>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

kyja 178

kyja

Użytkownik
Dla mnie buk jeden z najgorszych! Wypłaty na drugi dzień albo i trzeci, kupony wygrane "wiszą", rozliczone dopiero po upływie ponad 20 minut. W tych czasach to naprawdę niepojętne.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dla mnie buk jeden z najgorszych! Wypłaty na drugi dzień albo i trzeci, kupony wygrane "wiszą", rozliczone dopiero po upływie ponad 20 minut. W tych czasach to naprawdę niepojętne.
Zmien bank. U mnie kasa na koncie po 5sek. Wystarczy wybrać wyplate online. A kupony rozliczają bardzo szybko. Chyba ze grasz jakieś nisze to rzeczywiście kilka minut to może potrwać, tak jak i wszedzie
 
M 0

michaltd2

Użytkownik
Czy dostał już ktoś zwrot w ramach promocji "Super Szlem" ja od niedzieli tylko przegrywam ale jeszcze nic nie dostałem i zastanawiam sie czy może źle zrozumiałem warunki promocji.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Za ten kupon juz powinieneś otrzymać zwrot. Ja gralem spotkanie o tej samej godzinie. Także jedynie co możesz zrobić to pisac do supportu.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Zmien bank. U mnie kasa na koncie po 5sek. Wystarczy wybrać wyplate online. A kupony rozliczają bardzo szybko. Chyba ze grasz jakieś nisze to rzeczywiście kilka minut to może potrwać, tak jak i wszedzie
Po co mam zmieniać? Jestem zadowolony z tego co mam. Nie chce zakładać nowego konta. To bukmacher ma się dostosować do klienta a nie klient do niego. Jest masę innych buków gdzie mogę zagrać i wypłaty są od razu na koncie.
Wczoraj zlecona wypłata z super beta do tej pory nie ma na koncie. Szrot a nie bukmacher 🤬
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Po co mam zmieniać? Jestem zadowolony z tego co mam. Nie chce zakładać nowego konta. To bukmacher ma się dostosować do klienta a nie klient do niego. Jest masę innych buków gdzie mogę zagrać i wypłaty są od razu na koncie.
Wczoraj zlecona wypłata z super beta do tej pory nie ma na koncie. Szrot a nie bukmacher 🤬
Wypłaty online są robione przez Tpay więc bank tutaj nie powinien mieć znaczenia. Ja robie wypłatę online i faktycznie w ciągu kilku minut mam pieniądze na koncie (bank Millenium) ale już widziałem kilka opinii, że z tymi wypłatami ludzie mają problemy.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Oni nawet livechatu nie maja tylko bota! :eek::ROFLMAO::ROFLMAO:
Po chwili zgłasza się ktos na chacie i odpowiada na moje pytanie. Ja chce zadać następne a ta osoba odchodzi i wyłącza chat. Z takim traktowaniem to ja się u żadnego buka nie spotkałem a gram juz bardzo bardzo długo!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom