>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 9 marca 2020 01:47 przez bmoranJa polecam. Na szybko konto zalozone, zweryfikowane w kilka minut. Wplata 300zl i od razu bonus dodany. Za calosc postawione na dzisiejsza porazke Legii, szybki obrot jeszcze 2 kuponow po 300zl i wyplata zlecona. Po godzinie komunikat, ze wyplata zostala wyslana. Polecam
Oczywiscie jest tak jak mowisz, ale oczekiwane na kase to ok 2dni. Troche sporo jak na obecne warunki 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
cytat z dnia 9 marca 2020 07:29 przez ar0nek

Oczywiscie jest tak jak mowisz, ale oczekiwane na kase to ok 2dni. Troche sporo jak na obecne warunki 
W tym momencie wlasnie przelew dotarl na moje konto. Wyplata zlecona w niedziele poznym wieczorem, kasa w poniedzialek przed 13 na koncie.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Sama wpłata bezproblemowa poprzez Tpay i dalej Blik. Pieniądze od razu na koncie, podobnie jak dopisany bonus.

Dokumenty do weryfikacji wysłałem po północy, a i tak po kilkunastu minutach dostałem odpowiedź, że weryfikacja prawidłowa. Kod SMS również przyszedł od razu.

Aplikacja działa sprawnie. Zobaczymy, jak będzie z wypłatą.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 9 marca 2020 07:29 przez ar0nek

Oczywiscie jest tak jak mowisz, ale oczekiwane na kase to ok 2dni. Troche sporo jak na obecne warunki 
W ubiegłym miesiącu trochę pograłem w totolotku. Tam to trzeba czekać na kasę. Zleciłem w piątek wieczorem a na koncie była we wtorek po południu.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Taki zajebisty buk że kursu 16 nawet za 2 zł nie chce przyjąć. Chciałem kontrować jedno zdarzenie bo póki co casha nie mają.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 12 marca 2020 09:13 przez psychol32Taki zajebisty buk że kursu 16 nawet za 2 zł nie chce przyjąć. Chciałem kontrować jedno zdarzenie bo póki co casha nie mają.
Odradzam tych krętaczy. Dałem dwa koła na Astrachań w ręczną. Jak kurs spadł do 1.01 to chciałem kontrować na remis i rywali (były kursy odpowiednio 21 i 16) na odzyskanie wkładu. Nie przyjęli a mecz nie wszedł. Sprawdzałem to nawet za 2 zł nie chcieli przyjąć.

PS Żeby było ciekawiej to teraz chciałem  dać siatę w Kazachstanie za 300 kurs 3.50 . Wyskoczył komunikat max stawka dla tego kuponu to 4 zł. Śmiech na sali.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kontrujesz mecze na jednym buku w dodatku z bonusów????? 

co do wypłat to wczoraj wieczorem zleciłem po obrocie 2 bonusa (pierwszy wtopiłem) ponad 1k, przed chwilą doszło.
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Niestety odradzam. Na początku bezproblemowo, szybka weryfikacja konta (wysłany dowód oraz sms - tylko tego wymagali, bo pytałem na chacie). Problemy się zaczęły gdy chciałem zlecić wypłatę (13k). Najpierw miałem błąd, że żeby zrobić wypłatę muszę najpierw zrobić wpłatę :) ciekawe w jaki sposób u nich grałem nie robiąc wpłaty... Później okazało się, że nie można wypłacić na kartę Mastercard, która robiłem depozyty, a jak wpłacałem przez Tpay to niestety "nie wiadomo dlaczego, ale nie widać mojego numeru konta i nie mogą mi w tej sytuacji wypłacić". Żeby dodać numer konta do bazy muszę wysłać wyciąg z banku + napisać w treści maila ww. numer. Dostałem maila w odpowiedzi, że muszę im dosłać kolejnego maila z PL na początku konta. W międzyczasie dostałem wiadomość, żebym napisał maila z adresem, numerem dowodu i numerem telefonu, wtf? Przeciez wcześniej wysyłałem dowód i weryfikowałem numer telefonu. Po dodaniu numeru konta do bazy dostałem maila, że muszę wysłać zdjęcia karty Mastercard, na którą i tak nie mogę wypłacić, więc nie wiem po co im to, no ale wysłałem. Okazało się, że następnie muszę wysłać zdjęcie, na którym będzie jednocześnie karta i dowód :D Czekałem czy jeszcze poproszą mnie o świadectwo ukończenia gimnazjum. Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.
Dodatkowo 3 dni czekania na rozliczenie kuponów, na których są zwroty z powodu koronawirusa. Mimo przypomnienia i próśb, usłyszałem pytanie czy czytałem regulamin przed wpłatą i że spółka ma 3 dni na rozliczenie, bo nie jestem jedynym klientem.
Ostatecznie pieniądze mam na koncie, o to się nie bałem, jednak kosztowało mnie to dużo nerwów, pisania maili i na chacie. Na plus szybki kontakt, zarówno mailowy i chat, jednak z czasem mniej miły i profesjonalny. Fakt, że ja też do najmilszych pewnie nie należałem.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 13 marca 2020 15:22 przez tommytswkontrujesz mecze na jednym buku w dodatku z bonusów????? 

co do wypłat to wczoraj wieczorem zleciłem po obrocie 2 bonusa (pierwszy wtopiłem) ponad 1k, przed chwilą doszło.
Gdzie napisałem że z bonusów?
A co mam na 10 innych kontrować? ????
Ten mecz był tylko w superbet  więc dlatego jego zagrałem.
Nie zmienia to faktu że mnie zlimitowali po kilku kuponach wysłanych na łącznie ok 5k
Kursów powyżej 3 nie przyjmują a niższe max za 5zł dają grać
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Nic słabo nie wygląda. Dobre są kursy, wpłaty i wypłaty. Ciekawa stronka, rodem z angielskich buków. Interesujący bonus.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 16:48 przez muminscNic słabo nie wygląda. Dobre są kursy, wpłaty i wypłaty. Ciekawa stronka, rodem z angielskich buków. Interesujący bonus.
Serio? Moja wyplata dotarla po 2 dniach roboczych. Najwolniej ze wszystkich legalnych. Dodatkowo brak przelewów natychmiastowych przy wplacie. Poprostu sredniowiecze. Jedynie karta wplaci sie szybko i to nie każda. Do tego marne lmity
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wpłata (strona główna) &gt;&gt; Wpłata Online (gdzie widnieje logo Visa, MS) wpisujemy kwotę zatwierdzamy &gt;&gt; po lewej stronie wybieramy metodę wpłaty (tpay, karta, neteller, paysafecard, skrill) wszystko działa
 
B 16

blue19795

Użytkownik
witam,
Do tej pory byłam tylko obserwującą ale w tym przypadku po prostu MUSZE!
GRANDA!!
Dwie czy trzy pierwsze wypłaty teoretycznie bez problemu, nie licząc 2,5 dnia oczekiwania na kase na koncie.
Dziś rano chce znów zrobić wypłatę I tu problem. Po godzinie mam komunikat w transakcjach: "wypłata odrzucona".
Na chacie pytam co się dzieje. Panienka pisze: "prosze spróbować jeszcze raz". No to prouje jeszcze raz..Tym razem po dwóch godzinach znów ten sam komunikat "wypłata odrzucona". Wchodze znów na chat i znow mam sprobowac jeszcze raz i osoba z oblugi "prosi o cierpliwość".
Miedzy czasie wchodze na pocztę, a tam okazuje się mail ze mam wysłac jeszcze raz skan dowodu, karty z ktorej robilam wplate a takze wyciag z banku z transakacją wpłaty do nich. Nie zaglądam na pocztę co 5 minut, panienka z chata chyba nawet nie wiedziala ze taki mail był do mnie wysłany i polecała powtorne proby. Wysłałam wszystkie skany około 14tej. O 15tej robię ponownie probe wypłaty, o 17tej znów ten cholerny komunikat o odrzuceniu wypłaty. Na chacie informują mnie ze jeszcze nie zweryfikowali dokumentów i mam czekac na maila. Pytam "kiedy dokładnie to nastąpi". Mowia ze się starają jak najszybciej itd. Zaznaczam ze to ich ponowna weryfikacja. i dwie wypłaty już były robione, Od momentu zweryfikowania pewnie minie z 2 dni zanim zobaczę kasę na koncie..A to wszystko przy okazji wypłaty...uwaga! 100 zł :D Dwie pierwsze wypłaty na podobną kwotę.
No comments !!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Myślałem że betfan to bukmacher dla 2zlotowkowcow ale superbet przebił wszystko. Wplacilem 300zl i dostałem bonus 300zl. Zagralem za calosc ako 2.50 i weszlo. Teraz przy probie zagrania kolejnego zakladu kazdy kurs automatycznie zaniżają mi na kuponie. Chcialem zagrac dubla 1.65 i 1.32 to kursy przy próbie zagrania spadaja do 1.55 i 1.25. Nie polecam, jesli po pierwszym wygranym zakładzie takie cyrki robią
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Największy syf w historii z jakim miałem do czynienia. W niedzielę 10.05 od cholery meczy w ofercie, o których nie ma śladu w internecie, że miały być rozgrywane nawet. Powinien więc być zwrot. Tu owszem pewnie będzie ale jest środa godz 13:43 i zakłady z niedzieli godz 14:00 nie rozliczone.Tępa pizd... na czacie twierdzi że mają na to do 3DNI!!!.I wczoraj w odpowiedzi na moje pytanie czy środki będą o 14 (po upływie 72h!) stwierdziła z ikonka uśmiechu ze oczywiście... Z szybką wypłata zapewne też nie ma co się łudzić.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Strona porażka niby bonusy startowe ładnie dają prosty obrót weryfikacja nawet też szybko 2h ale przy wypłacie już po raz drugi została odrzucona ten chat porażka baba zamiast zgłaszać na bieżąco to tylko wysyła regulamin (kopiuj/wklej)... Pieniądze znowu się cofly pytam czy znowu robić polecenie wypłaty odpowiedziała że mogę spróbować przecież to jest kpina.. Mam nadzieję że wypłaca całość i więcej tam nie gram.. Człowiek połasił się na ten bonus wygrasz a oni leci w h*ja
 
Do góry Bottom