>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Superbet - opinie

M 0

Mike9966

Użytkownik
Ale co w tym nietypowego? Na wiekszosci buków możesz zakładać kilka kont na jeden adres. Zawsze tak robię i problemów nie ma. Ale bonusów nigdy nie biorę.
Post automatycznie złączony:


W dzisiajeszych trudnych czasach dla graczy nie liczą się jakieś śmieszne bonusu czy wypłaty w 5 minut tylko to, ile bukmacher da ugrać zanim zlimituje. Co za różnica czy wypłaci pieniądze w 5 minut czy 5 dni? Żadna. Może i 2 tygodnie wypłacać. Ale niech da ugrać jakąś normalną kwotę zanim zlimitue a nie po kilku wygranych typach jest po grze.
Następny wiejski filozof. Typie dla każdego może być coś innego istotne, a nie to co dla ciebie. Wyjdź ze swojego świata czasem, bo zapatrzony jesteś w siebie strasznie. Skąd wy się bierzecie z tym swoim narcystycznym światkiem patrzenia na wszystko według siebie jprdl żałosne są takie odpowiedzi po prostu. Głupie wręcz dziecięce.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Następny wiejski filozof. Typie dla każdego może być coś innego istotne, a nie to co dla ciebie. Wyjdź ze swojego świata czasem, bo zapatrzony jesteś w siebie strasznie. Skąd wy się bierzecie z tym swoim narcystycznym światkiem patrzenia na wszystko według siebie jprdl żałosne są takie odpowiedzi po prostu. Głupie wręcz dziecięce.
A skąd się biorą takie płaczki? Ostatnio jest was jakiś wysyp. Jestem dumny z tego że pochodzę ze wsi bo jak widać po Tobie wielu miastowych ma poziom kultury zerowy. Zwrócisz im uwagę to zaraz obrażają jak Ty to robisz. Dziecięce i żałosne to jest płakanie na bonusy czy wolne wypłaty. Kazdy ogarnięty gracz ma je w dupie. A tylko takie Janki jak Ty obrażający wszystkich w koło chcas śmieszne 200zl od buka bo sami nic nie potrafią ugrać. A jak coś ugrają to zaraz chcą wypłacić żeby nie przegrać od razu. Typie, idź płakac na czacie Fortuny czy Sts. Tam pełno takich płaczków więc napewno Cię wesprą😉
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Trzymajcie się tematu wątku, czyli opinie o bukmacherze, każdy może mieć swoje zdanie, wiec bez osobistych "wycieczek" do innych użytkowników i ich obrażania!
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Banda złodzieji zachęcam do przeczytania komentarza jak mnie oszukują w sprawie wyplaty co poszło na zamknięte konto
Czytałem i to nie jest standard tylko odosobniony przypadek więc nie nazwe ich złodziejami. Każdy buk w historii mojej gry.cos odwalił i jak bym miał się kierować taka pojedyncza sytuacja to nie grał bym już nigdzie bo każdy buk był by złodziejem. Wiem że tu chodzi o pieniądze ale wytłumacz to sobie tym, że poprostu miałeś pecha. Na tym buku grają tysiące osób i pbardzo prawdopodobne że taka sytuacje miałeś tylko Ty. Kiedyś pamiętam pobrałem coś z neta i miałem przez to sprawe w sądzie bo naruszyłem prawa autorskie. A w Polsce z neta ściągają miliony osób i nikogo nigdy nie ukarali. Miałem pecha jak Ty teraz i tyle.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Brak możliwości wypłaty swoich środków po odrzuceniu kilku kuponów jest złodziejstwem.
Obecnie Bukmacherzy w Polsce uprawiają wolną Amerykanke. Każdy z legalnych ma coś za uszami. Niestety nikt tego nie kontroluje, a ich regulaminy które zaakceptowalo MF pozwalają robić z graczami co tylko chcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
M 256

maciek1985

Użytkownik
To samu zauważyłem i stało się to końcówka roku 2023 ,pytanie dokąd to zmierza ... Tak źle, jak jest teraz jeszcze nigdy nie było.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Czytałem i to nie jest standard tylko odosobniony przypadek więc nie nazwe ich złodziejami. Każdy buk w historii mojej gry.cos odwalił i jak bym miał się kierować taka pojedyncza sytuacja to nie grał bym już nigdzie bo każdy buk był by złodziejem. Wiem że tu chodzi o pieniądze ale wytłumacz to sobie tym, że poprostu miałeś pecha. Na tym buku grają tysiące osób i pbardzo prawdopodobne że taka sytuacje miałeś tylko Ty. Kiedyś pamiętam pobrałem coś z neta i miałem przez to sprawe w sądzie bo naruszyłem prawa autorskie. A w Polsce z neta ściągają miliony osób i nikogo nigdy nie ukarali. Miałem pecha jak Ty teraz i tyle.
Celowe przedłuzanie sprawy udzielanie błędnych informacji jak inaczej można to nazwać przelewy 24 powiedzieli ze udzielili by im odpowiedź w 7 dni a sprawa trwa tydzień
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Powinni zmienić nazwe na superblok.pl bo tyle blokowanych meczów na live to nie ma nigdzie.

Od niedawna w większości meczów hokeja nie można już postawić zakładów na under/over bramek WTF??
 
M 0

Mike9966

Użytkownik
Trzymajcie się tematu wątku, czyli opinie o bukmacherze, każdy może mieć swoje zdanie, wiec bez osobistych "wycieczek" do innych użytkowników i ich obrażania!
To usadź człowieku Roman12345 na banie na kilka tygodni, a nie apelujesz do nas. To on do każdego się tu pluje i ocenia nasze opinie. Facet chyba jest z Superbet, albo jest po prostu prdlnięty.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
To usadź człowieku Roman12345 na banie na kilka tygodni, a nie apelujesz do nas. To on do każdego się tu pluje i ocenia nasze opinie. Facet chyba jest z Superbet, albo jest po prostu prdlnięty.
Dzieci płaczące o bonusy niech sobie płaczą na czatach dla dzieci a nie tutaj się wyżalają jaki to dany buk jest be bo nie dał bonusika czy wypłacił tasiemke nie po 5 minutach a na drugi dzień🤣 Jak to napisałeś? Trzeba być dobrze prdlnietym żeby płakać o takie rzeczy na forum🤣 Kto normalny pisze że dany buk jest ujowy bo nie dał banusa albo wypłaty ma za wolne? No tylko dzieci które wiecznie wpłacają i raz na rok coś wypłaca. Każdy wygrywający ma to gdzieś. Ale może jak zaczniesz kiedyś wygrywać to zrozumiesz o czym mowa😉
Dobra Waldi, z mojej strony koniec tego tematu😉
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Pytanie: czy konto może założyć ktoś z rodziny na tym samym adresie ? Jeśli tak to MUSI być to inne urządzenie (na przykład nie można grać z tego samego laptopa) ?
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Mi na czacie powiedzieli inaczej :p No nic trzeba spróbować i wtedy podzielę się opinią.
Chyba na wszystkich bukach możesz zakładać na rodzinę. Przynajmniej ja tak robię i oprócz Betclic nigdy problemów nie było. Ale bonusów nigdzie nie biorę bo zwykle jest tak, że jeden bonus na jedno gospodarstwo domowe a dla 200zł nie będę sobie problemów robił.
 
Do góry Bottom