>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tydzień temu zostałem wykreślony z listy studentów, wczoraj przyszło mi pismo oraz karta obiegowa. Czy jest jakiś termin w którym muszę oddać tą karte obiegową czy moge sobie poczekać do końca ważności legitymacji?
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tydzień temu zostałem wykreślony z listy studentów, wczoraj przyszło mi pismo oraz karta obiegowa. Czy jest jakiś termin w którym muszę oddać tą karte obiegową czy moge sobie poczekać do końca ważności legitymacji?
Skoro już jesteś wykreślony, to chyba generalnie możesz mieć to w nosie.
Mnie swojego czasu też wykreślono z listy studentów, tylko oczywiście przez pomyłkę w dziekanacie. Muszę jednak przyznać, że miałem niezłego cykora :) całe szczęście wszystko zostało szybko wyjaśnione.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
usmialem sie do lez tymi bzdurami, wielkie dzieki naleza sie uzytkownikowi Brylantowi, dzieki kolego.
Nie ma za co ????

Powinienem wstawić do działu HUMOR ????

P.S. Szacun dla wszystkich studentów, jak będziecie mieli magisterkę i będziecie szukać pracy (po 5 latach nauki)- Piszcie na PW.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Mam pytanko, obecny jest tutaj jakiś student z Polibudy Warszawskiej/ Wrocławskiej/ Poznańskiej? Chodzi mi konkretnie o kierunki: Budownictwo, Automatyka i Robotyka,Telekomunikacj. ;)
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Mam pytanko, obecny jest tutaj jakiś student z Polibudy Warszawskiej/ Wrocławskiej/ Poznańskiej? Chodzi mi konkretnie o kierunki: Budownictwo, Automatyka i Robotyka,Telekomunikacj. ;)
Studiowałem jeden z tych kierunków na PP. Minąłem się jednak z powołaniem i zostałem wyrzucony, ale tak naprawdę zrezygnowałem już po miesiącu. Mam też znajomych na pozostałych wymienionych kierunkach. Jakby co to uderz na PW ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Może ktoś coś powiedzieć o AWF-ie? Ogólnie uwielbiam sport i chciałbym pójść w tym kierunku, ale ponoć jest tam dużo biologii, czego ja nie lubię. Czytałem też, że można na AWF robić kursy np. na dziennikarstwo sportowe czy trenera. Ogólnie proszę o jak najwięcej opinii na temat tej uczelni, czego się tam uczy, czym po studiach można się zająć?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Może ktoś coś powiedzieć o AWF-ie? Ogólnie uwielbiam sport i chciałbym pójść w tym kierunku, ale ponoć jest tam dużo biologii, czego ja nie lubię. Czytałem też, że można na AWF robić kursy np. na dziennikarstwo sportowe czy trenera. Ogólnie proszę o jak najwięcej opinii na temat tej uczelni, czego się tam uczy, czym po studiach można się zająć?
Najpierw zastanów się co chcesz w życiu robić. Jak widzę pytania &quot;co mogę robić po studiach&quot; to krew mnie zalewa. SAME STUDIA PRACY NIE DAJĄ. Chcesz być trenerem to wiadome jest, że musisz zrobić kursy trenerskie, które studiów wymagają. Jeśli chcesz wiedzieć jakich, to wejdź na stronę związku i się dowiedz. Dziennikarzem jesteś albo nie, tego nikt Cię nie nauczy. Podałem to tylko jako przykład, ale najpierw powiedz co chcesz w życiu robić. &quot;Uwielbiam sport&quot;, określ się. Lubisz go uprawiać, mówić o nim, podrzucać bakcyla młodym czy co ? :razz: Sorry, że tak emocjonalnie, ale łatwiej jest wtedy wbić to do głowy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Z AWF nie jest aż tak kolorowo, wiadomo sporo zajęć sprawnościowych, począwszy od biegania na długich dystansach, przez pchniecie kulą, gimnastykę - jeśli nie masz do tego smykałki i w miarę szybko nie ogarniesz to może być ciężko z zaliczeniami bo czepiają się wszystkiego.Ponadto tak jak pisałeś, jest sporo biologii, przede wszystkim anatomia, podobno bardzo ciężkie, na warunek przychodzą ludzie w hurtowych ilościach i Akademia Wyzysku Finansowego zarabia.
Tak w skrócie, wszystko z opowiadań mojego dobrego ziomka, ponadto na co dzień uczęszcza on na siłownie, sporty walki i generalnie nie ma problemów z ćwiczeniami fizycznymi to i tak mówi, że no jest ciężko.Radzę przemyśleć sprawę.
 
homel 918

homel

Użytkownik
WFista niszowy zawód ???? się zdarza na 30 osób grupa 4 na zajęciach :p dzieci nie chca cwiczyc ;] przynajmniej nie w szkole ;p zwolnienia nagminne , za 50pln idzie zalatwic zwolnienie na caly rok . To nie jest zawod przyszlosci, zwlaszcza jak bedziesz musial pracowac do 67 roku zycia, pokaz dzieciom jak sie robi skok przez kozła w tym wieku haha
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Najpierw zastanów się co chcesz w życiu robić. Jak widzę pytania &quot;co mogę robić po studiach&quot; to krew mnie zalewa. SAME STUDIA PRACY NIE DAJĄ. Chcesz być trenerem to wiadome jest, że musisz zrobić kursy trenerskie, które studiów wymagają. Jeśli chcesz wiedzieć jakich, to wejdź na stronę związku i się dowiedz. Dziennikarzem jesteś albo nie, tego nikt Cię nie nauczy. Podałem to tylko jako przykład, ale najpierw powiedz co chcesz w życiu robić. &quot;Uwielbiam sport&quot;, określ się. Lubisz go uprawiać, mówić o nim, podrzucać bakcyla młodym czy co ? :razz: Sorry, że tak emocjonalnie, ale łatwiej jest wtedy wbić to do głowy.
OK, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Co do postu Ramzesa, to fakt myślałem o dziennikarstwie sportowym jak i o trenerce, bo z mojej &quot;kariery&quot; piłkarza raczej do pierwszego nie starczy ???? z tym że nie jestem jeszcze na sto procent zdecydowany. Wiem też, że jest szkoła dziennikarstwa sportowego we Wrocławiu, ale w moim przypadku nie ma wielkiego sensu wyjeżdżać z Krakowa na studia, dodatkowo najprawdopodobniej płatne. Powiem tak - jeśli ktoś w wieku 18 lat wie konkretnie co chce robić to jest szczęściarzem ???? tak czy siak dzięki za opinie
 
S 0

shrek33333

Użytkownik
Mam pytanko, obecny jest tutaj jakiś student z Polibudy Warszawskiej/ Wrocławskiej/ Poznańskiej? Chodzi mi konkretnie o kierunki: Budownictwo, Automatyka i Robotyka,Telekomunikacj. ;)
Ogólnie mogę Ci opowiedzieć trochę o samych studiach, bo jak z pracą po nich to zależy jednak od Ciebie samego. Z dostaniem się na studia (mówię o PP) jest najtrudniej na Budownictwo trzeba mieć dobre wyniki, bo jest mały przydział na studia, a nawet jak się dostaniesz to trzeba być bardzo dobrym z matematyki i innych technicznych o rysunku technicznym już nie mówię :p, na AiR i Telekomunikacje nie jest trudno się dostać, jednak telekomunikacja to jest jeden z trudniejszych kierunków, kumple opowiadali, że z początku było coś około 250 osób, a po pierwszym roku zostało 100 osób, ciężki kierunek, ale za to dobrą można mieć pracę. Nie wiem jak z AiR, jednak mam tam kumpla i sobie radzi, jak się człowiek przykłada wszędzie sobie da radę, ale trzeba się przyłożyć i nie bimbać i nie imprezować. No chyba, że pójdziesz na jakieś zarządzanie.. Pozdro
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Musze w końcu oddać kartę obiegową osoby skreślonej z listy studentów. Uczelnia nie ma prawa wyrzucić moich dokumentów? Na karcie obiegowej musze mieć pieczątki czy tam podpisy z Biblioteki, Domu Studenckiego i Dziekanatu mojego wydziału. Czy skoro nie mieszkałem w DSie to musze tam iść?

jeśli ktoś miał taki przypadek w Politechnice Poznańskiej, bardzo prosze o odpowiedź
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Czy skoro nie mieszkałem w DSie to musze tam iść?
co prawda przypadek nie PP, ale znam kolesia co &quot;konczyl&quot; 2 uczelnie. Na obu musial zalatwiac wszystko mimo ze nie mieszkal w akademiku.
A uczelnia chyba nie ma prawa wyrzucic dokumentow..
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam jak wypełniałem obiegówke to w rubryce DS wpisywałem adres zamieszkania, bo nie mieszkałem w DSie. Tak kazali w dziekanacie. Ale to tylko Gdańska Politechnika, nie wiem jak w Pyrlandii.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gdzie świeżo upieczeni maturzyści wybierają się na studia ?

Na mojej mapie jest Toruń i Wrocław (dziennikarstwo i PR)
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Gdzie świeżo upieczeni maturzyści wybierają się na studia ?
Na mojej mapie jest Toruń i Wrocław (dziennikarstwo i PR)
Ramzesa oczywiście mówi o Wrocławiu, Toruń się w tej nierównej walce nie liczy ????
 
Do góry Bottom