>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

V 19

vicone

Użytkownik
Ile wam idzie kasa z waszego konta na konto internetowe STS-u? Przed chwila zleciłem wpłatę, w Betclic po kilkunastu minutach już mam na koncie, a jak tu jest?

PS: Sory za zawracanie dupy, już są, szybciej niż na Betclic-u ????
 
M 0

mat.chlebosz

Użytkownik
hej
jak wypłacic pieniadze które mam w bonusie na sts ? pomocy ???? bo wygrałem kase , a pieniadze pojawiły się w bonusie a nie w depozycie/
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Panowie, orientuje się ktoś jak jest z bonusem w STS ? Zrobiłem ten obrót na 600 zł, nie mam już tego okienka &quot;kwota pozostała do obrotu&quot;, a pieniądze dalej są na koncie bonus, a w regulaminie mają, że po obrocie dopiszą mi ją do depozytu. Wie ktoś o co chodzi ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dokładnie jak pisze Haker jeśli jesteś pewny że jest OK napisz na Support to szybko to sprawdzą jednak najpierw sobie policz bo lubią robic ludzi w &#39;&#39;konia&#39;&#39; a gdy obliczysz okazuje się że jest OK.
 
K 0

kry7chu

Użytkownik
Wpłacał ktoś ostatnio przez to gówni... transferuj do sts?
Wcześniejsze wpłaty szły bezproblemowo a teraz mbank...
Zauważyłem że zmienił sie nr konta wszystko wypełnione ok iiii?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja wczoraj wpłacałem żeby zagrać jedno spotkanie i bez problemu może twój Bank nie księguje całodobowo.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
mbank księguje całodobowo, bo fortuna też działa z transferuj i tam wszystko wchodzi, niestety przy opcji wpłaty w stsie jest napisane, że nie księgują online, nie wiem z czego to wynika, ale to jakaś dziwna informacja
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wczoraj wpłacałem z mbanku przez transferuj,kasa zeszła a w STSie jej brak.Lipa ten STS
To być może nie winna STS-u problem leży po stronie banku przy transferuj gdy wpłacasz jest opcja księgowania czy całą dobę , od której do której i czy od Poniedziałku do Niedzieli. Także zwracaj na to uwage. :!:
 
L 6

limak11

Użytkownik
Ostatnio miałem bardzo duże problemy z wpłatami, jedna nie doszła, druga po 3 dniach, w weekend nie ma szans na doładowanie konta przelewem.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Maksymalny bonus to jest 200zł prawda. Jeśli wpłacę 200zł to dostaję 100% więcej ? a co jeśli wpłacę np. 400 też dostanę 100 % bonusu ?
 
B 0

bobas578

Użytkownik
witam
ja mam problem jakiego jeszcze tu nikt nie miał, a mianowicie tak: wpłacialem wczoraj 100zł i to 100zł z konta bonusowego od razu przegrałem. w depozycie mi została stówka no i przegrałem kolo 10zł wiec mam tam 90zł, a w okienku można wypłacić widnieje kwota 0zł i w żaden sposób nie moge wypłacic kasy, co moge zrobić?
 
raju 1

raju

Użytkownik
Nie mozesz wypłacic bo biorąc bonus zgadzasz sie z regulaminem dotyczącym tego bonusu (polecam ptzeczytac) zanim wypłacisz musisz obrocic kwotą nie tylko bonusu ale rownież wpłaconych pieniędzy.
 
Do góry Bottom