>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

V 19

vicone

Użytkownik
Ile wam idzie kasa z waszego konta na konto internetowe STS-u? Przed chwila zleciłem wpłatę, w Betclic po kilkunastu minutach już mam na koncie, a jak tu jest?

PS: Sory za zawracanie dupy, już są, szybciej niż na Betclic-u ????
 
M 0

mat.chlebosz

Użytkownik
hej
jak wypłacic pieniadze które mam w bonusie na sts ? pomocy ???? bo wygrałem kase , a pieniadze pojawiły się w bonusie a nie w depozycie/
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Panowie, orientuje się ktoś jak jest z bonusem w STS ? Zrobiłem ten obrót na 600 zł, nie mam już tego okienka &quot;kwota pozostała do obrotu&quot;, a pieniądze dalej są na koncie bonus, a w regulaminie mają, że po obrocie dopiszą mi ją do depozytu. Wie ktoś o co chodzi ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dokładnie jak pisze Haker jeśli jesteś pewny że jest OK napisz na Support to szybko to sprawdzą jednak najpierw sobie policz bo lubią robic ludzi w &#39;&#39;konia&#39;&#39; a gdy obliczysz okazuje się że jest OK.
 
K 0

kry7chu

Użytkownik
Wpłacał ktoś ostatnio przez to gówni... transferuj do sts?
Wcześniejsze wpłaty szły bezproblemowo a teraz mbank...
Zauważyłem że zmienił sie nr konta wszystko wypełnione ok iiii?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja wczoraj wpłacałem żeby zagrać jedno spotkanie i bez problemu może twój Bank nie księguje całodobowo.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
mbank księguje całodobowo, bo fortuna też działa z transferuj i tam wszystko wchodzi, niestety przy opcji wpłaty w stsie jest napisane, że nie księgują online, nie wiem z czego to wynika, ale to jakaś dziwna informacja
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wczoraj wpłacałem z mbanku przez transferuj,kasa zeszła a w STSie jej brak.Lipa ten STS
To być może nie winna STS-u problem leży po stronie banku przy transferuj gdy wpłacasz jest opcja księgowania czy całą dobę , od której do której i czy od Poniedziałku do Niedzieli. Także zwracaj na to uwage. :!:
 
L 6

limak11

Użytkownik
Ostatnio miałem bardzo duże problemy z wpłatami, jedna nie doszła, druga po 3 dniach, w weekend nie ma szans na doładowanie konta przelewem.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Maksymalny bonus to jest 200zł prawda. Jeśli wpłacę 200zł to dostaję 100% więcej ? a co jeśli wpłacę np. 400 też dostanę 100 % bonusu ?
 
B 0

bobas578

Użytkownik
witam
ja mam problem jakiego jeszcze tu nikt nie miał, a mianowicie tak: wpłacialem wczoraj 100zł i to 100zł z konta bonusowego od razu przegrałem. w depozycie mi została stówka no i przegrałem kolo 10zł wiec mam tam 90zł, a w okienku można wypłacić widnieje kwota 0zł i w żaden sposób nie moge wypłacic kasy, co moge zrobić?
 
raju 1

raju

Użytkownik
Nie mozesz wypłacic bo biorąc bonus zgadzasz sie z regulaminem dotyczącym tego bonusu (polecam ptzeczytac) zanim wypłacisz musisz obrocic kwotą nie tylko bonusu ale rownież wpłaconych pieniędzy.
 
Do góry Bottom