>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

M 0

max920

Użytkownik
Wpłaciłem do sts 200 zł i dostałem bonus startowy. Zagrałem 4 zakłady po 100 zł z kursem 2.05 na jedno wydarzenie, z pieniędzy z depozytu i z bonusu. Czy mogę teraz wypłacić wygraną kasę z depozytu i zawierać zakłady tylko ze środków bonusowych, czy muszę tak jak np. w bet365 trzymać kasę w depozycie i wypłacić wszystko po obróceniu bonusu ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wpłaciłem do sts 200 zł i dostałem bonus startowy. Zagrałem 4 zakłady po 100 zł z kursem 2.05 na jedno wydarzenie, z pieniędzy z depozytu i z bonusu. Czy mogę teraz wypłacić wygraną kasę z depozytu i zawierać zakłady tylko ze środków bonusowych, czy muszę tak jak np. w bet365 trzymać kasę w depozycie i wypłacić wszystko po obróceniu bonusu ?
Możesz już wypłacić śmiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

diegos411

Użytkownik
Witam. Mam pytanie... Zalozyłem sobie konto na STS przelałem sobie 24 zł,
I mialem w depozycie i bonusie 24 zl cos juz tam przegrałem ale nie o to chodzi.
Ale teraz co? Np jak cos wygram a nie wykonam tego bonusu to nie wyplace tej kasy?
Bo nie rozumiem tego wgl... pomoze ktos?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
ale ten bonus teraz to porażka jest. Tylko zakłady wygrane się liczą do obrotu więc wychodzi na to, że trzeba obrócić 6x bonus + 1x depozyt
 
D 0

diegos411

Użytkownik
Czyli lepiej zakonczyc na STS kariere i przejsc na i9nna stronke?
Bo ja wyczerpałem bonus na STS i nie nie ugralem.. Ale teraz pytanie jesli cos ugram z depozytu to bede mogl to wyplacic czy przepadnie?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Chyba musisz raz obrócić depozyt, żeby cały wypłacić. Lepiej zagraj kontrę z jakimś innym bukiem, żeby jak najmniej sttafcić.
PS
mógłby ten moderator zaznaczyć w temacie o BONUSIE jak wygląda sytuacja aktualnie.
 
filipczak 3

filipczak

Użytkownik
wpłaciłem kilka dni temu pierwszy raz pieniądze, przegrałem cały bonus, ale z depozytem już idzie trochę lepiej. wczoraj około godziny 22:00 wypłaciłem pewną sumkę. dziwne jest to, że ta suma nie znika automatycznie z konta bukmacherskiego, dzis nadal mam pieniądze na koncie w sts, a na stronie żadnej informacji o zleconej wczoraj wypłacie. możliwe, że cofnęli mi wypłatę ze względu na brak obrotu bonusu czy to nie ma związku? czy nadal zlecenie wypłaty jest aktywne skoro nie ma nigdzie na moim koncie o tym informacji, że zlecałem wypłatę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
;4030702]Słyszelscie ze jakis dziadek wygral 180 tys, macie moze link do jego kuponu ?
Pytanie tylko czy przez całe życie nie przegrał więcej. Na facebooku STS wkleił jego zdjęcie i kasy przy ladzie, ale jakoś kuponu już nie...
 
Do góry Bottom