>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie wiem co się z nimi dzieje przestali dodawać bonus za poniedziałek o tenisowy zwrot. Na czacie nic się nie dowiesz.
Dokładnie. Trzeba się prosić pisząc reklamacje. Za wczoraj dali bonus tenisowy ale za poniedziałek zwlekają z dwoma(tenisowy i super poniedzialek) w dodatku twierdza na czacie ze juz byly przydzielane uzytkownikom
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Odpiszą Ci, że zagrałeś typ z zakładki ,,specjalne" i że nie kwalifikujesz się do odebrania bonusu( znam ich regułki na pamięć) Jakieś 3 razy jak jeszcze tam grałem oszukali mnie w ten sposób. W sensie spytałem czy ta literka S koło typu oznacza zakłady specjalne? Powiedzieli, że NIE. Oznacza ona Superofertę, a zakłady specjalne widoczne są tylko po wejściu w typ z piłki nożnej np. Czyli czerwona kartka, rzuty rożne itp. Upewniłem się drugi raz, że tytko te zakłady traktowane są jako SPECJALNE na live chat. Wszedłem więc w jakiś typ z hokeja, zagrałem go za 100zł. Okazało się, że był SPECJALNY i jednak ta literka S już nagle oznacza SPECJALNE. Przed zagraniem nie oznaczała. Nie chciałem się z nimi kłócić. Nie gram już tam od miesiąca. Opisałem co o nich myślę w tym temacie kilka razy. Polacy będą jednak tam grać i dawać się ojebać z hajsu za darmowe koło, z którego wypłacą 30zł w roku. Żenujący live support i bukmacher. Powodzonka z nimi.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Odpiszą Ci, że zagrałeś typ z zakładki ,,specjalne" i że nie kwalifikujesz się do odebrania bonusu( znam ich regułki na pamięć) Jakieś 3 razy jak jeszcze tam grałem oszukali mnie w ten sposób. W sensie spytałem czy ta literka S koło typu oznacza zakłady specjalne? Powiedzieli, że NIE. Oznacza ona Superofertę, a zakłady specjalne widoczne są tylko po wejściu w typ z piłki nożnej np. Czyli czerwona kartka, rzuty rożne itp. Upewniłem się drugi raz, że tytko te zakłady traktowane są jako SPECJALNE na live chat. Wszedłem więc w jakiś typ z hokeja, zagrałem go za 100zł. Okazało się, że był SPECJALNY i jednak ta literka S już nagle oznacza SPECJALNE. Przed zagraniem nie oznaczała. Nie chciałem się z nimi kłócić. Nie gram już tam od miesiąca. Opisałem co o nich myślę w tym temacie kilka razy. Polacy będą jednak tam grać i dawać się ojebać z hajsu za darmowe koło, z którego wypłacą 30zł w roku. Żenujący live support i bukmacher. Powodzonka z nimi.
Z mojego doświadczenia nie jest tak źle, choć faktycznie często muszę się kontaktować z supportem porównując do innych bukmacherów. Miałem z nimi kilka dyskusji o brakujące bonusy i nie naliczany obrotó przy bonusach ale koniec końców moje reklamacje były rozpatrywane pozytywnie (trzeba było włożyć trochę wysiłku w notowanie kuponów i rozliczanych obrotów co było uciążliwe i dopiero za 3 razem uznali reklamacje). Co to live chat to staram się unikać i piszę maile - nie odpowiadają wtedy gotowymi odpowiedziami przygotowanymi wcześniej.
 
O 0

Omenrz

Użytkownik
Dla mnie superbet jak na razie spoko, na spinie raz na dwa tygodnie coś wykręcę, ale bywają takie miesiące że i ja i znajomi trafiamy codziennie 5-30 przez np. 10 dni z rzędu.
Fajne są szybkie wypłaty.
Niestety raz się pomyliłem i wpłaciłem na konto dziewczyny ze swojej karty, i superbet zachciał potwierdzenie mojej karty z jej nazwiskiem na niej co jest nie możliwe, i odrzucają jakąkolwiek inną opcję weryfikacji konta. Support dużo gorszy niż u zachodniej konkurencji. I ten irytujący bug aplikacji jak się skończy czat trzeba resetować telefon żeby powiadomienie o zakończonym czacie zginęło.
 
Ostatnia edycja:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Support dużo gorszy niż u zachodniej konkurencji. I ten irytujący bug aplikacji jak się skończy czat trzeba resetować telefon żeby powiadomienie o zakończonym czacie zginęło.
Support to jest jakaś katastrofa. Zleciłem kilka wypłat online do banku, który obsługuje to 24/7. Jedna nie doszła - zlecona jako druga i tak czekam od 4 dni, a Support odpisuje mi:

"uprzejmie informujemy, iż Pańskie wypłaty zostały zaakceptowane. Czas wypłaty jest uzależniony od metody, którą użyłeś. Poniżej przybliżony czas realizacji wypłat danej metody. Karta płatnicza Do 3 dni, Skrill, Neteller, PaySafeCard oraz P24 zazwyczaj do 30 min/maksymalnie 24h a nawet 2-3 dni robocze w zależności od banku "

Wydaje mi się, że tam pracują 2/3 osoby które są totalnymi idiotami. Skoro im mówię, że bank wszystkie inne przelewy przyjął w minutę po zleceniu, a tego jednego nie ma, to oni znowu wysyłają mi zacytowany wyżej tekst i tak w kółko od kilku dni.
 
O 0

Omenrz

Użytkownik
Support to jest jakaś katastrofa. Zleciłem kilka wypłat online do banku, który obsługuje to 24/7. Jedna nie doszła - zlecona jako druga i tak czekam od 4 dni, a Support odpisuje mi:(...)

Wydaje mi się, że tam pracują 2/3 osoby które są totalnymi idiotami. Skoro im mówię, że bank wszystkie inne przelewy przyjął w minutę po zleceniu, a tego jednego nie ma, to oni znowu wysyłają mi zacytowany wyżej tekst i tak w kółko od kilku dni.
Ale to prawda, zdarzało mi się np. że wpłata do nich nie doszła, mimo że to absurdalne, i przez dwa dni wysyłali taka samą formułkę aż w końcu się zlitowali i załatwili sprawę ręcznie. Takie mają procedury, nic nie zrobisz. Ja superbeta traktuje jako zabawę, bo mają fajne promocje w poniedziałek no i oczywiście tenisowy return. Za grubsza kasę gram bez podatku u zachodniej konkurencji bo nie lubię jak mnie ktoś okrada.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Ale to prawda, zdarzało mi się np. że wpłata do nich nie doszła, mimo że to absurdalne, i przez dwa dni wysyłali taka samą formułkę aż w końcu się zlitowali i załatwili sprawę ręcznie. Takie mają procedury, nic nie zrobisz. Ja superbeta traktuje jako zabawę, bo mają fajne promocje w poniedziałek no i oczywiście tenisowy return. Za grubsza kasę gram bez podatku u zachodniej konkurencji bo nie lubię jak mnie ktoś okrada.
ale ja mówię o wypłacie na moje konto, dodatkowo czas minął - więc tym bardziej mnie irytuje ta ich regułka.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Uważajcie na działanie tzw. "bonusów" w aplikacjach. Okienka pop up mają to do siebie, że ich działanie czasem jest ciężkie do zaprogramowania. Superbet juz drugi raz odmawia mi bonusu, bo okienko z komunikatem "schowało się" za prośbę o aktualizację. Klikając "przypomnij później" automatycznie wskoczyło również "odrzuć" na drugim, niewidocznym komunikacie. Zasłaniają się regulaminem, jednak to chyba logiczne, że nie odrzuciłbym 3cyfrowej sporej sumy bez warunków obrotu ... :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +248
O 0

Omenrz

Użytkownik
To ciekawe. Mi w sytuacji jak przypadkiem przez pop-up kliknę anuluj już dwa albo trzy razy dodali ręcznie bez gadania
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wiem , że z przyznawaniem bonusow u nich jest lipa. O ile bonus "tenisowy return" czy "super poniedzialek " dodaja u mnie bez upominania się , to z kolei o bonus z promocji American dream musze się za każdym razem upominać po 48h. Jeszcze ani razu nie przyznali go sami od siebie. Tez tak macie?
 
M 0

mlk060593

Użytkownik
Nie wiem czy jest osobny post na reklamacje więc pisze tu skoro dotyczy to superbeta.
Przechodząc do meritum, zagrałem wczoraj kupon z ligi mistrzów i jedyny zakład, który nie wszedł to był na over 3.5 kartki w meczu Sportingu z Besiktasem. W meczu były 3 żółte kartki ale gracz Besiktasu dostał 2 żółte, które ich regulamin traktuje jako 3 kartki a nie 2. Plus jeszcze jeden gracz Besiktasu miał żółtą kartkę więc wychodziłoby zgodnie z ich regulaminem iż w meczu były 4 kartki więc over wszedł.
Na czacie pisałem to mi kazali napisać reklamacje mailowo i się odpieprzyć bo oni na czacie nic zrobić nie mogą (po co ten czat w takim razie). Myślicie że jest szansa na pozytywną odpowiedź?
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
Nie wiem czy jest osobny post na reklamacje więc pisze tu skoro dotyczy to superbeta.
Przechodząc do meritum, zagrałem wczoraj kupon z ligi mistrzów i jedyny zakład, który nie wszedł to był na over 3.5 kartki w meczu Sportingu z Besiktasem. W meczu były 3 żółte kartki ale gracz Besiktasu dostał 2 żółte, które ich regulamin traktuje jako 3 kartki a nie 2. Plus jeszcze jeden gracz Besiktasu miał żółtą kartkę więc wychodziłoby zgodnie z ich regulaminem iż w meczu były 4 kartki więc over wszedł.
Na czacie pisałem to mi kazali napisać reklamacje mailowo i się odpieprzyć bo oni na czacie nic zrobić nie mogą (po co ten czat w takim razie). Myślicie że jest szansa na pozytywną odpowiedź?
zrób co kazali. Customer Support nie rozwiążę ci problemów z rozliczeniem zakładu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie wiem czy jest osobny post na reklamacje więc pisze tu skoro dotyczy to superbeta.
Przechodząc do meritum, zagrałem wczoraj kupon z ligi mistrzów i jedyny zakład, który nie wszedł to był na over 3.5 kartki w meczu Sportingu z Besiktasem. W meczu były 3 żółte kartki ale gracz Besiktasu dostał 2 żółte, które ich regulamin traktuje jako 3 kartki a nie 2. Plus jeszcze jeden gracz Besiktasu miał żółtą kartkę więc wychodziłoby zgodnie z ich regulaminem iż w meczu były 4 kartki więc over wszedł.
Na czacie pisałem to mi kazali napisać reklamacje mailowo i się odpieprzyć bo oni na czacie nic zrobić nie mogą (po co ten czat w takim razie). Myślicie że jest szansa na pozytywną odpowiedź?
akurat w Polsce obsluga klienta (nie tylko u bukmacherow) jest na niskim poziomie, bo kultura osobista tych ludzi jest na niskim poziomie... Chat nie sluzy do rozwiazywania problemow... sa chaty bukmacherskie gdzie problem zostanie przekazany dalej, ale akurat w superbecie maja to w rzyci... i predzej dostaniesz bana niz Ci pomoga. Na reklamacje bedziesz czekal niewiadomo ile, ale warto ja zlozyc. dodatkowo zaloz watek tutaj

https://trustbet.pl/ (zakladka problemy), jest to strona, ktora przyspiesza kontak z bukmacherem. Nie rozwiazuje problemow, ale przekazuje Twoja sprawe do bukmachera.
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
akurat w Polsce obsluga klienta (nie tylko u bukmacherow) jest na niskim poziomie, bo kultura osobista tych ludzi jest na niskim poziomie... Chat nie sluzy do rozwiazywania problemow... sa chaty bukmacherskie gdzie problem zostanie przekazany dalej, ale akurat w superbecie maja to w rzyci... i predzej dostaniesz bana niz Ci pomoga. Na reklamacje bedziesz czekal niewiadomo ile, ale warto ja zlozyc. dodatkowo zaloz watek tutaj

https://trustbet.pl/ (zakladka problemy), jest to strona, ktora przyspiesza kontak z bukmacherem. Nie rozwiazuje problemow, ale przekazuje Twoja sprawe do bukmachera.
Reklamacja jest oficjalną formą i operator musi na nią odpowiedzieć w ciągu 14 dni.


Trusbet to zwykła stronką i bukmacher nawet nie musi odpowiadać, więc...
 
M 0

mlk060593

Użytkownik
Maila wysłałem odrazu jak gość z czatu mi go podał. Czekanie 14 dni to przesada. Betfan czy ewinner to jednak półka wyżej jeśli chodzi o kontakt z klientem. Gdyby to było 50 zł to bym machnął ręką ale tu jest prawie 2k do wygrania więc czekać będe, zobaczymy co wyjdzie.
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
ale odpowiada, wiec...? Nie jest to zwykla stronka... ale co ja tam wiem...
Musi odpowiedzieć w ciągu 14 dni bo to ma w regulaminie.
A jaka to niby jest stronka? Regulatora? To zwykła stronka afiliacyjna.
Post automatycznie złączony:

Maila wysłałem odrazu jak gość z czatu mi go podał. Czekanie 14 dni to przesada. Betfan czy ewinner to jednak półka wyżej jeśli chodzi o kontakt z klientem. Gdyby to było 50 zł to bym machnął ręką ale tu jest prawie 2k do wygrania więc czekać będe, zobaczymy co wyjdzie.
14 to max czas. zawsze jest szybciej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Musi odpowiedzieć w ciągu 14 dni bo to ma w regulaminie.
A jaka to niby jest stronka? Regulatora? To zwykła stronka afiliacyjna.
no tak juz to pisalem jak kiedys zacytowales mojego posta... taka sama stronka afiliacyjna jak to forum tylko ma inne umowy afiliacyjne. JAk che to moze skorzystac z jednej opcji, jego wybor 🤷‍♂️ mi strony afiliacyjne pomagaly rozwiazywac problemy z bukami.
 
Do góry Bottom