>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

3 2,6K

3kropek

Użytkownik
To jeśli chodzi o dzisiaj to nie dostałem żadnej ifnormacji o jakimś bonusie. Tej promki z ligą angielską też nie miałem / nie widziałem :/.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Uwaga na zmianę w ich regulaminie bonusu superszlem. Wcześniej można było grac mecze tenisa z australian open dzień wcześniej(np. Wieczorem)ze względu na specyfikę rozgrywania spotkan w porze nocnej. Obecnie nowy pkt regulaminu brzmi:
  • Oferta dotyczy jednej serii spotkań rozgrywanych danego dnia. Jeśli zakład zostanie postawiony w dniu 18.01 na mecze rozgrywane w dniu 19.01, nie zalicza się do promocji.
  • Każda tura promocji zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
Trochę słabe zagranie, bo nie każdy sprawdza codzienne regulamin tego samego bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Uwaga na zmianę w ich regulaminie bonusu superszlem. Wcześniej można było grac mecze tenisa z australian open dzień wcześniej(np. Wieczorem)ze względu na specyfikę rozgrywania spotkan w porze nocnej. Obecnie nowy pkt regulaminu brzmi:
  • Oferta dotyczy jednej serii spotkań rozgrywanych danego dnia. Jeśli zakład zostanie postawiony w dniu 18.01 na mecze rozgrywane w dniu 19.01, nie zalicza się do promocji.
  • Każda tura promocji zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
Trochę słabe zagranie, bo nie każdy sprawdza codzienne regulamin tego samego bonusu.
Dzięki wielkie za info. Z taką zmianą to polecieli w c***a straszeni. Jak już chcieli zmieniać to powinni puścić maila, że taka zmiana jest.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli, ktoś nie otrzymal bonusu, bo zagral dzień wcześniej niż planowane spotkanie to piszcie maila do supportu. U mnie dopisali ręcznie mimo zmiany w regulaminie:

"Szanowny Kliencie,

Uprzejmie informujemy ,że Bonus został dopisany do konta i oczekuje na akceptację.
Proszę pamiętać, że zgodnie z regulaminem promocji Super Szlem:
Oferta dotyczy jednej serii spotkań rozgrywanych danego dnia. Jeśli zakład zostanie postawiony w dniu 20.01 na mecze rozgrywane w dniu 21.01, nie zalicza się do promocji."
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Uwaga na zmianę w ich regulaminie bonusu superszlem. Wcześniej można było grac mecze tenisa z australian open dzień wcześniej(np. Wieczorem)ze względu na specyfikę rozgrywania spotkan w porze nocnej. Obecnie nowy pkt regulaminu brzmi:
  • Oferta dotyczy jednej serii spotkań rozgrywanych danego dnia. Jeśli zakład zostanie postawiony w dniu 18.01 na mecze rozgrywane w dniu 19.01, nie zalicza się do promocji.
  • Każda tura promocji zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
Trochę słabe zagranie, bo nie każdy sprawdza codzienne regulamin tego samego bonusu.
Oni robią tak bardzo często z innymi bonusami. Zmieniają regulaminy i liczą ze gracz nie zauwazy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Powrócił bonus 25PLN na tenis codziennie. Jednak jestem pewien, że we wcześniejszej wersji nawet jak zakład był wygrany to bonus na drugi dzień był dopisywany. Teraz przeczytałem regulamin i jest że pierwszy zakład musi być przegrany. Nie wiem co było napisane w przypadku 1 edycji. Jeśli tylko przegrany sie liczy to już lipa.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Powrócił bonus 25PLN na tenis codziennie. Jednak jestem pewien, że we wcześniejszej wersji nawet jak zakład był
wygrany to bonus na drugi dzień był dopisywany. Teraz przeczytałem regulamin i jest że pierwszy zakład musi być przegrany. Nie wiem co było napisane w przypadku 1 edycji. Jeśli tylko przegrany sie liczy to już lipa.
Tak samo było na tej promocji podczas australian open wiec to było do przewidzenia jeśli miała by się pojawić kolejna na tenis , nie mniej jednak i tak lepsze to niż nic , jest tez american dream wiec zawsze można z mniejszym ryzykiem jeden kupon puszczać dziennie
 
adrian715 186K

adrian715

Użytkownik
Założyłem konto i został mi etap weryfikacji z podaniem nr konta,dowodu itd. Pojawia się problem wpisuję wszystko,ale nie ma na liście mojego miasta… Co można zrobić w takiej sytuacji?
 
R 0

robertuss

Użytkownik
Witam. Mam pytanko czy są tutaj gracze, którzy grają w stacjonarnych punktach?
Interesuje mnie kwestia, jak wypłacane są u nich wygrane na jednym kuponie powyżej progu 2280zł?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!

Było dużo skarg na dopisywanie bonusów, ze trzeba się prosić, żeby ręcznie dopisali itd więc jak wspominałem w jednym z tematów z bonusem superbet poruszyłem ten temat wraz z osobą, która z nami współpracuje, a ona przekazała te uwagi do centrali firmy w Rumunii i właśnie otrzymałem taką odpowiedź:

Bonusy powinny juz byc szybko dopisywane. Testujemy nowe rozwiazanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +380
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dlaczego Superbet?


1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje


a) Oferta powitalna
b) SuperSpin
c) TenisowyReturn 25 PLN
d) SuperPrzewaga
e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN
f) American Dream 25 PLN
g) SuperPoniedzialek 50 PLN
h) SuperDzien
i) Superbets na weekend 20 PLN

2. Wysokie Kursy

3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)

4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)

5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)

6. Atrakcyjny Cashout

7. Szybkie Wyplaty
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Gram u nich sporo i dość długo, a wczoraj zażyczyli sobie selfie z dowodem i kartką, wyciągów że wszystkich kont i zdjęć kart którymi wpłacałem. Czekam już 24h i nadal nic. Wypłaty zablokowane. Czy ktoś miał już podobnie?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Gram u nich sporo i dość długo, a wczoraj zażyczyli sobie selfie z dowodem i kartką, wyciągów że wszystkich kont i zdjęć kart którymi wpłacałem. Czekam już 24h i nadal nic. Wypłaty zablokowane. Czy ktoś miał już podobnie?
Tak, jedynie u nich miałem aż taka dziwna weryfikację. Prawie identycznie jak ty z tym że u mnie najpierw chcieli tylko to selfie, po czym odblokowali na parę dni i znowu zablokowali bez powodu właśnie po te wyciągi. U mnie był tylko jeden a i tak 2 dni czekałem więc może będziesz musiał dłużej jeśli wysyłałeś więcej. Ale po tym już nie powinni robić problemów, przynajmniej tak jest u mnie już jakoś od miesiąca (choć może to przez to że trochę ograniczyłem grę u nich z tego powodu)
 
Do góry Bottom