>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

D 103

darek001

Użytkownik
Czytając niektórych z was się zastanawiam czy wam w życiu nie wyszło ? Wyzywając się za błędy innych na czacie to nic tylko dziecinada. Dla mnie tez frustrujace ze się wypłata czasem opóźni albo ze bonus jest nie w terminie. Ale zgłaszam problem, panie to przekazują dalej no bo co więcej maja zrobić ? Taka maja prace, są łącznikiem między działem który cos zawali a klientem. Koledzy, trochę empatii. Mi tez ciężko czasem z emocjami ale nie wyzywam się na osobach, które niestety nie maja na to wpływu. Gram u różnych buków i zawsze mam zasadę ta sama, nie ważne czy sprawa zostanie rozwiązana w dzień czy kilka dni. Przyznaje ze bonusy dramat z czekaniem no ale cóż. Jak się komuś nie podoba to są jeszcze inni na rynku. Ja zostanę jeszcze przez chwile, są nowi, dam szanse. Bądźmy dla siebie człowiekiem, a nie wilkiem. Pozdrawiam serdecznie
Post automatycznie złączony:

Czytając niektórych z was się zastanawiam czy wam w życiu nie wyszło ? Wyzywając się za błędy innych na czacie to nic tylko dziecinada. Dla mnie tez frustrujace ze się wypłata czasem opóźni albo ze bonus jest nie w terminie. Ale zgłaszam problem, panie to przekazują dalej no bo co więcej maja zrobić ? Taka maja prace, są łącznikiem między działem który cos zawali a klientem. Koledzy, trochę empatii. Mi tez ciężko czasem z emocjami ale nie wyzywam się na osobach, które niestety nie maja na to wpływu. Gram u różnych buków i zawsze mam zasadę ta sama, nie ważne czy sprawa zostanie rozwiązana w dzień czy kilka dni. Przyznaje ze bonusy dramat z czekaniem no ale cóż. Jak się komuś nie podoba to są jeszcze inni na rynku. Ja zostanę jeszcze przez chwile, są nowi, dam szanse. Bądźmy dla siebie człowiekiem, a nie wilkiem. Pozdrawiam serdecznie
Zapomniałem dodać, ze zgłaszam się RAZ i zawsze po pewnym czasie dodają bonus, czasami 2-4 dni ale dodają bez „opominania się” . Cierpliwości Wam, przyda się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Gram u tego buka kilkanaście dni i moja opinia jest neutralna.
Oferta na sporty, które gram czyli siatkowke i CS: GO jest w miare ciekawa. Do tego na live z piłki nożej są chyba wszystkie ligi, które widze na flashscore. Natomiast jeżeli chodzi o wypłaty to mają u mnie dużego minusa. Większość bukmacherów dba o klientów pod względem wypłat. To znaczy są w miare szybko. Nawet kilka minut temu wypłacałem kilkadziesiąt złotych z eWinnera i pieniądze miałem po chwili na koncie. Tutaj jeżeli na przykład wypłacam o 15:00 to nie mam nawet pewności, że będą na drugi dzień koło 12...
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Totalny krzak. Jeśli ktoś gra za 50, 100 złotych, to spoko. W końcu tam po 3 dniach wypłacą. Ja osobiście czekam właśnie 5 dni na bonus, który miał zostać dopisany do 48h. Drugi raz zrobiłem błąd i wpłaciłem tam hajs. Po raz kolejny trzeba się prosić o dopisanie i jest się zwodzonym przez chat. Jedynym bukiem na którym mogę polegać jest Etoto. Wszystko działa tam sprawnie i szybko.
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
Gram u tego buka kilkanaście dni i moja opinia jest neutralna.
Oferta na sporty, które gram czyli siatkowke i CS: GO jest w miare ciekawa. Do tego na live z piłki nożej są chyba wszystkie ligi, które widze na flashscore. Natomiast jeżeli chodzi o wypłaty to mają u mnie dużego minusa. Większość bukmacherów dba o klientów pod względem wypłat. To znaczy są w miare szybko. Nawet kilka minut temu wypłacałem kilkadziesiąt złotych z eWinnera i pieniądze miałem po chwili na koncie. Tutaj jeżeli na przykład wypłacam o 15:00 to nie mam nawet pewności, że będą na drugi dzień koło 12...
Ja wplacam i wyplacam stamtad metoda skrill, do 30 minut max na koncie nawet o 1 w nocy w niedziele. Kursy spoko ogolnie buk mi sie podoba najbardziej jesli chodzi o legit.
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
nom tez sie zdziwilem i wplacilem tam wlasnie by to stestowac, od 1 zl mozesz wyplacac i przelewaja ci do 30 minut, u mnie to bylo kolejno 10 minut i 7 minut pieniazki na koncie skrill :) wielki plus, jedyny buk z wyplata na skrill i w sumie jedyny na ktory mozna wplacac metoda skrill od 1 pln, taka fortuna woła minimum wplaty metoda skrill 200pln. Oprócz skrila maja rowniez neteller tez z wyplatami dostepnymi wiec no poki co mam same pozytywne odczucia z tym bukiem. Bonus cashback mialem dostac do 72, dostalem po 20 minutach od zakonczenia rownego tygodnia, te bonuski z kola tez zawsze po 15 minut i nie nie jestem na duzym minusie a nawet stosunek wplat i wyplat mam na plusik tego drugiego :) jest poki co miodzio
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Złodziejski Buk już któryś raz z rzędu gram u nich kupon za 50 zł co poniedziałek żeby dostać bonus 50 z w ciągu 48h wszystko ale ale reguła taka żeby dostać bonus każdy zakład na kuponie musi mieć kurs 1.6 minimum wszystko ok ale stawiając kupon wszystkie kursy miałem minimum 1.72 ale jak się okazuje po postawieniu kuponu nagle jedno zdarzenie na kuponie zmienia się na kurs 1.57 i po bonusie także złodzieje takie mają zagrywki każdy inny Buk pyta o to czy akceptuje zmianę kursu ale nie oni także ja odradzam granie u tych małych złodziejaszków
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mnie samo wylogowuje. Logowalem sie juz dzis kilka razy i nadal nie otrzymalem bonusu 50zl przyznanego za wczorajszy kupon. Ostatnio dostalem po ok 20h
 
L 285

leskinen

Użytkownik
Co do bonusu 50 zł ,,za aktywność" to mi różnie dopisują wczoraj zagrane za 50zł i dzisiaj godzinę temu dopisali juz bonus. Chociaż ostatnio czekałem prawie regulaminowe 48h więc jak widać losowo przyznają.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Ja zawsze muszę się upominać o te 50 zł za aktywność, dziś na czacie poinformowano mnie, że zdarzenie z kuponu musi się odbywać w dniu promocji o czym w regulaminie Bonus za aktywność 12.10.2020 nie ma ani słowa, gdyż nawet Pani na czacie nie potrafiła wskazać takiego punktu regulaminu, jest to informacja z działu bonusowego. Reklamacja poszła, niesmak zostaje.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja zawsze muszę się upominać o te 50 zł za aktywność, dziś na czacie poinformowano mnie, że zdarzenie z kuponu musi się odbywać w dniu promocji o czym w regulaminie Bonus za aktywność 12.10.2020 nie ma ani słowa, gdyż nawet Pani na czacie nie potrafiła wskazać takiego punktu regulaminu, jest to informacja z działu bonusowego. Reklamacja poszła, niesmak zostaje.
Akurat jest wspominane że zdarzenie musi byc zagrane tego samego dnia po wplacie
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Wyciąg z Regulaminu promocji
3.Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus za Aktywność”
  • W promocji biorą udział Gracze, którzy wpłacili na konto depozytowe minimum 50 PLN w dniu 12.10.2020 oraz postawili z konta depozytowego zakład Solo z minimalnym kursem 1.6 lub zakład Ako z minimalnym kursem 1.6 dla każdego wydarzenia i z minimalności ilością wydarzeń na kuponie: 2 w dniu 12.10.2020 roku w wysokości min. 50 PLN.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
W którym miejscu regulaminu jest informacja ze zdarzenie obstawiane musi odbyć się tego samego dnia (12.10.2020) ? Depozyt wpłacony 50 zł i zakład obstawiony za 50 zł po kursie 1,8 12.10.2020 rozliczony 14.10.2020.
 
Do góry Bottom