>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ten bukmacher to żart a zwłaszcza jego livechat , kilka wypłat online zleconych w czwartek koło 15. Wszystkie oprócz jednej przyszły, ta jedna wisi w toku z przyciskiem anuluj obok, oczywiście nie można anulować ze względu na status :) Na czacie nie umieją powiedzieć co jest nie tak, codziennie inny powód :) ogólnie na czacie umieją przeklejać gotowe regułki i nic więcej. Nie polecam
Wszystko identycznie jak Ty. Korporacyjne [CUT] na czacie, wklejanie regułek niezależnie od treści wiadomości ta sama odp. Mija 6 dni od zlecenia wypłaty i wszystko było by ok, gdyby ktoś napisał szczerze, że mają jakiś problem czy coś. Chociaż 6 dni? Bez jaj.....
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszystko identycznie jak Ty. Korporacyjne [CUT] na czacie, wklejanie regułek niezależnie od treści wiadomości ta sama odp. Mija 6 dni od zlecenia wypłaty i wszystko było by ok, gdyby ktoś napisał szczerze, że mają jakiś problem czy coś. Chociaż 6 dni? Bez jaj.....
No maja problem, z pieniedzmi😁
A tak serio to buk jest jak kfc, amazon czy ikea. To sa wielkie korporacje i pracownicy nie moga mowic co chca tylko na wszystko maja podstawione gotowe formulki. Jak powie co mysli to do zwolnienia. Wiec nie oczekujcie, ze na czacie sie dowiecie czegos konkretnego.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ok, sprawa z SuperBet wygląda na poważniejszą. Niektórzy czekają podobno bardzooooo długo. Kumpel też nie dostał kasy i gdyby to faktycznie była awaria, że żaden przelew nie dociera to ok - czekamy wtedy cierpliwie i nic nie gadamy. No ale co niepokojące kumpel zlecił dziś dwie wypłaty, bo miał jeszcze tam hajs na koncie. Jedną sporą typu kilka tysięcy, a druga 70 złotych z minutowym odstępem. kilka tysięcy wisi, 70zł przyszło po minucie. Chyba nie muszę więcej dodawać na temat tej ,,awarii" z wypłatami. Kolega wyżej też nie otrzymał większej wypłaty, a takie typu stówka, czy dwie dochodzą od razu. Lubię tego buka za jego promocję, ale coś mi tu śmierdzi.
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Wygraliscie pare groszy ktorych nie mozecie juz teraz natychmiast wyplacic bo buk ma jakies tam problemy techniczne i przez to jest zly i niedobry😁 Praca z ludzmi to naprawde ciezki kawalek chleba.

Dla mnie może to być i 5zł wypłacane. Chodzi o to że kręcą i za każdym razem inną przyczynę podają. Napisaliby dokładnie o co chodzi i ile mniej więcej czasu to zajmie to nie byłoby problemu, dla mnie niepoważni i tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 0

Zsuetam0

Użytkownik
U mnie wypłata 20zł wisi od dwóch tygodni, 5k od wczoraj. W zeszłym tygodniu dwie wypłaty po 1.5k doszły w minutę. Nikt mi nie chce odpowiedzieć dlaczego to 20zł tak długo idzie tylko wklepują tę samą formułkę. 14 dni czekać na wypłatę tak małej kwoty to spore przegięcie. Mam obawę czy to 5k będzie mi w ogóle wypłacone...
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Mi cofnęli wiszącą wypłatę po wysłanym mailu, zleciłem od razu tą samą opcją i po 5 min kasa na koncie. Nie można było tak od razu? :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Mi cofnęli/anulowali sami z siebie, na czacie wytłumaczyli, że to przez awarię przelewy24, po czym zleciłem przelewem tradycyjnym i kasa doszła na konto
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Możliwe, że mają coś z Przelewami24, bo mi dwa dni temu kasa zeszła z konta a do konta Superbet nie dopisali. Kwota spora, 3tys. Faktycznie chat i obsługa klienta to jakiś żart. Nic nie idzie się od nich dowiedzieć i najpierw mnie zbywali, że musi minąć 24h od wpłaty, która zaginęła, by móc zacząć jej szukać... :D komedia qrwa, wpłaciłem, żeby zagrać konkretne zdarzenie, które oczywiście w tym czasie się już odbyło i jak na złość weszło, wrr.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
ściema. wielu bukmacherów korzysta z Przelewów24 i nie mają takich problemów. czekają pewnie na przelew z Rumunii :ROFLMAO:
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Niestety ja również miałem nieprzyjemna sytuację z tym bukmacherem co uświadomiło mi ze otrzymany bonus w superbet to jeszcze nic pewnego mianowicie otrzymalem bonus za który zagralem zaklad na żywo zostal ostatni mecz koszykowki do rozliczenia o 1.45 wspomnę ze grany live nie zostal rozliczony kiedy zapytalem o kupon pomoc Chat Superbet to otrzymalem odpowiedź ze mają 48h na rozliczenie powiedziałem ze ja mam 48h aby wykonac 3 krotny obrót bonusem aby nie przepadł to otrzymalem odpowiedz ze bonus niestety przepadnie. I teraz gdzie logika kazdy bonus mozna tak uwalic
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Coraz mniej podoba mi się ten bukmacher... Pisałem wcześniej o problemach z wpłatą, że mi przepadła i nie dopisali do konta, po męczeniu supportu i minięciu 24h nagle się za to wzięli i pieniądze się znalazły. Chcąc nie chcąc trochę z tej kwoty wygrałem i dla spróbowania zleciłem wypłatę 1000zł na konto bankowe (taka sama metoda jak wpłata). OK, pieniądze doszły, czekania ponad 24h, ale doszły. Już nie będę narzekać, że w STS, czy E-Toto kasa jest po kilku minutach, ważne, że dotarły. Zleciłem wczoraj kolejną wypłatę na wyższą kwotę i już kłopoty :D skan karty kredytowej chcą, mimo, że wpłacałem przelew i jeden przelew już zrobili. Jak dla mnie to klasyczne zagranie na czas i wstrzymanie klienta. Będę informować, jak sytuacja przebiega dalej bo mam grubszą gotówkę do wypłaty. Nie dość, że emocje przy meczach to jeszcze przy wypłatach się będzie człowiek denerwować :)

pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Coraz mniej podoba mi się ten bukmacher... Pisałem wcześniej o problemach z wpłatą, że mi przepadła i nie dopisali do konta, po męczeniu supportu i minięciu 24h nagle się za to wzięli i pieniądze się znalazły. Chcąc nie chcąc trochę z tej kwoty wygrałem i dla spróbowania zleciłem wypłatę 1000zł na konto bankowe (taka sama metoda jak wpłata). OK, pieniądze doszły, czekania ponad 24h, ale doszły. Już nie będę narzekać, że w STS, czy E-Toto kasa jest po kilku minutach, ważne, że dotarły. Zleciłem wczoraj kolejną wypłatę na wyższą kwotę i już kłopoty :D skan karty kredytowej chcą, mimo, że wpłacałem przelew i jeden przelew już zrobili. Jak dla mnie to klasyczne zagranie na czas i wstrzymanie klienta. Będę informować, jak sytuacja przebiega dalej bo mam grubszą gotówkę do wypłaty. Nie dość, że emocje przy meczach to jeszcze przy wypłatach się będzie człowiek denerwować :)

pzdr
Chyba za duzo w zyciu nie wygrales bo to co opisukesz to jest normalna procedura ktora stosuje wiele bukow. Np w Noblebet musialem wysylac swoje selfi z dowodem i kartka w reku z napisem Noblebet, data i godzina.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Chyba za duzo w zyciu nie wygrales bo to co opisukesz to jest normalna procedura ktora stosuje wiele bukow. Np w Noblebet musialem wysylac swoje selfi z dowodem i kartka w reku z napisem Noblebet, data i godzina.
To, że ktoś robi problemy przy wypłacie, oznacza, że to normalne praktyki? Mnóstwo firm NIE robi problemów, dlaczego by nie porównywać do najlepszych, tylko szukać skrajności?

Tym bardziej, że nie jest to rosyjski krzak, gdzie ponoszę ryzyko już samym otwarciem konta, a rzekomo bukmacher działający na legalnej koncesji, zabierający lichwiarski podatek od obrotu... Zresztą Jurek Dudek, co rusz wyskakuje w TV i mówi - "grajcie u nas, bądźcie super",

PS. pogrubiony tekst pozostawię bez komentarza, nie będę Ci przykrości robił :)
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
To, że ktoś robi problemy przy wypłacie, oznacza, że to normalne praktyki? Mnóstwo firm NIE robi problemów, dlaczego by nie porównywać do najlepszych, tylko szukać skrajności?

Tym bardziej, że nie jest to rosyjski krzak, gdzie ponoszę ryzyko już samym otwarciem konta, a rzekomo bukmacher działający na legalnej koncesji, zabierający lichwiarski podatek od obrotu... Zresztą Jurek Dudek, co rusz wyskakuje w TV i mówi - "grajcie u nas, bądźcie super",

PS. pogrubiony tekst pozostawię bez komentarza, nie będę Ci przykrości robił :)
Nie dyskutuj z tym gościem. Przewiń sobie ten temat w górę. Cały czas ich broni :) Pewnie ich pracownik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie dyskutuj z tym gościem. Przewiń sobie ten temat w górę. Cały czas ich broni :) Pewnie ich pracownik.
Bronie bukow?🙉 Poprostu tutaj wiekszosc ludzi ma problemy na poziomie 12latkow. Placza potem, ze na czacie ich olewaja itp. Na jak takiego nie olewac skoro buk chce dodatkowej weryfikacjii a taki jeden z drugim juz placza. Przeciez Polskie czy zagaraniczne buki caly czas robia takie weryfikacje jak sie wiecej chce wyplacic i jest to u wiekszosci z nich standardem. A tutaj ciagle tylko placz i narzekanie na wszystko. No kuzwa jak dzieci. Wcale sie nie dziwie, ze zostalo tu tylko kilka konkretnych osob a reszta uciekla. Ale ok, juz sie powstrzymam od komentarzy bo to i tak nic nie daje i jeszcze mnie zrobicie czlowiekiem bukow😁
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
To pewnie "przypadek", ale"

po zalogowaniu na konto nie mam dostępnego czatu na żywo, jak wchodzę z trybu incognito i się nie loguję to działa... obsługa klienta jest na wyjątkowo chamskim poziomie, właśnie odbyłem z babką rozmowę, grzecznie zapytałem ile można czekać na weryfikacje przesłanych dokumentów - |dostałem odpowiedź, 24h zgodnie z regulaminem na stronie" i mnie wyje*ała z czata :D :D :D no czegoś takiego to jeszcze nie widziałem...

Pech chciał, że trafiłem akurat tam na lepszą passę trafionych zakładów, ale nie polecam tego bukmachera. Nie za takie podejście do klienta.
 
Do góry Bottom