ale zdublowana marza powoduje, ze jest to b. malo prawdopodobne ze uda ci sie cos takiego znalezc.

Kropek1948

Jest to typowy misprint. Dostaniesz zwrot u buka, ktory sie pomylil (stwierdzisz to porownujac z innymi bukami).

Rejestrujac konto zgadzasz sie na warunki anulowania twojego zakladu w przypadku oczywistego bledu w wystawianiu kursow.
 
J 0

jarazzz

Użytkownik
Mam pytanie, przy jakich kwotach zaczeli Wam nakladac limity i do ilu max. byly ? i czy jakbym gral sumami rzedu -/+ 900, 200, 500 it. tez mi naloza limity ? na poczatku sie zastanawialem czy by dalo rade ugrac na miesiac 1000-1200 zl operujac 5.000 zl, ale wlasciwie to realne jest to zrobic rowniez z 2.000 zl ? nie mam jeszcze pojecia jak czesto wystepuja surebety, ale jesli sie trafia chociaz 1-2 w okolicach 1-3 % pare razy w tyg. to chyba to jest mozliwe, a i granie wtedy jest za mniejsze stawki, ale jak mowilem, nie znam sie na tym zbyt dobrze, niech mi ludzie bardziej doswiadczeni w tej kwestii pomoga, jesli ktos ma ochote.
Pozdrawiam
 
I 0

ir0kesi

Użytkownik
Witam

Czy próbowałem ktoś skompletować kupony akumulacyjne z sure bets?
heh Ja ! I powiem ze to jest nie realne. Potrzebujesz do tego 4 konta (dla zdarzen dwudrogowych, 2 zdarzenia na kupon masz 4 kombinacje - wygra 1,wygra 1; wygra 1,wygra 2 ..etc.). Pobieralem przez pewien czas kursy od 4 bukow i specjalnym algorytmem liczylem sobie marze. Srednio przeliczalem dziennie po 50 zdarzen, laczac kazde z kazdym - otrzymywalem okolo 1600 kombinacji. Najmniejsze marze byl rzedu -6%, a jak wiemy surebets zachodzi przy &gt;0 :-(
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
heh Ja ! I powiem ze to jest nie realne. Potrzebujesz do tego 4 konta (dla zdarzen dwudrogowych, 2 zdarzenia na kupon masz 4 kombinacje - wygra 1,wygra 1; wygra 1,wygra 2 ..etc.). Pobieralem przez pewien czas kursy od 4 bukow i specjalnym algorytmem liczylem sobie marze. Srednio przeliczalem dziennie po 50 zdarzen, laczac kazde z kazdym - otrzymywalem okolo 1600 kombinacji. Najmniejsze marze byl rzedu -6%, a jak wiemy surebets zachodzi przy &gt;0 :-(
Przy zabawie w surebety powinieneś mieć kasę u 40 buków, a nie u 4...
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Co bukmacher może zrobić jeśli się gra surebety na jednym buku?
W pinnacle mam mase takich kuponów i wszystkie rozliczone bez zwrotów. Godne zwrocenia uwagi jest to, że kupony powstały w wyniku spadków kursu na dane zdarzenie. NIe spotkałem sie i nie tworzyłem kuponów gdzie był surbet w jednym buku o tej samej porze
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
O jakich marżach wy mówicie? W Sportingbet jeśli jest stawka 1.5 i puszczam za 100 to mam 150zł, więc gdzie tu jest marża? Co do tych sure betów wystarczy mieć kase u 2 buków i dobrze szukać.
 
I 0

ir0kesi

Użytkownik
Przy zabawie w surebety powinieneś mieć kasę u 40 buków, a nie u 4...
Hmm, jesli ktos chce grac surbety miedzy 40 bukami to potrzebuje kapital wzglednie okolo 40 tysięcy, bo takie wpłacanie i wypłacanie przez MB do buka w chwilli znalezienia surebeta moim zdaniem jest bez sensu (kursy sie zmieniaja). A gdybym posiadal kapital rzedy 40k to na pewno bym go nie lokowal u bukow, tylko w bardziej bezpieczne/zyskowane metody.
 
A 3

alex1983cod

Użytkownik
Hmm, jesli ktos chce grac surbety miedzy 40 bukami to potrzebuje kapital wzglednie okolo 40 tysięcy, bo takie wpłacanie i wypłacanie przez MB do buka w chwilli znalezienia surebeta moim zdaniem jest bez sensu (kursy sie zmieniaja). A gdybym posiadal kapital rzedy 40k to na pewno bym go nie lokowal u bukow, tylko w bardziej bezpieczne/zyskowane metody.
Mialem sie juz tutaj nie wypowiadac,ale twoj post mnie zastrzelil.Z 40k grajac surebety albo surebety live spokojnie wyciagniesz 20% miesiecznie.Bardziej bezpieczne metody to np bank(5.5% rocznie) a bardziej zyskowne???? Hotelu za to nie wybudujesz,warzywniak mozesz otworzyc,a moze gielda? Tam mozna(czasami)zarobic wiecej niz 20% ale czy to bezpieczniejsze to bym sie spieral.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie system zaczyna być co raz bardziej ryzykowany.
Ja gram tym systemem od 2-3 lat i w tym okresie 2 wtopiłem + ostatnio. Raz to anulowany zakład w jednym buku Tenis + to limity. Buki ten system bardzo dobrze znają już i widzę że się zaczynają co raz bardziej zabezpieczać. Niestety chyba po 3 latach rezygnuje z tego systemu. choć bardzo duży plus na tym systemie co miech od 500-1000zł miałem nie narzekałem. Zaczynając z budżetem 1800zł. Grając w 6 bukach.
dobrze wszystko mi szło do czasu kiedy w buku bet365 dostałem pierwszy limit i było już po ptokach trzeba było szukać nowego buka i znalazłem. po 1,5 roku kolejny limit w Betfair. Ciężko było znaleźć buk by zastąpić ten ale znalazłem choć już mniejsze kursy Betway po 2 latach już było nie za wesoło kolejne limity expekt. Jedyny buk który nie dał limitu to PinnacleSports. i myślałem iż to jedyny buk dobry bez limitów Jednak nie 3tyg. temu dostalem także limit w pinnacle i o to moja przygoda z tym systemem się skończyła oczywiscie limity w niektórych bukach się zakończyły ale jak już się dostaje taki limit to kolejny limit kwestia czasu także szkoda System chyba najlepszy z możliwych ale zawsze coś musi stanąć na przeszkodzie ????
A teraz koszykówka najlepsze mecze do tego systemu i nba wkrótce ;/
 
Do góry Bottom