>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnim czasie również ma te same problemy? Wstrzymują mi 3500 i ta kretynka na czacie twierdzi że bank odrzuca wypłatę skoro jej nawet mi nie zatwierdzili co za porażka...?
 
D 0

Domryga

Użytkownik
Witam

Krótko nakreślę swoją historię z superbet i ich bonusem, bukmacher około 6/8 godzin przed końcem Twojego bonusa uniemożliwa Ci już obstawianie zdarzeń. Mimo, że zdarzenia są live i kończą się za 5 minut, a wpłatę na konto bukmachera dokonałem o godzinie 12:43 05.06.2020. Rano przed pracą chciałem obstawić jakieś Esporty live, których oferta przez pandemię jest teraz bardzo bogata. Ale od godziny 7:02 bukmacher już nie przyjmuje ode mnie żadnych zdarzeń. Na koncie 587 złotych... ale widocznie zostanie mi to zabrane. Rozumiałbym to gdybym nie przeczytał regulaminu i opinii na ich temat, ale wiedziałem, że mam na obrót 7 dni. Jak się okazuje 7 wcale nie równa się 7 według Superbet.

Tak dziś od rana bukmacher nie chce mi przyjąć żadnego zdarzenia na kuponie, mimo że do obrotu zostało mi jakieś 100 złotych, aby grać już za środki z normalnego konta, a nie bonusowego, to niestety nie będzie mi to dane. Na czacie Pani mówi, że skieruje sprawę dalej - ale co z tego, skoro sprawa zostanie pewnie odczytana po 2/3 dniach, kiedy to już dawno zabiorą mi środki...

Obrót bonusem to nie jest 7 dni, tylko 6 i pół...


Czekam w dalszym ciągu na kontakt z custumer service - ale za każdym razem czy to na czacie czy w mailu otrzymuje odpowiedź, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu...

Dno, muł i wodorosty!
 

Załączniki

D 0

Domryga

Użytkownik
Witam

Krótko nakreślę swoją historię z superbet i ich bonusem, bukmacher około 6/8 godzin przed końcem Twojego bonusa uniemożliwa Ci już obstawianie zdarzeń. Mimo, że zdarzenia są live i kończą się za 5 minut, a wpłatę na konto bukmachera dokonałem o godzinie 12:43 05.06.2020. Rano przed pracą chciałem obstawić jakieś Esporty live, których oferta przez pandemię jest teraz bardzo bogata. Ale od godziny 7:02 bukmacher już nie przyjmuje ode mnie żadnych zdarzeń. Na koncie 587 złotych... ale widocznie zostanie mi to zabrane. Rozumiałbym to gdybym nie przeczytał regulaminu i opinii na ich temat, ale wiedziałem, że mam na obrót 7 dni. Jak się okazuje 7 wcale nie równa się 7 według Superbet.

Tak dziś od rana bukmacher nie chce mi przyjąć żadnego zdarzenia na kuponie, mimo że do obrotu zostało mi jakieś 100 złotych, aby grać już za środki z normalnego konta, a nie bonusowego, to niestety nie będzie mi to dane. Na czacie Pani mówi, że skieruje sprawę dalej - ale co z tego, skoro sprawa zostanie pewnie odczytana po 2/3 dniach, kiedy to już dawno zabiorą mi środki...

Obrót bonusem to nie jest 7 dni, tylko 6 i pół...


Czekam w dalszym ciągu na kontakt z custumer service - ale za każdym razem czy to na czacie czy w mailu otrzymuje odpowiedź, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu...

Dno, muł i wodorosty!
Jak ktoś może, to proszę niech poda to dalej na różne fora czy strony na FB - tak, aby nikogo więcej nie udało im się zrobić w wała!
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Jak ktoś może, to proszę niech poda to dalej na różne fora czy strony na FB - tak, aby nikogo więcej nie udało im się zrobić w wała!

Dołączam do kolegi u mnie strona kiepska bonus niby fajny kursy w miarę ale później przy wypłacie problemy ogromne a ten czat to porażka największą po 30min czekasz aż na końcu napiszą ze tak nie może nic zrobić tylko przekazuje dalej... Strona dla ludzi cierpliwych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 162

kuraso

Użytkownik
W poniedziałek była promocja 100% od depozytu, jeżeli wpłacisz kasę do wtorku - wpłaciłem, maksymalnie bonus miał zostać przyznany do czwartku, mamy sobotę i na koncie nie ma - porażka.
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Przestrzegam przed tym bukmacherem. Wrzuciłem na kupon 2 zdarzenia, z czego jedno miało kurs 1.75. Od wrzucenia na kupon do wysłania minęło dobre kilkanaście minut. Jakie było moje zdziwienie gdy owe zdarzenie zostało mi przyjęte po kursie 1.55 BEZ ŻADNEGO PYTANIA O ZGODĘ!!! Pani na czacie zupełnie niepomocna, odpowiada, że nie ma możliwości anulowania kuponu i jedyne co mogę zrobić to wysłać reklamację, na rozpatrzenie której mają 14 dni! (a mecz oczywiście odbywa się dzisiaj). Zapewne mają jakiś błąd systemowy, że jeśli wrzucisz zdarzenie na kupon, a ono w tym czasie zmieni kurs to przyjmie Ci kupon po nowym kursie bez żadnej informacji!

Chyba nikt nie chce, żeby zostały mu przyjmowane kupony z innymi kursami więc zdecydowanie odradzam granie w tej firmie.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Mi się udało u nich zlecić tylko zwykłym przelewem także po akceptacji czekałem 3dni robocze i sama akceptacja minimum 1 dzień więc porażka.. A po jednej wypłacie szereg dokumentów do zatwierdzenia omijać tą stronę
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Potwierdzam wszystkie negatywne opnie nie temat tego tragicznego bukmachera, ktory jest nastawiony wylocznie na swoj zysk i swoja korzysc. Rozsylaja wiele maili z oferta promocyjna, bonusami, a pozniej nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow. Za kazdym razem trzeba interweniowac na czacie, na ktorym obsluga jest mierna...Ponadto wplaty to jakis zart, brak przelewow 24, dotpay itp to w tych czasach jakies nieporozumienie. Rowniez wyplaty ida na konto kilka dni, gdzie u konkurencji trwa to zwykle 1-3h. Dajcie sobie naprawde spokoj z nimi, bo naprawde nie warto sie denerwowac i tracic czas na gre w superbet. Na rynku jest duzo wiecej rzetelnych bukmacherów.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
praktyki z ciemnogorodu rumuńskiego, superGÓWNO.

zmiana kursu tylko dla danego klienta podczas akceptacji, a później w ofercie to co było przed wysłaniem kuponu.

1595927105202.png

1595927043550.png
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
nie mam wątpliwości, że tam pracuje stadnina RUMUŃSKICH BARANÓW

próbowałem zagrać dziś z 3 kupony, wszystko odrzucone i zdarzenia usuwane z oferty.
superbet1.png
superbet2.png
superbet3.png
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
To ja też mam kiepskie zdanie o tym buku. Dostałem maila że jak wpłacę 50 zł to dostanę bonus też 50 zł. Depozyt poszedł, obrócony, wygrany, wypłacony. Bonusu oczywiście nie ma :). Sprawa poszła dalej :).
Dziękuję pozdrawiam
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Superbet organizowal konkurs na Facebooku w którym bylo trzeba wytypować wynik oraz strzelca bramki w spotkaniu bayern - lyon. Trafilem wynik 3-0 i bramke Lewego. Po kilki dniach otrzymałem na fb wiadomość że otrzymalem wygrana 50pln w postaci bonusu. Wchodze dzis i 0 na koncie.. Pytam na czacie co sie stalo z 50zl za wygrany konkurs, dostałem odpowiedź że nadużywam bonusow i wygrana 50zl zostaje usunięta z mojego konta. Najlepsze ze skorzystalem pół roku u nich z bonusu za założenie konta i więcej u nich praktycznie nie gralem. Dowalili do pieca. Nie polecam
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Potwierdzam opinie że mają problemy z wypłaceniem obiecanych bonusów. Kupon zagrany, bonus miał być dopisany w ciągu 48h, a czekałem ponad 2 tygodnie. Oczywiście w międzyczasie szereg kolejnych ofert. Do tego chat, nie wiem w ogóle po co on jest. Ani razu nie pomogli. Póki co cudów z kursami nie zaobserwowałem tak jak to wyżej pokazujecie. Z wypłata również nie było problemu chociaż nie były to duże sumy.
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Tez mam problemy z bonusem ktory miał być w teorii do 48 godz i gadka w kółko ta sama ze się z odpowiednim działem kontaktują i tyle
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Superbet ostatnio bardzo aktywny z bonusami. Trzeba się upominać i są opóźnienia z przyznaniem ale w końcu pojawiają się na koncie. Plusem, że powiadamiają emailem o przyznaniu
 
Do góry Bottom